Zła passa Wigier wciąż trwa. Tym razem zbyt silna okazała się Olimpia Grudziądz

2016.10.18 20:18
Do siedmiu wzrosła liczba meczów bez ligowego zwycięstwa Wigier Suwałki. W zaległym spotkaniu z Olimpią Grudziądz ekipa Dominika Nowaka ponownie nie sprostała rywalom i przegrała na własnym terenie 0:2.
Fot: Fanpage Wigry Suwałki

Kibice Wigier mogą już się powoli zacząć niepokoić. 7 meczów bez triumfu - mając na uwadze, że za nami 13 kolejek - to ponad połowa dotychczasowej rundy. Tylko kapitalnemu początkowi sezonu zespół z Suwałk zawdzięcza, że w tabeli nadal jest wysoko, bo na siódmej lokacie.

Mimo porażki w dzisiejszym spotkaniu, Wigry wcale nie rozegrały słabego meczu. To właśnie gospodarze prowadzili grę, to oni oddali więcej strzałów. Cóż z tego, skoro w ciągu trzech minut dwukrotnie nie udało się upilnować Karola Angielskiego, który strzelając dwa gole, zapewnił Olimpii komplet punktów.

Przed drużyną z Suwałk trudne zadanie. Kibice oczekują przełamania, a ono wciąż nie nadchodzi. Na dodatek w najbliższą sobotę Wigry jadą do Sosnowca na starcie z Zagłębiem, czyli liderem rozgrywek. O zwycięstwo znów będzie bardzo trudno.

Wigry Suwałki - Olimpia Grudziądz 0:2 (0:0)
Bramki: Karol Angielski 57, 59

Wigry Suwałki: Hieronim Zoch - Jakub Bartkowski, Rafał Remisz, Vaclav Cverna, Frank Adu Kwame (69. Łukasz Wroński) - Rafał Augustyniak, Mateusz Radecki (74. Damian Gąska) - Robert Dadok (60. Kamil Adamek), Damian Kądzior, Miłosz Kozak - Kamil Zapolnik

Olimpia Grudziądz: Jakub Wrąbel - Adrian Bielawski, Matić Żitko, Mariusz Malec, Marcin Woźniak - Dariusz Kłus, Marcin Smoliński (87. Oskar Trzepacz) - Marcin Kaczmarek, Kamil Kurowski (70. Damian Ciechanowski), Adam Banasiak (74. Maciej Wolski) - Karol Angielski