Zwycięstwo na początek rundy rewanżowej

2017.12.08 08:29
Siatkarze Ślepska Suwałki rozpoczęli rundę rewanżową w siatkarskiej I lidze. Podlaska drużyna pokonała najsłabszą w stawce Olimpię Sulęcin i awansowała na piąte miejsce w tabeli.
Fot: Fanpage Ślepsk Suwałki

Suwalski Ślepsk ograł w czwartkowy (7.12) wieczór Olimpię Sulęcin 3:0 i przerwał w końcu niekorzystną serię trzech wyjazdowych porażek z rzędu odniesionych na zapleczu PlusLigi.

Najsłabsza drużyna rozgrywek nie sprawiła gościom większych problemów, którzy poszczególne sety wygrywali odpowiednio do 19, 15 i 22. Suwalski zespół do triumfu poprowadził Kacper Gonciarz, który tym samym został wybrany MVP spotkania.

Ślepsk dzięki zwycięstwu awansował w ligowej tabeli na piąte miejsce. W następnej serii gier suwalczanie – ponownie w delegacji – podejmą będący oczko wyżej AZS Częstochowa.