Wiadomości, fakty, opinieJest nowy teledysk białostockiego rapera. Zdjęcia kręcono w Brukseli [WIDEO]

"Mam dla Ciebie miłość" to nowa piosenka białostockiego rapera Michała "Ciry" Ciruka. Powstał teledysk do tej piosenki.

Jest nowy teledysk białostockiego rapera. Zdjęcia kręcono w Brukseli [WIDEO]
Fot: Michał "Cira" Ciruk/FB


W sobotę (1.07) miał swoją premierę teledysk "Mam dla Ciebie miłość" Michała Ciruka. Utwór promuje kolejną płytę białostockiego rapera "Taśmociąg... dalszy".

- O miłości można pisać, rozmawiać i śpiewać długo. Ja postanowiłem ubrać swoje sercowe porywy w ten sposób - mówi raper Michał "Cira" Ciruk.

Wyjątkowy charakter nadaje wideoklipowi niecodzienna sceneria. Dzięki współpracy z pochodzącym z Białegostoku artystą Damianem Basińskim zdjęcia w całości nakręcono w odlewni rzeźb w Brukseli. W powstaniu utworu "Mam dla Ciebie miłość" swój udział mieli także: wokalistka Dorota Pietraszuk-Kalinowska, Szczepan Skibicki, Hubert Mystkowski (video), Paweł Czaczkowski (realizacja, mix), Johnny Beats (muzyka).Teledysk powstał dzięki wsparciu z budżetu Białegostoku. Jest to więc kolejny wideoklip, po "Pierwszej pocztówce", "Naszej twierdzy" i "Moich małych sanktuariach", który powstał dzięki wsparciu finansowemu magistratu.

- To kolejny przykład na to, że twórczość tego młodego artysty jest nie tylko wartościowa, ale może także przyczynić się do promocji naszego miasta - dodaje zastępca prezydenta Rafał Rudnicki.

Teledysk jest zapowiedzią kolejnego albumu "Ciry", nad którym raper pracuje wspólnie z Markiem Kubikiem. Będzie to płyta o czasie - o przyszłości i powrotach do dzieciństwa.

Michał "Cira" Ciruk to stypendysta Prezydenta Miasta Białegostoku. W jego dotychczasowym dorobku znajdują się m.in. album "Zapracowany obibok 2" (Reformat4, 2011), "Plastikowy kosmos" (Step Records, 2013), "Głodni z natury" (Step Records, 2013) oraz "Niewidzialny celebryta" (Step Records, 2014). To nie tylko zdolny raper, który reprezentuje Białystok i jest rozpoznawalny w Polsce. To również autor rysunków i obrazów oraz poeta.
Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl
(2017-07-03 17:26:33)


Copyright © 2001-2023 by CMG & www.BialystokOnline.pl, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. +48 85 746 07 39
Created by CMG