Wiadomości, fakty, opinieSpowodował kolizję i uciekł. Był kompletnie pijany

Suwalscy policjanci zatrzymali 22-latka, który spowodował kolizję i oddalił się z miejsca zdarzenia. Okazało się, że był kompletnie pijany. Teraz za swoją bezmyślność odpowie przed sądem.

Spowodował kolizję i uciekł. Był kompletnie pijany
Fot: KMP Suwałki


We wtorek (4.12) około godz. 7.30 dyżurny suwalskiej jednostki policji otrzymał informację o kolizji drogowej.

- Ze zgłoszenia wynikało również, że sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia. Na wskazaną ul. Szpitalną natychmiast zostali skierowani policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach. Po przyjeździe na miejsce mundurowi wstępnie ustalili, że kierujący bmw, jadąc ul. Szpitalną, uderzył w zaparkowany na chodniku samochód audi, a następnie odjechał - podaje Komenda Miejska Policji w Suwałkach.

W wyniku zderzenia audi uderzyło w płot. Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania kierującego bmw.

W międzyczasie dyżurny suwalskiej jednostki został powiadomiony przez obywatela, że ulicami starego miasta w Suwałkach dwóch mężczyzn pcha rozbity samochód, a obrażenia mogą świadczyć, że doszło do wypadku. Przejeżdżając ul. Wigierską, policjanci zauważyli opisany pojazd, ale nie było w nim kierowcy.

Po kilku minutach, na pobliskiej ulicy, policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn z widocznymi obrażeniami na głowach. Okazało się, że to oni podróżowali porzuconym bmw. Obaj byli pijani. Badanie alkomatem wykazało u 22-letniego kierowcy ponad 2,2 promila alkoholu w organizmie. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy.
Paulina Górska
24@bialystokonline.pl
(2018-12-05 18:42:59)


Copyright © 2001-2023 by CMG & www.BialystokOnline.pl, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. +48 85 746 07 39
Created by CMG