Wiadomości, fakty, opinieMiss God z nowym teledyskiem [WIDEO]

"Mieszkają" - tak zatytułowany jest najnowszy singiel białostockiej artystki Miss God.

Miss God z nowym teledyskiem [WIDEO]

Zrzut ekranu z teledysku

Piosenka powstała we współpracy z producentem DiGital-em, który odpowiadał też za mix i mastering kawałka. Utwór ukaże się na nadchodzącej płycie artystki.Miss God to autorski projekt Joanny Zubryckiej, w którym jako wokalistka, kompozytorka i producentka muzyczna tworzy nowe. Jej muzyka wymyka się oczywistej klasyfikacji, a kierunek, w którym podąża łączy w sobie elementy etno i nowych brzmień. Artystka jest finalistką konkursu Skody i Programu Trzeciego Polskiego Radia oraz konkursu T-Mobile Music "Zrób głośniej". Jej twórczością zafascynowała się Agnieszka Szydłowska, jedna z jurorek konkursu. Dziennikarka Trójki w wywiadzie dla Skody wyznała: "...znalazłam coś, co mnie rozedrgało, znalazłam w końcu taką muzykę, która sprawiła, że oszalałam...". Muzyka Miss God zrobiła również wrażenie na Piotrze Stelmachu, który zaprosił artystkę do występu na żywo w programie "Offensywa".

Artystka wystąpiła na Heineken Opener Festival 2013, filmPolska Festival w Berlinie, ShortWaves w Poznaniu czy Festiwalu Kultury Niezależnej Underground/Independent w Białymstoku.

Jej muzykę można również usłyszeć w spektaklach teatralnych i innych projektach tj. Południce/Elektronice. Wokalnie wspiera grupę VSHOOD, gościnnie nagrała utwór "Mój świat" z raperem Lukasyno.

W 2013 roku, dzięki stypendium "Młodzi Twórcy" Prezydenta Miasta Białegostoku ukazała się debiutancka EP-ka pt. "Widzę cię".

Miss God ma na koncie m.in. utwory "Weź swoją więź", "Kosmiczna matka" czy "Strój".
Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl
(2020-04-24 10:55:39)


Copyright © 2001-2023 by CMG & www.BialystokOnline.pl, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. +48 85 746 07 39
Created by CMG