Wiadomości, fakty, opinieMiss God wystąpi w Kwestii Czasu

To może być magiczny wieczór. Miss God wystąpi z koncertem w restauracji Kwestia Czasu w Białymstoku. Wydarzenie odbędzie się w czwartek (12.08), o godz. 20:00.

Miss God wystąpi w Kwestii Czasu
Fot: Zbigniew Sadowski
Miss God

Miss God to artystka jedyna w swoim rodzaju. W swojej twórczości łączy przestrzenne brzmienia z gatunków electronic, chill-out, downtempo, alternative hip-hop, etno-electro. Jednak tak naprawdę trudno jednoznacznie określić styl Miss God. Zaczynała od fascynacji folklorem, ucząc się różnych technik śpiewania, w tym tzw. białego głosu, który jest charakterystyczny dla kultury ludowej. Dziś jej produkcje zmierzają bardziej w stronę trapu, który na ogół zdominowany jest przez mężczyzn.

Joanna Zubrycka, czyli Miss God jest wokalistką, kompozytorką i producentka muzyczną. Na swoim fanpage'u umieściła przesłanie Nicoli Tesli: "Jestem częścią światła i to jest muzyka".

Dziennikarka muzyczna Agnieszka Szydłowska z Programu Trzeciego Polskiego Radia mówi o Miss God, że jest to "artystka osobna, własna". Jest także finalistką pierwszego konkursu Skody i radiowej Trójki oraz konkursu Zrób głośniej T-Mobile Music. Artystka wystąpiła m.in. w programie Offensywa Piotra Stlemacha, na Heineken Opener Festival 2013, filmPolska Festival w Berlinie, ShortWaves w Poznaniu czy Festiwalu Kultury Niezależnej Underground/Independent w Białymstoku. Ponadto tworzy muzykę do spektakli teatralnych i filmów.

Muzyka Miss God jest wysublimowana, kojąca i po prostu magiczna.

Koncert odbędzie się w czwartek (12.08), o godz. 20:00 w Kwestii Czasu. Warto rezerwować stoliki!

SZCZEGÓŁY
Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl
(2021-08-11 14:49:36)


Copyright © 2001-2023 by CMG & www.BialystokOnline.pl, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. +48 85 746 07 39
Created by CMG