Wiadomości, fakty, opinieKoneser perfum zatrzymany. Okradł drogerie na pokaźną sumę

Mężczyzna usłyszał zarzuty i decyzją sądu najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Koneser perfum zatrzymany. Okradł drogerie na pokaźną sumę
Fot: KMP Łomża


Przed weekendem policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łomży otrzymali zgłoszenie dotyczące podejrzanego o kradzieże. Jak się okazało w jednej z drogerii pracownik ochrony rozpoznał mężczyznę, który wcześniej w ich sklepie kradł perfumy.

- Przybyli na miejsce policjanci zatrzymali 38-latka oraz przeszukali jego samochód. W aucie mundurowi znaleźli wcześniej skradzione produkty. Łupem złodzieja padały oryginalne perfumy oraz maszynki do golenia - poinformowali mundurowi.

W trakcie wykonywania dalszych czynności łomżyńscy funkcjonariusze ustalili, że 38-letni Gruzin kradł nie tylko w Łomży. Na mapie jego przestępczych występków znalazły się również drogerie na terenie województwa mazowieckiego.

Łączna wartość skradzionych przedmiotów wyniosła ponad 16 tys. zł. Mężczyzna już usłyszał zarzuty i decyzją sądu najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie. Kodeks karny za kradzież przewiduje karę nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl
(2023-06-05 16:08:50)


Copyright © 2001-2023 by CMG & www.BialystokOnline.pl, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. +48 85 746 07 39
Created by CMG