Wiadomości, fakty, opinieMorderstwo w salonie fryzjerskim!

Kultowy i uwielbiany spektakl "Szalone nożyczki" został nawet wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa. Dzieło zachwyca widownię od ponad 50 lat. Już wkrótce zobaczymy je w naszym mieście.

Morderstwo w salonie fryzjerskim!
Fot: Piotr Kubic


Na scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej przy ul. Odeskiej zobaczymy prawdziwe, komediowe arcydzieło. Spektakl "Szalone nożyczki" wciąż podbija teatralne sceny na całym świecie.

Świetnie skrojone postaci, doskonały warsztat aktorski i magnetyczny, budzący podziw scenariusz spektaklu zapewni nam doskonałą rozrywkę i miłe rozpoczęcie tygodnia.

Przypomnijmy zarys fabuły spektaklu:

Akcja toczy się w salonie fryzjerskim. Lokal wynajmuje energiczny i przebojowy fryzjer. Właścicielką salonu jest Pani Izabela. Pracę stylisty fryzur przerywa ogromny skandal. Okazuje się, że właścicielka salonu została zamordowana.

Prowadzący śledztwo w tej sprawie detektyw stanął przed nie lada wyzwaniem. Wszystkie obecne w salonie osoby miały motyw do popełnienia tej zbrodni. Ale kto tak naprawdę zabił Panią Izabelę? Oczywiście nikt nie przyznaje się do przestępstwa sam z siebie.

Ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo, ponieważ w finale akcji do gry wchodzi publiczność. To właśnie publiczność decyduje o tym, jak zakończy się ta szalona historia. Interakcja pomiędzy aktorami i publicznością budują niepowtarzalną atmosferę podczas tego przedstawienia.

Obsada

Przemysław Cypryański;
Urszula Dębska;
Marta Lewandowska;
Leszek Stanek;
Joanna Kupińska;
Michał Piróg.

Spektakl zobaczymy w niedzielę (17 września) o godz. 15:30 i 18:30 w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku.
Zofia Kondraciuk
24@bialystokonline.pl
(2023-09-15 19:11:39)


Copyright © 2001-2023 by CMG & www.BialystokOnline.pl, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. +48 85 746 07 39
Created by CMG