Wiadomości, fakty, opinieTe samochody to istne wraki. Nietypowy wyścig jest już historią [ZDJĘCIA]

W niedzielę (17.09), na torze firmy Uniwerstal Białystok przy ul. Popiełuszki, odbyła się charytatywna impreza zatytułowana "Wrak Race". W trakcie jej trwania zbierano środki finansowe na leczenie 5-letniej Dominiki Żółtko.

Te samochody to istne wraki. Nietypowy wyścig jest już historią [ZDJĘCIA]
Fot: Wioleta Choińska


Samochód nie musi być piękny, by dawać radość. Potwierdził to niedzielny "Wrak Race", który pozwolił spojrzeć na pojazdy wycofane z eksploatacji z nieco innej strony. Stare auta, będące wręcz motoryzacyjnymi gratami, dały w trakcie charytatywnej imprezy mnóstwo frajdy i to nie tylko tym osobom, które zasiadały za "kółkiem". Również widzowie tego nietypowego wydarzenia otrzymali niezłą rozrywkę, gdyż walka kierowców była niezwykle zacięta i momentami dosyć ostra, wszak uszkodzenie pojazdu nazywanego wrakiem nie boli tak bardzo jak zniszczenie każdego innego samochodu.

Oczywiście wyścig to był tylko jeden z wielu punktów imprezy. Na torze przy ul. Popiełuszki dało się też pojeździć quadami czy wziąć udział w pokazach ratownictwa medycznego. Pojawiła się też opcja, by zasmakować na fotelu pasażera przejazdu typu WrakTaxi, ale najważniejszy element wydarzenia stanowiła zbiórka pieniędzy na rzecz Dominiki Żółtko. Dziewczynka ta zmaga się z zespołem Di George'a i ze złożoną wadą serca - tetralogią Fallota

Zbiórka na rzecz Dominiki
Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl
(2023-09-17 19:51:35)


Copyright © 2001-2023 by CMG & www.BialystokOnline.pl, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. +48 85 746 07 39
Created by CMG