Wiadomości, fakty, opinieCo tak naprawdę jest w życiu najważniejsze? [KONKURS]

Co tak naprawdę jest w życiu najważniejsze? To pytanie zadaje sobie chyba każdy z nas. Bohater filmu "Tata" odpowiedź znalazł podczas podróży ze swoją córeczką i jej najlepszą przyjaciółką. Wygraj bilety na seans!

Co tak naprawdę jest w życiu najważniejsze? [KONKURS]
Fot: Materiały prasowe


W tym tygodniu w ramach cyklu Kultura Dostępna zobaczymy film "Tata". Projekcja odbędzie się w czwartek (14 września) o godz. 18:00 we wszystkich kinach sieci Helios.

Fabuła filmu:

Michał jest kierowcą tira i samotnym ojcem. Całe dnie spędza w drodze, przywykł już do samotności i godzin spędzonych za kółkiem. Mężczyzna kieruje się w życiu, zasadą zgodnie z którą najważniejsze jest to, żeby powierzony mu towar został dostarczony na czas. Gdy mężczyzna jest w drodze, jego córką - Miśką zajmuje się ich sąsiadka. Wnuczka kobiety - Lena, jest najlepszą przyjaciółką Miśki.

Wszystko zmienia się wraz ze śmiercią niani. Nie ma już nikogo, kto mógłby zająć się Miśką, gdy jej tata jest w podróży. Dodatkowo Miśka i Lena są nierozłączne. Michał postanawia w kolejną trasę zabrać ze sobą obie dziewczynki. Czas z nimi spędzony sprawi, że mężczyzna odkryje, co jest w życiu najważniejsze i przestanie uciekać przed własnymi demonami.

Obsada:

- Eryk Lubos
- Polina Gromova
- Klaudia Kurak
- Sergiy SoloviovCzym jest Kultura Dostępna?

Kultura Dostępna to program wdrażany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Inicjatywy kierowane są do różnych grup społecznych, a przede wszystkim do osób, które z różnych względów (problemy zdrowotne, niskie dochody, wiek, miejsce zamieszkania) mają problemy z uczestniczeniem w życiu kulturalnym.

Sieć Kin Helios, w ramach tego programu, organizuje cotygodniowe projekcje polskich filmów. Cena biletu to zaledwie 12,90 zł. Seanse odbywają się w każdy czwartek o godz. 18:00.

Bilety na ten film możesz wygrać na naszym portalu: KONKURS

Zofia Kondraciuk
24@bialystokonline.pl
(2023-09-18 16:36:55)


Copyright © 2001-2023 by CMG & www.BialystokOnline.pl, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. +48 85 746 07 39
Created by CMG