Wiadomości, fakty, opinieJest nowy teledysk promujący Białystok. Zdjęcia kręcono na stadionie miejskim i Rynku Kościuszki [WIDEO]

Zespół Bad Girls we współpracy z miastem Białystok przygotował teledysk promujący stolicę Podlasia. Premiera odbyła się w czwartek (17.12) o godz. 19.00.

Jest nowy teledysk promujący Białystok. Zdjęcia kręcono na stadionie miejskim i Rynku Kościuszki [WIDEO]
Fot: materiały prasowe


Utwór "Jesteśmy z Wami" promuje Białystok, akcentując przy tym m.in. rangę białostockiego środowiska sportu. Tekst nawiązuje do białostockiej Jagiellonii, tutejszych klubów sztuk walki oraz lokalnych tancerzy. W teledysku zostały przedstawione najbardziej charakterystyczne miejsca: Pałac Branickich, Rynek Kościuszki czy stadion miejski. W filmie wykorzystano również sceny z "lotu ptaka" prezentujące panoramę Białegostoku.- Jestem rodowitą białostoczanką - mówi Beata Just z zespołu Bad Girls. - Kocham moje miasto i szczycę się tym, dlatego też zależało mi bardzo na tym, by poprzez utwór i teledysk do niego pokazać piękno Białegostoku i talent jego mieszkańców - dodaje.

Projekt powstał przy udziale białostockich artystów: Marka Papaja, który skomponował muzykę do utworu oraz Krzysztofa Zdanuczyka, który zrealizował teledysk.
Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl
(2015-12-17 00:00:00)


Copyright © 2001-2024 by CMG & www.BialystokOnline.pl, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. +48 85 746 07 39
Created by CMG