Święto Kina w kinach Helios
termin imprezy: 2023-09-30
 
Organizatorzy zapraszają na Święto Kina.

To już 8 edycja wydarzenia. Z tej okazji bilety na wszystkie filmy z ich repertuaru – w tym premiery – będą kosztowały tylko 12 zł. To doskonały czas, by doświadczyć magii wielkiego ekranu.

W repertuarze kin Helios znajdą się najnowsze premiery, takie jak: mrożąca krew w żyłach "Piła X", obsypany na Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni "Doppelgänger. Sobowtór" czy zbierający rewelacyjne recenzje, określany mianem "perełki sci-fi" "Twórca". Widzowie będą mogli zobaczyć również najpopularniejsze filmy z bieżącego repertuaru: głośną produkcję Agnieszki Holland "Zielona granica", zabawną animację "Kosmici w mojej szkole", doskonałą komedię z plejadą polskich aktorów "Teściowie 2", piątą cześć "After" na podstawie powieści Anny Todd czy pasjonujące kino akcji "Niezniszczali 4" z gwiazdami Hollywoood w obsadzie.

Celem akcji Święto Kina jest przede wszystkim propagowanie kultury chodzenia do kina, przekonanie nieprzekonanych do dużego ekranu oraz promocja filmów. Zeszłoroczne wydarzenie zgromadziło przed wielkimi ekranami pół miliona widzów.

Sprzedaż ruszyła we wtorek, 26 września po godzinie 18.00.
 
ul. Świętojańska 15 (Centrum Alfa)
15-277 Białystok


Copyright © 2001-2024 by CMG & www.BialystokOnline.pl, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. +48 85 746 07 39
Created by CMG