Park Linowy Doktorce
Doktorce 2D
18-105 Suraż


tel. 500 100 270
http://www.doktorce.com
biuro@doktorce.com
czynne: WT - NIEDZ: 11.00 - 19.00
karty kredytowe: tak

Park Linowy DOKTORCE jest jednym z największych parków w Polsce. Położony jest w pięknym lesie iglastym nieopodal rzeki Narwi . Nawet w upalne dni można tu odpocząć w cieniu i poczuć orzeźwienie płynące od rzeki.

Obecnie posiadamy 6 tras o zróżnicowanych stopniach trudności, składających się z ponad 130 przeszkód. Na trasach, na śmiałków czekają przeszkody składające się z mostów, skoków (skok tarzana, indiański), kładek, belek, pętli, siatek i różnego rodzaju zjazdów (tyrolki, surfery itp). Goście przed wejściem na trasy parku zostają wyposażeni w profesjonalny sprzęt asekuracyjny (uprzęże, lonże, karabinki, rolkę, kask). Następnie instruktor wyjaśnia zasady posługiwania się tym sprzętem i pokazuje, w jaki sposób prawidłowo pokonać przeszkody. Uczestnicy powtarzają prezentowane czynności, a instruktor eliminuje ewentualne błędy. Następnie pokonują trasę treningową zawieszoną tuż nad ziemią, aby zapoznać się z systemem asekuracji, żeby bezpiecznie pokonywać przeszkody na wysokości od 2 do 10 metrów nad ziemią. Po ukończeniu szkolenia instruktor dopuszcza osoby do wejścia na wysokie przeszkody trasy parku linowego. Przez cały czas uczestnicy są pod obserwacją naszych instruktorów, którzy pomagają w prawidłowym przejściu trasy. W każdym, dowolnym momencie uczestnik może wezwać instruktora do pomocy lub do ewakuacji go z trasy. Nasi instruktorzy posiadają odpowiednie przeszkolenie (potwierdzeniem tego jest uzyskanie uprawnień do wykonywania przeglądów okresowych sprzętu wspinaczkowego od firmy PETZL). Tylko nieliczne parki mają takich instruktorów.

Każdy niezależnie od wieku znajdzie coś dla siebie.

Park nasz posiada sześć tras zbudowanych na drzewach.

Trasa mała - zbudowana na wysokości 1 -2 m, składa się z 18 przeszkód. Długość trasy to około 180 m. Minimalny wzrost uczestnika to 120 cm, a wiek 5 - 6 lat. Dzieci bawią się pod okiem rodzica lub opiekuna (osoba dorosła).

Trasa mała trudna - zbudowana na wysokości 2 - 4 m , składa się z 26 przeszkód. Długość trasy to około 240 m. Minimalny wzrost uczestnika to 120 cm, a wiek 5 - 6 lat. Dzieci bawią się pod okiem rodzica lub opiekuna (osoba dorosła). Trasa TRUDNA polecana dla dzieci które wcześniej pokonały trasę małą

Trasa mała wysoka - zbudowana na wysokości 2,5 - 4 m , składa się z 18 przeszkód. Długość trasy to około 200 m. Minimalny wzrost uczestnika to 135 cm, a wiek 7 lat. Dzieci bawią się pod okiem rodzica lub opiekuna (osoba dorosła). Trasa mała wysoka polecana dla dzieci które wcześniej pokonały trasę małą i trasę mała trudną

Trasa średnia - zbudowana na wysokości do 7,5 m, składa się z 21 przeszkód . Długość trasy to 290 m. Minimalny wzrost uczestnika to 145 cm. Na trasie znajdują się pal buszmena, skok indiański, siatka U, wagi, tyrolka,U wielokrotne, palisada, huśtawki, trapezy szeregowe, surfer, belka, kładka zygzak, frędzle, most dwu linowy, siatka pionowa, most dwu linowy, skok indiański koala, platformy,tyrolka, makarony, tyrolka, pal buszmena.

Trasa wysoka - (w tym roku nowe przeszkody) zbudowana na wysokości do 10 m, składa się z 27 przeszkód. Długość trasy to 400 m. Minimalny wzrost uczestnika to 145 cm. Na trasie znajdują się pal buszmena, platformy, złośliwe linki, kładka zygzak, strzemiona, U wielokrotne, most zwodzony, kołki, skok indiański, palisada,Trapezy równoległe, kłoda, huśtawki, skok tarzana, koala, tyrolka, platformy H, makarony most trzy linowy, most dwu linowy, tyrolka, korale, jeżdżące strzemiono, belki, tyrolka, wagi, kładka, tyrolka, pal buszmena.

 Trasa siatkowa w Krainie przygody- trasa dla najmłodszych (od 3 do 7 lat)

Posiadamy także pojedyncze atrakcje stanowiące dodatkowe wyzwania i dostarczające nie zapomnianych wrażeń.

Tyrolka długa. Zjazd rozpoczyna się z wysokości 9 m, długość zjazdu to 120 m.

• Ścianka wspinaczkowa. Właściwie trzy ścianki wspinaczkowe o różnym stopniu trudności.

Tyrolka długa dziecięca

Euro Bungee

• Żyroskop

Tyrolka długa dziecięca

• Kolejka wąskotorowa

• Krzywe drzewo

• Strzelnica wiatrówkowa

• Strzelnica paintballowa

• Segway

• Symulator rzeczywistości wirtualnej 

• Spacer na palach

• Wielki skok

• Rower lewoskrętny

• Kładka strachu

Organizujemy też imprezy dla grup zorganizowanych. Proponujemy kilkugodzinne lub całodniowe programy Parku Linowego dla grup szkolnych, wycieczek oraz specjalne programy integracyjne dla firm z licznymi dodatkowymi atrakcjami. Każdorazowo dostosowujemy program atrakcji do założeń i oczekiwań klienta.

Serdecznie zapraszamy!


Copyright © 2001-2024 by CMG & www.BialystokOnline.pl, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. +48 85 746 07 39
Created by CMG