Auto Części VanKing Celkar Group - hurtownia, sklep
ul. Dąbrowskiego 16
15-872 Białystok


tel. 85 652 34 66, 505 150 192
http://www.vanking.pl/oddzialy/vanking-bialystok/
sklep@bialystok.vanking.pl
czynne: PN - PT: 8.00 - 18.00, SOB: 8.00 - 13.00
karty kredytowe: tak

VanKing Celkar Group to producent i dystrybutor części do samochodów dostawczych. Specjalizacja w segmencie aut dostawczych pozwala nam zapewnić najbardziej kompleksową ofertę części do tego typu samochodów na rynku. W ofercie posiadamy zamienniki oraz części oryginalne do większości samochodów uznanych marek: FIAT, FIAT Professional, Iveco, Renault, Citroen, Peugeot, Ford, Opel i Nissan. Naszą ofertę kierujemy do większości samochodów segmentu do 3,5t DMC.

Firma VanKing Celkar Group istnieje od ponad 25 lat i od samego początku opiera się wyłącznie na polskim kapitale. Siedziba firmy zlokalizowana jest w strefie ekonomicznej w podkrakowskich Niepołomicach. Ponad 50% naszej sprzedaży realizujemy na terenie Europy i Rosji za pośrednictwem własnego centrum logistycznego o powierzchni 4000 m2.

VanKing to nie tylko dystrybutor części oryginalnych i zamienników, ale również wyłączny dystrybutor części zamiennych FAST i Hanswerk.

W asortymencie marki FAST można znaleźć bardzo szeroki wachlarz części zamiennych od kompleksowej oferty związanej z częściami typowo eksploatacyjnymi, do bardzo specjalistycznych i ciężko dostępnych części. Marka wyspecjalizowała się w asortymencie do aut dostawczych m.in. Fiat, Iveco, Renault, PSA, Opel, Nissan, Ford oraz Mercedes.

Hanswerk to marka, która oferuje pełną gamę części zamiennych do silników m.in. turbosprężarki, uszczelki, wały korbowe, panewki, pierścienie, tłoki, popychacze, zawory EGR, zestawy rozrządów łańcuchowych, przepływomierze.

Obecnie firma zatrudnia ponad 100 pracowników i dynamicznie powiększa liczbę oddziałów na terenie Polski. Dynamiczny rozwój firmy i obrotów jest stale doceniany uznanymi Nagrodami m.in. Diamenty Forbesa, Gazele Biznesu, Skrzydła Biznesu.


Copyright © 2001-2023 by CMG & www.BialystokOnline.pl, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. +48 85 746 07 39
Created by CMG