POLECAMY
Znaleziono 1 wiadomość
Aktualności 2011.03.09 00:00
Orlen będzie przez najbliższy rok dostawcą paliwa dla Komunalnego Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej. Spółce udało się wynegocjować dobre ceny, a szczególnie na ekologiczny olej napędowy, tzw. bioester. Już wkrótce ok. 70 autobusów KPKM będzie jeździło na tym paliwie.
Biznes 07:30
Kryminalne 2026.06.08 16:58
Kultura i Rozrywka 2026.06.08 15:00
Aktualności 2026.06.08 14:49
Ciekawostki 2026.06.08 14:25
Sport 2026.06.08 12:39
Nauka 2026.06.08 12:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji