Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenia: od 51 do 75   wszystkich 272
Pan Szymon Leśniak - bo o nim mowa - to białostocki aktor teatralny i filmowy, znany z ról drugoplanowych w produkcjach takich jak np. "Blondynka", "U Pana Boga w ogródku", "Na dobre i na złe", "Wydział zabójstw".
Aktualnie pan Szymon ma dłuższą przerwę w angażach i poszukuje alternatywnego zajęcia.
Dzięki bogatemu doświadczeniu aktorskiemu i pracy z ludźmi, może brać udział w różnego rodzaju produkcjach reklamowych, spotach produktowych, być twarzą kampanii promocyjnych dla biznesu, administracji samorządowej i państwowej.
Oprócz zleceń branżowych chętnie podejmie także bardziej konwencjonalną pracę jako np. animator w domu kultury, wychowawca, nauczyciel itp. Jest otwarty na inne propozycje.
dodane: 2024-05-22 17:40:19 ID:5069593
Młoda kobieta szuka pracy od zaraz.
Może być sezonowa przy owocach, przy sprzątaniu, pomocy w sklepie czy pilnowaniu dziecka itp
Rozważę każdą propozycję.
Jestem od już dyspozycyjna.
Zapraszam do kontaktu.
Cena: Do uzg
dodane: 2024-05-22 16:44:16 ID:5069589Użytkownik: ang0091
Podejmę pracę jako np. dozorca / portier. Posiadam lekki stopień niepełnosprawności na stałe. W przypadku zainteresowania moim ogłoszeniem, proszę o kontakt pod: k.bielecki58@gmail.com
Cena: 4242 brutto
dodane: 2024-05-22 13:55:31 ID:5069560Użytkownik: kjb
Mam 24 lata. Zdrowy, bez nałogów. Posiadam doświadczenie przy wykończeniówce.
dodane: 2024-05-22 12:26:26 ID:5069542Użytkownik: kacperos
Pomogę Seniorowi w codziennych czynnościach. Leki, higiena, posiłki oraz pogaduszki :) Lubię to co robię, mam doświadczenie, cierpliwość i dobre serce. 47-latka z Antoniuka. Dysponuję referencjami.
Cena: D/u
dodane: 2024-05-22 12:11:56 ID:5069540Użytkownik: aga2bor
Pomocnik budowlany szuka pracy
- bez nałogów,
- pomocnik przy ogrodach
- solidny,
- sumienny
- praca w zespole,
- zaangażowany w obowiązki,
- uczciwy
- chcący pracować,
- nie przeszkadza mi praca w zmiennych warunkach atmosferycznych dziękuję.
Cena: Do uzgodnienia
dodane: 2024-05-22 11:39:10 ID:5069531Użytkownik: Piotrmilan
Mężczyzna koło 30 szuka jednorazowo jakiejś pracy na dziś 22 maja
dodane: 2024-05-22 10:18:44 ID:5069494Użytkownik: emilia0199
Witam szukam pracy jako pracownik fizyczny pomocnik mogę się przyuczyć na pomocnika na dachy albo pomocnika elektryka platne tygodniowo 797011464
dodane: 2024-05-22 08:26:30 ID:5069440Użytkownik: czarna1243
Szukam pracy jako kierowca magazynier posiadam uprawnienia na wózki widłowe prawo jazdy kat b lat 39
Cena: Du
dodane: 2024-05-22 06:06:32 ID:5069415Użytkownik: galik85
Mężczyzna szuka pracy w Białymstoku

Chętnie pomogę przy
- remoncie mieszkań lokali usługowych
- pomocnik przy zakładaniu ogrodów
- pracownik fizyczny
- lub w innym zakresie
Płatność wyłącznie dniówka codziennie tylko Białystok
Kontakt tel
Cena: Od 25zł/h
dodane: 2024-05-21 13:04:26 ID:5069330Użytkownik: Marek2023
Mężczyzna z grupą inwalidzką stopień lekki szuka pracy w Białymstoku.
Proszę o kontakt tel
dodane: 2024-05-21 10:59:13 ID:5069292Użytkownik: Samotny121

Mężczyzna 57 lat wykształcenie średnie zawód wyuczony i wykonywany malarz-szpachlarz, poszukuje pracy w swoim zawodzie lub innym, szybko się wdrażam, nie boję się wyzwań, Jestem osobą uczciwą spokojną (bez nałogów), praca uszlachetnia
Cena: do uzgodnienia
dodane: 2024-05-21 10:53:07 ID:5069287Użytkownik: FALGONETTI
Witam szukan pracy, szpachlowanie malowanie, prace budowlane
dodane: 2024-05-21 09:48:28 ID:5069263Użytkownik: michal1994
Szukam Pracy na stałe. Najlepiej jedna zmiana ewentualnie dwie od poniedziałku do piątku. Pracowałem na Magazynie, jako pomocnik stolarza i inne. Nowe rzeczy nie stanowią dla mnie problemu. Umowa o pracę. Kontakt telefon/sms/email, Bez Prawa Jazdy.
Cena: D/U
dodane: 2024-05-21 09:18:28 ID:5069248Użytkownik: Wilczek93
Cena: Du
dodane: 2024-05-21 06:54:23 ID:5069210Użytkownik: galik85
Magazynier z 25 letnim stażem, mężczyzna, 60 lat. Wykształcenie – mechanik samochodowy , średnie og., prawo jazdy kat. B czynne, obsługa komputera, wózki widłowe ( uprawnienia UDT), niepełnosprawny w st. lekkim, szukam pracy.
dodane: 2024-05-21 06:02:28 ID:5069201Użytkownik: brunoo
Profesjonalny animator poprowadzi imprezę urodzinową, imprezę w plenerze, wesele, chrzciny itp. dla dzieci i dorosłych
*ciekawe zabawy
*wiele atrakcji np. taniec, skręcanie balonów, konkursy...
*mnóstwo pozytywnej energii:)
Kontakt: 665272701
dodane: 2024-05-20 20:51:12 ID:5069183Użytkownik: fahsbboy
szukam pracy w godzinach nocnych posiadam czynne prawo jazdy kat.b
dodane: 2024-05-20 14:49:51 ID:5069136Użytkownik: samsung852
Mężczyzna lat 65, emeryt, sprawny fizycznie, poszukuje pracy jako dozorca. Jestem otwarty na inne propozycje lekkiej pracy. Jestem dyspozycyjny. Posiadam 2 grupę inwalidzką.
Nr. Tel.: 516843295
Białystok
dodane: 2024-05-20 13:35:21 ID:5069117Użytkownik: Mateusz07
Mam 27 lat pracowałem głównie na budowach przy wykończeniach/remontach

Podejmę się każdej pracy 6-14, 7-15

-Jestem osobą bez nałogów

-Pracowity
-Sumienny
-Punktualny

Cena: Du
dodane: 2024-05-20 12:36:19 ID:5069104Użytkownik: boniox23
Mężczyzna 40 kat szuka pracy dorywczej mobilny własne barzedzia w razie potrzeby .malowanie lokali , ogrudzen różne orace remontowe .prawojazdy B, T, c
Cena: Do negocjacji
dodane: 2024-05-20 11:40:28 ID:5069074Użytkownik: Dino5044
Poszukuję pracy na cały etat.Obecnie pracuje na sprzątaniu w firmie( interesują mnie godziny poranne tylko i wyłącznie jedna zmiana także)
Nie posiadam żadnych uprawnień.
Pracowałam także w spółdzielni na stanowisku sprzątaczka w bloku. Kontakt po 13
Cena: D/u
dodane: 2024-05-20 11:27:06 ID:5069066Użytkownik: martek20o
dodane: 2024-05-20 10:31:17 ID:5069050Użytkownik: kjb

dodane: 2024-05-20 08:23:50 ID:5068999Użytkownik: FALGONETTI
Szukam stałej pracy jako kierowca kat.b z możliwością tras po całym kraju. Dodatkowo posiadam uprawnienia na wózki widłowe. Najlepiej praca od pon-pt ale sobota jest do dogadania. Interesują mnie tylko poważne oferty.
dodane: 2024-05-20 08:02:16 ID:5068992Użytkownik: Pantotheni

1108 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl