711 osób online


SPRZEDAŻ BILETÓW
PlusBus - Dworzec Biacomex
ul. Boh. Monte Cassino 6 lok. 27
tel./fax 703 200 202

Białystok (Dworzec Biacomex) - Warszawa (Lotnisko Chopina)
Godziny odjazdów (Rozkład jazdy ważny od: 28-03-2016)
Białystok - Dworzec Biacomex
04:30 b 05:30 b 06:30 b 07:30 b 08:30 b 10:30 a 12:30 a
14:30 a 15:30 a 17:30 a,n 19:30 a,n 23:30 a,n    
 
Jeżewo Stare - przystanek PKS
04:55 b 05:55 b 06:55 b 07:55 b 08:55 b 10:55 a 12:55 a
14:55 a 15:55 a 17:55 a,n 19:55 a,n 23:55 a,n    
 
Zambrów - ul. Białostocka (zatoka PKS)
05:35 b 06:35 b 07:35 b 08:35 b 09:35 b 11:35 a 13:35 a
15:35 a 16:35 a 18:35 a,n 20:35 a,n 00:35 a,n    
 
Warszawa - Ulica Wileńska d/w
07:40 b 08:40 b 09:40 b 10:40 b 11:40 b 13:40 a 15:40 a
17:40 a 18:40 a 20:40 a,n 22:40 a,n 02:40 a,n    
 
Warszawa - PKiN (Plac Defilad) d/w
07:50 b 08:50 b 09:50 b 10:50 b 11:50 b 13:50 a 15:50 a
17:50 a 18:50 a 20:50 a,n 22:50 a,n 02:50 a,n    
 
Warszawa - Lotnisko Chopina (Okęcie)
08:15 b 09:15 b 10:15 b 11:15 b 12:15 b 14:15 a 16:15 a
18:15 a 19:15 a 21:15 a,n 23:15 a,n 03:15 a,n    
 
 
Warszawa (Lotnisko Chopina) - Białystok (Dworzec Biacomex)
Godziny odjazdów (Rozkład jazdy ważny od: 28-03-2016)
Warszawa - Lotnisko Chopina (Okęcie)
00:15d 04:00 d 07:15 d 09:15 b 11:15 b 13:15 b 14:15 b
15:15 b 16:15 a 17:15 a 19:15 a 21:15 a    
 
Warszawa - PKiN (Plac Defilad)
00:45 d 04:30 d 07:45 d 09:45 b 11:45 b 13:45 b 14:45 b
15:45 b 16:45 a 17:45 a 19:45 a 21:45 a    
 
Warszawa - Ulica Wileńska
00:55 d 04:30 d 07:55 d 09:55 b 11:55 b 13:55 b 14:55 b
15:55 b 16:55 a 17:55 a 19:55 a 21:55 a    
 
Zambrów - ul. Białostocka (zatoka PKS)
02:55 d 06:40 d 09:55 d 11:55 b 13:55 b 15:55 b 16:55 b
17:55 b 18:55 a 19:55 a 21:55 a 23:55 a    
 
Jeżewo Stare - przystanek PKS d/w
03:35 d 07:20 d 10:35 d 12:35 b 14:35 b 16:35 b 17:35 b
18:35 b 19:35 a 20:35 a 22:35 a 00:35 a    
 
Białystok - Dworzec Biacomex
04:00 d 07:45 d 11:00 d 13:00 b 15:00 b 17:00 b 18:00 b
19:00 b 20:00 a 21:00 a 23:00 a 01:00 a    
 
 
Białystok (Dworzec Biacomex) - Wyszków - Lotnisko Modlin
Godziny odjazdów (Rozkład jazdy ważny od: 28-03-2016)
Białystok - Dworzec Biacomex
02:15 d 04:45 d 09:30 d 13:15 d,1,3,5,7 16:15 d,n
 
Jeżewo Stare - przystanek PKS
02:40 d 05:10 d 09:55 d 13:40 d,1,3,5,7 16:40 d,n
 
Zambrów - ul. Białostocka (zatoka PKS)
03:20 d 05:50 d 10:35 d 14:20 d,1,3,5,7 17:20 d,n
 
Ostrów Mazowiecka - ul. Kościuszki LO
03:50 d 06:20 d 11:05 d 14:50 d,1,3,5,7 17:50 d,n
 
Wyszków - ul. Sowińskiego (Galeo)
04:35 d 07:05 d 11:50 d 15:35 d,1,3,5,7 18:35 d,n
 
Lotnisko Modlin
05:35 d 08:05 d 12:50 d 16:35 d,1,3,5,7 19:35 d,n
 
 
Lotnisko Modlin - Wyszków - Białystok (Dworzec Biacomex)
Godziny odjazdów (Rozkład jazdy ważny od: 28-03-2016)
Lotnisko Modlin
09:30 d 13:00 d 15:30 d 18:30 d,1,3,5,7 22:00 d,n
 
Wyszków - ul. Sowińskiego (PBK)
10:30 d 14:00 d 16:30 d 19:30 d,1,3,5,7 23:00 d,n
 
Ostrów Mazowiecka - ul. Kościuszki LO
11:15 d 14:45 d 17:15 d 20:15 d,1,3,5,7 23:45 d,n
 
Zambrów - ul. Białostocka (zatoka PKS)
11:45 d 15:15 d 17:45 d 20:45 d,1,3,5,7 00:15 d,n
 
Jeżewo Stare - przystanek PKS
12:25 d 15:55 d 18:25 d 21:25 d,1,3,5,7 00:55 d,n
 
Białystok - Dworzec Biacomex
12:50 d 16:20 d 18:50 d 21:50 d,1,3,5,7 01:20 d,n
 
 
Białystok - Łapy
Godziny odjazdów (Rozkład jazdy ważny od: 01-03-2016)
Białystok - Dworzec Biacomex
05:45 b 06:45 b 07:45 b 07:50 S 08:10 S 08:45 b 09:45 b
10:45 b 11:45 b 12:45 b 13:10 S 14:10 S 14:45 b 15:05 S
15:45 b 16:10 S 16:45 b 17:45 b 19:45 b 20:45 b 21:45 b,n
22:45 b,n            
 
Białystok ul. M. Kopernika
05:48 b 06:48 b 07:48 b 07:53 S 08:13 S 08:48 b 09:48 b
10:48 b 11:48 b 12:48 b 13:13 S 14:13 S 14:48 b 15:08 S
15:48 b 16:13 S 16:48 b 17:48 b 19:48 b 20:48 b 21:48 b,n
22:48 b,n            
 
Białystok ul. Kawaleryjska
05:52 b 06:52 b 07:52 b 07:57 S 08:17 S 08:52 b 09:52 b
10:52 b 11:52 b 12:52 b 13:17 S 14:17 S 14:52 b 15:12 S
15:52 b 16:17 S 16:52 b 17:52 b 19:52 b 20:52 b 21:52 b,n
22:52 b,n            
 
Kleosin – Politechnika
05:54 b 06:54 b 07:54 b 07:59 S 08:19 S 08:54 b 09:54 b
10:54 b 11:54 b 12:54 b 13:19 S 14:19 S 14:54 b 15:14 S
15:54 b 16:19 S 16:54 b 17:54 b 19:54 b 20:54 b 21:54 b,n
22:54 b,n            
 
Kleosin – ul. Baczyńskiego
05:56 b 06:56 b 07:56 b 08:01 S 08:21 S 08:56 b 09:56 b
10:56 b 11:56 b 12:56 b 13:21 S 14:21 S 14:56 b 15:16 S
15:56 b 16:21 S 16:56 b 17:56 b 19:56 b 20:56 b 21:56 b,n
22:56 b,n            
 
Horodniany
05:58 b 06:58 b 07:58 b 08:03 S 08:23 S 08:58 b 09:58 b
10:58 b 11:58 b 12:58 b 13:23 S 14:23 S 14:58 b 15:18 S
15:58 b 16:23 S 16:58 b 17:58 b 19:58 b 20:58 b 21:58 b,n
22:58 b,n            
 
Księżyno – kościół
06:00 b 07:00 b 08:00 b 08:05 S 08:25 S 09:00 b 10:00 b
11:00 b 12:00 b 13:00 b 13:25 S 14:25 S 15:00 b 15:20 S
16:00 b 16:25 S 17:00 b 18:00 b 20:00 b 21:00 b 22:00 b,n
23:00 b,n            
 
Księżyno – sklep meblowy
06:01 b 07:01 b 08:01 b 08:06 S 08:26 S 09:01 b 10:01 b
11:01 b 12:01 b 13:01 b 13:26 S 14:26 S 15:01 b 15:21 S
16:01 b 16:26 S 17:01 b 18:01 b 20:01 b 21:01 b 22:01 b,n
23:01 b,n            
 
Niewodnica Korycka
06:03 b 07:03 b 08:03 b 08:08 S 08:28 S 09:03 b 10:03 b
11:03 b 12:03 b 13:03 b 13:28 S 14:28 S 15:03 b 15:23 S
16:03 b 16:28 S 17:03 b 18:03 b 20:03 b 21:03 b 22:03 b,n
23:03 b,n            
 
Zalesiany
06:05 b 07:05 b 08:05 b 08:10 S 08:30 S 09:05 b 10:05 b
11:05 b 12:05 b 13:05 b 13:30 S 14:30 S 15:05 b 15:25 S
16:05 b 16:30 S 17:05 b 18:05 b 20:05 b 21:05 b 22:05 b,n
23:05 b,n            
 
Markowszczyzna
06:09 b 07:09 b 08:09 b 08:14 S 08:34 S 09:09 b 10:09 b
11:09 b 12:09 b 13:09 b 13:34 S 14:34 S 15:09 b 15:29 S
16:09 b 16:34 S 17:09 b 18:09 b 20:09 b 21:09 b 22:09 b,n
23:09 b,n            
 
Turośń Dolna
06:14 b 07:14 b 08:14 b 08:19 S 08:39 S 09:14 b 10:14 b
11:14 b 12:14 b 13:14 b 13:39 S 14:39 S 15:14 b 15:34 S
16:14 b 16:39 S 17:14 b 18:14 b 20:14 b 21:14 b 22:14 b,n
23:14 b,n            
 
Bojary
06:17 b 07:17 b 08:17 b 08:22 S 08:42 S 09:17 b 10:17 b
11:17 b 12:17 b 13:17 b 13:42 S 14:42 S 15:17 b 15:37 S
16:17 b 16:42 S 17:17 b 18:17 b 20:17 b 21:17 b 22:17 b,n
23:17 b,n            
 
Uhowo
06:22 b 07:22 b 08:22 b 08:27 S 08:47 S 09:22 b 10:22 b
11:22 b 12:22 b 13:22 b 13:47 S 14:47 S 15:22 b 15:42 S
16:22 b 16:47 S 17:22 b 18:22 b 20:22 b 21:22 b 22:22 b,n
23:22 b,n            
 
Uhowo - kościół
06:23 b 07:23 b 08:23 b 08:28 S 08:48 S 09:23 b 10:23 b
11:23 b 12:23 b 13:23 b 13:48 S 14:48 S 15:23 b 15:43 S
16:23 b 16:48 S 17:23 b 18:23 b 20:23 b 21:23 b 22:23 b,n
23:23 b,n            
 
Łapy ul. Sikorskiego, Plac
06:25 b 07:25 b 08:25 b 08:30 S 08:50 S 09:25 b 10:25 b
11:25 b 12:25 b 13:25 b 13:50 S 14:50 S 15:25 b 15:45 S
16:25 b 16:50 S 17:25 b 18:25 b 20:25 b 21:25 b 22:25 b,n
23:25 b,n            
 
 
Łapy - Białystok
Godziny odjazdów (Rozkład jazdy ważny od: 01-03-2016)
Łapy ul. Sikorskiego, Plac
04:55 b 05:50 b 06:55 b 07:05 S 07:20 S 07:55 b 08:35 S
08:57 b 09:20 S 09:55 b 10:55 b 11:55 b 13:55 b 14:20 S
14:55 b 15:20 S 15:55 b 16:55 b 17:57 b 18:55 b 20:55 b,n
21:55 bn            
 
Uhowo - kościół
04:57 b 05:52 b 06:57 b 07:07 S 07:22 S 07:57 b 08:37 S
08:59 b 09:22 S 09:57 b 10:57 b 11:57 b 13:57 b 14:22 S
14:57 b 15:22 S 15:57 b 16:57 b 17:59 b 18:57 b 20:57 b,n
21:57 bn            
 
Uhowo
04:58 b 05:53 b 06:58 b 07:08 S 07:23 S 07:58 b 08:38 S
09:00 b 09:23 S 09:58 b 10:58 b 11:58 b 13:58 b 14:23 S
14:58 b 15:23 S 15:58 b 16:58 b 18:00 b 18:58 b 20:58 b,n
21:58 bn            
 
Bojary
05:03 b 05:58 b 07:03 b

07:13 S

07:28 S 08:03 b 08:43 S
09:05 b 09:28 S 10:03 b 11:03 b 12:03 b 14:03 b 14:28 S
15:03 b 15:28 S 16:03 b 17:03 b 18:05 b 19:03 b 21:03 b,n
22:03 bn            
 
Turośń Dolna
05:06 b 06:01 b 07:06 b

07:16 S

07:31 S 08:06 b 08:46 S
09:08 b 09:31 S 10:06 b 11:06 b 12:06 b 14:06 b 14:31 S
15:06 b 15:31 S 16:06 b 17:06 b 18:08 b 19:06 b 21:06 b,n
22:06 bn            
 
Markowszczyzna
05:12 b 06:07 b 07:12 b

07:22 S

07:37 S 08:12 b 08:52 S
09:14 b 09:37 S 10:12 b 11:12 b 12:12 b 14:12 b 14:37 S
15:12 b 15:37 S 16:12 b 17:12 b 18:14 b 19:12 b 21:12 b,n
22:12 bn            
 
Zalesiany
05:16 b 06:11 b 07:16 b

07:26 S

07:41 S 08:16 b 08:56 S
09:18 b 09:41 S 10:16 b 11:16 b 12:16 b 14:16 b 14:41 S
15:16 b 15:41 S 16:16 b 17:16 b 18:16 b 19:16 b 21:16 b,n
22:16 bn            
 
Niewodnica Korycka
05:18 b 06:13 b 07:18 b

07:28 S

07:43 S 08:18 b 08:58 S
09:20 b 09:43 S 10:18 b 11:18 b 12:18 b 14:18 b 14:43 S
15:18 b 15:43 S 16:18 b 17:18 b 18:18 b 19:18 b 21:18 b,n
22:18 bn            
 
Księżyno – sklep meblowy
05:20 b 06:15 b 07:20 b

07:30 S

07:45 S 08:20 b 09:00 S
09:22 b 09:45 S 10:20 b 11:20 b 12:20 b 14:20 b 14:45 S
15:20 b 15:45 S 16:20 b 17:20 b 18:20 b 19:20 b 21:20 b,n
22:20 bn            
 
Księżyno – kościół
05:21 b 06:16 b 07:21 b

07:31 S

07:46 S 08:21 b 09:01 S
09:23 b 09:46 S 10:21 b 11:21 b 12:21 b 14:21 b 14:46 S
15:21 b 15:46 S 16:21 b 17:21 b 18:21 b 19:21 b 21:21 b,n
22:21 bn            
 
Horodniany
05:23 b 06:18 b 07:23 b

07:33 S

07:48 S 08:23 b 09:03 S
09:25 b 09:48 S 10:23 b 11:23 b 12:23 b 14:23 b 14:48 S
15:23 b 15:48 S 16:23 b 17:23 b 18:23 b 19:23 b 21:23 b,n
22:23 bn            
 
Kleosin – pętla
05:25 b 06:20 b 07:25 b

07:35 S

07:50 S 08:25 b 09:05 S
09:27 b 09:50 S 10:25 b 11:25 b 12:25 b 14:25 b 14:50 S
15:25 b 15:50 S 16:25 b 17:25 b 18:25 b 19:25 b 21:25 b,n
22:25 bn            
 
Kleosin – Politechnika
05:27 b 06:22 b 07:27 b

07:37 S

07:52 S 08:27 b 09:07 S
09:29 b 09:52 S 10:27 b 11:27 b 12:27 b 14:27 b 14:52 S
15:27 b 15:52 S 16:27 b 17:27 b 18:27 b 19:27 b 21:27 b,n
22:27 bn            
 
Białystok ul. Kawaleryjska
05:29 b 06:24 b 07:29 b

07:39 S

07:54 S 08:29 b 09:09 S
09:31 b 09:54 S 10:29 b 11:29 b 12:29 b 14:29 b 14:54 S
15:29 b 15:54 S 16:29 b 17:29 b 18:29 b 19:29 b 21:29 b,n
22:29 bn            
 
Białystok ul. Wiejska
05:31 b 06:26 b 07:31 b

07:41 S

07:56 S 08:31 b 09:11 S
09:33 b 09:56 S 10:31 b 11:31 b 12:31 b 14:31 b 14:56 S
15:31 b 15:56 S 16:31 b 17:31 b 18:31 b 19:31 b 21:31 b,n
22:31 bn            
 
Białystok ul. Kard. S. Wyszyńskiego
05:33 b 06:28 b 07:33 b

07:43 S

07:58 S 08:33 b 09:13 S
09:35 b 09:58 S 10:33 b 11:33 b 12:33 b 14:33 b 14:58 S
15:33 b 15:58 S 16:33 b 17:33 b 18:33 b 19:33 b 21:33 b,n
22:33 bn            
 
Białystok d.a. Biacomex
05:35 b 06:30 b 07:35 b

07:45 S

08:00 S 08:35 b 09:15 S
09:37 b 10:00 10:35 b 11:35 b 12:35 b 14:35 b 15:50 S
15:35 b 16:00 16:35 b 17:35 b 18:35 b 19:35 b 21:35 b,n
22:35 bn            
 
 
 
OZNACZENIA:

a - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25.XII
b – nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25.XII
d – nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
S – kursuje w dni nauki szkolnej
m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
n – nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
+ – kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
1 - kursuje w poniedziałki
3 - kursuje w środy
5 - kursuje w piątki
7 - kursuje w niedziele
d/w – dla wysiadających



Bilety do nabycie u kierowcy przed odjazdem, bądź w biurze PlusBus

 

Nie bierzemy odpowiedzialności za ewentualne zmiany w rozkładzie jazdy wprowadzone przez PlusBus.


Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2016 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.