325 osób online

Obowiązuje od 10 grudnia 2017 r . do 10 marca 2018 r.
Aktualizacja: 7.12.2017 r.
Odjazdy
Odjazd Numer i rodzaj pociągu Informacje Przyjazdy do stacji pośrednich i docelowych
Godzina Peron
tor
4.56
IV
5
R
10411
2 B N

Wasilków 5:02, Czarny Blok 5:08, Wólka Ratowiecka 5:12, Czarna Białostocka 5:16, Machnacz 5:20, Rozedranka 5:24, Geniusze 5:30, Sokółka 5:35, Gliniszcze 5:42, Racewo 5:46, Sidra 5:52, Różanystok 6:00, Dąbrowa Białostocka 6:04, Kamienna Nowa 6:24, Ostrowie Biebrzańskie 6:28, Jastrzębna 6:33, Balinka 6:37, Augustów 6:47, Augustów Port 7:06, Blizna 7:11, Szczepki 7:17, Płociczno koło Suwałk 7:2

(1)-(5)(-) 25-26 XII, 1 I;

Suwałki 7:32

05:15
III
3
16102
ORZESZKOWA
[R] B P

Łapy 5:31, Szepietowo 5:47, Czyżew 5:57, Małkinia 6:13, Łochów 6:36, Tłuszcz 6:51, Warszawa Wschodnia 7:17, Warszawa Centralna 7:25, Warszawa Zachodnia 7:34, Żyrardów 7:59, Skierniewice 8:11, Koluszki 8:31, Łódź Widzew 8:43, Łódź Dąbrowa 8:50, Łódź Chojny 8:54, Pabianice 9:11, Zduńska Wola 9:35, Sieradz 9:47, Kalisz 10:18, Ostrów Wielkopolski 10:35, Twardogóra Sycowska 11:07, Oleśnica Rataje 11:25, Wrocław Nadodrze 11:45, Wrocław Mikołajów 11:53, Wrocław Główny 12:00 -> Jaworzyna Śląska 12:57, Świebodzice 13:10, Wałbrzych Miasto 13:27, Wałbrzych Główny 13:41, Sędzisław 13:59, Marciszów 14:05, Janowice Wielkie 14:14

Jelenia Góra 14:26

(1)-(7) (-) 25 XII, 1 I
Oznaczenia w alfabecie Braille'a.


5:28

III
1

R
10320
 

Uhowo 5:43, Łapy 5:46, Łapy Osse 5:49, Zdrody Nowe 5:53, Racibory 5:58, Jabłoń Kościelna 6:02, Szymbory 6:05

Szepietowo 6:10

(1)-(5) (-) 25-26 XII, 1 XI;
Pociąg zatrzymuje się wyłącznie na wyznaczonych stacjach i przystankach osobowych.

05:42
I
4
IC-TLK
18105
RYBAK
[R] (4) W B P

Białystok Starosielce 5:48, Mońki 6:18, Osowiec 6:29, Grajewo 6:48, Ełk 7:04, Giżycko 7:44, Kętrzyn 8:11, Korsze 8:32, Olsztyn Główny 9:19, Olsztyn Zachodni 9:38, Morąg 10:13, Pasłęk 10:38, Elbląg 10:55, Malbork 11:17, Tczew 11:33, Gdańsk Główny 11:55, Gdańsk Wrzeszcz 12:03, Gdańsk Oliwa 12:08, Sopot 12:13, Gdynia Główna 12:24, Rumia 12:52, Wejherowo 13:04, Lębork 13:27, Słupsk 13:57, Sławno 14:18, Koszalin 14:42, Białogard 14:58, Świdwin 15:23, Łobez 15:38, Runowo Pomorskie 15:47, Chociwel 15:58, Stargard 16:18, Szczecin Dąbie 16:36

Szczecin Główny 16:51

6.04

II
2

R
10336
2 B N

Białystok Wiadukt 6:08, Klepacze 6:10, Niewodnica 6:14, Trypucie 6:16, Baciuty 6:20, Bojary 6:24, Uhowo 6:28, Łapy 6:31, Łapy Osse 6:35, Zdrody Nowe 6:39, Racibory 6:44, Jabłoń Kościelna 6:49, Szymbory 6:52

Szepietowo 6:57

6.33

III
1

R
10345
2 B N

Wasilków 6:39, Czarny Blok 6:44, Wólka Ratowiecka 6:48, Czarna Białostocka 6:52, Machnacz 7:01, Rozedranka 7:06, Geniusze 7:11, Sokółka 7:16, Kundzin 7:23, Czuprynowo 7:28

(1)-(5) (-) 25-26 XII, 1 I;

Kuźnica Białostocka 7:33

6.50
IV
5
R
10590
2 B N

Białystok Stadion 6:57, Lewickie 7:06, Hołówki Duże 7:12, Zimnochy 7:15, Strabla 7:21, Rajsk 7:28, Bielsk Podlaski 7:35, Lewki 7:40, Podbiele 7:46, Gregorowce 7:52, Suchowolce 7:59, Kleszczele 8:08

Czeremcha 8:15

06.53 II
2
5110
NAREW
IC - IC

R B P

Łapy 7:11, Szepietowo 7:27, Czyżew 7:38, Małkinia 7:53, Łochów 8:15, Tłuszcz 8:27, Warszawa Wschodnia 8:53, Warszawa Centralna 9:00, Warszawa Zachodnia 9:09, Żyrardów 9:34, Skierniewice 9:46, Koluszki 10:06, Łódź Widzew 10:18

Łódź Fabryczna 10:27

(1)-(5) (-) 25-26 XII, 1 I,
Oznaczenia w alfabecie Braille'a.

7.32
IV
7
PR
143
2 N B

Czarna Białostocka 7:48, Sokółka 8:11, Dąbrowa Białostocka 8:33, Augustów 8:57, Suwałki 9:20, Trakiszki 9:58, Sestokai 11:43, Marijampole 12:16, Kazlu Ruda 12:38

Kaunas 13:11

(6)(7)

7.32
III
1
PR
10322
2 N B

Białystok Wiadukt 7:36, Klepacze 7:38, Niewodnica 7:41, Trypucie 7:44, Baciuty 7:48, Bojary 7:51, Uhowo 7:55, Łapy 7:58, Łapy Osse 8:01, Zdrody Nowe 8:05, Racibory 8:10, Jabłoń Kościelna 8:14, Szymbory 8:17

Szepietowo 9:22

(1)-(5)(-) 25-26 XII, 1 I;

08.01 III
3
IC - TLK
1000
LEŚMIAN

R B P

Łapy 8:18, Szepietowo 8:35, Czyżew 8:46, Małkinia 9:02, Tłuszcz 9:48, Warszawa Wschodnia 10:15, Warszawa Centralna 10:25, Warszawa Zachodnia 10:39, Żyrardów 11:04, Skierniewice 11:17, Koluszki 11:37, Łódź Widzew 11:49

Łódź Fabryczna 11:57

(1)-(7) (-) 25 XII;

08.43 III
3
IC - TLK
18106
PODLASIAK

R B P

Łapy 9:01, Szepietowo 9:18, Czyżew 9:29, Małkinia 9:45, Tłuszcz 10:19, Warszawa Wschodnia 10:47, Warszawa Centralna 11:00, Warszawa Zachodnia 11:10, Sochaczew 11:39, Łowicz Główny 11:59, Kutno 12:27, Babiak 13:03, Inowrocław Rąbinek 13:37, Gniezno 14:10, Poznań Główny 14:41, Szamotuły 15:19, Wronki 15:33, Krzyż 15:55, Dobiegniew 16:11, Choszczno 16:31, Stargard 16:56, Szczecin Dąbie 17:14

Szczecin Główny 17:29

08.56
II
2
PR - R
10413
2 B N

Wasilków 9:02, Czarny Blok 9:08, Wólka Ratowiecka 9:12, Czarna Białostocka 9:16, Machnacz 9:20, Rozedranka 9:24, Geniusze 9:30, Sokółka 9:35, Gliniszcze 9:42, Racewo 9:46, Sidra 9:51, Różanystok 9:59, Dąbrowa Białostocka 10:03, Kamienna Nowa 10:11, Ostrowie Biebrzańskie 10:15, Jastrzębna 10:20, Balinka 10:24, Augustów 10:34, Augustów Port 10:36, Blizna 10:41, Szczepki 10:47, Płociczno koło Suwałk 10:54

Suwałki 11:02

09.36 I
4
IC - TLK
16113
MAMRY

R B P

Białystok Starosielce 9:41, Mońki 10:10, Osowiec 10:21, Grajewo 10:39, Ełk 10:54, Giżycko 11:33, Kętrzyn 11:59, Korsze 12:25, Olsztyn Główny 13:11, Olsztyn Zachodni 13:32, Ostróda 14:09, Iława Główna 14:35, Jabłonowo Pomorskie 14:58, Wąbrzeźno 15:10, Kowalewo Pomorskie 15:22, Toruń Wschodni 15:38, Toruń Miasto 15:42, Toruń Główny 15:47, Inowrocław 16:12, Mogilno 16:31, Gniezno 16:50, Poznań Główny 17:21, Kościan 17:58, Leszno 18:36, Rawicz 19:05, Żmigród 19:17, Oborniki Śląskie 19:31, Wrocław Mikołajów 19:46

Wrocław Główny 19:53

10.10 III
1
IC - IC
1424
ONDRASZEK

R B P

Łapy 10:27, Szepietowo 10:44, Czyżew 10:55, Małkinia 11:11, Prostyń 11:19, Sadowne Węgrowskie 11:26, Topór 11:31, Ostrówek Węgrowski 11:35, Łochów 11:41, Tłuszcz 11:53, Warszawa Wschodnia 12:18, Warszawa Centralna 12:25, Warszawa Zachodnia 12:34, Żyrardów 12:59, Skierniewice 13:12, Koluszki 13:32, Piotrków Trybunalski 13:55, Radomsko 14:22, Częstochowa 14:47, Myszków 15:10, Zawiercie 15:19, Dąbrowa Górnicza 15:38, Będzin Miasto 15:43, Sosnowiec Główny 15:48, Katowice 15:58, Tychy 16:16, Pszczyna 16:28, Czechowice-Dziedzice 16:37

Bielsko-Biała Główna 16:49

1 II - 10 III

10.16 III
1
IC - IC
1424
ONDRASZEK

R B P

Łapy 10:33, Szepietowo 10:50, Czyżew 11:01, Małkinia 11:17, Tłuszcz 11:50, Warszawa Wschodnia 12:17, Warszawa Centralna 12:25, Warszawa Zachodnia 12:34, Żyrardów 12:59, Skierniewice 13:12, Koluszki 13:32, Piotrków Trybunalski 13:55, Radomsko 14:22, Częstochowa 14:47, Myszków 15:10, Zawiercie 15:19, Dąbrowa Górnicza 15:38, Będzin Miasto 15:43, Sosnowiec Główny 15:48, Katowice 15:58, Tychy 16:16, Pszczyna 16:28, Czechowice-Dziedzice 16:37

Bielsko-Biała Główna 16:50

10 XII-31 I;

10.17
I
4
PR - R
15801
2 B N

Białystok Starosielce 10:22, Białystok Bacieczki 10:25, Fasty 10:30, Dobrzyniewo Duże 10:33, Borsukówka 10:38, Knyszyn 10:44, Zastocze 10:48, Czechowizna 10:53, Mońki 10:58, Goniądz 11:05, Osowiec 11:10, Podlasek 11:19, Ruda 11:23, Grajewo 11:29, Prostki 11:34, Lipińskie Małe 11:38, Ełk Szyba Wschód 11:44

Ełk 11:48

10.36 III
1
IC - TLK
31113
HAŃCZA

R B P

Sokółka 11:11, Dąbrowa Białostocka 11:35, Augustów 11:59

Suwałki 12:22

10:45
II
2
PR - R
10350
2 B N

Białystok Wiadukt 10:49, Klepacze 10:51, Niewodnica 10:55, Trypucie 10:57, Baciuty 11:01, Bojary 11:05, Uhowo 11:09

Łapy 11:12

1-5 + 16 XII, 23 XII, 30 XII;

10:47 III
3
IC - TLK
10015/304
HAŃCZA

2 R

Kuźnica Białostocka 11:34 (TLK->MP)

Grodno 15:12

29 X-9 XII;

12:11 III
1
IC - IC
1002
JAGIELLOŃCZYK

2 R

Łapy 12:29, Szepietowo 12:46, Czyżew 12:58, Małkinia 13:17, Łochów 13:45, Tłuszcz 13:57, Warszawa Wschodnia 14:23, Warszawa Centralna 14:30, Warszawa Zachodnia 14:44, Żyrardów 15:10, Skierniewice 15:25, Koluszki 15:45, Łódź Widzew 15:57

Łódź Fabryczna 16:05

10 XII-31 I;

12:20 III
1
IC - IC
1002
JAGIELLOŃCZYK

2 R

Łapy 12:38, Szepietowo 12:55, Czyżew 13:07, Małkinia 13:26, Łochów 13:57, Tłuszcz 14:09, Warszawa Wschodnia 14:35, Warszawa Centralna 14:45, Warszawa Zachodnia 14:54, Żyrardów 15:20, Skierniewice 15:33, Koluszki 15:54, Łódź Widzew 16:07

Łódź Fabryczna 16:15

1 II-10 III;

12:27
IV
7
PR - R
10431
2 B N

Wasilków 12:33, Czarny Blok 12:39, Wólka Ratowiecka 12:43, Czarna Białostocka 12:47, Machnacz 12:51, Rozedranka 12:55, Geniusze 13:00, Sokółka 13:05, Kundzin 13:12, Czuprynowo 13:17

Kuźnica Białostocka 13:22

(1)-(6)

12:39
I
4
PR - R
15803
2 B N

Białystok Starosielce 12:43, Białystok Bacieczki 12:47, Fasty 12:51, Dobrzyniewo Duże 12:54, Borsukówka 12:59, Knyszyn 13:06, Zastocze 13:10, Czechowizna 13:14, Mońki 13:20, Goniądz 13:26, Osowiec 13:31, Podlasek 13:41, Ruda 13:51, Grajewo 13:57, Prostki 14:02, Lipińskie Małe 14:07, Ełk Szyba Wschód 14:12

Ełk 14:17

1-5 / 25-26 XII, 1 I;

12:45
II
2
PR - R
10324
2 B N

Białystok Wiadukt 12:49, Klepacze 12:51, Niewodnica 12:54, Trypucie 12:57, Baciuty 13:01, Bojary 13:04, Uhowo 13:08, Łapy 13:11, Łapy Osse 13:14, Zdrody Nowe 13:18, Racibory 13:23, Jabłoń Kościelna 13:27, Szymbory 13:30

Szepietowo 13:35

13.15 III
3

IC - IC
1616
KONOPNICKA


R B P

Łapy 13:33, Szepietowo 13:50, Czyżew 14:02, Małkinia 14:20, Tłuszcz 14:55, Warszawa Wschodnia 15:21, Warszawa Centralna 15:30, Warszawa Zachodnia 16:00, Skierniewice 16:37, Koluszki 16:59, Łódź Widzew 17:11, Łódź Dąbrowa 17:18, Łódź Chojny 17:22, Pabianice 17:39, Łask 17:54, Zduńska Wola 18:05, Sieradz 18:17, Opatówek 18:40, Kalisz 18:51, Nowe Skalmierzyce 18:58, Ostrów Wielkopolski 19:11, Odolanów 19:24, Międzybórz Sycowski 19:46, Twardogóra Sycowska 19:58, Oleśnica Rataje 20:19, Wrocław Nadodrze 20:41, Wrocław Mikołajów 20:47, Wrocław Główny 20:53 -> Wrocław Nowy Dwór 21:14, Wrocław Leśnica 21:21, Środa Śląska 21:35, Legnica 21:54, Chojnów 22:07, Bolesławiec 22:22

Węgliniec 22:38

1-57 / 24-25 XII, 31 XII;

13.15 II
2

IC - IC
16108
KONOPNICKA


R B P

Łapy 13:33, Szepietowo 13:50, Czyżew 14:02, Małkinia 14:20, Tłuszcz 14:55, Warszawa Wschodnia 15:21, Warszawa Centralna 15:30, Warszawa Zachodnia 16:00, Skierniewice 16:37, Koluszki 16:59, Łódź Widzew 17:11, Łódź Dąbrowa 17:18, Łódź Chojny 17:22, Pabianice 17:39, Łask 17:54, Zduńska Wola 18:05, Sieradz 18:17, Opatówek 18:40, Kalisz 18:51, Nowe Skalmierzyce 18:58, Ostrów Wielkopolski 19:11, Odolanów 19:24, Międzybórz Sycowski 19:46, Twardogóra Sycowska 19:58, Oleśnica Rataje 20:19, Wrocław Nadodrze 20:41, Wrocław Mikołajów 20:47

Wrocław Główny 20:53

6 + 24-25 XII, 31 XII;

13.25 III
1

IC - TLK
35101
BIEBRZA


R (4) B P

Białystok Starosielce 13:31, Mońki 14:00, Osowiec 14:19, Grajewo 14:38, Ełk 14:53, Giżycko 15:47, Kętrzyn 16:14, Korsze 16:35, Olsztyn Główny 17:21, Olsztyn Zachodni 17:39, Morąg 18:15, Pasłęk 18:40, Elbląg 18:57, Malbork 19:17, Tczew 19:34, Gdańsk Główny 19:55, Gdańsk Wrzeszcz 20:03, Gdańsk Oliwa 20:08, Sopot 20:13

Gdynia Główna 20:23

13.51 IV
5
R
10592
2 B N

Białystok Stadion 13:58, Lewickie 14:07, Hołówki Duże 14:13, Zimnochy 14:17, Strabla 14:23, Rajsk 14:30, Bielsk Podlaski 14:36, Lewki 14:41, Podbiele 14:47, Gregorowce 14:53, Suchowolce 15:00, Kleszczele 15:08

Czeremcha 15:16

10 XII-5 I / (1)-(5)(7); 6 I-10 III;

14.30 II
2
R
10338
2 B N

Białystok Wiadukt 14:34, Klepacze 14:36, Niewodnica 14:40, Trypucie 14:42, Baciuty 14:46, Bojary 14:50, Uhowo 14:54, Łapy 14:57, Łapy Osse 15:01, Zdrody Nowe 15:05, Racibory 15:10, Jabłoń Kościelna 15:15, Szymbory 15:18

Szepietowo 15:23

1-5 / 25-26 XII, 1 I;

14.47 I
4
R
10354
2 B D

Białystok Starosielce 14:51, Białystok Bacieczki 14:55, Fasty 14:59, Dobrzyniewo Duże 15:03, Borsukówka 15:08, Knyszyn 15:15, Zastocze 15:19, Czechowizna 15:23, Mońki 15:29, Goniądz 15:35, Osowiec 15:40, Podlasek 15:56, Ruda 15:59, Grajewo 16:06, Prostki 16:11, Lipińskie Małe 16:15, Ełk Szyba Wschód 16:21

Ełk 16:25

14.49 IV
7
R
10415
2 B D

Wasilków 14:55, Czarny Blok 15:01, Wólka Ratowiecka 15:05, Czarna Białostocka 15:09, Machnacz 15:13, Rozedranka 15:17, Geniusze 15:22, Sokółka 15:28, Gliniszcze 15:35, Racewo 15:39, Sidra 15:45, Różanystok 15:53, Dąbrowa Białostocka 15:57, Kamienna Nowa 16:05, Ostrowie Biebrzańskie 16:09, Jastrzębna 16:13, Balinka 16:25, Augustów 16:35, Augustów Port 16:38, Blizna 16:43, Szczepki 16:49, Płociczno koło Suwałk 16:56

Suwałki 17:04

14.59 III
1

IC - TLK
53100
BIEBRZA


R (4) B P

Łapy 15:16, Szepietowo 15:33, Czyżew 15:44, Małkinia 16:01, Tłuszcz 16:41, Warszawa Wschodnia 17:08, Warszawa Centralna 17:15, Warszawa Zachodnia 17:24, Opoczno Południe 18:28, Włoszczowa Północ 18:59, Miechów 19:47, Kraków Główny 20:17, Kraków Płaszów 20:30, Bochnia 21:24, Brzesko Okocim 21:33, Tarnów 21:49, Dębica 22:08, Sędziszów Małopolski 22:20

Gdynia Główna 22:37

15.23 IV
7
R
10347
2 B N

Wasilków 15:30, Czarny Blok 15:42, Wólka Ratowiecka 15:46, Czarna Białostocka 15:50, Machnacz 15:54, Rozedranka 15:58, Geniusze 16:03, Sokółka 16:08, Kundzin 16:15, Czuprynowo 16:2

Kuźnica Białostocka 16:25

(1)-(5)(7)

15.43 II
2
R
10326
2 B D

Białystok Wiadukt 15:47, Klepacze 15:49, Niewodnica 15:52, Trypucie 15:55, Baciuty 15:59, Bojary 16:02, Uhowo 16:06, Łapy 16:09, Łapy Osse 16:12, Zdrody Nowe 16:16, Racibory 16:21, Jabłoń Kościelna 16:25, Szymbory 16:28

Szepietowo 16:33

15.45 IV
5
R
10594
2 B D

Białystok Stadion 15:52, Lewickie 16:01, Hołówki Duże 16:07, Zimnochy 16:11, Strabla 16:17, Rajsk 16:24, Bielsk Podlaski 16:30, Lewki 16:35, Podbiele 16:41, Gregorowce 16:47, Suchowolce 16:54, Kleszczele 17:02

Czeremcha 17:10

1-6;

15.53 III
3
R
149
2 B N

Czarna Białostocka 16:09, Sokółka 16:23, Dąbrowa Białostocka 16:54, Augustów 17:18, Suwałki 17:41, Trakiszki 18:19, Sestokai 20:00, Marijampole 20:33, Kazlu Ruda 20:55

Kaunas 21:28

(5)-(7)

16.12 III
1

IC - TLK
10110
SŁONIMSKI


R B P

Łapy 16:29, Szepietowo 16:45, Czyżew 16:56, Małkinia 17:12, Tłuszcz 17:46, Warszawa Wschodnia 18:12, Warszawa Centralna 18:20, Warszawa Zachodnia 18:29, Żyrardów 18:54, Skierniewice 19:08, Koluszki 19:29, Piotrków Trybunalski 19:53, Radomsko 20:20, Częstochowa 20:45, Myszków 21:08, Zawiercie 21:17, Dąbrowa Górnicza 21:36, Będzin Miasto 21:41, Sosnowiec Główny 21:46, Katowice 21:56, Tychy 22:13, Pszczyna 22:25, Czechowice-Dziedzice 22:34

Łódź Fabryczna 22:47

1-5 7 / 24-25 XII, 31 XII;.

16.33 IV
5
R
10207
2 N B

Wasilków 16:39, Czarny Blok 16:45, Wólka Ratowiecka 16:49, Czarna Białostocka 16:53, Machnacz 17:04, Rozedranka 17:14, Geniusze 17:19, Sokółka 17:24, Kundzin 17:31, Czuprynowo 17:36

Kuźnica Białostocka 17:41

1-5 / 25-26 XII, 1 I;

16.45 I
4
R
10605
2 B N

Białystok Starosielce 16:49, Białystok Bacieczki 16:53, Fasty 16:57, Dobrzyniewo Duże 17:00, Borsukówka 17:05, Knyszyn 17:11, Zastocze 17:15, Czechowizna 17:20, Mońki 17:26, Goniądz 17:41, Osowiec 17:46, Podlasek 17:55, Ruda 18:06

Grajewo 18:13

1-5 / 25-26 XII, 1 I;

16.53 III
3

IC - IC
1060
DĄBROWSKA

R B P

Łapy 17:10, Szepietowo 17:27, Czyżew 17:37, Małkinia 17:54, Tłuszcz 18:26, Warszawa Wschodnia 18:52, Warszawa Centralna 19:00

Warszawa Zachodnia 19:10

24-25 XII;

16.536 III
3

IC - IC
1622
DĄBROWSKA

R B P

Łapy 17:10, Szepietowo 17:27, Czyżew 17:37, Małkinia 17:54, Tłuszcz 18:26, Warszawa Wschodnia 18:52, Warszawa Centralna 19:00, Warszawa Zachodnia 19:10, Żyrardów 19:36, Skierniewice 19:49, Koluszki 20:09, Łódź Widzew 20:21, Łódź Dąbrowa 20:28, Łódź Chojny 20:32, Pabianice 20:55, Zduńska Wola 21:19, Sieradz 21:31, Kalisz 22:02, Ostrów Wielkopolski 22:19, Twardogóra Sycowska 22:52, Oleśnica Rataje 23:11, Wrocław Nadodrze 23:31, Wrocław Mikołajów 23:37

Wrocław Główny 23:43

1-7 / 24-25 XII;

17.07 III
1
PR - R
10328
2 N B

Białystok Wiadukt 17:11, Klepacze 17:13, Niewodnica 17:17, Trypucie 17:19, Baciuty 17:23, Bojary 17:27, Uhowo 17:31, Łapy 17:34, Łapy Osse 17:38, Zdrody Nowe 17:42, Racibory 17:47, Jabłoń Kościelna 17:52, Szymbory 17:55

Szepietowo 18:00

1-5 / 25-26 XII, 1 I;

17.40 IV
5
R
10207
2 N B

Białystok Stadion 17:47, Lewickie 17:56, Hołówki Duże 18:02, Zimnochy 18:06, Strabla 18:12, Rajsk 18:19, Bielsk Podlaski 18:25, Lewki 18:30, Podbiele 18:36, Gregorowce 18:42, Suchowolce 18:49, Kleszczele 18:57

Czeremcha 19:05

1-5 7;

17.46 III
3

IC - TLK
13112
HAŃCZA

R B P

Łapy 18:03, Szepietowo 18:20, Czyżew 18:31, Małkinia 18:48, Tłuszcz 19:24, Warszawa Wschodnia 19:52, Warszawa Centralna 20:00, Warszawa Zachodnia 20:30, Opoczno Południe 21:34, Włoszczowa Północ 22:05, Miechów 22:4

Kraków Główny 23:17

18.32 I
4
R
15807
2 B N

Białystok Starosielce 18:36, Białystok Bacieczki 18:40, Fasty 18:51, Dobrzyniewo Duże 18:54, Borsukówka 18:59, Knyszyn 19:05, Zastocze 19:09, Czechowizna 19:14, Mońki 19:19, Goniądz 19:26, Osowiec 19:31, Podlasek 19:41, Ruda 19:44, Grajewo 19:51, Prostki 19:55, Lipińskie Małe 20:00, Ełk Szyba Wschód 20:05

Ełk 20:09

(1)-(5)(7)

18.35 IV
5
R
10209
2 B N

Wasilków 18:41, Czarny Blok 18:47, Wólka Ratowiecka 18:51, Czarna Białostocka 18:55, Machnacz 18:59, Rozedranka 19:03, Geniusze 19:09, Sokółka 19:14, Kundzin 19:31, Czuprynowo 19:36

Kuźnica Białostocka 19:42

18.45 III
1
R
10330
2 B N

Białystok Wiadukt 18:49, Klepacze 18:51, Niewodnica 18:54, Trypucie 18:57, Baciuty 19:01, Bojary 19:04, Uhowo 19:08, Łapy 19:11, Łapy Osse 19:14, Zdrody Nowe 19:18, Racibory 19:23, Jabłoń Kościelna 19:27, Szymbory 19:30

Szepietowo 19:35

(1)-(5)(7)

19.20 IV
5
R
10417
2 B N

Wasilków 19:26, Czarny Blok 19:31, Wólka Ratowiecka 19:35, Czarna Białostocka 19:39, Machnacz 19:45, Rozedranka 19:50, Geniusze 19:55, Sokółka 20:00, Gliniszcze 20:07, Racewo 20:11, Sidra 20:17, Różanystok 20:25, Dąbrowa Białostocka 20:29, Kamienna Nowa 20:36, Ostrowie Biebrzańskie 20:41, Jastrzębna 20:45, Balinka 20:49, Augustów 20:59, Augustów Port 21:02, Blizna 21:07, Szczepki 21:13, Płociczno koło Suwałk 21:20

Suwałki 21:28

19.20 III
3

IC - TLK
10164
ESPERANTO

[R] B P

Łapy 19:37, Szepietowo 19:54, Czyżew 20:05, Małkinia 20:21, Tłuszcz 20:56, Warszawa Wschodnia 21:23, Warszawa Centralna 21:30

Warszawa Zachodnia 21:39

10 XII; 17 XII; 7 I-4 III 7 + 26 XII, 1 I;

20.13 III
1

IC - TLK
81103
PODLASIAK

[R] B P

Sokółka 20:48, Dąbrowa Białostocka 21:11, Augustów 21:35

Suwałki 21:58

(1)-(5)(7);

20.24 III
3

IC - IC
16170
KARKONOSZE

[R] B P

Łapy 20:41, Szepietowo 20:57, Czyżew 21:08, Małkinia 21:25, Łochów 21:54, Tłuszcz 22:06, Warszawa Wschodnia 22:32, Warszawa Centralna 22:40, Warszawa Zachodnia 23:19, Żyrardów 23:46, Skierniewice 0:00, Koluszki 0:23, Łódź Widzew 0:37, Łódź Fabryczna 0:45, Łódź Chojny 1:30, Pabianice 1:51, Zduńska Wola 2:15, Sieradz 2:27, Kalisz 3:06, Ostrów Wielkopolski 3:26, Twardogóra Sycowska 4:03, Oleśnica Rataje 4:22, Wrocław Nadodrze 4:44, Wrocław Mikołajów 4:50, Wrocław Główny 4:57 -> Wrocław Nowy Dwór 5:33, Wrocław Leśnica 5:39, Środa Śląska 5:51, Legnica 6:10, Chojnów 6:23, Bolesławiec 6:38, Węgliniec 6:54, Lubań Śląski 7:49, Olszyna Lubańska 8:00, Gryfów Śląski 8:08

Jelenia Góra 8:46

18 XII-9 III / 24 XII, 31 XII;

20.24 III
3

IC - IC
16170
KARKONOSZE

[R] B P

Łapy 20:41, Szepietowo 20:57, Czyżew 21:08, Małkinia 21:25, Łochów 21:54, Tłuszcz 22:06, Warszawa Wschodnia 22:32, Warszawa Centralna 22:40, Warszawa Zachodnia 23:19, Żyrardów 23:46, Skierniewice 0:00, Koluszki 0:23, Łódź Widzew 0:37, Łódź Fabryczna 0:45, Łódź Chojny 1:30, Pabianice 1:51, Zduńska Wola 2:15, Sieradz 2:27, Kalisz 3:06, Ostrów Wielkopolski 3:26, Twardogóra Sycowska 4:03, Oleśnica Rataje 4:22, Wrocław Nadodrze 4:44, Wrocław Mikołajów 4:50, Wrocław Główny 4:57 -> Wrocław Nowy Dwór 5:29, Wrocław Leśnica 5:35, Środa Śląska 5:47, Legnica 6:06, Chojnów 6:20, Bolesławiec 6:36, Węgliniec 6:51, Lubań Śląski 7:28, Olszyna Lubańska 7:39, Gryfów Śląski 7:48

Jelenia Góra 8:42

10 III;

20.24 III
3

IC - IC
16170
KARKONOSZE

[R] B P

Łapy 20:41, Szepietowo 20:57, Czyżew 21:08, Małkinia 21:25, Łochów 21:54, Tłuszcz 22:06, Warszawa Wschodnia 22:32, Warszawa Centralna 22:40, Warszawa Zachodnia 23:19, Żyrardów 23:46, Skierniewice 0:00, Koluszki 0:23, Łódź Widzew 0:37, Łódź Fabryczna 0:45, Łódź Chojny 1:30, Pabianice 1:51, Zduńska Wola 2:15, Sieradz 2:27, Kalisz 3:06, Ostrów Wielkopolski 3:26, Twardogóra Sycowska 4:03, Oleśnica Rataje 4:22, Wrocław Nadodrze 4:44, Wrocław Mikołajów 4:50

Wrocław Główny 4:57


20.48 III
3

IC - IC
1511
NAREW

[R] B P

Białystok Starosielce 20:53, Mońki 21:21, Osowiec 21:31, Grajewo 21:56

Ełk 22:11

1-57 / 24-25 XII, 31 XII;


20.58 II
2
R
10332
2 B N

Białystok Wiadukt 21:02, Klepacze 21:04, Niewodnica 21:08, Trypucie 21:10, Baciuty 21:14, Bojary 21:18, Uhowo 21:22, Łapy 21:25, Łapy Osse 21:28, Zdrody Nowe 21:32, Racibory 21:37, Jabłoń Kościelna 21:41, Szymbory 21:4

Szepietowo 21:49

22.45 II
2
R
10334
2 B N

Białystok Wiadukt 22:49, Klepacze 22:51, Niewodnica 22:55, Trypucie 22:57, Baciuty 23:01, Bojary 23:05, Uhowo 23:09, Łapy 23:12, Łapy Osse 23:15, Zdrody Nowe 23:19, Racibory 23:24, Jabłoń Kościelna 23:28, Szymbory 23:31

Szepietowo 23:36

(1)-(5)(7)

Przyjazdy
Przyjazd Numer i rodzaj pociągu Informacje Odjazdy ze stacji początkowych i pośrednich
Godzina Peron
5.05 III
1
PR
10301
2 B

Szepietowo 4:15, Szymbory 4:19, Jabłoń Kościelna 4:23, Racibory 4:27, Zdrody Nowe 4:31, Łapy Osse 4:35, Łapy 4:39, Uhowo 4:42, Bojary 4:46, Baciuty 4:50, Trypucie 4:54, Niewodnica 4:56, Klepacze 5:00, Białystok Wiadukt 5:02

(1)-(6);

6.06 IV
5
R
10210
2 B

Kuźnica Białostocka 5:02, Czuprynowo 5:07, Kundzin 5:12, Sokółka 5:19, Geniusze 5:24, Rozedranka 5:38, Machnacz 5:42, Czarna Białostocka 5:46, Wólka Ratowiecka 5:50, Czarny Blok 5:54, Wasilków 6:00

6.12 III
1
R
10303
2 B

Szepietowo 5:22, Szymbory 5:26, Jabłoń Kościelna 5:30, Racibory 5:34, Zdrody Nowe 5:38, Łapy Osse 5:42, Łapy 5:46, Uhowo 5:49, Bojary 5:53, Baciuty 5:57, Trypucie 6:01, Niewodnica 6:03, Klepacze 6:07, Białystok Wiadukt 6:09

6.17 IV
7
R
10541
2 B

Czeremcha 4:53, Kleszczele 5:00, Suchowolce 5:08, Gregorowce 5:15, Podbiele 5:20, Lewki 5:26, Bielsk Podlaski 5:31, Rajsk 5:38, Strabla 5:45, Zimnochy 5:51, Hołówki Duże 5:54, Lewickie 6:00, Białystok Stadion 6:10

6.25
III
32

IC - TLK
10155
ESPERANTO

 

Warszawa Zachodnia 3:46, Warszawa Centralna 3:55, Warszawa Wschodnia 4:03, Tłuszcz 4:31, Małkinia 5:21, Czyżew 5:39, Szepietowo 5:51, Łapy 6:09

~ 1 + 27 XII, 2 I / 25 XII, 1 I;

6.32
II
2

IC - IC
5110
NAREW

 

Ełk 5:08,Grajewo 5:23, Osowiec 5:41, Mońki 5:52, Białystok Starosielce 6:27

1-6 / 25-26 XII, 1 I;

7.13 III
123
PR - R
10305
2 B

Szepietowo 6:23, Szymbory 6:27, Jabłoń Kościelna 6:31, Racibory 6:35, Zdrody Nowe 6:39, Łapy Osse 6:43, Łapy 6:47, Uhowo 6:50, Bojary 6:54, Baciuty 6:57, Trypucie 7:01, Niewodnica 7:04, Klepacze 7:07, Białystok Wiadukt 7:09

1-5 / 25-26 XII, 1 I;

7.15 II
2
R
10400
2 B

Suwałki 5:09, Płociczno koło Suwałk 5:16, Szczepki 5:23, Blizna 5:30, Augustów Port 5:35, Augustów 5:37, Balinka 5:47, Jastrzębna 5:51, Ostrowie Biebrzańskie 5:56, Kamienna Nowa 6:00, Dąbrowa Białostocka 6:07, Różanystok 6:11, Sidra 6:19, Racewo 6:25, Gliniszcze 6:29, Sokółka 6:36, Geniusze 6:41, Rozedranka 6:47, Machnacz 6:51, Czarna Białostocka 6:55, Wólka Ratowiecka 6:59, Czarny Blok 7:03, Wasilków 7:09

(1)-(6)

7.24 I
4
R
51800
2 B

Ełk 5:46, Ełk Szyba Wschód 5:50, Lipińskie Małe 5:55, Prostki 6:00, Grajewo 6:05, Ruda 6:12, Podlasek 6:15, Osowiec 6:32, Goniądz 6:37, Mońki 6:44, Czechowizna 6:49, Zastocze 6:54, Knyszyn 6:58 , Borsukówka 7:04, Dobrzyniewo Duże 7:09, Fasty 7:12, Białystok Bacieczki 7:16, Białystok Starosielce 7:20

(1)-(6)

8.05 IV
7
R
10307
2 B

Szepietowo 7:12, Szymbory 7:17, Jabłoń Kościelna 7:20, Racibory 7:25, Zdrody Nowe 7:30, Łapy Osse 7:34, Łapy 7:37, Uhowo 7:40, Bojary 7:44, Baciuty 7:48, Trypucie 7:52, Niewodnica 7:55, Klepacze 7:58, Białystok Wiadukt 8:01

8.18
III
1

IC - IC
61171
KARKONOSZE

 

Jelenia Góra 20:07, Gryfów Śląski 20:55, Olszyna Lubańska 21:04, Lubań Śląski 21:15, Węgliniec 21:50, Bolesławiec 22:05, Chojnów 22:21, Legnica 22:33, Środa Śląska 22:51, Wrocław Leśnica 23:04, Wrocław Nowy Dwór 23:11, Wrocław Główny 23:52, Wrocław Mikołajów 23:58, Wrocław Nadodrze 0:04, Oleśnica Rataje 0:24, Twardogóra Sycowska 0:43, Ostrów Wielkopolski 1:15, Kalisz 1:34, Sieradz 2:07, Zduńska Wola 2:19, Pabianice 2:45, Łódź Chojny 3:07, Łódź Fabryczna 3:58, Łódź Widzew 4:06, Koluszki 4:20, Skierniewice 4:44, Żyrardów 4:59, Warszawa Zachodnia 5:27, Warszawa Centralna 6:05, Warszawa Wschodnia 6:13, Tłuszcz 6:40, Łochów 6:54, Małkinia 7:17, Czyżew 7:34, Szepietowo 7:45, Łapy 8:02

19 XII-10 III / 25 XII, 1 I;

8.18
III
1

IC - IC
61171
KARKONOSZE

 

Wrocław Główny 23:52, Wrocław Główny 23:52, Wrocław Mikołajów 23:58, Wrocław Nadodrze 0:04, Oleśnica Rataje 0:24, Twardogóra Sycowska 0:43, Ostrów Wielkopolski 1:15, Kalisz 1:34, Sieradz 2:07, Zduńska Wola 2:19, Pabianice 2:45, Łódź Chojny 3:07, Łódź Fabryczna 3:58, Łódź Widzew 4:06, Koluszki 4:20, Skierniewice 4:44, Żyrardów 4:59, Warszawa Zachodnia 5:27, Warszawa Centralna 6:05, Warszawa Wschodnia 6:13, Tłuszcz 6:40, Łochów 6:54, Małkinia 7:17, Czyżew 7:34, Szepietowo 7:45, Łapy 8:02

10-18 XII;

8.21
III
1

IC - TLK
18106
PODLASIAK

 

Suwałki 6:32, Augustów 6:55, Dąbrowa Białostocka 7:20, Sokółka 7:44

11 XII-10 III;

8.23 IV
7
R
10543
 

Czeremcha 6:51, Kleszczele 6:58, Suchowolce 7:07, Gregorowce 7:14, Podbiele 7:19, Lewki 7:25, Bielsk Podlaski 7:38, Rajsk 7:45, Strabla 7:52, Zimnochy 7:57, Hołówki Duże 8:00, Lewickie 8:06, Białystok Stadion 8:16

11-22 XII 1-5; 27-29 XII; 1 I-10 III 1-6;

8.36 IV
5
PR - R
10212
 

Kuźnica Białostocka 7:42, Czuprynowo 7:47, Kundzin 7:52, Sokółka 7:58, Geniusze 8:03, Rozedranka 8:08, Machnacz 8:12, Czarna Białostocka 8:16, Wólka Ratowiecka 8:20, Czarny Blok 8:24, Wasilków 8:30

1-5 / 25-26 XII, 1 I;

9.50 IV
7
R
10309
 

Szepietowo 9:00, Szymbory 9:04, Jabłoń Kościelna 9:08, Racibory 9:12, Zdrody Nowe 9:16, Łapy Osse 9:20, Łapy 9:24, Uhowo 9:27, Bojary 9:31, Baciuty 9:35, Trypucie 9:39, Niewodnica 9:41, Klepacze 9:45, Białystok Wiadukt 9:47

1-5 / 25-26 XII, 1 I;

10.05 IV
5
R
10402
 

Suwałki 7:51, Płociczno koło Suwałk 7:58, Szczepki 8:05, Blizna 8:11, Augustów Port 8:16, Augustów 8:19, Balinka 8:29, Jastrzębna 8:33, Ostrowie Biebrzańskie 8:37, Kamienna Nowa 8:41, Dąbrowa Białostocka 8:49, Różanystok 8:53, Sidra 9:01, Racewo 9:07, Gliniszcze 9:11, Sokółka 9:19, Geniusze 9:24, Rozedranka 9:37, Machnacz 9:41, Czarna Białostocka 9:45, Wólka Ratowiecka 9:49, Czarny Blok 9:53, Wasilków 9:59

1-5 / 25-26 XII, 1 I;

10.10
III
3

IC - TLK
31107
HAŃCZA

 

Kraków Główny 4:48, Miechów 5:18, Włoszczowa Północ 5:58, Opoczno Południe 6:31, Warszawa Zachodnia 7:35, Warszawa Centralna 7:45, Warszawa Wschodnia 8:02, Tłuszcz 8:29, Małkinia 9:06, Czyżew 9:24, Szepietowo 9:36, Łapy 9:54

11.29
III
1

IC - IC
1051
DĄBROWSKA

 

Warszawa Zachodnia 8:57, Warszawa Centralna 9:15, Warszawa Wschodnia 9:26, Tłuszcz 9:55, Małkinia 10:29, Czyżew 10:46, Szepietowo 10:57, Łapy 11:13

10 XII-28 I 7 + 25-26 XII, 1 I;

11.29
III
1

IC - IC
1051
DĄBROWSKA

 

Wrocław Główny 4:19, Wrocław Mikołajów 4:25, Wrocław Nadodrze 4:30, Oleśnica Rataje 4:50, Twardogóra Sycowska 5:09, Międzybórz Sycowski 5:21, Odolanów 5:35, Ostrów Wielkopolski 5:46, Nowe Skalmierzyce 5:59, Kalisz 6:05, Opatówek 6:16, Sieradz 6:39, Zduńska Wola 6:51, Łask 7:02, Pabianice 7:17, Łódź Chojny 7:34, Łódź Dąbrowa 7:38, Łódź Widzew 7:45, Koluszki 7:58, Skierniewice 8:18, Żyrardów 8:32, Warszawa Zachodnia 8:57, Warszawa Centralna 9:15, Warszawa Wschodnia 9:26, Tłuszcz 9:55, Małkinia 10:29, Czyżew 10:46, Szepietowo 10:57, Łapy 11:13

11 XII-31 I 1-6 / 25-26 XII, 1 I;

11.30 IV
7
R
10545
 

Czeremcha 10:05, Kleszczele 10:12, Suchowolce 10:20, Gregorowce 10:28, Podbiele 10:33, Lewki 10:39, Bielsk Podlaski 10:44, Rajsk 10:51, Strabla 10:58, Zimnochy 11:04, Hołówki Duże 11:07, Lewickie 11:13, Białystok Stadion 11:23

11-30 XII 1-6; 1 I-9 III 1-57;

11.34
III
1

IC - IC
1051
DĄBROWSKA

 

Warszawa Zachodnia 8:57, Warszawa Centralna 9:15, Warszawa Wschodnia 9:30, Tłuszcz 10:00, Małkinia 10:34, Czyżew 10:51, Szepietowo 11:02, Łapy 11:18

4 II-4 III 7;

11.34
III
1

IC - IC
6123
DĄBROWSKA

 

Wrocław Główny 4:19, Wrocław Mikołajów 4:25, Wrocław Nadodrze 4:30, Oleśnica Rataje 4:50, Twardogóra Sycowska 5:09, Międzybórz Sycowski 5:21, Odolanów 5:35, Ostrów Wielkopolski 5:46, Nowe Skalmierzyce 5:59, Kalisz 6:05, Opatówek 6:16, Sieradz 6:39, Zduńska Wola 6:51, Łask 7:02, Pabianice 7:17, Łódź Chojny 7:34, Łódź Dąbrowa 7:38, Łódź Widzew 7:45, Koluszki 7:58, Skierniewice 8:18, Żyrardów 8:32, Warszawa Zachodnia 8:57, Warszawa Centralna 9:15, Warszawa Wschodnia 9:30, Tłuszcz 10:00, Małkinia 10:34, Czyżew 10:51, Szepietowo 11:02, Łapy 11:18

1 II-10 III 1-6;

12.15
III
3

IC - IC
4127
ZAMENHOF

 

Bielsko-Biała Główna 5:13, Czechowice-Dziedzice 5:25, Pszczyna 5:34, Tychy 5:46, Katowice 6:06, Sosnowiec Główny 6:16, Będzin Miasto 6:21, Dąbrowa Górnicza 6:26, Zawiercie 6:44, Myszków 6:54, Częstochowa 7:16, Radomsko 7:40, Piotrków Trybunalski 8:07, Koluszki 8:30, Skierniewice 8:50, Żyrardów 9:03, Warszawa Zachodnia 9:28, Warszawa Centralna 10:00, Warszawa Wschodnia 10:08, Tłuszcz 10:35, Małkinia 11:15, Czyżew 11:32, Szepietowo 11:43, Łapy 11:59

1 II-10 III 1-6;

12.20
III
3

IC - IC
4127
ZAMENHOF

 

Bielsko-Biała Główna 5:13, Czechowice-Dziedzice 5:25, Pszczyna 5:34, Tychy 5:46, Katowice 6:06, Sosnowiec Główny 6:16, Będzin Miasto 6:21, Dąbrowa Górnicza 6:26, Zawiercie 6:44, Myszków 6:54, Częstochowa 7:16, Radomsko 7:40, Piotrków Trybunalski 8:07, Koluszki 8:30, Skierniewice 8:50, Żyrardów 9:03, Warszawa Zachodnia 9:28, Warszawa Centralna 10:05, Warszawa Wschodnia 10:13, Tłuszcz 10:41, Małkinia 11:21, Czyżew 11:37, Szepietowo 11:48, Łapy 12:04

11 XII-31 I 1-6 / 25-26 XII, 1 I;

13.01 IV
5
PR - R
10353
 

Łapy 12:34, Uhowo 12:37, Bojary 12:41, Baciuty 12:45, Trypucie 12:49, Niewodnica 12:51, Klepacze 12:55, Białystok Wiadukt 12:5

1-5 + 16 XII, 23 XII, 30 XII;

13.06 IV
7
PR - RP
142
 

Kaunas 9:00, Kazlu Ruda 9:34, Marijampole 9:59, Sestokai 10:32, Trakiszki 10:12, Suwałki 11:09, Augustów 11:32, Dąbrowa Białostocka 12:04, Sokółka 12:27, Czarna Białostocka 12:50

1 6 7;

13.13
III
1

IC - TLK
35101
BIEBRZA

 

Rzeszów Główny 4:57, Sędziszów Małopolski 5:14, Dębica 5:26, Tarnów 5:51, Brzesko Okocim 6:07, Bochnia 6:16, Kraków Płaszów 6:46, Kraków Główny 7:16, Miechów 7:50, Włoszczowa Północ 8:28, Opoczno Południe 8:58, Tomaszów Mazowiecki 9:25, Koluszki 9:47, Skierniewice 10:08, Żyrardów 10:21, Warszawa Zachodnia 10:49, Warszawa Centralna 11:00, Warszawa Wschodnia 11:08, Tłuszcz 11:36, Małkinia 12:12, Czyżew 12:29, Szepietowo 12:40, Łapy 12:57

 

13.46 I
4
PR - R
51802
 

Ełk 12:01, Ełk Szyba Wschód 12:04, Lipińskie Małe 12:10, Prostki 12:14, Grajewo 12:19, Ruda 12:26, Podlasek 12:29, Osowiec 12:39, Goniądz 12:43, Mońki 12:50, Czechowizna 12:55, Zastocze 13:00, Knyszyn 13:11, Borsukówka 13:17, Dobrzyniewo Duże 13:22, Fasty 13:26, Białystok Bacieczki 13:38, Białystok Starosielce 13:42

1-5 / 25-26 XII, 1 I;

14.23
III
1

IC - IC
6117
KONOPNICKA

 

Węgliniec 5:41, Bolesławiec 5:57, Chojnów 6:13, Legnica 6:31, Środa Śląska 6:48, Wrocław Leśnica 7:00, Wrocław Nowy Dwór 7:08, Wrocław Główny 7:41, Wrocław Mikołajów 7:47, Wrocław Nadodrze 7:52, Oleśnica Rataje 8:13, Twardogóra Sycowska 8:32, Ostrów Wielkopolski 9:06, Kalisz 9:23, Sieradz 9:54, Zduńska Wola 10:06, Pabianice 10:30, Łódź Chojny 10:47, Łódź Dąbrowa 10:51, Łódź Widzew 10:57, Koluszki 11:09, Skierniewice 11:28, Żyrardów 11:41, Warszawa Zachodnia 12:06, Warszawa Centralna 12:15, Warszawa Wschodnia 12:22, Tłuszcz 12:47, Małkinia 13:21, Czyżew 13:39, Szepietowo 13:50, Łapy 14:07

11 XII-31 I 1-6 / 25-26 XII, 1 I;

14.23
III
1

IC - IC
6157
KONOPNICKA

 

Wrocław Główny 7:41, Wrocław Mikołajów 7:47, Wrocław Nadodrze 7:52, Oleśnica Rataje 8:13, Twardogóra Sycowska 8:32, Ostrów Wielkopolski 9:06, Kalisz 9:23, Sieradz 9:54, Zduńska Wola 10:06, Pabianice 10:30, Łódź Chojny 10:47, Łódź Dąbrowa 10:51, Łódź Widzew 10:57, Koluszki 11:09, Skierniewice 11:28, Żyrardów 11:41, Warszawa Zachodnia 12:06, Warszawa Centralna 12:15, Warszawa Wschodnia 12:22, Tłuszcz 12:47, Małkinia 13:21, Czyżew 13:39, Szepietowo 13:50, Łapy 14:07

10 XII-28 I 7 + 25-26 XII, 1 I;

14.27 IV
5
PR - R
10214
 

Kuźnica Białostocka 13:32, Czuprynowo 13:37, Kundzin 13:42, Sokółka 13:49, Geniusze 13:54, Rozedranka 13:59, Machnacz 14:03, Czarna Białostocka 14:07, Wólka Ratowiecka 14:11, Czarny Blok 14:15, Wasilków 14:21

(1)-(6)

14.32
III
3

IC - IC
6117
KONOPNICKA

 

Węgliniec 5:41, Bolesławiec 5:57, Chojnów 6:13, Legnica 6:31, Środa Śląska 6:48, Wrocław Leśnica 7:00, Wrocław Nowy Dwór 7:08, Wrocław Główny 7:41, Wrocław Mikołajów 7:47, Wrocław Nadodrze 7:52, Oleśnica Rataje 8:13, Twardogóra Sycowska 8:32, Ostrów Wielkopolski 9:06, Kalisz 9:23, Sieradz 9:54, Zduńska Wola 10:06, Pabianice 10:30, Łódź Chojny 10:47, Łódź Dąbrowa 10:51, Łódź Widzew 10:57, Koluszki 11:09, Skierniewice 11:28, Żyrardów 11:41, Warszawa Zachodnia 12:06, Warszawa Centralna 12:15, Warszawa Wschodnia 12:22, Tłuszcz 12:47, Łochów 12:59, Ostrówek Węgrowski 13:05, Topór 13:10, Sadowne Węgrowskie 13:15, Prostyń 13:22, Małkinia 13:31, Czyżew 13:48, Szepietowo 13:59, Łapy 14:16

1 II-10 III 1-6;

14.32
III
3

IC - IC
6157
KONOPNICKA

 

Wrocław Główny 7:41, Wrocław Mikołajów 7:47, Wrocław Nadodrze 7:52, Oleśnica Rataje 8:13, Twardogóra Sycowska 8:32, Ostrów Wielkopolski 9:06, Kalisz 9:23, Sieradz 9:54, Zduńska Wola 10:06, Pabianice 10:30, Łódź Chojny 10:47, Łódź Dąbrowa 10:51, Łódź Widzew 10:57, Koluszki 11:09, Skierniewice 11:28, Żyrardów 11:41, Warszawa Zachodnia 12:06, Warszawa Centralna 12:15, Warszawa Wschodnia 12:22, Tłuszcz 12:47, Łochów 12:59, Ostrówek Węgrowski 13:05, Topór 13:10, Sadowne Węgrowskie 13:15, Prostyń 13:22, Małkinia 13:31, Czyżew 13:48, Szepietowo 13:59, Łapy 14:16

4 II-4 III 7;

14.37
III
1

IC - TLK
53100
BIEBRZA

 

Gdynia Główna 7:46, Sopot 7:55, Gdańsk Oliwa 8:00, Gdańsk Wrzeszcz 8:05, Gdańsk Główny 8:13, Tczew 8:34, Malbork 8:49, Elbląg 9:10, Pasłęk 9:27, Morąg 9:53, Olsztyn Zachodni 10:37, Olsztyn Główny 10:55, Korsze 11:44, Kętrzyn 12:04, Giżycko 12:30, Ełk 13:20, Grajewo 13:35, Osowiec 13:54, Mońki 14:05, Białystok Starosielce 14:32

15.33 III
1
R
10311
 

Szepietowo 14:43, Szymbory 14:47, Jabłoń Kościelna 14:51, Racibory 14:55, Zdrody Nowe 14:59, Łapy Osse 15:03, Łapy 15:07, Uhowo 15:10, Bojary 15:14, Baciuty 15:18, Trypucie 15:22, Niewodnica 15:24, Klepacze 15:28, Białystok Wiadukt 15:30

15.40 IV
7
R
10404
 

Suwałki 13:27, Płociczno koło Suwałk 13:34, Szczepki 13:41, Blizna 13:47, Augustów Port 13:52, Augustów 13:55, Balinka 14:05, Jastrzębna 14:09, Ostrowie Biebrzańskie 14:13, Kamienna Nowa 14:17, Dąbrowa Białostocka 14:25, Różanystok 14:29, Sidra 14:37, Racewo 14:43, Gliniszcze 14:47, Sokółka 14:55, Geniusze 15:00, Rozedranka 15:05, Machnacz 15:16, Czarna Białostocka 15:20, Wólka Ratowiecka 15:24, Czarny Blok 15:28, Wasilków 15:34

16.16
III
3

IC - IC
1013
JAGIELLOŃCZYK

 

Łódź Fabryczna 12:29, Łódź Widzew 12:37, Koluszki 12:49, Żyrardów 13:20, Warszawa Zachodnia 13:50, Warszawa Centralna 14:05, Warszawa Wschodnia 14:13, Tłuszcz 14:39, Łochów 14:51, Małkinia 15:16, Czyżew 15:32, Szepietowo 15:43, Łapy 16:00

16.34 I
4
R
51804
 

Ełk 15:03, Ełk Szyba Wschód 15:07, Lipińskie Małe 15:12, Prostki 15:17, Grajewo 15:22, Ruda 15:29, Podlasek 15:33, Osowiec 15:43, Goniądz 15:48, Mońki 15:54, Czechowizna 16:00, Zastocze 16:04, Knyszyn 16:08, Borsukówka 16:14, Dobrzyniewo Duże 16:19, Fasty 16:22, Białystok Bacieczki 16:26, Białystok Starosielce 16:30

16.45 III
1
R
10313
 

Szepietowo 15:53, Szymbory 15:58, Jabłoń Kościelna 16:01, Racibory 16:06, Zdrody Nowe 16:11, Łapy Osse 16:15, Łapy 16:18, Uhowo 16:22, Bojary 16:26, Baciuty 16:29, Trypucie 16:33, Niewodnica 16:36, Klepacze 16:39, Białystok Wiadukt 16:42

1-5 / 25-26 XII, 1 I;

17.07
III
3

IC - IC
1011
LEŚMIAN

 

Łódź Fabryczna 13:30, Łódź Widzew 13:37, Koluszki 13:49, Żyrardów 14:19, Warszawa Zachodnia 14:50, Warszawa Centralna 15:00, Warszawa Wschodnia 15:07, Tłuszcz 15:32, Małkinia 16:05, Czyżew 16:23, Szepietowo 16:34, Łapy 16:51

1-7 / 25 XII;

17.16
II
2

IC - TLK
303/10016
HAŃCZA

 

Grodno 16:31, (MP->TLK) Kuźnica Białostocka 16:29

17.19 IV
7
PR - R
10547
2 B

Czeremcha 15:45, Kleszczele 15:52, Suchowolce 16:01, Gregorowce 16:08, Podbiele 16:13, Lewki 16:19, Bielsk Podlaski 16:33, Rajsk 16:40, Strabla 16:47, Zimnochy 16:53, Hołówki Duże 16:56, Lewickie 17:02, Białystok Stadion 17:12

17.28 III
3

IC - TLK
13106
HAŃCZA

 

Suwałki 15:42, Augustów 16:05, Dąbrowa Białostocka 16:30, Sokółka 16:54

17.56 I
4
R
10315
2 B

Szepietowo 17:06, Szymbory 17:10, Jabłoń Kościelna 17:14, Racibory 17:18, Zdrody Nowe 17:22, Łapy Osse 17:26, Łapy 17:30, Uhowo 17:33, Bojary 17:37, Baciuty 17:41, Trypucie 17:45, Niewodnica 17:47, Klepacze 17:51, Białystok Wiadukt 17:53

18.12 I
4
R
51806
2 B

Ełk 16:41, Ełk Szyba Wschód 16:45, Lipińskie Małe 16:50, Prostki 16:55, Grajewo 17:00, Ruda 17:06, Podlasek 17:10, Osowiec 17:19, Goniądz 17:24, Mońki 17:31, Czechowizna 17:36, Zastocze 17:41, Knyszyn 17:45, Borsukówka 17:51, Dobrzyniewo Duże 17:56, Fasty 17:59, Białystok Bacieczki 18:04, Białystok Starosielce 18:08

18.16
III
3

IC - IC
4125
ONDRASZEK

 

Bielsko-Biała Główna 11:04, Czechowice-Dziedzice 11:16, Pszczyna 11:25, Tychy 11:37, Katowice 12:08, Sosnowiec Główny 12:17, Będzin Miasto 12:23, Dąbrowa Górnicza 12:28, Zawiercie 12:46, Myszków 12:56, Częstochowa 13:19, Radomsko 13:44, Piotrków Trybunalski 14:11, Koluszki 14:33, Skierniewice 14:53, Żyrardów 15:05, Warszawa Zachodnia 15:31, Warszawa Centralna 16:00, Warszawa Wschodnia 16:07, Tłuszcz 16:33, Łochów 16:45, Małkinia 17:16, Czyżew 17:33, Szepietowo 17:43, Łapy 18:00

10 XII;

18.16
III
3

IC - IC
4125
ONDRASZEK

 

Bielsko-Biała Główna 11:10, Czechowice-Dziedzice 11:22, Pszczyna 11:31, Tychy 11:43, Katowice 12:08, Sosnowiec Główny 12:17, Będzin Miasto 12:23, Dąbrowa Górnicza 12:28, Zawiercie 12:46, Myszków 12:56, Częstochowa 13:19, Radomsko 13:44, Piotrków Trybunalski 14:11, Koluszki 14:33, Skierniewice 14:53, Żyrardów 15:05, Warszawa Zachodnia 15:31, Warszawa Centralna 16:00, Warszawa Wschodnia 16:07, Tłuszcz 16:33, Łochów 16:45, Małkinia 17:16, Czyżew 17:33, Szepietowo 17:43, Łapy 18:00

11 XII-31 I;

18.16
III
3

IC - IC
4125
ONDRASZEK

 

Bielsko-Biała Główna 11:10, Czechowice-Dziedzice 11:22, Pszczyna 11:31, Tychy 11:43, Katowice 12:08, Sosnowiec Główny 12:17, Będzin Miasto 12:23, Dąbrowa Górnicza 12:28, Zawiercie 12:46, Myszków 12:56, Częstochowa 13:19, Radomsko 13:44, Piotrków Trybunalski 14:11, Koluszki 14:33, Skierniewice 14:53, Żyrardów 15:05, Warszawa Zachodnia 15:31, Warszawa Centralna 15:40, Warszawa Wschodnia 15:54, Tłuszcz 16:22, Łochów 16:35, Ostrówek Węgrowski 16:40, Topór 16:45, Sadowne Węgrowskie 16:50, Prostyń 16:58, Małkinia 17:16, Czyżew 17:33, Szepietowo 17:43, Łapy 18:00

1 II-10 III;

18.51 IV
5
R
10216
2 B

Kuźnica Białostocka 17:49, Czuprynowo 17:54, Kundzin 17:59, Sokółka 18:06, Geniusze 18:11, Rozedranka 18:16, Machnacz 18:20, Czarna Białostocka 18:24, Wólka Ratowiecka 18:28, Czarny Blok 18:32, Wasilków 18

1-57

18.52
III
3

IC - TLK
61104
MAMRY

 

Wrocław Główny 8:20, Wrocław Mikołajów 8:26, Oborniki Śląskie 8:42, Żmigród 8:56, Rawicz 9:08, Leszno 9:45, Kościan 10:14, Poznań Główny 10:47, Gniezno 11:17, Mogilno 11:37, Inowrocław 11:54, Toruń Główny 12:27, Toruń Miasto 12:31, Toruń Wschodni 12:35, Kowalewo Pomorskie 12:50, Wąbrzeźno 13:01, Jabłonowo Pomorskie 13:14, Iława Główna 13:38, Ostróda 14:05, Olsztyn Zachodni 14:28, Olsztyn Główny 15:02, Korsze 15:49, Kętrzyn 16:16, Giżycko 16:42, Ełk 17:35, Grajewo 17:50, Osowiec 18:08, Mońki 18:19, Białystok Starosielce 18:47

10 XII-12 II;

18.52
III
3

IC - TLK
61104
MAMRY

 

Wrocław Główny 8:20, Wrocław Mikołajów 8:26, Oborniki Śląskie 8:42, Żmigród 8:56, Rawicz 9:08, Leszno 9:45, Kościan 10:14, Poznań Główny 10:47, Gniezno 11:17, Mogilno 11:37, Inowrocław 11:54, Toruń Główny 12:27, Toruń Miasto 12:31, Toruń Wschodni 12:35, Kowalewo Pomorskie 12:50, Wąbrzeźno 13:01, Jabłonowo Pomorskie 13:14, Iława Główna 13:38, Ostróda 14:11, Olsztyn Zachodni 14:44, Olsztyn Główny 15:02, Korsze 15:49, Kętrzyn 16:16, Giżycko 16:42, Ełk 17:35, Grajewo 17:50, Osowiec 18:08, Mońki 18:19, Białystok Starosielce 18:47

13 II-10 III;

19:15 IV
7
R
10317
2 B

Szepietowo 18:22, Szymbory 18:27, Jabłoń Kościelna 18:31, Racibory 18:35, Zdrody Nowe 18:40, Łapy Osse 18:44, Łapy 18:48, Uhowo 18:51, Bojary 18:55, Baciuty 18:59, Trypucie 19:03, Niewodnica 19:05, Klepacze 19:09, Białystok Wiadukt 19:11

1-5 / 25-26 XII, 1 I;

19.54
III
1

IC - TLK
81107
PODLASIAK

 

Szczecin Główny 10:21, Szczecin Dąbie 10:35, Stargard 10:55, Choszczno 11:18, Dobiegniew 11:38, Krzyż 11:55, Wronki 12:19, Szamotuły 12:31, Poznań Główny 13:14, Gniezno 13:47, Inowrocław Rąbinek 14:21, Babiak 14:55, Kutno 15:34, Łowicz Główny 16:02, Sochaczew 16:26, Warszawa Zachodnia 17:01, Warszawa Centralna 17:30, Warszawa Wschodnia 17:41, Tłuszcz 18:09, Małkinia 18:53, Czyżew 19:10, Szepietowo 19:21, Łapy 19:38

20.03 IV
5
PR - R
10406
 

Suwałki 17:52, Płociczno koło Suwałk 17:59, Szczepki 18:06, Blizna 18:12, Augustów Port 18:17, Augustów 18:20, Balinka 18:30, Jastrzębna 18:34, Ostrowie Biebrzańskie 18:38, Kamienna Nowa 18:42, Dąbrowa Białostocka 18:50, Różanystok 18:54, Sidra 19:02, Racewo 19:08, Gliniszcze 19:12, Sokółka 19:20, Geniusze 19:25, Rozedranka 19:30, Machnacz 19:34, Czarna Białostocka 19:43, Wólka Ratowiecka 19:47, Czarny Blok 19:51, Wasilków 19:56

20.05 II
2
PR - R
10602
 

Grajewo 18:43, Ruda 18:50, Podlasek 18:54, Osowiec 19:04, Goniądz 19:08, Mońki 19:25, Czechowizna 19:30, Zastocze 19:35, Knyszyn 19:39, Borsukówka 19:45, Dobrzyniewo Duże 19:50, Fasty 19:53, Białystok Bacieczki 19:57, Białystok Starosielce 20:01

1-5 / 25-26 XII, 1 I;

20.38 III
3

IC - IC
1511
NAREW

 

Łódź Fabryczna 16:38, Łódź Widzew 16:48, Koluszki 17:00, Rogów 17:07, Skierniewice 17:22 , Żyrardów 17:35, Warszawa Zachodnia 18:01, Warszawa Centralna 18:30, Warszawa Wschodnia 18:38, Tłuszcz 19:05, Małkinia 19:40, Czyżew 19:56, Szepietowo 20:06, Łapy 20:22

1-5 7 / 24-25 XII, 31 XII;

21.10 III
1
PR - R
10319
 

Szepietowo 20:20, Szymbory 20:24, Jabłoń Kościelna 20:28, Racibory 20:32, Zdrody Nowe 20:36, Łapy Osse 20:40, Łapy 20:44, Uhowo 20:47, Bojary 20:51, Baciuty 20:55, Trypucie 20:59, Niewodnica 21:01, Klepacze 21:05, Białystok Wiadukt 21:07

(1)-(5)(7)

21.12 IV
5
PR - R
146
 

Kaunas 17:20, Kazlu Ruda 17:52, Marijampole 18:15, Sestokai 18:47, Trakiszki 18:31, Suwałki 19:11, Augustów 19:34, Dąbrowa Białostocka 19:59, Sokółka 20:34, Czarna Białostocka 20:56

(6)(7)

21.18 IV
5
PR - R
10218
 

Kuźnica Białostocka 20:16, Czuprynowo 20:21, Kundzin 20:26, Sokółka 20:32, Geniusze 20:37, Rozedranka 20:50, Machnacz 20:55, Czarna Białostocka 20:59, Wólka Ratowiecka 21:03, Czarny Blok 21:07, Wasilków 21:12

1-5 / 25-26 XII, 1 I;

22:31 III
1

IC - IC
6113
ORZESZKOWA

 

Jelenia Góra 13:30, Janowice Wielkie 13:41, Marciszów 13:49, Sędzisław 13:56, Wałbrzych Główny 14:15, Wałbrzych Miasto 14:24, Świebodzice 14:40, Jaworzyna Śląska 14:49, Wrocław Główny 15:31, Wrocław Mikołajów 15:38, Wrocław Nadodrze 15:44, Oleśnica Rataje 16:11, Twardogóra Sycowska 16:29, Ostrów Wielkopolski 17:02, Kalisz 17:19, Sieradz 17:51, Zduńska Wola 18:02, Pabianice 18:26, Łódź Chojny 18:44, Łódź Dąbrowa 18:48, Łódź Widzew 18:54, Koluszki 19:05, Skierniewice 19:25, Żyrardów 19:38, Warszawa Zachodnia 20:03, Warszawa Centralna 20:20, Warszawa Wschodnia 20:28, Tłuszcz 20:55, Łochów 21:07, Małkinia 21:30, Czyżew 21:47, Szepietowo 21:58, Łapy 22:15

1-7 / 24 XII, 31 XII;

22:40
I
4

IC - TLK
81104
RYBAK

 

Szczecin Główny 11:08, Szczecin Dąbie 11:22, Stargard 11:40, Chociwel 12:00, Runowo Pomorskie 12:11, Łobez 12:21, Świdwin 12:35, Białogard 12:56, Koszalin 13:12, Sławno 13:35, Słupsk 13:59, Lębork 14:30, Wejherowo 14:55, Rumia 15:06, Gdynia Główna 15:41, Sopot 15:51, Gdańsk Oliwa 15:56, Gdańsk Wrzeszcz 16:01, Gdańsk Główny 16:09, Tczew 16:32, Malbork 16:48, Elbląg 17:12, Pasłęk 17:29, Morąg 17:56, Olsztyn Zachodni 18:45, Olsztyn Główny 19:05, Korsze 19:54, Kętrzyn 20:14, Giżycko 20:40, Ełk 21:20, Grajewo 21:36, Osowiec 21:55, Mońki 22:07, Białystok Starosielce 22:35



Rozkład PKP - Legenda

IC - PKP Intercity S.A.
MP - Pospieszny Międzynarodowy
TLK - Twoje Linie Kolejowe
PR - "Przewozy Regionalne" sp. z o.o.

R - Regio
Os - osobowy
IR - InterRegio
[R] - obowiązkowa rezerwacja miejsc
T - autobusowa komunikacja zastępcza
2 - pociąg zestawiony z wagonów klasy drugiej
N - przewóz osób o ograniczonej mobilności
B - możliwość przewozu rowerów
"B-" - możliwe ograniczenia w przewozie rowerów
BAR - wagon barowy
[R] - obowiązkowa rezerwacja
(R) - rezerwacja miejsc fakultatywna
(R1) -zaleca się rezerwację w 1 klasie
P -przewóz przesyłek konduktorskich
1/2 -wagon komunikacji bezpośredniej kl. 1-2
EL -jednostki elektryczne kl. 2
D -przedział dla podróżnych z dzieckiem
AS -autobus szynowy
AK -autobusowa komunikacja zastępcza
S - klimatyzacja
W - miejsca dla osób poruszających się na wózkach (wagon bez podnośnika/rampy)


(1) - w poniedziałki
(5) - w piątki
(6) - w soboty
(7) - w niedziele
(A) - od poniedziałku do piątku
(B) - codziennie oprócz soboty
(D) - od poniedziałku do piątku oprócz dni świątecznych
(-) - oprócz
(+) - oraz

UWAGA PODRÓŻNI:
1. Przewoźnicy zastrzegają sobie prawo do odwołania niektórych pociagów pasażerskich oraz wprowadzenie zmian w rozkładzie jazdy w okresie jego ważności.
2. W przypadku opóźnienia pociągu zdążającego na skomunikowanie należy zwrócić się do drużyny konduktorskiej celem uzyskania informacji o możliwości kontynuowania podróży.
3. Wyznaczone perony mogą być zmieniane.

Informacja kolejowa
tel. nr (22) 391 97 57 lub 703 200 200


Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2017 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.