577 osób online

Obowiązuje od 26 kwietnia 2015 r . do 13 czerwca 2015 r.
Aktualizacja: 27.04.2015 r.
Odjazdy
Odjazd Numer i rodzaj pociągu Informacje Przyjazdy do stacji pośrednich i docelowych
Godzina Peron
tor
04:10
III
1
10112
11120
TLK
2 [R] N D B

Łapy 04:29, Szepietowo 04:50, Czyżew 05:02

Małkinia 05:18

Pociąg skomunikowany na stacji Małkinia z Zastępczą Komunikacją Autobusową. Małkinia odjazd 5.33.Warszawa Centralna przyjazd 7.23.

05:55
II
2
PR - IR 192
2 B

Czarna Białostocka 06:21, Sokółka 06:38, Czuprynowo 06:49, Kuźnica Białostocka 06:54

Grodno 08:43

obowiązuje obniżona taryfa

06.00 bus 11124
TLK

 

Warszawa Centralna 09:00

Przystanek usytuowany przy ulicy Kolejowej 11, naprzeciwko wyjścia z budynku dworca Białystok.

06.06 I
4
18105
TLK
RYBAK

1 2 [R] BAR N B P D

Białystok Starosielce 06:13, Mońki 06:43, Grajewo 07:12, Ełk 07:29, Giżycko 08:23, Kętrzyn 08:51, Korsze 09:13, Olsztyn Główny 10:12, Olsztyn Zachodni 10:20, Morąg 10:59, Pasłęk 11:26, Elbląg 11:43, Malbork 12:07, Tczew 12:27, Gdańsk Główny 12:50, Gdańsk Wrzeszcz 13:00, Gdańsk Oliwa 13:09, Sopot 13:15, Gdynia Główna 13:25, Wejherowo 14:03, Lębork 14:28, Słupsk 15:43, Sławno 16:22, Koszalin 16:56, Białogard 17:13, Świdwin 17:33, Łobez 17:48, Runowo Pomorskie 18:00, Chociwel 18:13, Stargard Szczeciński 18:36, Szczecin Dąbie 18:54

Szczecin Główny 19:09

26-30 IV
na odcinku Białystok - Gdynia Główna. Przystanek znajduje się w Lęborku przy dworcu PKP ul. Dworcowa 1.

06.06 I
4
18105
TLK
RYBAK

1 2 [R] BAR N B P D

Białystok Starosielce 06:13, Mońki 06:43, Grajewo 07:12, Ełk 07:29, Giżycko 08:23, Kętrzyn 08:51, Korsze 09:13, Olsztyn Główny 10:12, Olsztyn Zachodni 10:20, Morąg 10:59, Pasłęk 11:26, Elbląg 11:43, Malbork 12:07, Tczew 12:27, Gdańsk Główny 12:50, Gdańsk Wrzeszcz 13:00, Gdańsk Oliwa 13:09, Sopot 13:15, Gdynia Główna 13:25, Wejherowo 14:03, Lębork 14:28, Słupsk 15:09, Sławno 15:30, Koszalin 15:57, Białogard 16:16, Świdwin 16:38, Łobez 16:59, Runowo Pomorskie 17:10, Chociwel 17:23, Stargard Szczeciński 17:48, Szczecin Dąbie 18:07

Szczecin Główny 18:23

1-5 V; 4-7 VI;

06.06 I
4
18105
TLK
RYBAK

1 2 [R] BAR N B P D

Białystok Starosielce 06:13, Mońki 06:43, Grajewo 07:12, Ełk 07:29, Giżycko 08:23, Kętrzyn 08:51, Korsze 09:13, Olsztyn Główny 10:12, Olsztyn Zachodni 10:20, Morąg 10:59, Pasłęk 11:26, Elbląg 11:43, Malbork 12:07, Tczew 12:27, Gdańsk Główny 12:50, Gdańsk Wrzeszcz 13:00, Gdańsk Oliwa 13:09, Sopot 13:15, Gdynia Główna 13:25, Wejherowo 14:03, Lębork 14:28, Słupsk 15:10, Sławno 15:55, Koszalin 16:36, Białogard 16:54, Świdwin 17:14, Łobez 17:29, Runowo Pomorskie 17:40, Chociwel 17:59, Stargard Szczeciński 18:22, Szczecin Dąbie 18:40

Szczecin Główny 18:55

6-13 V;
na odcinku Białystok - Gdynia Główna. Przystanek znajduje się w Słupsku przy dworcu PKP ul. Kołłątaja 32.

06.06 I
4
18105
TLK
RYBAK

1 2 [R] BAR N B P D

Białystok Starosielce 06:13, Mońki 06:43, Grajewo 07:12, Ełk 07:29, Giżycko 08:23, Kętrzyn 08:51, Korsze 09:13, Olsztyn Główny 10:14, Olsztyn Zachodni 10:20, Morąg 10:59, Pasłęk 11:26, Elbląg 11:43, Malbork 12:07, Tczew 12:27, Gdańsk Główny 12:50, Gdańsk Wrzeszcz 13:00, Gdańsk Oliwa 13:09, Sopot 13:15, Gdynia Główna 13:25, Wejherowo 14:03, Lębork 14:28, Słupsk 15:06, Sławno 15:27, Koszalin 16:26, Białogard 16:57, Świdwin 17:20, Łobez 17:35, Runowo Pomorskie 17:46, Chociwel 17:59, Stargard Szczeciński 18:22, Szczecin Dąbie 18:40

Szczecin Główny 18:55

14-26 V;
na odcinku Białystok - Gdynia Główna. Przystanek znajduje się w Sławnie przy dworcu PKP ul. Dworcowa 4.

06.06 I
4
18105
TLK
RYBAK

1 2 [R] BAR N B P D

Białystok Starosielce 06:13, Mońki 06:43, Grajewo 07:12, Ełk 07:29, Giżycko 08:23, Kętrzyn 08:51, Korsze 09:13, Olsztyn Główny 10:12, Olsztyn Zachodni 10:20, Morąg 10:59, Pasłęk 11:26, Elbląg 11:43, Malbork 12:07, Tczew 12:27, Gdańsk Główny 12:50, Gdańsk Wrzeszcz 13:00, Gdańsk Oliwa 13:09, Sopot 13:15, Gdynia Główna 13:25, Wejherowo 14:03, Lębork 14:28, Słupsk 15:10, Sławno 15:39, Koszalin 16:11, Białogard 16:56, Świdwin 17:33, Łobez 17:48, Runowo Pomorskie 18:06, Chociwel 18:23, Stargard Szczeciński 18:48, Szczecin Dąbie 19:14

Szczecin Główny 19:31

27-31 V;
na odcinku Białystok - Gdynia Główna. Przystanek znajduje się w Koszalinie przy dworcu PKP Al. Armii
Krajowej 3.

06.06 I
4
18105
TLK
RYBAK

1 2 [R] BAR N B P D

Białystok Starosielce 06:13, Mońki 06:43, Grajewo 07:12, Ełk 07:29, Giżycko 08:23, Kętrzyn 08:51, Korsze 09:13, Olsztyn Główny 10:12, Olsztyn Zachodni 10:20, Morąg 10:59, Pasłęk 11:26, Elbląg 11:43, Malbork 12:13, Tczew 12:27, Gdańsk Główny 12:50, Gdańsk Wrzeszcz 13:00, Gdańsk Oliwa 13:09, Sopot 13:15, Gdynia Główna 13:25, Wejherowo 14:03, Lębork 14:28, Słupsk 15:10, Sławno 15:39, Koszalin 16:11, Białogard 16:56, Świdwin 17:33, Łobez 17:48, Runowo Pomorskie 18:06, Chociwel 18:23, Stargard Szczeciński 18:48, Szczecin Dąbie 19:14

Szczecin Główny 19:31

1-3 VI;
na odcinku Białystok - Gdynia Główna. Przystanek znajduje się w Koszalinie przy dworcu PKP Al. Armii
Krajowej 3.

06.06 I
4
18105
TLK
RYBAK

1 2 [R] BAR N B P D

Białystok Starosielce 06:13, Mońki 06:43, Grajewo 07:12, Ełk 07:29, Giżycko 08:23, Kętrzyn 08:51, Korsze 09:13, Olsztyn Główny 10:12, Olsztyn Zachodni 10:20, Morąg 10:59, Pasłęk 11:26, Elbląg 11:43, Malbork 12:13, Tczew 12:27, Gdańsk Główny 12:50, Gdańsk Wrzeszcz 13:00, Gdańsk Oliwa 13:09, Sopot 13:15, Gdynia Główna 13:25, Wejherowo 14:03, Lębork 14:28, Słupsk 15:09, Sławno 15:30, Koszalin 15:57, Białogard 16:16, Świdwin 16:38, Łobez 16:59, Runowo Pomorskie 17:10, Chociwel 17:23, Stargard Szczeciński 17:48, Szczecin Dąbie 18:07

Szczecin Główny 18:23

8 VI;

06.06 I
4
18105
TLK
RYBAK

1 2 [R] BAR N B P D

Białystok Starosielce 06:13, Mońki 06:43, Grajewo 07:12, Ełk 07:29, Giżycko 08:23, Kętrzyn 08:51, Korsze 09:13, Olsztyn Główny 10:12, Olsztyn Zachodni 10:20, Morąg 10:59, Pasłęk 11:26, Elbląg 11:43, Malbork 12:13, Tczew 12:27, Gdańsk Główny 12:50, Gdańsk Wrzeszcz 13:00, Gdańsk Oliwa 13:09, Sopot 13:15, Gdynia Główna 13:25, Wejherowo 14:03, Lębork 14:28, Słupsk 15:10, Sławno 15:32, Koszalin 16:00, Białogard 16:23, Świdwin 16:51, Łobez 17:31, Runowo Pomorskie 18:06, Chociwel 18:23, Stargard Szczeciński 18:48, Szczecin Dąbie 19:14

Szczecin Główny 19:31

9-12 VI;
na odcinku Białystok - Gdynia Główna. Przystanek znajduje się w Świdwinie przy dworcu PKP Plac Lotników 6.

06.06 I
4
18105
TLK
RYBAK

1 2 [R] BAR N B P D

Białystok Starosielce 06:13, Mońki 06:43, Grajewo 07:12, Ełk 07:29, Giżycko 08:23, Kętrzyn 08:51, Korsze 09:13, Olsztyn Główny 10:12, Olsztyn Zachodni 10:20, Morąg 10:59, Pasłęk 11:26, Elbląg 11:43, Malbork 12:07, Tczew 12:27, Gdańsk Główny 12:50, Gdańsk Wrzeszcz 13:00, Gdańsk Oliwa 13:09, Sopot 13:15, Gdynia Główna 13:25, Wejherowo 14:03, Lębork 14:28, Słupsk 15:10, Sławno 15:32, Koszalin 16:00, Białogard 16:23, Świdwin 16:51, Łobez 17:31, Runowo Pomorskie 18:06, Chociwel 18:23, Stargard Szczeciński 18:48, Szczecin Dąbie 19:14

Szczecin Główny 19:31

13 VI;
na odcinku Białystok - Gdynia Główna. Przystanek znajduje się w Świdwinie przy dworcu PKP Plac Lotników 6

6.25
II
2
R
10320
2 B

Białystok Wiadukt 06:29, Klepacze 06:31, Niewodnica 06:35, Trypucie 06:37, Baciuty 06:41, Bojary 06:45, Uhowo 06:49, Łapy 06:52, Łapy Osse 06:56, Zdrody Nowe 07:00, Racibory 07:06, Jabłoń Kościelna 07:11, Szymbory 07:14

Szepietowo 07:20

6.29
IV
7
R
10411
2 N B- EL

Wasilków 06:35, Czarny Blok 06:40, Wólka Ratowiecka 06:44, Czarna Białostocka 06:48, Machnacz 06:52, Rozedranka 07:06, Gieniusze 07:20, Sokółka 07:26, Gliniszcze 07:33, Racewo 07:37, Sidra 07:44, Różanystok 07:51, Dąbrowa Białostocka 07:55, Kamienna Nowa 08:03, Ostrowie Biebrzańskie 08:08, Jastrzębna 08:12, Balinka 08:16, Augustów 08:27, Augustów Port 08:29, Blizna 08:34, Szczepki 08:41, Płociczno koło Suwałk 08:48

Sywałki 08:57

(1)-(5) + 3 V;

6.37

IV
5

R
10520
2 B N AS

Białystok Stadion 06:44, Lewickie 06:53, Hołówki Duże 07:09, Zimnochy 07:13, Strabla 07:21, Rajsk 07:31, Bielsk Podlaski 07:40, Lewki 07:45, Podbiele 07:51, Gregorowce 07:56, Suchowolce 08:03, Kleszczele 08:11

Czeremcha 08:19

06.56 III
3
10114
IC - TLK

R D B N

Małkinia 08:00

Łapy 07:14, Szepietowo 07:33, Czyżew 07:44

(1)-(6)
Pociąg skomunikowany na stacji Małkinia z Zastępczą Komunikacją Autobusową. Małkinia odjazd 8.15.Warszawa Centralna przyjazd 9.55.

07.53 I
4
191
PR - IR

2 B

Ełk 09:16

Białystok Starosielce 07:58, Knyszyn 08:16, Mońki 08:28, Osowiec 08:38, Grajewo 08:57, Prostki 09:02, Ełk Szyba Wschód 09:11

obowiązuje obniżona taryfa

08.00 bus 11098
TLK

EL

Warszawa Centralna 11:00

Przystanek usytuowany przy ulicy Kolejowej 11, naprzeciwko wyjścia z budynku dworca Białystok.

09.00 III
3
10116
IC - TLK

R D B N

Małkinia 10:02

Łapy 09:18, Szepietowo 09:35, Czyżew 09:46

Pociąg skomunikowany na stacji Małkinia z Zastępczą Komunikacją Autobusową. Małkinia odjazd 10.17.Warszawa Centralna przyjazd 11.57

09.35 III
1
11113
TLK
HAŃCZA

[R] N B D

Czarna Białostocka 09:54, Sokółka 10:13, Dąbrowa Białostocka 10:40, Augustów 11:15

Suwałki 11:42

6 + 1 V, 4-5 VI;

10.53
I
4
R
15801
2 B

Białystok Starosielce 10:58, Białystok Bacieczki 11:01, Fasty 11:06, Dobrzyniewo Duże 11:09, Borsukówka 11:14, Knyszyn 11:21, Zastocze 11:25, Czechowizna 11:30, Mońki 11:36, Goniądz 11:43, Osowiec 11:48, Podlasek 11:59, Ruda 12:03, Grajewo 12:10, Prostki 12:15, Lipińskie Małe 12:20, Ełk Szyba Wschód 12:26

Ełk 12:30

11.10 III
3
10118
IC - TLK

R D B N

Małkinia 12:14

Łapy 11:27, Szepietowo 11:46, Czyżew 11:58

Pociąg skomunikowany na stacji Małkinia z Zastępczą Komunikacją Autobusową. Małkinia odjazd 12.30.Warszawa Centralna przyjazd 14.10.

12.00 bus 11214
TLK

EL

Warszawa Centralna 15:00

Przystanek usytuowany przy ulicy Kolejowej 11, naprzeciwko wyjścia z budynku dworca Białystok

12.30 II
2
R
10322
2 B

Białystok Wiadukt 12:34, Klepacze 12:36, Niewodnica 12:40, Trypucie 12:42, Baciuty 12:46, Bojary 12:50, Uhowo 12:54, Łapy 12:57, Łapy Osse 13:01, Zdrody Nowe 13:05, Racibory 13:11, Jabłoń Kościelna 13:16, Szymbory 13:19

Szepietowo 13:25

(1)-(5) (-) 1 V, 4 VI;

13.00 III
3
11130
TLK

2 B N D

Łapy 13:19, Szepietowo 13:40, Czyżew 13:52

Małkinia 14:08

Pociąg skomunikowany na stacji Małkinia z Zastępczą Komunikacją Autobusową. Małkinia odjazd 14.23, Warszawa Centralna przyjazd 16.03.

13.20 II
2
193
NIEMEN

2 B

Łapy 13:36, Szepietowo 13:54, Czyżew 14:05, Szulborze-Koty 14:12, Zaręby Kościelne 14:18

Małkinia 14:25

obowiązuje obniżona taryfa

13.25 III
3

15119

POJEZIERZE
TLK

1 2 [R] N B P D

Białystok Starosielce 13:31, Mońki 14:09, Grajewo 14:38, Ełk 14:54, Giżycko 15:48, Kętrzyn 16:19, Korsze 16:40, Olsztyn Główny 17:41 -> Olsztyn Zachodni 17:59, Morąg 18:39, Pasłęk 19:08, Elbląg 19:26, Malbork 19:51, Tczew 20:06, Pruszcz Gdański 20:21, Gdańsk Główny 20:38, Gdańsk Wrzeszcz 20:47, Gdańsk Oliwa 20:53, Sopot 20:59

Gdynia Główna 21:22

18:32 Olsztyn Główny IC - TLK 51150 KRASICKI, Olsztyn Zachodni 18:35, Olsztynek 19:03, Nidzica 19:31, Działdowo 19:50, Mława 20:02, Ciechanów 20:22, Modlin 21:09, Legionowo 21:23, Warszawa Wschodnia 21:39, Warszawa Centralna 21:50

Warszawa Zachodnia 21:49

13.57 IV
7
R
10343
2 B

Wasilków 14:04, Czarny Blok 14:10, Wólka Ratowiecka 14:14, Czarna Białostocka 14:19, Machnacz 14:23, Rozedranka 14:28, Gieniusze 14:33, Sokółka 14:39, Kundzin 14:47, Czuprynowo 14:52

Kuźnica Białostocka 14:57

(1)-(5) + 3V

14.29 III
3
51118
POJEZIERZE

[R] N B D BAR

Łapy 14:46, Szepietowo 15:03, Czyżew 15:14

Małkinia 15:30

Pociąg skomunikowany na stacji Małkinia z Małkinia odjazd 15.45, Warszawa Centralna przyjazd 17.35

14.40 IV
5
R
10417
2 B- N EL

Wasilków 14:46, Czarny Blok 14:52, Wólka Ratowiecka 14:56, Czarna Białostocka 15:00, Machnacz 15:04, Rozedranka 15:08, Gieniusze 15:13, Sokółka 15:18, Gliniszcze 15:25, Racewo 15:29, Sidra 15:35, Różanystok 15:43, Dąbrowa Białostocka 15:47, Kamienna Nowa 15:55, Ostrowie Biebrzańskie 15:59, Jastrzębna 16:04, Balinka 16:08, Augustów 16:19, Augustów Port 16:21, Blizna 16:26, Szczepki 16:33, Płociczno koło Suwałk 16:40

Suwałki 16:49

14.45 III
3
R
10324
2 B

Białystok Wiadukt 14:49, Klepacze 14:51, Niewodnica 14:55, Trypucie 14:57, Baciuty 15:01, Bojary 15:05, Uhowo 15:09, Łapy 15:12, Łapy Osse 15:16, Zdrody Nowe 15:20, Racibory 15:26, Jabłoń Kościelna 15:31, Szymbory 15:34

Szepietowo 15:40

(1)-(6)

14.58 I
4
R
15803
2 B D N

Białystok Starosielce 15:03, Białystok Bacieczki 15:07, Fasty 15:11, Dobrzyniewo Duże 15:14, Borsukówka 15:20, Knyszyn 15:26, Zastocze 15:30, Czechowizna 15:35, Mońki 15:41, Goniądz 15:49, Osowiec 15:53, Podlasek 16:11, Ruda 16:15, Grajewo 16:22, Prostki 16:27, Lipińskie Małe 16:32, Ełk Szyba Wschód 16:38

Ełk 16:43

15.45 III
3
R
10326
2 B

Białystok Wiadukt 15:49, Klepacze 15:51, Niewodnica 15:55, Trypucie 15:57, Baciuty 16:01, Bojary 16:05, Uhowo 16:09, Łapy 16:12, Łapy Osse 16:16, Zdrody Nowe 16:20, Racibory 16:26, Jabłoń Kościelna 16:31, Szymbory 16:34

Szepietowo 16:40

(1)-(5)(7)

15.52 III
3
R
10522
2 B N EL

Białystok Stadion 15:59, Lewickie 16:08, Hołówki Duże 16:16, Zimnochy 16:20, Strabla 16:28, Rajsk 16:46, Bielsk Podlaski 16:56, Lewki 17:01, Podbiele 17:06, Gregorowce 17:11, Suchowolce 17:18, Kleszczele 17:27

Czeremcha 17:35

16.14 III
3

11132
TLK

[R] N B P D

Łapy 16:33, Szepietowo 16:53, Czyżew 17:05

Małkinia 17:21

Pociąg skomunikowany na stacji Małkinia z Zastępczą Komunikacją Autobusową. Małkinia odjazd 17.36.Warszawa Centralna przyjazd 19.16.

16.18 IV
5
R
10345
2 B

Wasilków 16:25, Czarny Blok 16:31, Wólka Ratowiecka 16:35, Czarna Białostocka 16:40, Machnacz 16:44, Rozedranka 16:49, Gieniusze 16:54, Sokółka 17:00, Kundzin 17:08, Czuprynowo 17:13

Kuźnica Białostocka 17:18

16.45 II
2
R
10328
2 B

Białystok Wiadukt 16:49, Klepacze 16:51, Niewodnica 16:55, Trypucie 16:57, Baciuty 17:01, Bojary 17:05, Uhowo 17:09, Łapy 17:12, Łapy Osse 17:16, Zdrody Nowe 17:20, Racibory 17:26, Jabłoń Kościelna 17:31, Szymbory 17:34

Szepietowo 17:40

(1)-(5)(7)

17.13 I
4
R
15805
2 B

Białystok Starosielce 17:18, Białystok Bacieczki 17:21, Fasty 17:26, Dobrzyniewo Duże 17:29, Borsukówka 17:34, Knyszyn 17:41, Zastocze 17:45, Czechowizna 17:50, Mońki 17:56, Goniądz 18:03, Osowiec 18:07, Podlasek 18:18, Ruda 18:22, Grajewo 18:30, Prostki 18:35, Lipińskie Małe 18:39, Ełk Szyba Wschód 18:45

Ełk 18:50

(1)-(5)(7)

18.10 III
3

11192
HAŃCZA

[R] N B P D

Łapy 18:27, Szepietowo 18:45, Czyżew 18:56

Małkinia 19:12

Pociąg skomunikowany na stacji Małkinia z Małkinia odjazd 19.27. Warszawa Centralna przyjazd 21.07

18.22 III
1

11151
KONOPNICKA

2 [R] B B- D

Czarna Białostocka 18:41, Sokółka 18:59, Dąbrowa Białostocka 19:28, Augustów 19:55

Suwałki 20:21

(1)-(5)(7) - 1 V, 4-5 VI;

18.45 II
2
R
10328
2 B

Białystok Wiadukt 18:49, Klepacze 18:51, Niewodnica 18:55, Trypucie 18:57, Baciuty 19:01, Bojary 19:05, Uhowo 19:09, Łapy 19:12, Łapy Osse 19:16, Zdrody Nowe 19:20, Racibory 19:26, Jabłoń Kościelna 19:31, Szymbory 19:34

Szepietowo 19:40

(1)-(5)(7)

20.00 BUS

11116


EL

Warszawa Centralna 23:00

Przystanek usytuowany przy ulicy Kolejowej 11, naprzeciwko wyjścia z budynku dworca Białystok.

20.12 III
3

196
NIEMEN


2 B

Czarna Białostocka 20:30, Sokółka 20:46, Czuprynowo 20:57, Kuźnica Białostocka 21:03

Grodno 22:44
obowiązuje obniżona taryfa

20.30 IV
5
R
10419
2 B N EL

Wasilków 20:36, Czarny Blok 20:42, Wólka Ratowiecka 20:46, Czarna Białostocka 20:50, Machnacz 20:54, Rozedranka 20:58, Gieniusze 21:03, Sokółka 21:08, Gliniszcze 21:15, Racewo 21:19, Sidra 21:25, Różanystok 21:33, Dąbrowa Białostocka 21:37, Kamienna Nowa 21:45, Ostrowie Biebrzańskie 21:49, Jastrzębna 21:54, Balinka 21:58, Augustów 22:09, Augustów Port 22:11, Blizna 22:16, Szczepki 22:23, Płociczno koło Suwałk 22:30

Suwałki 22:39

(1)-(5)(7)

21.21 II
2
R
10332
2 B

Białystok Wiadukt 21:25, Klepacze 21:27, Niewodnica 21:31, Trypucie 21:33, Baciuty 21:37, Bojary 21:41, Uhowo 21:45, Łapy 21:48, Łapy Osse 21:52, Zdrody Nowe 21:56, Racibory 22:02, Jabłoń Kościelna 22:07, Szymbory 22:10

Szepietowo 22:16

(1)-(5)(7)

Przyjazdy
Przyjazd Numer i rodzaj pociągu Informacje Odjazdy ze stacji początkowych i pośrednich
Godzina Peron
00.02
I
4

TLK
81104
RYBAK

 

Szczecin Główny 10:40 Szczecin Dąbie 10:55, Stargard Szczeciński 11:15, Chociwel 11:40, Runowo Pomorskie 11:53, Łobez 12:04, Świdwin 12:19, Białogard 12:41, Koszalin 13:12, Sławno 13:38, Słupsk 14:12, Lębork 15:29, Wejherowo 15:52, Gdynia Główna 16:41, Sopot 16:53, Gdańsk Oliwa 16:58, Gdańsk Wrzeszcz 17:06, Gdańsk Główny 17:14, Tczew 17:37, Malbork 17:51, Elbląg 18:13, Pasłęk 18:31, Morąg 19:06, Olsztyn Zachodni 19:47, Olsztyn Główny 19:56, Korsze 20:55, Kętrzyn 21:18, Giżycko 21:47, Ełk 22:41, Grajewo 22:58, Mońki 23:27, Białystok Starosielce 23:56

27 IV - 1 V;

00.02
I
4

TLK
81104
RYBAK

 

Szczecin Główny 10:40 Szczecin Dąbie 10:55, Stargard Szczeciński 11:15, Chociwel 11:40, Runowo Pomorskie 11:53, Łobez 12:04, Świdwin 12:19, Białogard 12:45, Koszalin 13:12, Sławno 13:52, Słupsk 14:39, Lębork 15:29, Wejherowo 15:52, Gdynia Główna 16:41, Sopot 16:53, Gdańsk Oliwa 16:58, Gdańsk Wrzeszcz 17:06, Gdańsk Główny 17:14, Tczew 17:37, Malbork 17:51, Elbląg 18:13, Pasłęk 18:31, Morąg 19:06, Olsztyn Zachodni 19:47, Olsztyn Główny 19:56, Korsze 20:55, Kętrzyn 21:18, Giżycko 21:47, Ełk 22:41, Grajewo 22:58, Mońki 23:27, Białystok Starosielce 23:56

7-14 V;

00.02
I
4

TLK
81104
RYBAK

 

Szczecin Główny 10:40 Szczecin Dąbie 10:55, Stargard Szczeciński 11:15, Chociwel 11:40, Runowo Pomorskie 11:53, Łobez 12:04, Świdwin 12:19, Białogard 12:51, Koszalin 13:23, Sławno 14:23, Słupsk 14:43, Lębork 15:29, Wejherowo 15:52, Gdynia Główna 16:41, Sopot 16:53, Gdańsk Oliwa 16:58, Gdańsk Wrzeszcz 17:06, Gdańsk Główny 17:14, Tczew 17:37, Malbork 17:51, Elbląg 18:13, Pasłęk 18:31, Morąg 19:06, Olsztyn Zachodni 19:47, Olsztyn Główny 19:56, Korsze 20:55, Kętrzyn 21:18, Giżycko 21:47, Ełk 22:41, Grajewo 22:58, Mońki 23:27, Białystok Starosielce 23:56

15-27 V;

00.02
I
4

TLK
81104
RYBAK

 

Szczecin Główny 10:40 Szczecin Dąbie 10:55, Stargard Szczeciński 11:15, Chociwel 11:40, Runowo Pomorskie 11:53, Łobez 12:04, Świdwin 12:19, Białogard 12:56, Koszalin 13:40, Sławno 14:06, Słupsk 14:24, Lębork 15:04, Wejherowo 15:52, Gdynia Główna 16:41, Sopot 16:53, Gdańsk Oliwa 16:58, Gdańsk Wrzeszcz 17:06, Gdańsk Główny 17:14, Tczew 17:37, Malbork 17:51, Elbląg 18:13, Pasłęk 18:31, Morąg 19:06, Olsztyn Zachodni 19:47, Olsztyn Główny 19:56, Korsze 20:55, Kętrzyn 21:18, Giżycko 21:47, Ełk 22:41, Grajewo 22:58, Mońki 23:27, Białystok Starosielce 23:56

28 V-4 VI;

00.02
I
4

TLK
81104
RYBAK

 

Szczecin Główny 10:40 Szczecin Dąbie 10:55, Stargard Szczeciński 11:15, Chociwel 11:40, Runowo Pomorskie 11:53, Łobez 12:17, Świdwin 12:57, Białogard 13:19, Koszalin 13:36, Sławno 14:02, Słupsk 14:24, Lębork 15:04, Wejherowo 15:52, Gdynia Główna 16:41, Sopot 16:53, Gdańsk Oliwa 16:58, Gdańsk Wrzeszcz 17:06, Gdańsk Główny 17:14, Tczew 17:37, Malbork 17:51, Elbląg 18:13, Pasłęk 18:31, Morąg 19:06, Olsztyn Zachodni 19:47, Olsztyn Główny 19:56, Korsze 20:55, Kętrzyn 21:18, Giżycko 21:47, Ełk 22:41, Grajewo 22:58, Mońki 23:27, Białystok Starosielce 23:56

10-13 VI;

5.17 III
1
PR
10301
2 B

Szepietowo 04:22, Szymbory 04:27, Jabłoń Kościelna 04:31, Racibory 04:36, Zdrody Nowe 04:41, Łapy Osse 04:46, Łapy 04:50, Uhowo 04:53, Bojary 04:57, Baciuty 05:00, Trypucie 05:04, Niewodnica 05:07, Klepacze 05:10, Białystok Wiadukt 05:13

(1)-(6)

5.50
II
2

PR - IR
192

 

Ełk 04:28 Ełk Szyba Wschód 04:32, Prostki 04:41, Grajewo 04:47, Osowiec 05:05, Mońki 05:16, Knyszyn 05:27, Białystok Starosielce 05:45

obowiązuje obniżona taryfa

6.14 II
2
R
10346
2 B

Kuźnica Białostocka 05:14,Czuprynowo 05:19, Kundzin 05:24, Sokółka 05:31, Gieniusze 05:37, Rozedranka 05:42, Machnacz 05:47, Czarna Białostocka 05:52, Wólka Ratowiecka 05:56, Czarny Blok 06:01, Wasilków 06:07

6.17 III
1
R
10303
2 B

Szepietowo 05:22,Szymbory 05:27, Jabłoń Kościelna 05:31, Racibory 05:36, Zdrody Nowe 05:41, Łapy Osse 05:46, Łapy 05:50, Uhowo 05:53, Bojary 05:57, Baciuty 06:00, Trypucie 06:04, Niewodnica 06:07, Klepacze 06:10, Białystok Wiadukt 06:13

7.15 IV
7
R
10525
2 B- N EL

Czeremcha 05:39, Kleszczele 05:46, Suchowolce 05:54, Gregorowce 06:01, Podbiele 06:06, Lewki 06:12, Bielsk Podlaski 06:17, Rajsk 06:27, Strabla 06:37, Zimnochy 06:45, Hołówki Duże 06:48, Lewickie 06:58, Białystok Stadion 07:07

7.17 III
1
R
10305
2 B

Szepietowo 06:22, Szymbory 06:27, Jabłoń Kościelna 06:31, Racibory 06:36, Zdrody Nowe 06:41, Łapy Osse 06:46, Łapy 06:50, Uhowo 06:53, Bojary 06:57, Baciuty 07:00, Trypucie 07:04, Niewodnica 07:07, Klepacze 07:10, Białystok Wiadukt 07:13

(1)-(6)

7.20 III
3
R
10400
2 N B- EL

Suwałki 05:11, Płociczno koło Suwałk 05:19, Szczepki 05:26, Blizna 05:32, Augustów Port 05:37, Augustów 05:40, Balinka 05:51, Jastrzębna 05:55, Ostrowie Biebrzańskie 05:59, Kamienna Nowa 06:04, Dąbrowa Białostocka 06:11, Różanystok 06:15, Sidra 06:23, Racewo 06:30, Gliniszcze 06:34, Sokółka 06:42, Gieniusze 06:47, Rozedranka 06:52, Machnacz 06:57, Czarna Białostocka 07:01, Wólka Ratowiecka 07:05, Czarny Blok 07:09, Wasilków 07:14

(1)-(6)

7.29 I
4
R
51800
2 B

Ełk 5:44, Ełk Szyba Wschód 05:48, Lipińskie Małe 05:54, Prostki 05:59, Grajewo 06:04, Ruda 06:11, Podlasek 06:15, Osowiec 06:26, Goniądz 06:31, Mońki 06:46, Czechowizna 06:52, Zastocze 06:57, Knyszyn 07:01, Borsukówka 07:07, Dobrzyniewo Duże 07:13, Fasty 07:16, Białystok Bacieczki 07:20, Białystok Starosielce 07:24

7.48
I
4

PR - IR
191

 

Grodno 05:01, Kuźnica Białostocka 06:56, Czuprynowo 07:01, Sokółka 07:11, Rozedranka 07:21, Czarna Białostocka 07:29

obowiązuje obniżona taryfa

8.27 III
1
R
10307
2 B

Szepietowo 07:32 Szymbory 07:37, Jabłoń Kościelna 07:41, Racibory 07:46, Zdrody Nowe 07:51, Łapy Osse 07:56, Łapy 08:00, Uhowo 08:03, Bojary 08:07, Baciuty 08:10, Trypucie 08:14, Niewodnica 08:17, Klepacze 08:20, Białystok Wiadukt 08:23

8.39
III
3

TLK
11186
KONPNICKA

 

Suwałki 06:37, Augustów 07:03, Dąbrowa Białostocka 07:30, Sokółka 08:03, Czarna Białostocka 08:21

(1)-(6)- 2 V, 5-6 VI;
Pociąg skomunikowany na stacji Małkinia z Małkinia odjazd 10.17, Warszawa Centralna przyjazd 11.57.

9.20
III
1

TLK
11111
HAŃCZA

 

Małkinia 08:20, Czyżew 08:36, Szepietowo 08:46, Łapy 09:04

10.30
bus

TLK
11137

 

Warszawa Centralna 07:30

Przystanek DW.Centralny nr 24 znajduje się między wyjściem z holu głównego a wejściem do Złotych Tarasów.

11.51 IV
5
R
10406
2 B- N EL

Suwałki 09:44, Płociczno koło Suwałk 09:51, Szczepki 09:58, Blizna 10:05, Augustów Port 10:10, Augustów 10:12, Balinka 10:23, Jastrzębna 10:27, Ostrowie Biebrzańskie 10:32, Kamienna Nowa 10:36, Dąbrowa Białostocka 10:44, Różanystok 10:48, Sidra 10:56, Racewo 11:02, Gliniszcze 11:05, Sokółka 11:13, Gieniusze 11:18, Rozedranka 11:23, Machnacz 11:27, Czarna Białostocka 11:31, Wólka Ratowiecka 11:35, Czarny Blok 11:39, Wasilków 11:44

(1)-(5) + 3 V;

11.53
III
1

IC - TLK
10101
TLK

 

Małkinia 10:50, Czyżew 11:06, Szepietowo 11:18, Łapy 11:37

(1)-(6)

13.13
III
3

IC - TLK
15119
POJEZIERZE

 

Małkinia 12:12, Czyżew 12:28, Szepietowo 12:39, Łapy 12:56

13.17
II
2

PR - IR
193
NIEMEN

 

Grodno 10:23, KKuźnica Białostocka 12:26, Czuprynowo 12:31, Sokółka 12:42, Czarna Białostocka 12:59

obowiązuje obniżona taryfa

14.17
III
3

IC - TLK
51118
POJEZIERZE

 

IC - TLK 15151 KRASICKI Warszawa Zachodnia 06:31, Warszawa Centralna 06:40, Warszawa Wschodnia 06:50, Legionowo 07:06, Modlin 07:19, Ciechanów 07:51, Mława 08:11, Działdowo 08:26, Nidzica 08:44, Olsztynek 09:06, Olsztyn Zachodni 09:27, 09:31 Olsztyn Główny ->

Gdynia Główna 06:37, Sopot 06:51, Gdańsk Oliwa 06:55, Gdańsk Wrzeszcz 07:01, Gdańsk Główny 07:09, Pruszcz Gdański 07:19, Tczew 07:33, Malbork 07:55, Elbląg 08:23, Pasłęk 08:40, Morąg 09:07, Olsztyn Zachodni 09:45, Olsztyn Główny 10:17, Korsze 11:17, Kętrzyn 11:39, Giżycko 12:07, Ełk 13:00, Grajewo 13:15, Mońki 13:43, Białystok Starosielce 14:11

Pociąg skomunikowany na stacji Małkinia z Małkinia odjazd 15.45, Warszawa Centralna przyjazd 17.35

15.30 III
1
R
10309
 

Szepietowo 14:35, Szymbory 14:40, Jabłoń Kościelna 14:44, Racibory 14:49, Zdrody Nowe 14:54, Łapy Osse 14:59, Łapy 15:03, Uhowo 15:06, Bojary 15:10, Baciuty 15:13, Trypucie 15:17, Niewodnica 15:20, Klepacze 15:23, Białystok Wiadukt 15:26

(1)-(5) (-) 1 V, 4 VI;

15.46
III
1

IC - TLK
10103
TLK

 

Małkinia 14:45, Czyżew 15:01, Szepietowo 15:12, Łapy 15:30

16.36 IV
5
R
11328
 

Kuźnica Białostocka 15:29, Czuprynowo 15:34, Kundzin 15:39, Sokółka 15:46, Gieniusze 15:51, Rozedranka 15:57, Machnacz 16:02, Czarna Białostocka 16:06, Wólka Ratowiecka 16:11, Czarny Blok 16:15, Wasilków 16:28

(1)-(5) + 3 V

16.54 I
4
R
51802
2 B

Ełk 15:17, Ełk Szyba Wschód 15:21, Lipińskie Małe 15:27, Prostki 15:32, Grajewo 15:37, Ruda 15:44, Podlasek 15:48, Osowiec 15:58, Goniądz 16:03, Mońki 16:11, Czechowizna 16:17, Zastocze 16:22, Knyszyn 16:26, Borsukówka 16:32, Dobrzyniewo Duże 16:37, Fasty 16:40, Białystok Bacieczki 16:45, Białystok Starosielce 16:49

17:00 BUS


IC - TLK
11099

 

Warszawa Centralna 14:00
Przystanek DW. Centralny nr 24 znajduje się między wyjściem z holu głównego a wejściem do C.H Złote Tarasy.

17.09 IV
7
R
10527
 

Czeremcha 15:35, Kleszczele 15:42, Suchowolce 15:50, Gregorowce 15:57, Podbiele 16:02, Lewki 16:08, Bielsk Podlaski 16:13, Rajsk 16:23, Strabla 16:33, Zimnochy 16:40, Hołówki Duże 16:44, Lewickie 16:52, Białystok Stadion 17:01

17.50 III
1
R
10311
2 B

Szepietowo 16:55, Szymbory 17:00, Jabłoń Kościelna 17:04, Racibory 17:09, Zdrody Nowe 17:14, Łapy Osse 17:19, Łapy 17:23, Uhowo 17:26, Bojary 17:30, Baciuty 17:33, Trypucie 17:37, Niewodnica 17:40, Klepacze 17:43, Białystok Wiadukt 17:46

(1)-(6)

17.55
III
3

IC - TLK
11192
HAŃCZA

 

Suwałki 15:50, Augustów 16:29, Dąbrowa Białostocka 16:56, Sokółka 17:19, Czarna
Białostocka 17:37

7+ 1 V, 4-5 VI;
Pociąg skomunikowany na stacji Małkinia z Małkinia odjazd 19.27. Warszawa Centralna przyjazd 21.07

18.07
III
1

IC - TLK
11151
11003
TLK

 

Małkinia 17:06, Czyżew 17:21, Szepietowo 17:32, Łapy 17:50

18.55 III
1
R
10313
2 B

Szepietowo 18:00, Szymbory 18:05, Jabłoń Kościelna 18:09, Racibory 18:14, Zdrody Nowe 18:19, Łapy Osse 18:24, Łapy 18:28, Uhowo 18:31, Bojary 18:35, Baciuty 18:38, Trypucie 18:42, Niewodnica 18:45, Klepacze 18:48, Białystok Wiadukt 18:51

(1)-(5)(7)

19.00
bus

TLK
11105

EL

Warszawa Centralna 16:00

Przystanek DW.Centralny nr 24 znajduje się między wyjściem z holu głównego a wejściem do Złotych Tarasów.

19.42 IV
5
R
10408
 

Suwałki 17:33,Płociczno koło Suwałk 17:40, Szczepki 17:48, Blizna 17:54, Augustów Port 17:59, Augustów 18:02, Balinka 18:12, Jastrzębna 18:16, Ostrowie Biebrzańskie 18:21, Kamienna Nowa 18:25, Dąbrowa Białostocka 18:33, Różanystok 18:37, Sidra 18:45, Racewo 18:51, Gliniszcze 18:54, Sokółka 19:03, Gieniusze 19:08, Rozedranka 19:13, Machnacz 19:17, Czarna Białostocka 19:22, Wólka Ratowiecka 19:26, Czarny Blok 19:30, Wasilków 19:35

20.09
III
3

PR - IR
196
NIEMEN

 

Małkinia 19:03, Zaręby Kościelne 19:10, Szulborze-Koty 19:16, Czyżew 19:23, Szepietowo 19:34,
Łapy 19:53

obowiązuje obniżona taryfa

20.23
III
3

IC - TLK
10107
TLK

 

Małkinia 19:20, Czyżew 19:36, Szepietowo 19:48, Łapy 20:07

21.00
bus

TLK
11107

EL

Warszawa Centralna 18:00

Przystanek DW.Centralny nr 24 znajduje się między wyjściem z holu głównego a wejściem do Złotych Tarasów.

21.16 I
4
R
51804
 

Ełk 19:37, Ełk Szyba Wschód 19:43, Lipińskie Małe 19:49, Prostki 19:54, Grajewo 19:59, Ruda 20:06, Podlasek 20:10, Osowiec 20:20, Goniądz 20:25, Mońki 20:33, Czechowizna 20:39, Zastocze 20:44, Knyszyn 20:48, Borsukówka 20:54, Dobrzyniewo Duże 20:59, Fasty 21:02, Białystok Bacieczki 21:07, Białystok Starosielce 21:11

(1)-(5)(7)

21.59
III
1

IC - TLK
10109
TLK

 

Małkinia 20:50, Czyżew 21:07, Szepietowo 21:20, Łapy 21:41

23.07
I
4

TLK
81104
RYBAK

 

Szczecin Główny 10:40, Szczecin Dąbie 10:55, Stargard Szczeciński 11:15, Chociwel 11:40, Runowo Pomorskie 11:53, Łobez 12:04, Świdwin 12:19, Białogard 12:51, Koszalin 13:12, Sławno 13:38, Słupsk 13:59, Lębork 14:33, Wejherowo 14:57, Gdynia Główna 15:40, Sopot 15:52, Gdańsk Oliwa 15:57, Gdańsk Wrzeszcz 16:04, Gdańsk Główny 16:12, Tczew 16:35, Malbork 16:49, Elbląg 17:11, Pasłęk 17:29, Morąg 17:57, Olsztyn Zachodni 18:46, Olsztyn Główny 18:55, Korsze 19:54, Kętrzyn 20:22, Giżycko 20:51, Ełk 21:46, Grajewo 22:03, Mońki 22:32, Białystok Starosielce 23:01

1-5 V; 4-8 VI;

23.59
III
1

IC - TLK
10111
TLK

 

Małkinia 22:50, Czyżew 23:07, Szepietowo 23:20, Łapy 23:41

(1)-(5)(7)



Rozkład PKP - Legenda

IC - PKP Intercity S.A.
MP - Pospieszny Międzynarodowy
TLK - Twoje Linie Kolejowe
PR - "Przewozy Regionalne" sp. z o.o.

R - Regio
Os - osobowy
IR - InterRegio
[R] - obowiązkowa rezerwacja miejsc
T - autobusowa komunikacja zastępcza
2 - pociąg zestawiony z wagonów klasy drugiej
N - przewóz osób o ograniczonej mobilności
B - możliwość przewozu rowerów
"B-" - możliwe ograniczenia w przewozie rowerów
BAR - wagon barowy
[R] - obowiązkowa rezerwacja
(R) - rezerwacja miejsc fakultatywna
(R1) -zaleca się rezerwację w 1 klasie
P -przewóz przesyłek konduktorskich
1/2 -wagon komunikacji bezpośredniej kl. 1-2
EL -jednostki elektryczne kl. 2
D -przedział dla podróżnych z dzieckiem
AS -autobus szynowy
AK -autobusowa komunikacja zastępcza


(1) - w poniedziałki
(5) - w piątki
(6) - w soboty
(7) - w niedziele
(A) - od poniedziałku do piątku
(B) - codziennie oprócz soboty
(D) - od poniedziałku do piątku oprócz dni świątecznych
(-) - oprócz
(+) - oraz

UWAGA PODRÓŻNI:
1. Przewoźnicy zastrzegają sobie prawo do odwołania niektórych pociagów pasażerskich oraz wprowadzenie zmian w rozkładzie jazdy w okresie jego ważności.
2. W przypadku opóźnienia pociągu zdążającego na skomunikowanie należy zwrócić się do drużyny konduktorskiej celem uzyskania informacji o możliwości kontynuowania podróży.
3. Wyznaczone perony mogą być zmieniane.

Informacja kolejowa
tel. nr (22) 194 36 lub (42) 194 36


Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2015 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.