840 osób online

Obowiązuje od 14 czerwca 2015 r . do 31 sierpnia 2015 r.
Aktualizacja: 29.07.2015 r.
Odjazdy
Odjazd Numer i rodzaj pociągu Informacje Przyjazdy do stacji pośrednich i docelowych
Godzina Peron
tor
04:10
III
1
10112
11120
TLK
2 [R] N D B

Łapy 04:27, Szepietowo 04:44, Czyżew 04:55

Małkinia 05:11

Pociąg skomunikowany na stacji Małkinia z Zastępczą Komunikacją Autobusową. Małkinia odjazd 5.26.Warszawa Centralna przyjazd 7.16.

05:54
II
2
PR - IR 192
2 B

Czarna Białostocka 06:20, Sokółka 06:38, Czuprynowo 06:48, Kuźnica Białostocka 06:54

Grodno 08:43

obowiązuje obniżona taryfa

06.00 bus 11054
TLK

 

Warszawa Centralna 09:00

Przystanek usytuowany przy ulicy Kolejowej 11, naprzeciwko wyjścia z budynku dworca Białystok.

06.06 I
4
18105
TLK
RYBAK

1 2 [R] BAR N B P D

Białystok Starosielce 06:13, Mońki 06:43, Grajewo 07:12, Ełk 07:29, Giżycko 08:23, Kętrzyn 08:50, Korsze 09:12, Olsztyn Główny 10:12, Olsztyn Zachodni 10:19, Morąg 10:58, Pasłęk 11:25, Elbląg 11:43, Malbork 12:07, Tczew 12:21, Gdańsk Główny 12:42, Gdańsk Wrzeszcz 12:50, Gdańsk Oliwa 12:55, Sopot 13:00, Gdynia Główna 13:14 -> Wejherowo 13:45, Lębork 14:11, Słupsk 14:58, Sławno 15:30, Koszalin 16:00, Białogard 16:17, Świdwin 16:37 ->Łobez 17:15 -> Runowo Pomorskie 17:39, Chociwel 17:57, Stargard Szczeciński 18:22, Szczecin Dąbie 18:40

Szczecin Główny 18:56

15-15 VI
na odcinku Białystok - Gdynia Główna. Przystanek znajduje się w Świdwinie przy dworcu PKP Plac Lotników 6.

06.06 I
4
18105
TLK
RYBAK

1 2 [R] BAR N B P D

Białystok Starosielce 06:13, Mońki 06:43, Grajewo 07:12, Ełk 07:29, Giżycko 08:23, Kętrzyn 08:50, Korsze 09:12, Olsztyn Główny 10:12, Olsztyn Zachodni 10:19, Morąg 10:58, Pasłęk 11:25, Elbląg 11:43, Malbork 12:07, Tczew 12:21, Gdańsk Główny 12:42, Gdańsk Wrzeszcz 12:50, Gdańsk Oliwa 12:55, Sopot 13:00, Gdynia Główna 13:14, Wejherowo 13:45, Lębork 14:11, Słupsk 14:58, Sławno 15:30, Koszalin 16:00, Białogard 16:17, Świdwin 16:37, Łobez 16:56, Runowo Pomorskie 17:07, Chociwel 17:21, Stargard Szczeciński 17:46, Szczecin Dąbie 18:06

Szczecin Główny 18:22

16 VI-31 VIII;

6.25
II
2
R
10320
2 B

Białystok Wiadukt 06:29, Klepacze 06:31, Niewodnica 06:35, Trypucie 06:37, Baciuty 06:41, Bojary 06:45, Uhowo 06:49, Łapy 06:52, Łapy Osse 06:56, Zdrody Nowe 07:00, Racibory 07:05, Jabłoń Kościelna 07:10, Szymbory 07:13

Szepietowo 07:19

6.29
IV
7
R
10411
2 N B- EL

Wasilków 06:35, Czarny Blok 06:40, Wólka Ratowiecka 06:44, Czarna Białostocka 06:48, Machnacz 06:53, Rozedranka 07:06, Gieniusze 07:20, Sokółka 07:25, Gliniszcze 07:33, Racewo 07:37, Sidra 07:43, Różanystok 07:51, Dąbrowa Białostocka 07:55, Kamienna Nowa 08:03, Ostrowie Biebrzańskie 08:08, Jastrzębna 08:12, Balinka 08:16, Augustów 08:27, Augustów Port 08:29, Blizna 08:34, Szczepki 08:41, Płociczno koło Suwałk 08:48

Sywałki 08:57

(1)-(5) + 15-16 VIII;

6.37

IV
5

R
10520
2 B N AS

Białystok Stadion 06:44, Lewickie 06:53, Hołówki Duże 07:09, Zimnochy 07:13, Strabla 07:21, Rajsk 07:31, Bielsk Podlaski 07:40, Lewki 07:45, Podbiele 07:51, Gregorowce 07:56, Suchowolce 08:03, Kleszczele 08:11

Czeremcha 08:20

06.55 III
3
10114
IC - TLK

R D B N

Małkinia 07:57

Łapy 07:13, Szepietowo 07:30, Czyżew 07:41

(1)-(6)
Pociąg skomunikowany na stacji Małkinia z Zastępczą Komunikacją Autobusową. Małkinia odjazd 8.12.Warszawa Centralna przyjazd 9.52.

07.55 I
4
191
PR - IR

2 B

Ełk 09:19

Białystok Starosielce 08:00, Knyszyn 08:18, Mońki 08:30, Osowiec 08:41, Grajewo 09:00, Prostki 09:05, Ełk Szyba Wschód 09:14

obowiązuje obniżona taryfa

08.00 bus 11098
TLK

EL

Warszawa Centralna 11:00

Przystanek usytuowany przy ulicy Kolejowej 11, naprzeciwko wyjścia z budynku dworca Białystok.

09.00 III
3
10116
IC - TLK

R D B N

Małkinia 10:02

Łapy 09:18, Szepietowo 09:35, Czyżew 09:46

(7)
Pociąg skomunikowany na stacji Małkinia z Zastępczą Komunikacją Autobusową. Małkinia odjazd 10.17.Warszawa Centralna przyjazd 11.57

09.00 III
3
10116
IC - TLK
KONOPNICKA

R D B N

Małkinia 10:03

Łapy 09:18, Szepietowo 09:35, Czyżew 09:46

(1)-(6) (-) 27 VI, 15 VII
Pociąg skomunikowany na stacji Małkinia z Zastępczą Komunikacją Autobusową. Małkinia odjazd 10.17.Warszawa Centralna przyjazd 11.57

09.00 III
3
10116
IC - TLK
KONOPNICKA

R D B N

Małkinia 10:11

Łapy 09:18, Szepietowo 09:35, Czyżew 09:52

27 VI
Pociąg skomunikowany na stacji Małkinia z Zastępczą Komunikacją Autobusową. Małkinia odjazd 10.17.Warszawa Centralna przyjazd 11.57

09.00 III
3
10116
IC - TLK
KONOPNICKA

R D B N

Małkinia 10:03

Łapy 09:18, Szepietowo 09:35, Czyżew 09:47

15 VII
Pociąg skomunikowany na stacji Małkinia z Zastępczą Komunikacją Autobusową. Małkinia odjazd 10.17.Warszawa Centralna przyjazd 11.57

10.53
I
4
R
15801
2 B

Białystok Starosielce 10:58, Białystok Bacieczki 11:01, Fasty 11:06, Dobrzyniewo Duże 11:09, Borsukówka 11:14, Knyszyn 11:21, Zastocze 11:25, Czechowizna 11:30, Mońki 11:36, Goniądz 11:43, Osowiec 11:48, Podlasek 11:59, Ruda 12:03, Grajewo 12:10, Prostki 12:15, Lipińskie Małe 12:20, Ełk Szyba Wschód 12:26

Ełk 12:31

10.55 III
1
11111
TLK
HAŃCZA

[R] N B D

Czarna Białostocka 11:14, Sokółka 11:34, Dąbrowa Białostocka 11:59, Augustów 12:25


Suwałki 12:51

20 VI; 4 VII-29 VIII (6)

11.01 III
1
11111
TLK
HAŃCZA

[R] N B D

Czarna Białostocka 11:20, Sokółka 11:39, Dąbrowa Białostocka 12:06, Augustów 12:32


Suwałki 13:01

27 VI

11.10 III
3
10118
IC - TLK

R D B N

Małkinia 12:12

Łapy 11:28, Szepietowo 11:45, Czyżew 11:56

Pociąg skomunikowany na stacji Małkinia z Zastępczą Komunikacją Autobusową. Małkinia odjazd 12.27.Warszawa Centralna przyjazd 14.07.

12.00 bus 11214
TLK

EL

Warszawa Centralna 15:00

Przystanek usytuowany przy ulicy Kolejowej 11, naprzeciwko wyjścia z budynku dworca Białystok

12.30 III
3
R
10322
2 B

Białystok Wiadukt 12:34, Klepacze 12:36, Niewodnica 12:40, Trypucie 12:42, Baciuty 12:46, Bojary 12:50, Uhowo 12:54, Łapy 12:57, Łapy Osse 13:01, Zdrody Nowe 13:05, Racibory 13:11, Jabłoń Kościelna 13:16, Szymbory 13:19

Szepietowo 13:25

(1)-(5)

12.49 IV
5
R
11002
2 B

Białystok Stadion 12:56, Lewickie 13:05, Hołówki Duże 13:13, Zimnochy 13:17, Strabla 13:25, Rajsk 13:45, Bielsk Podlaski 13:54, Lewki 13:59, Podbiele 14:05, Gregorowce 14:10, Suchowolce 14:17, Kleszczele 14:26

Czeremcha 14:33

18 VIII

13.02 III
3
11130
TLK

2 B N D

Łapy 13:20, Szepietowo 13:37, Czyżew 13:48

Małkinia 14:04

Pociąg skomunikowany na stacji Małkinia z Zastępczą Komunikacją Autobusową. Małkinia odjazd 14.19, Warszawa Centralna przyjazd 15.59.

13.51 III
3

15119

POJEZIERZE
TLK

1 2 [R] N B P D

Białystok Starosielce 13:57, Mońki 14:36, Grajewo 15:05, Ełk 15:22, Giżycko 16:23, Kętrzyn 16:50, Korsze 17:12, Olsztyn Główny 18:09 ->Olsztyn Zachodni 18:28, Morąg 19:08, Pasłęk 19:35, Elbląg 19:52, Malbork 20:15, Tczew 20:29, Pruszcz Gdański 20:44, Gdańsk Główny 20:54, Gdańsk Wrzeszcz 21:04, Gdańsk Oliwa 21:09, Sopot 21:14

(1)-(7)

Gdynia Główna 21:25

19:06 Olsztyn Główny IC - TLK 51150 KRASICKI l : b p o Olsztyn Zachodni 19:09, Olsztynek 19:31, Nidzica 19:53, Działdowo 20:12, Mława 20:27, Ciechanów 20:47, Modlin 21:20, Legionowo 21:34, Warszawa Wschodnia 21:50, Warszawa Centralna 22:00

Warszawa Zachodnia 22:09
(1)-(5)(7)

14.06 IV
5
R
10341
2 B

Wasilków 14:13, Czarny Blok 14:19, Wólka Ratowiecka 14:24, Czarna Białostocka 14:28, Machnacz 14:34, Rozedranka 14:38, Gieniusze 14:44, Sokółka 14:49, Kundzin 14:57, Czuprynowo 15:02

Kuźnica Białostocka 15:07

(1)-(5)

14.27 III
3
11094
TLK

[R] N B D BAR

Łapy 14:45, Szepietowo 15:02, Czyżew 15:13

Małkinia 15:29

Pociąg skomunikowany na stacji Małkinia z Małkinia odjazd 15.44, Warszawa Centralna przyjazd 17.24

14.45 III
3
R
10324
2 B

Białystok Wiadukt 14:49, Klepacze 14:51, Niewodnica 14:55, Trypucie 14:57, Baciuty 15:01, Bojary 15:05, Uhowo 15:09, Łapy 15:12, Łapy Osse 15:16, Zdrody Nowe 15:20, Racibory 15:26, Jabłoń Kościelna 15:31, Szymbory 15:34

Szepietowo 15:40

(1)-(6)

15.02 I
4
R
15803
2 B D N

Białystok Starosielce 15:07, Białystok Bacieczki 15:11, Fasty 15:15, Dobrzyniewo Duże 15:19, Borsukówka 15:24, Knyszyn 15:31, Zastocze 15:35, Czechowizna 15:40, Mońki 15:46, Goniądz 16:01, Osowiec 16:05, Podlasek 16:16, Ruda 16:20, Grajewo 16:27, Prostki 16:32, Lipińskie Małe 16:37, Ełk Szyba Wschód 16:43

Ełk 16:48

15.03 IV
7
R
10413
2 B D N

Wasilków 15:09, Czarny Blok 15:15, Wólka Ratowiecka 15:19, Czarna Białostocka 15:23, Machnacz 15:28, Rozedranka 15:32, Gieniusze 15:37, Sokółka 15:42, Gliniszcze 15:51, Racewo 15:54, Sidra 16:01, Różanystok 16:08, Dąbrowa Białostocka 16:12, Kamienna Nowa 16:20, Ostrowie Biebrzańskie 16:24, Jastrzębna 16:29, Balinka 16:41, Augustów 16:52, Augustów Port 16:54, Blizna 16:59, Szczepki 17:06, Płociczno koło Suwałk 17:13

Suwałki 17:22

15.17 III
3

193
NIEMEN

[R] 2 B

Łapy 15:33, Szepietowo 15:52, Czyżew 16:03, Szulborze-Koty 16:10, Zaręby Kościelne 16:16

Małkinia 16:23

15.45 II
2
R
10326
2 B

Białystok Wiadukt 15:49, Klepacze 15:51, Niewodnica 15:55, Trypucie 15:57, Baciuty 16:01, Bojary 16:05, Uhowo 16:09, Łapy 16:12, Łapy Osse 16:16, Zdrody Nowe 16:20, Racibory 16:26, Jabłoń Kościelna 16:31, Szymbory 16:34

Szepietowo 16:40

(1)-(5)(7)

15.52 IV
5
R
10522
2 B N EL

Białystok Stadion 15:59, Lewickie 16:08, Hołówki Duże 16:16, Zimnochy 16:20, Strabla 16:28, Rajsk 16:46, Bielsk Podlaski 16:56, Lewki 17:01, Podbiele 17:06, Gregorowce 17:11, Suchowolce 17:18, Kleszczele 17:27

Czeremcha 17:35

16.16 III
3

11132
TLK

[R] N B P D

Łapy 16:34, Szepietowo 16:51, Czyżew 17:02

Małkinia 17:18

(1)-(5)(7)
Pociąg skomunikowany na stacji Małkinia z Małkinia odjazd 17.33. Warszawa Centralna przyjazd 19.13

16.18 IV
5
R
10345
2 B

Wasilków 16:25, Czarny Blok 16:31, Wólka Ratowiecka 16:35, Czarna Białostocka 16:40, Machnacz 16:45, Rozedranka 16:50, Gieniusze 16:55, Sokółka 17:02, Kundzin 17:09, Czuprynowo 17:14

Kuźnica Białostocka 17:20

16.45 III
3
R
10328
2 B

Białystok Wiadukt 16:49, Klepacze 16:51, Niewodnica 16:55, Trypucie 16:57, Baciuty 17:01, Bojary 17:05, Uhowo 17:09, Łapy 17:12, Łapy Osse 17:16, Zdrody Nowe 17:20, Racibory 17:26, Jabłoń Kościelna 17:31, Szymbory 17:34

Szepietowo 17:40

(1)-(5)(7)

17.12 I
4
R
15805
2 B

Białystok Starosielce 17:18, Białystok Bacieczki 17:21, Fasty 17:26, Dobrzyniewo Duże 17:29, Borsukówka 17:34, Knyszyn 17:41, Zastocze 17:45, Czechowizna 17:50, Mońki 17:56, Goniądz 18:03, Osowiec 18:07, Podlasek 18:18, Ruda 18:22, Grajewo 18:30, Prostki 18:35, Lipińskie Małe 18:39, Ełk Szyba Wschód 18:45

Ełk 18:50

(1)-(5)(7)

18.03 II
23

11192
10194
HAŃCZA

[R] N B P D

Łapy 18:20, Szepietowo 18:37, Czyżew 18:48

Małkinia 19:04

(1)-(7) (-) 21 VI, 28 VI;
Pociąg skomunikowany na stacji Małkinia z Małkinia odjazd 19.19. Warszawa Centralna przyjazd 20.59

18.04 II
2

11192
10194
HAŃCZA

[R] N B P D

Łapy 18:21, Szepietowo 18:38, Czyżew 18:49

Małkinia 19:05

21 VI;
Pociąg skomunikowany na stacji Małkinia z Małkinia odjazd 19.19. Warszawa Centralna przyjazd 20.59

18.07 II
23

11192
10194
HAŃCZA

[R] N B P D

Łapy 18:24, Szepietowo 18:41, Czyżew 18:52

Małkinia 19:09

28 VI;
Pociąg skomunikowany na stacji Małkinia z Małkinia odjazd 19.19. Warszawa Centralna przyjazd 20.59

18.12 III
1

10105
KONOPNICKA

2 [R] B B- D

Czarna Białostocka 18:34, Sokółka 18:52, Dąbrowa Białostocka 19:16, Augustów 19:43

Suwałki 20:10

19 VI;

18.15 III
1

10105
KONOPNICKA

2 [R] B B- D

Czarna Białostocka 18:34, Sokółka 18:52, Dąbrowa Białostocka 19:17, Augustów 19:44

Suwałki 20:10

(1)-(5)(7) (-) 19 VI;

18.45 IV
5
R
10330
2 B

Białystok Wiadukt 18:49, Klepacze 18:51, Niewodnica 18:55, Trypucie 18:57, Baciuty 19:01, Bojary 19:05, Uhowo 19:09, Łapy 19:12, Łapy Osse 19:16, Zdrody Nowe 19:20, Racibory 19:26, Jabłoń Kościelna 19:31, Szymbory 19:34

Szepietowo 19:40

20.09 III
3

196
NIEMEN


2 B

Czarna Białostocka 20:27, Sokółka 20:45, Czuprynowo 20:56, Kuźnica Białostocka 21:01

Grodno 22:44
obowiązuje obniżona taryfa

20.29 IV
5
R
10419
2 B N EL

Wasilków 20:35, Czarny Blok 20:41, Wólka Ratowiecka 20:45, Czarna Białostocka 20:49, Machnacz 20:54, Rozedranka 20:58, Gieniusze 21:03, Sokółka 21:08, Gliniszcze 21:15, Racewo 21:19, Sidra 21:25, Różanystok 21:33, Dąbrowa Białostocka 21:37, Kamienna Nowa 21:45, Ostrowie Biebrzańskie 21:49, Jastrzębna 21:54, Balinka 21:58, Augustów 22:09, Augustów Port 22:11, Blizna 22:16, Szczepki 22:23, Płociczno koło Suwałk 22:30

Suwałki 22:39

(1)-(5)(7)

20.30 BUS

11060


EL

Warszawa Centralna 23:15

Przystanek usytuowany przy ulicy Kolejowej 11, naprzeciwko wyjścia z budynku dworca Białystok.

21.18 III
3
R
10332
2 B

Białystok Wiadukt 21:22, Klepacze 21:24, Niewodnica 21:28, Trypucie 21:30, Baciuty 21:34, Bojary 21:38, Uhowo 21:42, Łapy 21:45, Łapy Osse 21:49, Zdrody Nowe 21:53, Racibory 21:59, Jabłoń Kościelna 22:04, Szymbory 22:07

Szepietowo 22:13

(1)-(5)(7)

Przyjazdy
Przyjazd Numer i rodzaj pociągu Informacje Odjazdy ze stacji początkowych i pośrednich
Godzina Peron
00.02
I
4

TLK
81104
RYBAK

 

Szczecin Główny 10:40 Szczecin Dąbie 10:55, Stargard Szczeciński 11:15, Chociwel 11:40, Runowo Pomorskie 11:53, Łobez 12:17, Świdwin 12:57, Białogard 13:19, Koszalin 13:36, Sławno 14:02, Słupsk 14:24, Lębork 15:04, Wejherowo 15:52, Gdynia Główna 16:41, Sopot 16:53, Gdańsk Oliwa 16:58, Gdańsk Wrzeszcz 17:06, Gdańsk Główny 17:14, Tczew 17:37, Malbork 17:51, Elbląg 18:13, Pasłęk 18:31, Morąg 19:06, Olsztyn Zachodni 19:47, Olsztyn Główny 19:56, Korsze 20:55, Kętrzyn 21:18, Giżycko 21:47, Ełk 22:41, Grajewo 22:58, Mońki 23:27, Białystok Starosielce 23:56

14 VI;

00.37
I
4

TLK
81104
RYBAK

 

Szczecin Główny 10:38 Szczecin Dąbie 10:55, Stargard Szczeciński 11:14, Chociwel 11:37, Runowo Pomorskie 11:51, Łobez 12:16, Świdwin 13:05, Białogard 13:32, Koszalin 13:55, Sławno 14:24, Słupsk 15:00, Lębork 15:46, Wejherowo 16:35, Gdynia Główna 17:11, Sopot 17:21, Gdańsk Oliwa 17:27, Gdańsk Wrzeszcz 17:33, Gdańsk Główny 17:41, Tczew 18:03, Malbork 18:18, Elbląg 18:40, Pasłęk 18:58, Morąg 19:48, Olsztyn Zachodni 20:27, Olsztyn Główny 20:36, Korsze 21:34, Kętrzyn 21:56, Giżycko 22:23, Ełk 23:16, Grajewo 23:33, Mońki 00:03, Białystok Starosielce 00:31

15-16 VI;

5.17 III
1
PR
10301
2 B

Szepietowo 04:22, Szymbory 04:27, Jabłoń Kościelna 04:31, Racibory 04:36, Zdrody Nowe 04:41, Łapy Osse 04:46, Łapy 04:50, Uhowo 04:53, Bojary 04:57, Baciuty 05:00, Trypucie 05:04, Niewodnica 05:07, Klepacze 05:10, Białystok Wiadukt 05:13

(1)-(6)

5.50
II
2

PR - IR
192

 

Ełk 04:28 Ełk Szyba Wschód 04:32, Prostki 04:41, Grajewo 04:46, Osowiec 05:05, Mońki 05:15, Knyszyn 05:27, Białystok Starosielce 05:45

obowiązuje obniżona taryfa

6.13 II
2
R
10346
2 B

Kuźnica Białostocka 05:12,Czuprynowo 05:17, Kundzin 05:22, Sokółka 05:29, Gieniusze 05:35, Rozedranka 05:40, Machnacz 05:45, Czarna Białostocka 05:51, Wólka Ratowiecka 05:55, Czarny Blok 06:00, Wasilków 06:06

6.17 III
1
R
10303
2 B

Szepietowo 05:22,Szymbory 05:27, Jabłoń Kościelna 05:31, Racibory 05:36, Zdrody Nowe 05:41, Łapy Osse 05:46, Łapy 05:50, Uhowo 05:53, Bojary 05:57, Baciuty 06:00, Trypucie 06:04, Niewodnica 06:07, Klepacze 06:10, Białystok Wiadukt 06:13

7.15 IV
7
R
10525
2 B- N EL

Czeremcha 05:39, Kleszczele 05:46, Suchowolce 05:54, Gregorowce 06:01, Podbiele 06:06, Lewki 06:12, Bielsk Podlaski 06:17, Rajsk 06:27, Strabla 06:37, Zimnochy 06:45, Hołówki Duże 06:48, Lewickie 06:58, Białystok Stadion 07:07

(1)-(7)(-) 13 VII;

7.16 IV
7
R
10525
2 B- N EL

Czeremcha 05:39, Kleszczele 05:46, Suchowolce 05:54, Gregorowce 06:01, Podbiele 06:06, Lewki 06:12, Bielsk Podlaski 06:17, Rajsk 06:27, Strabla 06:37, Zimnochy 06:45, Hołówki Duże 06:48, Lewickie 06:58, Białystok Stadion 07:07

13 VII;

7.17 III
1
R
10305
2 B

Szepietowo 06:22, Szymbory 06:27, Jabłoń Kościelna 06:31, Racibory 06:36, Zdrody Nowe 06:41, Łapy Osse 06:46, Łapy 06:50, Uhowo 06:53, Bojary 06:57, Baciuty 07:00, Trypucie 07:04, Niewodnica 07:07, Klepacze 07:10, Białystok Wiadukt 07:13

(1)-(6)

7.21 III
3
R
10400
2 N B- EL

Suwałki 05:05, Płociczno koło Suwałk 05:13, Szczepki 05:20, Blizna 05:26, Augustów Port 05:31, Augustów 05:34, Balinka 05:45, Jastrzębna 05:49, Ostrowie Biebrzańskie 05:53, Kamienna Nowa 05:58, Dąbrowa Białostocka 06:05, Różanystok 06:09, Sidra 06:17, Racewo 06:24, Gliniszcze 06:28, Sokółka 06:42, Gieniusze 06:47, Rozedranka 06:52, Machnacz 06:57, Czarna Białostocka 07:02, Wólka Ratowiecka 07:06, Czarny Blok 07:10, Wasilków 07:15

(1)-(6)

7.28 I
4
R
51800
2 B

Ełk 5:44, Ełk Szyba Wschód 05:48, Lipińskie Małe 05:54, Prostki 05:59, Grajewo 06:04, Ruda 06:12, Podlasek 06:16, Osowiec 06:26, Goniądz 06:31, Mońki 06:45, Czechowizna 06:51, Zastocze 06:56, Knyszyn 07:00, Borsukówka 07:06, Dobrzyniewo Duże 07:12, Fasty 07:15, Białystok Bacieczki 07:19, Białystok Starosielce 07:23

7.49
I
4

PR - IR
191

 

Grodno 05:01, Kuźnica Białostocka 06:56, Czuprynowo 07:01, Sokółka 07:11, Rozedranka 07:21, Czarna Białostocka 07:30

obowiązuje obniżona taryfa

8.26 III
1
R
10307
2 B

Szepietowo 07:32 Szymbory 07:37, Jabłoń Kościelna 07:41, Racibory 07:45, Zdrody Nowe 07:50, Łapy Osse 07:55, Łapy 07:59, Uhowo 08:02, Bojary 08:06, Baciuty 08:09, Trypucie 08:13, Niewodnica 08:16, Klepacze 08:19, Białystok Wiadukt 08:22

8.38
III
3

TLK
10116
KONPNICKA

 

Suwałki 06:36, Augustów 07:02, Dąbrowa Białostocka 07:29, Sokółka 08:01, Czarna
Białostocka 08:20

(1)-(6) (-) 20 VI, 15 VII, 17 VII
Pociąg skomunikowany na stacji Małkinia z Małkinia odjazd 10.17, Warszawa Centralna przyjazd 11.57.

8.39
III
3

TLK
10116
KONPNICKA

 

Suwałki 06:36, Augustów 07:02, Dąbrowa Białostocka 07:29, Sokółka 08:02, Czarna
Białostocka 08:20

27 VI, 15 VII;
Pociąg skomunikowany na stacji Małkinia z Małkinia odjazd 10.17, Warszawa Centralna przyjazd 11.57.

8.40
III
3

TLK
10116
KONPNICKA

 

Suwałki 06:36 ,Augustów 07:02, Dąbrowa Białostocka 07:29, Sokółka 08:03, Czarna
Białostocka 08:21

17 VII
Pociąg skomunikowany na stacji Małkinia z Małkinia odjazd 10.17, Warszawa Centralna przyjazd 11.57.

8.41
III
3

TLK
10116
KONPNICKA

 

Suwałki 06:36, Augustów 07:02, Dąbrowa Białostocka 07:29, Sokółka 08:03, Czarna
Białostocka 08:22

20 VI;
Pociąg skomunikowany na stacji Małkinia z Małkinia odjazd 10.17, Warszawa Centralna przyjazd 11.57.

9.30
bus

TLK
11063

 

Warszawa Centralna 06:30

Przystanek DW.Centralny nr 24 znajduje się między wyjściem z holu głównego a wejściem do Złotych Tarasów.

10.40
III
1

TLK
11111
HAŃCZA

 

Małkinia 09:39, Czyżew 09:55, Szepietowo 10:06, Łapy 10:23

(1)-(7) (-) 27 VI;

10.49
III
1

TLK
11111
HAŃCZA

 

Małkinia 09:39, Czyżew 09:58, Szepietowo 10:11, Łapy 10:32

27 VI;

11.39 IV
5
R
10402
2 B- N EL

Suwałki 09:32, Płociczno koło Suwałk 09:39, Szczepki 09:46, Blizna 09:53, Augustów Port 09:58, Augustów 10:00, Balinka 10:11, Jastrzębna 10:15, Ostrowie Biebrzańskie 10:20, Kamienna Nowa 10:24, Dąbrowa Białostocka 10:32, Różanystok 10:36, Sidra 10:44, Racewo 10:50, Gliniszcze 10:53, Sokółka 11:01, Gieniusze 11:06, Rozedranka 11:11, Machnacz 11:15, Czarna Białostocka 11:19, Wólka Ratowiecka 11:23, Czarny Blok 11:27, Wasilków 11:33

1 VII-31 VII (1)-(5) + 16 VIII;

11.47 IV
5
R
10402
2 B- N EL

Suwałki 09:32, Płociczno koło Suwałk 09:39, Szczepki 09:46, Blizna 09:53, Augustów Port 09:58, Augustów 10:00, Balinka 10:11, Jastrzębna 10:15, Ostrowie Biebrzańskie 10:20, Kamienna Nowa 10:24, Dąbrowa Białostocka 10:32, Różanystok 10:36, Sidra 10:44, Racewo 10:50, Gliniszcze 10:53, Sokółka 11:01, Gieniusze 11:06, Rozedranka 11:11, Machnacz 11:23, Czarna Białostocka 11:27, Wólka Ratowiecka 11:31, Czarny Blok 11:35, Wasilków 11:40

15 VIII;

11.51
III
1

IC - TLK
10101
TLK

 

Małkinia 10:50, Czyżew 11:06, Szepietowo 11:17, Łapy 11:35

(1)-(6)

12.42 IV
5
R
10402
2 B- N EL

Suwałki 09:32, Płociczno koło Suwałk 09:39, Szczepki 09:46, Blizna 09:53, Augustów Port 09:58, Augustów 10:00, Balinka 10:11, Jastrzębna 10:15, Ostrowie Biebrzańskie 10:20, Kamienna Nowa 10:24, Dąbrowa Białostocka 10:32, Różanystok 10:36, Sidra 10:44, Racewo 10:50, Gliniszcze 10:53, Sokółka 11:07, Czarna Białostocka 12:22, Wólka Ratowiecka 12:26, Czarny Blok 12:30, Wasilków 12:35

15 -29 VI (1)(3)-(5) (+) 16 VI, 30 VI;

12.43 IV
5
R
10402
2 B- N EL

Suwałki 09:32, Płociczno koło Suwałk 09:39, Szczepki 09:46, Blizna 09:53, Augustów Port 09:58, Augustów 10:00, Balinka 10:11, Jastrzębna 10:15, Ostrowie Biebrzańskie 10:20, Kamienna Nowa 10:24, Dąbrowa Białostocka 10:32, Różanystok 10:36, Sidra 10:44, Racewo 10:50, Gliniszcze 10:53, Sokółka 11:07, Czarna Białostocka 12:22, Wólka Ratowiecka 12:26, Czarny Blok 12:30, Wasilków 12:36

23 VI;

13.41
III
3

IC - TLK
15119

 

Małkinia 12:12, Czyżew 12:58, Szepietowo 13:08, Łapy 13:25

14.17
III
3

IC - TLK
51118
POJEZIERZE

 

IC - TLK 15151 KRASICKI Warszawa Zachodnia 06:25, Warszawa Centralna 06:40, Warszawa Wschodnia 06:50, Legionowo 07:06, Modlin 07:19, Ciechanów 07:52, Mława 08:12, Działdowo 08:26, Nidzica 08:44, Olsztynek 09:06, Olsztyn Zachodni 09:27, 09:31 Olsztyn Główny ->
14-21 VI; 22 VI; 28 VIII;

IC - TLK 15151 KRASICKI Warszawa Zachodnia 06:25, Warszawa Centralna 06:40, Warszawa Wschodnia 06:50, Legionowo 07:06, Modlin 07:20, Ciechanów 07:52, Mława 08:12, Działdowo 08:26, Nidzica 08:44, Olsztynek 09:06, Olsztyn Zachodni 09:27, 09:33 Olsztyn Główny ->
17 VIII;

Gdynia Główna 06:35, Sopot 06:47, Gdańsk Oliwa 06:52, Gdańsk Wrzeszcz 06:58, Gdańsk Główny 07:08, Pruszcz Gdański 07:17, Tczew 07:31, Malbork 07:50, Elbląg 08:14, Pasłęk 08:32, Morąg 09:04, Olsztyn Zachodni 09:44 -> Olsztyn Główny 10:16, Korsze 11:16, Kętrzyn 11:38, Giżycko 12:05, Ełk 12:59, Grajewo 13:15, Mońki 13:43, Białystok Starosielce 14:11

14-21 VI; 22 VI; 17 VIII; 28 VIII;

14.18
III
3

IC - TLK
51118
POJEZIERZE

 

IC - TLK 15151 KRASICKI Warszawa Zachodnia 06:25, Warszawa Centralna 06:40, Warszawa Wschodnia 06:50, Legionowo 07:06, Modlin 07:19, Ciechanów 07:52, Mława 08:12, Działdowo 08:26, Nidzica 08:44, Olsztynek 09:06, Olsztyn Zachodni 09:27, 09:31 Olsztyn Główny ->
23 VI-31 VIII (-) 3 VII, 17 VIII, 28 VIII;

Gdynia Główna 06:35, Sopot 06:47, Gdańsk Oliwa 06:52, Gdańsk Wrzeszcz 06:58, Gdańsk Główny 07:08, Pruszcz Gdański 07:17, Tczew 07:31, Malbork 07:50, Elbląg 08:14, Pasłęk 08:32, Morąg 09:04, Olsztyn Zachodni 09:44 ->Olsztyn Główny 10:16, Korsze 11:16, Kętrzyn 11:38, Giżycko 12:05, Ełk 12:59, Grajewo 13:15, Mońki 13:43, Białystok Starosielce 14:11

23 VI - 32 VIII (-) 3 VII, 17 VIII, 28 VIII

14.20
III
3

IC - TLK
51118
POJEZIERZE

 

IC - TLK 15151 KRASICKI Warszawa Zachodnia 06:25, Warszawa Centralna 06:40, Warszawa Wschodnia 06:50, Legionowo 07:06, Modlin 07:19, Ciechanów 07:52, Mława 08:12, Działdowo 08:26, Nidzica 08:44, Olsztynek 09:06, Olsztyn Zachodni 09:27, 09:31 Olsztyn Główny ->
3 VII;

Gdynia Główna 06:35, Sopot 06:47, Gdańsk Oliwa 06:52, Gdańsk Wrzeszcz 06:58, Gdańsk Główny 07:08, Pruszcz Gdański 07:17, Tczew 07:31, Malbork 07:50, Elbląg 08:14, Pasłęk 08:32, Morąg 09:04, Olsztyn Zachodni 09:44 ->Olsztyn Główny 10:16, Korsze 11:16, Kętrzyn 11:38, Giżycko 12:06, Ełk 13:00, Grajewo 13:16, Mońki 13:44, Białystok Starosielce 14:12

3 VII;

14.51
III
3

PR - IR
193
NIEMEN

 

Grodno 11:50, Kuźnica Białostocka 13:51, Czuprynowo 13:56, Sokółka 14:07, Czarna Białostocka 14:32

15.30 III
3
R
10309
 

Szepietowo 14:35, Szymbory 14:40, Jabłoń Kościelna 14:44, Racibory 14:49, Zdrody Nowe 14:54, Łapy Osse 14:59, Łapy 15:03, Uhowo 15:06, Bojary 15:10, Baciuty 15:13, Trypucie 15:17, Niewodnica 15:20, Klepacze 15:23, Białystok Wiadukt 15:26

(1)-(5)

15.46
III
1

IC - TLK
10103
TLK

 

Małkinia 14:45, Czyżew 15:01, Szepietowo 15:12, Łapy 15:29

16.34 I
4
R
51802
2 B

Ełk 14:51, Ełk Szyba Wschód 14:55, Lipińskie Małe 15:01, Prostki 15:12, Grajewo 15:17, Ruda 15:24, Podlasek 15:28, Osowiec 15:39, Goniądz 15:43, Mońki 15:51, Czechowizna 15:57, Zastocze 16:02, Knyszyn 16:06, Borsukówka 16:12, Dobrzyniewo Duże 16:17, Fasty 16:20, Białystok Bacieczki 16:25, Białystok Starosielce 16:29

16.36 IV
5
R
11328
 

Kuźnica Białostocka 15:25, Czuprynowo 15:30, Kundzin 15:35, Sokółka 15:46, Gieniusze 15:51, Rozedranka 15:57, Machnacz 16:01, Czarna Białostocka 16:07, Wólka Ratowiecka 16:11, Czarny Blok 16:16, Wasilków 16:29

(1)-(5)

17:00 BUS


IC - TLK
11099

 

Warszawa Centralna 14:00
Przystanek DW. Centralny nr 24 znajduje się między wyjściem z holu głównego a wejściem do C.H Złote Tarasy.

17.08 IV
7
R
10529
 

Czeremcha 15:34, Kleszczele 15:41, Suchowolce 15:50, Gregorowce 15:57, Podbiele 16:02, Lewki 16:08, Bielsk Podlaski 16:13, Rajsk 16:22, Strabla 16:32, Zimnochy 16:40, Hołówki Duże 16:43, Lewickie 16:51, Białystok Stadion 17:00

14 VI-18 VII (1)-(4)(6)(7); 21 VII-31 VIII (-) 22 VII;

17.09 IV
7
R
10529
 

Czeremcha 15:34, Kleszczele 15:41, Suchowolce 15:50, Gregorowce 15:57, Podbiele 16:02, Lewki 16:08, Bielsk Podlaski 16:13, Rajsk 16:22, Strabla 16:32, Zimnochy 16:40, Hołówki Duże 16:43, Lewickie 16:51, Białystok Stadion 17:00

19 VI - 17 VII (5)(+) 19-20 VII, 22 VII;

17.48
II
2

IC - TLK
11192
HAŃCZA

 

Suwałki 15:54, Augustów 16:20, Dąbrowa Białostocka 16:47, Sokółka 17:11, Czarna Białostocka 17:30

14 VI; 5 VII-30 VIII (7)
Pociąg skomunikowany na stacji Małkinia z Małkinia odjazd 19.19. Warszawa Centralna przyjazd 20.59

17.49
II
2

IC - TLK
11192
HAŃCZA

 

Suwałki 15:54, Augustów 16:20, Dąbrowa Białostocka 16:47, Sokółka 17:11, Czarna Białostocka 17:30

21 VI;
Pociąg skomunikowany na stacji Małkinia z Małkinia odjazd 19.19. Warszawa Centralna przyjazd 20.59

17.50 III
1
R
10311
2 B

Szepietowo 16:55, Szymbory 17:00, Jabłoń Kościelna 17:04, Racibory 17:09, Zdrody Nowe 17:14, Łapy Osse 17:19, Łapy 17:23, Uhowo 17:26, Bojary 17:30, Baciuty 17:33, Trypucie 17:37, Niewodnica 17:40, Klepacze 17:43, Białystok Wiadukt 17:46

(1)-(6)

17.52
II
2

IC - TLK
11192
HAŃCZA

 

Suwałki 15:54, Augustów 16:20, Dąbrowa Białostocka 16:47, Sokółka 17:13, Czarna Białostocka 17:33

28 VI;
Pociąg skomunikowany na stacji Małkinia z Małkinia odjazd 19.19. Warszawa Centralna przyjazd 20.59

18.03
III
1

IC - TLK
10105
KONOPNICKA

 

Małkinia 17:02, Czyżew 17:18, Szepietowo 17:29, Łapy 17:47
(1)-(5)(7)

18.03
III
1

IC - TLK
10105
TLK

 

Małkinia 17:02, Czyżew 17:18, Szepietowo 17:29, Łapy 17:47
(6)

18.54 III
1
R
10313
2 B

Szepietowo 18:00, Szymbory 18:05, Jabłoń Kościelna 18:09, Racibory 18:13, Zdrody Nowe 18:18, Łapy Osse 18:23, Łapy 18:27, Uhowo 18:30, Bojary 18:34, Baciuty 18:37, Trypucie 18:41, Niewodnica 18:44, Klepacze 18:47, Białystok Wiadukt 18:50

(1)-(5)(7)

19.11
III
1

IC - TLK
10107
TLK

 

Małkinia 18:10, Czyżew 18:26, Szepietowo 18:37, Łapy 18:55

19.15 IV
7
R
11019
 

Hajnówka 17:00,, Orzeszkowo 17:07, Witowo 17:13, Policzna 17:20, Dobrowoda 17:24, Czeremcha 17:40, Kleszczele 17:47, Suchowolce 17:56, Gregorowce 18:03, Podbiele 18:08, Lewki 18:14, Bielsk Podlaski 18:19, Rajsk 18:28, Strabla 18:38, Zimnochy 18:46, Hołówki Duże 18:50, Lewickie 18:58, Białystok Stadion 19:07

19 VIII;

19.30
bus

TLK
11067

EL

Warszawa Centralna 16:30

Przystanek DW.Centralny nr 24 znajduje się między wyjściem z holu głównego a wejściem do Złotych Tarasów.

20.05
III
3

PR-IR
196
NIEMEN

 

Małkinia 18:58, Zaręby Kościelne 19:05, Szulborze-Koty 19:11, Czyżew 19:18, Szepietowo 19:29, Łapy 19:48
obowiązuje obniżona taryfa

20.06 IV
5
R
10404
 

Suwałki 17:49,Płociczno koło Suwałk 17:56, Szczepki 18:04, Blizna 18:10, Augustów Port 18:15, Augustów 18:18, Balinka 18:29, Jastrzębna 18:33, Ostrowie Biebrzańskie 18:37, Kamienna Nowa 18:42, Dąbrowa Białostocka 18:50, Różanystok 18:53, Sidra 19:10, Racewo 19:16, Gliniszcze 19:19, Sokółka 19:27, Gieniusze 19:32, Rozedranka 19:37, Machnacz 19:41, Czarna Białostocka 19:46, Wólka Ratowiecka 19:50, Czarny Blok 19:54, Wasilków 20:00

21.00
bus

TLK
11107

EL

Warszawa Centralna 18:00

Przystanek DW.Centralny nr 24 znajduje się między wyjściem z holu głównego a wejściem do Złotych Tarasów.

21.13 I
4
R
51804
 

Ełk 19:36, Ełk Szyba Wschód 19:40, Lipińskie Małe 19:46, Prostki 19:51, Grajewo 19:56, Ruda 20:03, Podlasek 20:07, Osowiec 20:17, Goniądz 20:22, Mońki 20:30, Czechowizna 20:36, Zastocze 20:41, Knyszyn 20:45, Borsukówka 20:51, Dobrzyniewo Duże 20:56, Fasty 20:59, Białystok Bacieczki 21:04, Białystok Starosielce 21:08

(1)-(5)(7)

21.51
III
1

IC - TLK
10109
TLK

 

Małkinia 20:50, Czyżew 21:06, Szepietowo 21:17, Łapy 21:35

23.01
I
4

TLK
81104
RYBAK

 

Szczecin Główny 10:38, Szczecin Dąbie 10:55, Stargard Szczeciński 11:14, Chociwel 11:37, Runowo Pomorskie 11:51, Łobez 12:02, Świdwin 12:18, Białogard 12:51, Koszalin 13:12, Sławno 13:38, Słupsk 13:59, Lębork 14:33, Wejherowo 14:57, Gdynia Główna 15:41, Sopot 15:55, Gdańsk Oliwa 16:00, Gdańsk Wrzeszcz 16:06, Gdańsk Główny 16:14, Tczew 16:35, Malbork 16:50, Elbląg 17:12, Pasłęk 17:30, Morąg 17:58, Olsztyn Zachodni 18:44, Olsztyn Główny 18:53, Korsze 19:52, Kętrzyn 20:18, Giżycko 20:45, Ełk 21:40, Grajewo 21:57, Mońki 22:27, Białystok Starosielce 22:55

16 VI-31 VIII;

23.51
III
1

IC - TLK
10111
TLK

 

Małkinia 20:50, Czyżew 23:06, Szepietowo 23:17, Łapy 23:35
(1)-(5)(7)



Rozkład PKP - Legenda

IC - PKP Intercity S.A.
MP - Pospieszny Międzynarodowy
TLK - Twoje Linie Kolejowe
PR - "Przewozy Regionalne" sp. z o.o.

R - Regio
Os - osobowy
IR - InterRegio
[R] - obowiązkowa rezerwacja miejsc
T - autobusowa komunikacja zastępcza
2 - pociąg zestawiony z wagonów klasy drugiej
N - przewóz osób o ograniczonej mobilności
B - możliwość przewozu rowerów
"B-" - możliwe ograniczenia w przewozie rowerów
BAR - wagon barowy
[R] - obowiązkowa rezerwacja
(R) - rezerwacja miejsc fakultatywna
(R1) -zaleca się rezerwację w 1 klasie
P -przewóz przesyłek konduktorskich
1/2 -wagon komunikacji bezpośredniej kl. 1-2
EL -jednostki elektryczne kl. 2
D -przedział dla podróżnych z dzieckiem
AS -autobus szynowy
AK -autobusowa komunikacja zastępcza


(1) - w poniedziałki
(5) - w piątki
(6) - w soboty
(7) - w niedziele
(A) - od poniedziałku do piątku
(B) - codziennie oprócz soboty
(D) - od poniedziałku do piątku oprócz dni świątecznych
(-) - oprócz
(+) - oraz

UWAGA PODRÓŻNI:
1. Przewoźnicy zastrzegają sobie prawo do odwołania niektórych pociagów pasażerskich oraz wprowadzenie zmian w rozkładzie jazdy w okresie jego ważności.
2. W przypadku opóźnienia pociągu zdążającego na skomunikowanie należy zwrócić się do drużyny konduktorskiej celem uzyskania informacji o możliwości kontynuowania podróży.
3. Wyznaczone perony mogą być zmieniane.

Informacja kolejowa
tel. nr (22) 194 36 lub (42) 194 36


Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2015 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.