933 osób online

Obowiązuje od 14 czerwca 2014 r . do 31 sierpnia 2014 r.
Aktualizacja: 13.06.2014 r.
Odjazdy
Odjazd Numer i rodzaj pociągu Informacje Przyjazdy do stacji pośrednich i docelowych
Godzina Peron
tor
04:10
III
1
10110
TLK
ESPERANTO
1 2 [R] P N D

Łapy 04:28, Szepietowo 04:49, Czyżew 05:02, Małkinia 05:19, Tłuszcz 06:05, Warszawa Wschodnia 06:59, Warszawa Centralna 07:10

Warszawa Zachodnia 07:19

kursuje (1)-(6)(-) 16 VIII

05:39
I
4
18105
TLK
RYBAK
1 2 [R] BAR N B P D

Białystok Starosielce 05:46, Mońki 06:17, Grajewo 06:46, Ełk 07:02, Giżycko 08:03, Kętrzyn 08:34, Korsze 08:58, Olsztyn Główny 09:59, Olsztyn Zachodni 10:08, Morąg 10:54, Pasłęk 11:22, Elbląg 11:40, Malbork 12:04, Tczew 12:30, Gdańsk Główny 12:55, Gdańsk Wrzeszcz 13:05, Gdańsk Oliwa 13:11, Sopot 13:16, Gdynia Główna 13:28, Wejherowo 14:16, Lębork 14:41, Słupsk 15:15, Sławno 15:43, Koszalin 16:09, Białogard 16:28, Świdwin 16:50, Łobez 17:05, Runowo Pomorskie 17:16, Chociwel 17:29, Stargard Szczeciński 17:58, Szczecin Dąbie 18:16

Szczecin Główny 18:38

kursuje 15 VI; UWAGA! W terminie 16,17,18.VI pociąg odwołany na odcinku Słupsk - Sławno, w zamian wprowadzono zastępczą komunikację
autobusową;

05:39
I
4
18105
TLK
RYBAK
1 2 [R] BAR N B P D

Białystok Starosielce 05:46, Mońki 06:17, Grajewo 06:46, Ełk 07:02, Giżycko 08:03, Kętrzyn 08:34, Korsze 08:58, Olsztyn Główny 09:59, Olsztyn Zachodni 10:08, Morąg 10:54, Pasłęk 11:22, Elbląg 11:40, Malbork 12:04, Tczew 12:43, Gdańsk Główny 13:10, Gdańsk Wrzeszcz 13:20, Gdańsk Oliwa 13:25, Sopot 13:30, Gdynia Główna 13:42 0 h j l u : b o , Wejherowo 14:16, Lębork 14:41, Słupsk 15:15, Sławno 15:55, Koszalin 16:30, Białogard 16:49, Świdwin 17:12, Łobez 17:26, Runowo Pomorskie 17:38, Chociwel 17:58, Stargard Szczeciński 18:23, Szczecin Dąbie 18:41

Szczecin Główny 18:58

kursuje 16-18 VI; UWAGA! W terminie 16,17,18.VI pociąg odwołany na odcinku Słupsk - Sławno, w zamian wprowadzono zastępczą komunikację
autobusową;

05:39
I
4
18105
TLK
RYBAK
1 2 [R] BAR N B P D

Białystok Starosielce 05:46, Mońki 06:17, Grajewo 06:46, Ełk 07:02, Giżycko 08:03, Kętrzyn 08:34, Korsze 08:58, Olsztyn Główny 09:59, Olsztyn Zachodni 10:08, Morąg 10:54, Pasłęk 11:22, Elbląg 11:40, Malbork 12:04, Tczew 12:30, Gdańsk Główny 12:55, Gdańsk Wrzeszcz 13:05, Gdańsk Oliwa 13:11, Sopot 13:16, Gdynia Główna 13:28 0 h j l u : a b p o , Wejherowo 14:16, Lębork 14:41, Słupsk 15:15, Sławno 15:43, Koszalin 16:09, Białogard 16:28, Świdwin 16:50, Łobez 17:05, Runowo Pomorskie 17:16, Chociwel 17:29, Stargard Szczeciński 17:58, Szczecin Dąbie 18:16

Szczecin Główny 18:38

kursuje 19 VI-31 VIII;

05.42
II
2
PR
11001
R
11001
51001
2 B

Wasilków 05:49, Czarny Blok 05:56, Wólka Ratowiecka 06:08, Czarna Białostocka 06:12, Machnacz 06:17, Rozedranka 06:21, Gieniusze 06:27, Sokółka 06:33, Kundzin 06:41, Czuprynowo 06:46, Kuźnica Białostocka 06:51

Grodno 08:48

05.49 III
3
16102
POGOŃ

1 2 [R] BAR N B P D

Łapy 06:05, Szepietowo 06:25, Czyżew 06:37, Małkinia 06:54, Tłuszcz 07:39, Warszawa Wschodnia 08:49, Warszawa Centralna 09:00, Warszawa Zachodnia 09:29, Sochaczew 10:05, Łowicz Przedmieście 10:30, Zgierz 11:18, Łódź Żabieniec 11:31, Łódź Kaliska 11:38, Pabianice 12:03, Zduńska Wola 12:37, Sieradz 12:54, Kalisz 13:33, Ostrów Wielkopolski 13:54, Odolanów 14:08, Międzybórz Sycowski 14:25, Twardogóra Sycowska 14:37, Oleśnica Rataje 15:04, Wrocław Nadodrze 16:00, Wrocław Mikołajów 16:11

Wrocław Główny 16:19

kursuje 15-23 VI;

05.49 III
3
16102
POGOŃ

1 2 [R] BAR N B P D

Łapy 06:05, Szepietowo 06:25, Czyżew 06:37, Małkinia 06:54, Tłuszcz 07:39, Warszawa Wschodnia 08:49, Warszawa Centralna 09:00, Warszawa Zachodnia 09:29, Sochaczew 10:05, Łowicz Przedmieście 10:30, Zgierz 11:18, Łódź Żabieniec 11:31, Łódź Kaliska 11:41, Pabianice 12:07, Zduńska Wola 12:41, Sieradz 12:54, Kalisz 13:33, Ostrów Wielkopolski 13:54, Odolanów 14:08, Międzybórz Sycowski 14:25, Twardogóra Sycowska 14:37, Oleśnica Rataje 15:04, Wrocław Nadodrze 15:56, Wrocław Mikołajów 16:03

Wrocław Główny 16:11

kursuje 24 VI-13 VII; 16-20 VII;

05.49 III
3
16102
POGOŃ

1 2 [R] BAR N B P D

Łapy 06:05, Szepietowo 06:25, Czyżew 06:37, Małkinia 06:54, Tłuszcz 07:39, Warszawa Wschodnia 08:49,
Warszawa Centralna 09:00, Warszawa Zachodnia 09:29, Sochaczew 10:05, Łowicz Przedmieście 10:30,
Zgierz 11:18, Łódź Żabieniec 11:31, Łódź Kaliska 11:41, Pabianice 12:07, Zduńska Wola 12:41,
Sieradz 12:54, Kalisz 13:33, Ostrów Wielkopolski 13:54, Odolanów 14:08, Międzybórz Sycowski 14:25,
Twardogóra Sycowska 14:37, Oleśnica Rataje 14:59, Wrocław Nadodrze 15:46, Wrocław Mikołajów 16:03

Wrocław Główny 16:11

kursuje 14-22 VII (1)(2)

05.49 III
3
16102
POGOŃ

1 2 [R] BAR N B P D

Łapy 06:05, Szepietowo 06:25, Czyżew 06:37, Małkinia 06:54, Tłuszcz 07:39, Warszawa Wschodnia 08:49, Warszawa Centralna 09:00, Warszawa Zachodnia 09:29, Sochaczew 10:05, Łowicz Przedmieście 10:30, Zgierz 11:18, Łódź Żabieniec 11:31, Łódź Kaliska 11:41, Pabianice 12:07, Zduńska Wola 12:41, Sieradz 12:54, Kalisz 13:33, Ostrów Wielkopolski 13:54, Odolanów 14:08, Międzybórz Sycowski 14:25, Twardogóra Sycowska 14:37, Oleśnica Rataje 14:58, Wrocław Nadodrze 16:03, Wrocław Mikołajów 16:11

Wrocław Główny 16:19

kursuje 23 VII-31 VIII;

6.26
II
2
R
10320
2 B

Białystok Wiadukt 06:30, Klepacze 06:32, Niewodnica 06:36, Trypucie 06:38, Baciuty 06:42, Bojary 06:46, Uhowo 06:50, Łapy 06:53, Łapy Osse 06:57, Zdrody Nowe 07:02, Racibory 07:08, Jabłoń Kościelna 07:13, Szymbory 07:16

Szepietowo 07:22

6.33
IV
5
R
10401
2 N B- EL

Wasilków 06:39, Czarny Blok 06:45, Wólka Ratowiecka 06:49, Czarna Białostocka 06:53, Machnacz 06:57, Rozedranka 07:09, Gieniusze 07:14, Sokółka 07:20, Gliniszcze 07:37, Racewo 07:41, Sidra 07:48, Różanystok 07:57, Dąbrowa Białostocka 08:01, Kamienna Nowa 08:09, Ostrowie Biebrzańskie 08:14, Jastrzębna 08:18, Balinka 08:22, Augustów 08:33, Augustów Port 08:36, Blizna 08:41, Szczepki 08:47, Płociczno koło Suwałk 08:55

Suwałki 09:03

kursuje (1)-(5)(-) 19 VI, 15 VIII;

07.40 III
10800
TLK

E-

Warszawa Centralnay 10:40

UWAGA! Na odcinku Białystok - Warszawa Centralna KKZ - ICBUS nie
zatrzymuje się

8.03

III
3

R
11002
2 B

Łapy 08:20, Szepietowo 08:40, Czyżew 08:52, Szulborze-Koty 08:59

Małkinia 09:11

kursuje 21 VI-31 VIII; na stacji Małkinia dogodna przesiadka na pociąg Kolei Mazowieckich do stacji Warszawa Wileńska

8.13

IV
3

R
10520
2 B

Białystok Stadion 08:20, Lewickie 08:30, Hołówki Duże 08:38, Zimnochy 08:42, Strabla 08:50, Rajsk 09:00, Bielsk Podlaski 09:10, Lewki 09:15, Podbiele 09:20, Gregorowce 09:25, Suchowolce 09:32, Kleszczele 09:41

Czeremcha 09:49

kursuje (6)(7)

8.39

II
2

R
10322
2 B- N EL

Białystok Wiadukt 08:43, Klepacze 08:45, Niewodnica 08:49, Trypucie 08:51, Baciuty 08:55, Bojary 08:59, Uhowo 09:03, Łapy 09:06, Łapy Osse 09:10, Zdrody Nowe 09:14, Racibory 09:20, Jabłoń Kościelna 09:25, Szymbory 09:29

Szepietowo 09:34

kursuje (1)(5)(-) 19 VI, 15 VIII;

9.07 III
3
18100
TLK
PODLASIAK

1 2 [R] BAR B P D

Łapy 09:25, Szepietowo 09:46, Czyżew 09:59, Małkinia 10:16, Tłuszcz 11:06, Warszawa Wschodnia 12:03, Warszawa Centralna 12:30, Warszawa Zachodnia 12:54, Sochaczew 13:26, Łowicz Główny 13:43, Kutno 14:08, Koło 14:49, Konin 15:06, Słupca 15:22, Września 15:38, Poznań Główny 16:12, Szamotuły 17:01, Wronki 17:15, Krzyż 17:41, Dobiegniew 17:58, Choszczno 18:18, Stargard Szczeciński 18:41, Szczecin Dąbie 18:59

Szczecin Główny 19:20

10.22
I
4
R
15801
2 B- EL

Białystok Bacieczki 10:48 (2 R)(BUS>R), Fasty 10:57, Dobrzyniewo Duże 11:00, Borsukówka 11:06, Knyszyn 11:12, Zastocze 11:16, Czechowizna 11:21, Mońki 11:27, Goniądz 11:35, Osowiec 11:39, Podlasek 11:50, Ruda 11:54, Grajewo 12:01, Prostki 12:06, Lipińskie Małe 12:11, Ełk Szyba Wschód 12:17

Ełka 12:22

kursuje 4-5 VII;

10.32 III
1
10011
TLK
HAŃCZA

1 2 [R] B N D

Czarna Białostocka 10:53, Sokółka 11:13, Dąbrowa Białostocka 11:46, Augustów 12:14, Suwałki 12:44, Trakiszki 13:24

Sestokai 14:04

kursuje 25 VII-31 VIII;

10.32 III
1
10011
TLK
HAŃCZA

1 2 [R] B N D

Czarna Białostocka 10:53, Sokółka 11:13, Dąbrowa Białostocka 11:46, Augustów 12:14

Sestokai 12:44

kursuje 15 VI-24 VII;

10.43 I
4
R
15801
2 B

Białystok Starosielce 10:49, Białystok Bacieczki 10:53, Fasty 10:57, Dobrzyniewo Duże 11:00, Borsukówka 11:06, Knyszyn 11:12, Zastocze 11:16, Czechowizna 11:21, Mońki 11:27, Goniądz 11:35, Osowiec 11:39, Podlasek 11:50, Ruda 11:54, Grajewo 12:01, Prostki 12:06, Lipińskie Małe 12:11, Ełk Szyba Wschód 12:17

Ełk 12:22

kursuje (1)-(7)(-) 4-5 VII;

11.34 III
3
R
11033
11007
2 B

Czarna Białostocka 11:52, Sokółka 12:09, Kuźnica Białostocka 12:24

Grodno 14:11

12.10   10802
TLK

EL

Warszawa Centralna 15:10

UWAGA! Na odcinku Białystok - Warszawa Centralna KKZ - ICBUS nie
zatrzymuje się


12.26 II
2
R
10324
2 B

Białystok Wiadukt 12:30, Klepacze 12:32, Niewodnica 12:36, Trypucie 12:38, Baciuty 12:42, Bojary 12:46, Uhowo 12:50, Łapy 12:53, Łapy Osse 12:57, Zdrody Nowe 13:02, Racibory 13:08, Jabłoń Kościelna 13:13, Szymbory 13:16

Szepietowo 13:22

13.24 III
3
R
11014
 

Łapy 13:40, Szepietowo 14:00, Czyżew 14:12, Szulborze-Koty 14:19

Małkinia 14:31

kursuje 6 VII-31 VIII;

13.45 IV
5
R
10341
2 B

Wasilków 13:52, Czarny Blok 13:58, Wólka Ratowiecka 14:03, Czarna Białostocka 14:07, Machnacz 14:12, Rozedranka 14:16, Gieniusze 14:22, Sokółka 14:28, Kundzin 14:35, Czuprynowo 14:40

Kuźnica Białostocka 14:46

13.50 III

10804
TLK

EL

Warszawa Centralna 16:50

UWAGA! Na odcinku Białystok - Warszawa Centralna KKZ - ICBUS nie
zatrzymuje się


14.31 III
1
45109
TLK
POJEZIERZE

1 2 [R] BAR B P D

Białystok Starosielce 14:38, Mońki 15:09, Grajewo 15:40, Ełk 15:56, Giżycko 17:04, Kętrzyn 17:34, Korsze 17:57, Olsztyn Główny 19:01, Olsztyn Zachodni 19:09, Morąg 19:56, Pasłęk 20:24, Elbląg 20:41, Malbork 21:05, Tczew 21:26, Gdańsk Główny 21:53, Gdańsk Wrzeszcz 22:03, Gdańsk Oliwa 22:10, Sopot 22:15

Gdynia Główna 22:27

14.51 IV
5
R
10403
2 B- N EL

Wasilków 14:57, Czarny Blok 15:02, Wólka Ratowiecka 15:06, Czarna Białostocka 15:10, Machnacz 15:14, Rozedranka 15:18, Gieniusze 15:23, Sokółka 15:29, Gliniszcze 15:37, Racewo 15:41, Sidra 15:48, Różanystok 15:57, Dąbrowa Białostocka 16:01, Kamienna Nowa 16:09, Ostrowie Biebrzańskie 16:14, Jastrzębna 16:19, Balinka 16:29, Augustów 16:40, Augustów Port 16:43, Blizna 16:48, Szczepki 16:54, Płociczno koło Suwałk 17:02

Suwałki 17:10

14.52 II
2
R
10326
2 B

Białystok Wiadukt 14:56, Klepacze 14:58, Niewodnica 15:02, Trypucie 15:04, Baciuty 15:08, Bojary 15:12, Uhowo 15:16, Łapy 15:19, Łapy Osse 15:23, Zdrody Nowe 15:28, Racibory 15:34, Jabłoń Kościelna 15:39, Szymbory 15:42

Szepietowo 15:48

kursuje (1)-(5) (-) 19 VI, 15 VIII;

14.58 I
4
R
15803
2 B

Białystok Starosielce 15:04, Białystok Bacieczki 15:08, Fasty 15:20, Dobrzyniewo Duże 15:23, Borsukówka 15:29, Knyszyn 15:36, Zastocze 15:40, Czechowizna 15:45, Mońki 15:51, Goniądz 16:05, Osowiec 16:10, Podlasek 16:20, Ruda 16:24, Grajewo 16:31, Prostki 16:36, Lipińskie Małe 16:41, Ełk Szyba Wschód 16:47

Ełk 16:52

15.40 III
3
54108
TLK
POJEZIERZE

1 2 [R] BAR B P D

Łapy 15:58, Szepietowo 16:20, Czyżew 16:33, Małkinia 16:50, Tłuszcz 17:40, Warszawa Wschodnia 18:45, Warszawa Centralna 18:55, Warszawa Zachodnia 19:04, Koluszki 20:38, Piotrków Trybunalski 21:18, Radomsko 21:56, Częstochowa 22:35, Myszków 23:03, Zawiercie 23:16, Dąbrowa Górnicza 23:43, Sosnowiec Główny 23:52

Katowice 00:03

kursuje 15 VI-10 VIII;

15.40 III
3
54108
TLK
POJEZIERZE

1 2 [R] BAR B P D

Łapy 15:58, Szepietowo 16:20, Czyżew 16:33, Małkinia 16:50, Tłuszcz 17:40, Warszawa Wschodnia 18:45, Warszawa Centralna 18:55, Warszawa Zachodnia 19:04, Koluszki 20:38, Piotrków Trybunalski 21:18, Radomsko 22:13, Częstochowa 22:50, Myszków 23:17, Zawiercie 23:27, Dąbrowa Górnicza 23:53, Sosnowiec Główny 00:02

Katowice 00:13

kursuje 11-21 VIII;

15.40 III
3
54108
TLK
POJEZIERZE

1 2 [R] BAR B P D

Łapy 15:58, Szepietowo 16:20, Czyżew 16:33, Małkinia 16:50, Tłuszcz 17:40, Warszawa Wschodnia 18:45, Warszawa Centralna 18:55, Warszawa Zachodnia 19:04, Koluszki 20:38, Piotrków Trybunalski 21:18, Radomsko 22:36, Częstochowa 23:13, Myszków 23:40, Zawiercie 23:50, Dąbrowa Górnicza 00:17, Sosnowiec Główny 00:26

Katowice 00:37

kursuje 22-31 VIII;

15.49 IV
5
R
10522
2 B- N EL

Białystok Stadion 15:56, Lewickie 16:06, Hołówki Duże 16:14, Zimnochy 16:18, Strabla 16:26, Rajsk 16:36, Bielsk Podlaski 16:46, Lewki 16:51, Podbiele 16:56, Gregorowce 17:01, Suchowolce 17:08, Kleszczele 17:17

Czeremcha 17:25

15.54 II
2
R
10328
2 B

Białystok Wiadukt 15:58, Klepacze 16:00, Niewodnica 16:04, Trypucie 16:06, Baciuty 16:10, Bojary 16:14, Uhowo 16:18, Łapy 16:21, Łapy Osse 16:25, Zdrody Nowe 16:29, Racibory 16:35, Jabłoń Kościelna 16:41, Szymbory 16:44

Szepietowo 16:50

16.13 IV
5
R
10343
2 B

Wasilków 16:20, Czarny Blok 16:26, Wólka Ratowiecka 16:30, Czarna Białostocka 16:35, Machnacz 16:39, Rozedranka 16:52, Gieniusze 16:58, Sokółka 17:04, Kundzin 17:11, Czuprynowo 17:16

Kuźnica Białostocka 17:22

kursuje (1)-(5)(7)

17.16 I
4
R
15319
2 B

Białystok Starosielce 17:21, Białystok Bacieczki 17:25, Fasty 17:30, Dobrzyniewo Duże 17:33, Borsukówka 17:38, Knyszyn 17:45, Zastocze 17:49, Czechowizna 17:54, Mońki 18:00, Goniądz 18:07, Osowiec 18:12, Podlasek 18:23, Ruda 18:27, Grajewo 18:34, Prostki 18:39, Lipińskie Małe 18:43, Ełk Szyba Wschód 18:49

Ełk 18:54

kursuje (1)-(5)(7)

17.16 II
2
R
10330
2 B

Białystok Wiadukt 17:20, Klepacze 17:22, Niewodnica 17:26, Trypucie 17:28, Baciuty 17:32, Bojary 17:36, Uhowo 17:40, Łapy 17:43, Łapy Osse 17:47, Zdrody Nowe 17:52, Racibory 17:58, Jabłoń Kościelna 18:03, Szymbory 18:06

Szepietowo 18:12

kursuje (1)-(5)(7)

18.05 III
3
10012
IR
HAŃCZA

1 2 [R] P D N B

Łapy 18:24, Szepietowo 18:45, Czyżew 18:57, Małkinia 19:13, Tłuszcz 20:01, Warszawa Wschodnia 20:58, Warszawa Centralna 21:15

Warszawa Zachodnia 21:24

18.48 I
4
R
15001
2 B

Białystok Starosielce 18:53, Knyszyn 19:18, Mońki 19:30, Osowiec 19:41, Grajewo 20:00, Prostki 20:05, Ełk Szyba Wschód 20:15

Ełk 20:20

kursuje 6 VII-31 VIII;

19.06 II
2
R
10332
2 B

Białystok Wiadukt 19:10, Klepacze 19:12, Niewodnica 19:16, Trypucie 19:18, Baciuty 19:22, Bojary 19:26, Uhowo 19:30, Łapy 19:33, Łapy Osse 19:37, Zdrody Nowe 19:42, Racibory 19:48, Jabłoń Kościelna 19:53, Szymbory 19:56

Szepietowo 20:02

19.55 III
10806
TLK

EL

Warszawa Centralna 22:55

UWAGA! Na odcinku Białystok - Warszawa Centralna KKZ - ICBUS nie
zatrzymuje się.

20.13 IV
7
R
10405
2 B- N EL

Wasilków 20:19, Czarny Blok 20:25, Wólka Ratowiecka 20:29, Czarna Białostocka 20:33, Machnacz 20:37, Rozedranka 20:41, Gieniusze 20:46, Sokółka 20:52, Gliniszcze 21:00, Racewo 21:04, Sidra 21:11, Różanystok 21:20, Dąbrowa Białostocka 21:24, Kamienna Nowa 21:32, Ostrowie Biebrzańskie 21:37, Jastrzębna 21:41, Balinka 21:45, Augustów 21:56, Augustów Port 21:59, Blizna 22:04, Szczepki 22:10, Płociczno koło Suwałk 22:18

Suwałki 22:26

kursuje (1)-(5)(7)

20.30 IV
1
R
19023
11009
2 B

Czarna Białostocka 20:48, Sokółka 21:05, Kuźnica Białostocka 21:20

Grodno 23:07

20.46 II
2
R
10334
2 B

Białystok Wiadukt 20:50, Klepacze 20:52, Niewodnica 20:56, Trypucie 20:58, Baciuty 21:02, Bojary 21:06, Uhowo 21:10, Łapy 21:13, Łapy Osse 21:17, Zdrody Nowe 21:22, Racibory 21:28, Jabłoń Kościelna 21:33, Szymbory 21:36

Szepietowo 21:42

kursuje (1)-(5)(7)

21.22 II
23
18102
MR
EMSI

2 B-

Łapy 21:40, Małkinia 22:29, Kutno 02:05, Koło 02:42, Konin 03:03, Września 03:40, Poznań Główny 04:17, Zbąszynek 05:24, Rzepin 06:26

Kostrzyn 07:10

kursuje 30 VII;

Przyjazdy
Przyjazd Numer i rodzaj pociągu Informacje Odjazdy ze stacji początkowych i pośrednich
Godzina Peron
00.05
III
3

TLK
61103
POGOŃ

1 2 [R] P BAR B D R

Wrocław Główny 13:58, Wrocław Mikołajów 14:06, Wrocław Nadodrze 14:18, Oleśnica Rataje 14:51, Twardogóra Sycowska 15:17, Międzybórz Sycowski 15:29, Odolanów 15:47, Ostrów Wielkopolski 15:59, Kalisz 16:19, Sieradz 16:59, Zduńska Wola 17:12, Pabianice 17:46, Łódź Kaliska 18:11, Łódź Żabieniec 18:18, Zgierz 18:29, Łowicz Przedmieście 19:17, Sochaczew 19:43, Warszawa Zachodnia 20:20, Warszawa Centralna 21:00, Warszawa Wschodnia 21:19, Tłuszcz 22:13, Małkinia 22:59, Czyżew 23:15, Szepietowo 23:28, Łapy 23:48

kursuje 16 VI-14 VII;

00.05
III
3

TLK
61103
POGOŃ

1 2 [R] P BAR B D R

Wrocław Główny 13:55, Wrocław Mikołajów 14:03, Wrocław Nadodrze 14:11, Oleśnica Rataje 14:44, Twardogóra Sycowska 15:12, Międzybórz Sycowski 15:24, Odolanów 15:42, Ostrów Wielkopolski 15:54, Kalisz 16:14, Sieradz 16:59, Zduńska Wola 17:12, Pabianice 17:46, Łódź Kaliska 18:11, Łódź Żabieniec 18:18, Zgierz 18:29, Łowicz Przedmieście 19:17, Sochaczew 19:43, Warszawa Zachodnia 20:20, Warszawa Centralna 21:00, Warszawa Wschodnia 21:19, Tłuszcz 22:13, Małkinia 22:59, Czyżew 23:15, Szepietowo 23:28, Łapy 23:48

kursuje 15-23 VII;

00.05
III
3

TLK
61103
POGOŃ

1 2 [R] P BAR B D R

Wrocław Główny 13:50, Wrocław Mikołajów 13:58, Wrocław Nadodrze 14:06, Oleśnica Rataje 15:22, Twardogóra Sycowska 15:49, Międzybórz Sycowski 16:01, Odolanów 16:19, Ostrów Wielkopolski 16:32, Kalisz 16:52, Sieradz 17:33, Zduńska Wola 17:45, Pabianice 18:19, Łódź Kaliska 18:49, Łódź Żabieniec 18:56, Zgierz 19:07, Łowicz Przedmieście 19:49, Sochaczew 20:15, Warszawa Zachodnia 20:50, Warszawa Centralna 21:00, Warszawa Wschodnia 21:19, Tłuszcz 22:13, Małkinia 22:59, Czyżew 23:15, Szepietowo 23:28, Łapy 23:48

kursuje 24 VII-31 VIII;

01.58
III
3

TLK
81119
ALE LIPA

2 N B-

Kostrzyn 14:30, Rzepin 15:19, Zbąszynek 16:25, Poznań Główny 17:37, Września 18:33, Konin 19:10, Koło 19:31, Kutno 20:24, Warszawa Zachodnia 22:25, Warszawa Centralna 22:35, Warszawa Wschodnia 22:49, Małkinia 00:51, Łapy 01:40

kursuje 4 VIII;

5.16 III
1
PR
10301
2 B

Szepietowo 04:21, Szymbory 04:26, Jabłoń Kościelna 04:30, Racibory 04:35, Zdrody Nowe 04:40, Łapy Osse 04:45, Łapy 04:49, Uhowo 04:52, Bojary 04:56, Baciuty 04:59, Trypucie 05:03, Niewodnica 05:06, Klepacze 05:09, Białystok Wiadukt 05:12

kursuje (1)-(6);

5.30 II
2
R
51000
 

Ełk 04:05, Ełk Szyba Wschód 04:10, Prostki 04:20, Grajewo 04:25, Osowiec 04:44, Mońki 04:55, Knyszyn 05:07, Białystok Starosielce 05:25

kursuje (1)-(6);

6.15 II
2
R
10346
2 B

Kuźnica Białostocka 05:14, Czuprynowo 05:19, Kundzin 05:24, Sokółka 05:31, Gieniusze 05:37, Rozedranka 05:43, Machnacz 05:47, Czarna Białostocka 05:52, Wólka Ratowiecka 05:56, Czarny Blok 06:01, Wasilków 06:07

kursuje (1)-(6);

6.16 III
1
R
10303
2 B

Szepietowo 05:21, Szymbory 05:26, Jabłoń Kościelna 05:30, Racibory 05:35, Zdrody Nowe 05:40, Łapy Osse 05:45, Łapy 05:49, Uhowo 05:52, Bojary 05:56, Baciuty 05:59, Trypucie 06:03, Niewodnica 06:06, Klepacze 06:09, Białystok Wiadukt 06:12

7.16 IV
7
R
10525
2 B- N EL

Czeremcha 05:40, Kleszczele 05:47, Suchowolce 05:56, Gregorowce 06:03, Podbiele 06:08, Lewki 06:14, Bielsk Podlaski 06:19, Rajsk 06:28, Strabla 06:39, Zimnochy 06:47, Hołówki Duże 06:50, Lewickie 06:59, Białystok Stadion 07:08

7.16 III
1
R
10305
2 B

Szepietowo 06:21, Szymbory 06:26, Jabłoń Kościelna 06:30, Racibory 06:35, Zdrody Nowe 06:40, Łapy Osse 06:45, Łapy 06:49, Uhowo 06:52, Bojary 06:56, Baciuty 06:59, Trypucie 07:03, Niewodnica 07:06, Klepacze 07:09, Białystok Wiadukt 07:12

kursuje (1)-(6)

7.27 I
4
R
51800
2 B

Ełk 05:42, Ełk Szyba Wschód 05:46, Lipińskie Małe 05:52, Prostki 05:57, Grajewo 06:02, Ruda 06:09, Podlasek 06:13, Osowiec 06:31, Goniądz 06:36, Mońki 06:44, Czechowizna 06:50, Zastocze 06:55, Knyszyn 06:59, Borsukówka 07:05, Dobrzyniewo Duże 07:10, Fasty 07:13, Białystok Bacieczki 07:18, Białystok Starosielce 07:22

7.27 II
2
R
10410
2 N B- EL

Suwałki 05:14, Płociczno koło Suwałk 05:21, Szczepki 05:29, Blizna 05:35, Augustów Port 05:40, Augustów 05:43, Balinka 05:53, Jastrzębna 05:57, Ostrowie Biebrzańskie 06:02, Kamienna Nowa 06:06, Dąbrowa Białostocka 06:14, Różanystok 06:18, Sidra 06:27, Racewo 06:34, Gliniszcze 06:38, Sokółka 06:47, Gieniusze 06:52, Rozedranka 06:58, Machnacz 07:02, Czarna Białostocka 07:06, Wólka Ratowiecka 07:10, Czarny Blok 07:14, Wasilków 07:20

kursuje (1)-(6)

8.01 III
3
R
19020
2 B

Grodno 04:50, Kuźnica Białostocka 07:09, Sokółka 07:24, Rozedranka 07:34, Czarna Białostocka 07:42

kursuje 15-20 VI;

8.01 III
3
R
11002
2 B

Grodno 04:50, Kuźnica Białostocka 07:09, Sokółka 07:24, Rozedranka 07:34, Czarna Białostocka 07:42

kursuje 21 VI-31 VIII;
na stacji Małkinia dogodna przesiadka na pociąg Kolei Mazowieckich do stacji Warszawa Wileńska

8.30 III
R
10307
2 B

Szepietowo 07:35, Szymbory 07:40, Jabłoń Kościelna 07:44, Racibory 07:49, Zdrody Nowe 07:54, Łapy Osse 07:59, Łapy 08:03, Uhowo 08:06, Bojary 08:10, Baciuty 08:13, Trypucie 08:17, Niewodnica 08:20, Klepacze 08:23, Białystok Wiadukt 08:26

10.17
III
1

MP
10011
HAŃCZA

1 2 [R] B N P D

Warszawa Zachodnia 06:59, Warszawa Centralna 07:09, Warszawa Wschodnia 07:20, Tłuszcz 08:18, Małkinia 09:11, Czyżew 09:27, Szepietowo 09:40, Łapy 10:01

11.15 III
3
R
10309
2 N B- EL

Szepietowo 10:20, Szymbory 10:25, Jabłoń Kościelna 10:29, Racibory 10:34, Zdrody Nowe 10:39, Łapy Osse 10:44, Łapy 10:48, Uhowo 10:51, Bojary 10:55, Baciuty 10:58, Trypucie 11:02, Niewodnica 11:05, Klepacze 11:08, Białystok Wiadukt 11:11

kursuje (1)-(5) (-) 19 VI, 15 VIII;

11.32 III
3
R
11007
2 B

Małkinia 10:26, Szulborze-Koty 10:37, Czyżew 10:44, Szepietowo 10:56, Łapy 11:16

kursuje 21 VI-31 VIII;

12.02 IV
5
R
10412
2 B- N EL

Suwałki 09:36, Płociczno koło Suwałk 09:43, Szczepki 09:51, Blizna 09:57, Augustów Port 10:02, Augustów 10:05, Balinka 10:15, Jastrzębna 10:19, Ostrowie Biebrzańskie 10:24, Kamienna Nowa 10:28, Dąbrowa Białostocka 10:36, Różanystok 10:40, Sidra 10:49, Racewo 10:56, Gliniszcze 11:00, Sokółka 11:15, Gieniusze 11:20, Rozedranka 11:26, Machnacz 11:30, Czarna Białostocka 11:34, Wólka Ratowiecka 11:38, Czarny Blok 11:49, Wasilków 11:55

kursuje (1)-(5) (-) 19 VI, 15 VIII;

12.05
III
1

TLK
10813

EL

Warszawa Centralna 09:05

UWAGA! Na odcinku Warszawa Centralna - Białystok KKZ - ICBUS nie zatrzymuje się."

13.22 III
3
R
11004
11014
2 B

Grodno 10:20, Kuźnica Białostocka 12:27, Czuprynowo 12:32, Kundzin 12:37, Sokółka 12:45, Czarna Białostocka 13:03

14.19
III
1

TLK
45109
POJEZIERZE

1 2 [R] P BAR B D R

Katowice 05:03, Sosnowiec Główny 05:15, Dąbrowa Górnicza 05:24, Zawiercie 05:54, Myszków 06:04, Częstochowa 06:33, Radomsko 07:15, Piotrków Trybunalski 08:18, Koluszki 08:52, Warszawa Zachodnia 10:23, Warszawa Centralna 11:00, Warszawa Wschodnia 11:15, Tłuszcz 12:19, Małkinia 13:11, Czyżew 13:27, Szepietowo 13:40, Łapy 14:01;

14.47 III
1
R
10311
2 B

Szepietowo 13:53, Szymbory 13:58, Jabłoń Kościelna 14:02, Racibory 14:07, Zdrody Nowe 14:12, Łapy Osse 14:17, Łapy 14:20, Uhowo 14:23, Bojary 14:27, Baciuty 14:31, Trypucie 14:35, Niewodnica 14:37, Klepacze 14:41, Białystok Wiadukt 14:43

15.23
III
3

TLK
54108
POJEZIERZE

1 2 [R] P BAR B D R

Gdynia Główna 06:54, Sopot 07:05, Gdańsk Oliwa 07:11, Gdańsk Wrzeszcz 07:17, Gdańsk Główny 07:35, Tczew 07:59, Malbork 08:20, Elbląg 08:44, Pasłęk 09:07, Morąg 09:35, Olsztyn Zachodni 10:26, Olsztyn Główny 10:38, Korsze 11:42, Kętrzyn 12:08, Giżycko 12:41, Ełk 13:54, Grajewo 14:10, Mońki 14:40, Białystok Starosielce 15:16

16.41 I
4
R
51802
2 B

Ełk 14:57, Ełk Szyba Wschód 15:01, Lipińskie Małe 15:07, Prostki 15:11, Grajewo 15:17, Ruda 15:24, Podlasek 15:35, Osowiec 15:45, Goniądz 15:49, Mońki 15:56, Czechowizna 16:02, Zastocze 16:07, Knyszyn 16:12, Borsukówka 16:18, Dobrzyniewo Duże 16:23, Fasty 16:27, Białystok Bacieczki 16:32, Białystok Starosielce 16:36

kursuje (1)-(5)(7)

16.55 III
1
R
10313
2 B

Szepietowo 16:00, Szymbory 16:05, Jabłoń Kościelna 16:09, Racibory 16:14, Zdrody Nowe 16:19, Łapy Osse 16:24, Łapy 16:28, Uhowo 16:31, Bojary 16:35, Baciuty 16:38, Trypucie 16:42, Niewodnica 16:45, Klepacze 16:48, Białystok Wiadukt 16:51

kursuje (1)-(5) (-) 19 VI, 15 VIII;

17.00
III
3

TLK
10012

EL

Warszawa Centralna 14:00

UWAGA! Na odcinku Warszawa Centralna - Białystok KKZ - ICBUS nie zatrzymuje się."

17.11 IV
5
R
10348
2 B

Kuźnica Białostocka 16:11, Czuprynowo 16:16, Kundzin 16:21, Sokółka 16:28, Gieniusze 16:34, Rozedranka 16:40, Machnacz 16:44, Czarna Białostocka 16:49, Wólka Ratowiecka 16:53, Czarny Blok 16:58, Wasilków 17:04

17.46 IV
7
R
10527
2 B

Czeremcha 16:02, Kleszczele 16:09, Suchowolce 16:18, Gregorowce 16:25, Podbiele 16:30, Lewki 16:36, Bielsk Podlaski 16:49, Rajsk 16:58, Strabla 17:09, Zimnochy 17:17, Hołówki Duże 17:20, Lewickie 17:29, Białystok Stadion 17:38

17.50
III
3

TLK
10012
HAŃCZA

1 2 [R] N B P R

(1 2 [R] N B R) Sestokai 14:20, Trakiszki 15:00, Suwałki 15:40 (1 2 [R] N B P R) Augustów 16:09, Dąbrowa Białostocka 16:39, Sokółka 17:11, Czarna Białostocka 17:30

kursuje 25 VII-31 VIII;

17.50
III
3

TLK
10012
HAŃCZA

1 2 [R] N B P R

Suwałki 15:40, Augustów 16:09, Dąbrowa Białostocka 16:39, Sokółka 17:11, Czarna Białostocka 17:30

kursuje 15 VI-24 VII;

17.59
III
1

MR
81115
EMSI

1 B-

Kostrzyn 07:35, Rzepin 08:20, Zbąszynek 09:19, Poznań Główny 10:20, Września 10:57, Konin 11:35, Koło 11:56, Kutno 12:40, Warszawa Zachodnia 14:10, Warszawa Centralna 14:20, Warszawa Wschodnia 14:29, Małkinia 16:52, Łapy 17:41

18.19
III
3

TLK
81101
PODLASIAK

1 2 [R] N B P R

Szczecin Główny 08:27, Szczecin Dąbie 08:44, Stargard Szczeciński 09:02, Choszczno 09:23, Dobiegniew 09:44, Krzyż 10:05, Wronki 10:33, Szamotuły 10:49, Poznań Główny 11:27, Września 12:05, Słupca 12:20, Konin 12:38, Koło 12:56, Kutno 13:37, Łowicz Główny 14:02, Sochaczew 14:19, Warszawa Zachodnia 14:52, Warszawa Centralna 15:02, Warszawa Wschodnia 15:22, Tłuszcz 16:19, Małkinia 17:10, Czyżew 17:27, Szepietowo 17:40, Łapy 18:02

18.46 I
4
R
15000
 

Grodno 15:55, Kuźnica Białostocka 17:57, Sokółka 18:11, Czarna Białostocka 18:28

kursuje 6 VII-31 VIII;

18.49 III
1
R
10315
2 B

Szepietowo 17:54, Szymbory 17:59, Jabłoń Kościelna 18:03, Racibory 18:08, Zdrody Nowe 18:14, Łapy Osse 18:18, Łapy 18:22, Uhowo 18:25, Bojary 18:29, Baciuty 18:33, Trypucie 18:37, Niewodnica 18:39, Klepacze 18:43, Białystok Wiadukt 18:45

18.51 IV
5
R
11036
 

Grodno 15:55, Kuźnica Białostocka 18:02, Sokółka 18:16, Czarna Białostocka 18:33

kursuje 15 VI-5 VII;

19.11 I
4
R
51804
2 B

Ełk 17:26, Ełk Szyba Wschód 17:30, Lipińskie Małe 17:36, Prostki 17:41, Grajewo 17:46, Ruda 17:53, Podlasek 17:57, Osowiec 18:15, Goniądz 18:20, Mońki 18:27, Czechowizna 18:33, Zastocze 18:38, Knyszyn 18:42, Borsukówka 18:48, Dobrzyniewo Duże 18:53, Fasty 18:56, Białystok Bacieczki 19:01, Białystok Starosielce 19:05

19.20
III
1

TLK
10817

EL

Warszawa Centralna 16:20

UWAGA! Na odcinku Warszawa Centralna - Białystok KKZ - ICBUS nie zatrzymuje się."

19.40 IV
5
R
10414
2 B- N EL

Suwałki 17:28, Płociczno koło Suwałk 17:35, Szczepki 17:43, Blizna 17:49, Augustów Port 17:54, Augustów 17:57, Balinka 18:07, Jastrzębna 18:11, Ostrowie Biebrzańskie 18:16, Kamienna Nowa 18:20, Dąbrowa Białostocka 18:28, Różanystok 18:32, Sidra 18:41, Racewo 18:48, Gliniszcze 18:52, Sokółka 19:01, Gieniusze 19:06, Rozedranka 19:11, Machnacz 19:16, Czarna Białostocka 19:20, Wólka Ratowiecka 19:24, Czarny Blok 19:28, Wasilków 19:33

20.08
III
3

TLK
10101
ESPERANTO

1 2 [R] P R D N

Warszawa Zachodnia 17:00, Warszawa Centralna 17:10, Warszawa Wschodnia 17:19, Tłuszcz 18:14, Małkinia 19:02, Czyżew 19:18, Szepietowo 19:31, Łapy 19:51

kursuje (1)-(5)(7) (-) 15 VIII;

20.28 III
1
R
11009
 

Małkinia 19:22, Szulborze-Koty 19:33, Czyżew 19:40, Szepietowo 19:52, Łapy 20:12

21.45
III
3

TLK
10819

EL

Warszawa Centralna 18:45

UWAGA! Na odcinku Warszawa Centralna - Białystok KKZ - ICBUS nie zatrzymuje się."

22.36
I
4

TLK
81104
RYBAK

1 2 [R] P R D N BAR

Szczecin Główny 10:01, Szczecin Dąbie 10:19, Stargard Szczeciński 10:36, Chociwel 11:00, Runowo Pomorskie 11:13, Łobez 11:24, Świdwin 11:39, Białogard 12:03, Koszalin 12:20, Sławno 12:46, Słupsk 13:06, Lębork 13:43, Wejherowo 14:07, Gdynia Główna 14:37, Sopot 14:47, Gdańsk Oliwa 14:52, Gdańsk Wrzeszcz 14:58, Gdańsk Główny 15:09, Tczew 15:33, Malbork 15:54, Elbląg 16:18, Pasłęk 16:36, Morąg 17:11, Olsztyn Zachodni 17:50, Olsztyn Główny 18:08, Korsze 19:08, Kętrzyn 19:35, Giżycko 20:12, Ełk 21:14, Grajewo 21:31, Mońki 22:00, Białystok Starosielce 22:28

kursuje 15 VI;
UWAGA! w terminie 16 - 18.VI na odcinku Sławno - Słupsk zastępcza komunikacja autobusowa

22.36
I
4

TLK
81104
RYBAK

1 2 [R] P R D N BAR

Szczecin Główny 10:01, Szczecin Dąbie 10:19, Stargard Szczeciński 10:36, Chociwel 11:00, Runowo Pomorskie 11:13, Łobez 11:24, Świdwin 11:39, Białogard 12:03, Koszalin 12:20, Sławno 12:46, Słupsk 13:06, Lębork 13:43, Wejherowo 14:07, Gdynia Główna 14:37, Sopot 14:47, Gdańsk Oliwa 14:52, Gdańsk Wrzeszcz 14:58, Gdańsk Główny 15:09, Tczew 15:33, Malbork 15:54, Elbląg 16:18, Pasłęk 16:36, Morąg 17:11, Olsztyn Zachodni 17:50, Olsztyn Główny 18:08, Korsze 19:08, Kętrzyn 19:35, Giżycko 20:12, Ełk 21:14, Grajewo 21:31, Mońki 22:00, Białystok Starosielce 22:28

kursuje 19 VI-31 VIII;

23.40
I
4

TLK
81104
RYBAK

1 2 [R] P R D N BAR

(1 2 [R] BAR N R D) Szczecin Główny 10:01, Szczecin Dąbie 10:19, Stargard Szczeciński 10:36, Chociwel 11:00, Runowo Pomorskie 11:13, Łobez 11:24, Świdwin 11:39, Białogard 12:03, Koszalin 12:20, Sławno 12:55 (EL) Słupsk 13:35 (1 2 [R] BAR N R D) Lębork 14:12, Wejherowo 14:52, Gdynia Główna 15:27 (1 2 [R] P R D N BAR) Sopot 15:38, Gdańsk Oliwa 15:43, Gdańsk Wrzeszcz 15:48, Gdańsk Główny 16:02, Tczew 16:36, Malbork 17:00, Elbląg 17:24, Pasłęk 17:42, Morąg 18:10, Olsztyn Zachodni 18:59, Olsztyn Główny 19:10, Korsze 20:08, Kętrzyn 20:42, Giżycko 21:16, Ełk 22:18, Grajewo 22:35, Mońki 23:04, Białystok Starosielce 23:32

kursuje 16-17 VI;
UWAGA! w terminie 16 - 18.VI na odcinku Sławno - Słupsk zastępcza komunikacja autobusowa;

23.40
I
4

TLK
81104
RYBAK

1 2 [R] P R D N BAR

(1 2 [R] BAR N R D) Szczecin Główny 10:01, Szczecin Dąbie 10:19, Stargard Szczeciński 10:36, Chociwel 11:00, Runowo Pomorskie 11:13, Łobez 11:24, Świdwin 11:39, Białogard 12:03, Koszalin 12:20, Sławno 12:55 (EL) Słupsk 13:35 (1 2 [R] BAR N R D) Lębork 14:12, Wejherowo 14:52, Gdynia Główna 15:27 (1 2 [R] P R D N BAR) Sopot 15:38, Gdańsk Oliwa 15:43, Gdańsk Wrzeszcz 15:48, Gdańsk Główny 16:02, Tczew 16:36, Malbork 17:00, Elbląg 17:24, Pasłęk 17:42, Morąg 18:10, Olsztyn Zachodni 18:59, Olsztyn Główny 19:10, Korsze 20:08, Kętrzyn 20:42, Giżycko 21:16, Ełk 22:18, Grajewo 22:35, Mońki 23:04, Białystok Starosielce 23:32

kursuje 18 VI;



Rozkład PKP - Legenda

IC - PKP Intercity S.A.
MP - Pospieszny Międzynarodowy
TLK - Twoje Linie Kolejowe
PR - "Przewozy Regionalne" sp. z o.o.

R - Regio
Os - osobowy
IR - InterRegio
[R] - obowiązkowa rezerwacja miejsc
T - autobusowa komunikacja zastępcza
2 - pociąg zestawiony z wagonów klasy drugiej
N - przewóz osób o ograniczonej mobilności
B - możliwość przewozu rowerów
"B-" - możliwe ograniczenia w przewozie rowerów
BAR - wagon barowy
[R] - obowiązkowa rezerwacja
(R) - rezerwacja miejsc fakultatywna
(R1) -zaleca się rezerwację w 1 klasie
P -przewóz przesyłek konduktorskich
1/2 -wagon komunikacji bezpośredniej kl. 1-2
EL -jednostki elektryczne kl. 2
D -przedział dla podróżnych z dzieckiem


(1) - w poniedziałki
(5) - w piątki
(6) - w soboty
(7) - w niedziele
(A) - od poniedziałku do piątku
(B) - codziennie oprócz soboty
(D) - od poniedziałku do piątku oprócz dni świątecznych
(-) - oprócz
(+) - oraz

UWAGA PODRÓŻNI:
1. Przewoźnicy zastrzegają sobie prawo do odwołania niektórych pociagów pasażerskich oraz wprowadzenie zmian w rozkładzie jazdy w okresie jego ważności.
2. W przypadku opóźnienia pociągu zdążającego na skomunikowanie należy zwrócić się do drużyny konduktorskiej celem uzyskania informacji o możliwości kontynuowania podróży.
3. Wyznaczone perony mogą być zmieniane.

Informacja kolejowa
tel. nr (22) 194 36 lub (42) 194 36


Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2014 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.