685 osób online

Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa, I, II i III liga, a także CLJ

2018.08.10 10:30, Aktualizacja: 2018.08.13 21:03
Po wielu tygodniach przerwy na piłkarskie boiska wróciły kluby III-ligowe. W sezonie 2018/2019 Podlasie na tym szczeblu rozgrywkowym będą reprezentować takie zespoły, jak Olimpia Zambrów, ŁKS 1926 Łomża oraz Ruch Wysokie Mazowieckie.
Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa, I, II i III liga, a także CLJ
Fot: Grzegorz Chuczun

Lotto Ekstraklasa - 4. kolejka

Piątek (10.08)


Lechia Gdańsk - Miedź Legnica 2:0 (1:0)
Bramki: Jakub Arak 39, Patryk Lipski 56

Wisła Kraków - Wisła Płock 1:1 (1:0)
Bramki: Zdenek Ondrasek 33 - Ricardinho 65

Sobota (11.08)

Pogoń Szczecin - Cracovia 1:1 (1:0)
Bramki: Adam Frączczak 32k - Cornel Rapa 67

Arka Gdynia - Górnik Zabrze 1:1 (0:1)
Bramki: Michał Janota 88 - Dani Suarez 45

Niedziela (12.08)

Piast Gliwice - Legia Warszawa 1:3 (0:1)
Bramki: Michal Papadopulos 56 - Artur Jędrzejczyk 22, Jose Kante 86, Dominik Nagy 90+4

Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec 4:0 (3:0)
Bramki: Joao Amaral 7, Paweł Tomczyk 20, 41, Maciej Gajos 70

Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 0:2 (0:1)
Bramki: Roman Bezjak 25, Sasa Balić 72sam.

Poniedziałek (13.08)

Korona Kielce - Śląsk Wrocław 2:1 (1:1)
Bramki: Elia Soriano 20k, Maciej Górski 81 - Marcin Robak 10

Tabela po 4 kolejkach

1. Lech Poznań 4 12 4 0 0 9:1
2. Jagiellonia Białystok 4 9 3 0 1 5:1
3. Piast Gliwice 4 9 3 0 1 7:5
4. Lechia Gdańsk 4 8 2 2 0 4:1
5. Korona Kielce 4 7 2 1 1 6:5
. Legia Warszawa 4 7 2 1 1 6:5
7. Górnik Zabrze 4 6 1 3 0 6:4
8. Zagłębie Lubin 4 6 2 0 2 6:6
9. Wisła Kraków 4 5 1 2 1 3:3
10. Śląsk Wrocław 4 4 1 1 2 5:5
11. Arka Gdynia 4 3 0 3 1 1:3
12. Zagłębie Sosnowiec 4 3 1 0 3 5:8
13. Miedź Legnica 4 3 1 0 3 3:7
14. Wisła Płock 4 2 0 2 2 4:6
15. Cracovia 4 2 0 2 2 2:6
16. Pogoń Szczecin 4 1 0 1 3 1:7



Fortuna I Liga - 4. kolejka

Piątek (10.08)

Raków Częstochowa - Odra Opole 1:0 (0:0)
Bramka: Miłosz Szczepański 89

Sobota (11.08)

Bytovia Bytów - Stal Mielec 1:2 (0:1)
Bramki: Michał Jakóbowski 59 - Josip Soljić 20, Łukasz Wroński 82

ŁKS Łódź - Stomil Olsztyn 1:0 (0:0)
Bramka: Maksymilian Rozwandowicz 56k

Wigry Suwałki - Chrobry Głogów 0:1 (0:1)
Bramka: Damian Kowalczyk 44

GKS 1962 Jastrzębie - Chojniczanka Chojnice 0:0 (0:0)

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Garbarnia Kraków 0:0 (0:0)

GKS Tychy - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:1 (2:1)
Bramki: Kamil Zapolnik 21, Dawid Abramowicz 41 - Bartosz Śpiączka 11

Puszcza Niepołomice - Warta Poznań 0:1 (0:0)
Bramka: Krzysztof Biegański 84

Sandecja Nowy Sącz - GKS Katowice 1:0 (0:0)
Bramka: Mateusz Klichowicz 64

Tabela 4 kolejkach

1. Raków Częstochowa 4 7 2 1 1 7:4
2. Bytovia Bytów 4 7 2 1 1 6:3

3. Warta Poznań 3 7 2 1 0 3:1
4. ŁKS Łódź 4 7 2 1 1 3:2
5. Odra Opole 4 7 2 1 1 5:4
6. Puszcza Niepołomice 4 6 2 0 2 3:4
7. Chojniczanka Chojnice 4 6 1 3 0 6:5
8. Stal Mielec 4 6 2 0 2 4:3
9. Chrobry Głogów 4 5 1 2 1 2:2
10. GKS Tychy 4 5 1 2 1 5:5
11. Sandecja Nowy Sącz 4 5 1 2 1 4:4
12. Wigry Suwałki 4 5 1 2 1 5:5
13. Stomil Olsztyn 3 4 1 1 1 3:2
14. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 4 4 1 1 2 5:6
15. Podbeskidzie Bielsko-Biała 4 4 1 1 2 3:5
16. GKS Katowice 4 4 1 1 2 2:3
17. GKS 1962 Jastrzębie 2 0 2 2 3:6
18. Garbarnia Kraków 4 2 0 2 2 1:6



II liga - 3. kolejka

Piątek (10.08)

Gryf Wejherowo - Elana Toruń 3:1 (2:1)
Bramki: Piotr Kołc 38, Kamil Włodyka 39, Adrian Liberacki 57 - Maciej Stefanowicz 32k

Sobota (11.08)

Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź 3:0 (0:0)
Bramki: Robert Dadok 62, 71, Michał Trąbka 74

ROW 1964 Rybnik - Resovia 2:1 (1:1)
Bramki: Kamil Spratek 28, 47 - Bartłomiej Buczek 30

Rozwój Katowice - Pogoń Siedlce 2:2 (1:0)
Bramki: Przemysław Gałecki 17, Damian Niedojad 47 - Kamil Walków 67, Adrian Paluchowski 69

Znicz Pruszków - Błękitni Stargard 1:2 (0:1)
Bramki: Adrian Małachowski 72k - Przemysław Brzeziański 6, Piotr Kurbiel 84k

Olimpia Grudziądz - Radomiak Radom 1:0 (0:0)
Bramka: Aghwan Papikjan 56k

GKS Bełchatów - Skra Częstochowa 3:0 (2:0)
Bramki: Damian Michalski 36, Emile Thiakane 42, Patryk Mularczyk 52

Górnik Łęczna - Ruch Chorzów 5:1 (1:0)
Bramki: Patryk Szysz 43k, 89, Jakub Chrzanowski 72, Tomasz Tymosiak 74, Kamil Bętkowski 85 - Wojciech Kędziora 65

Niedziela (12.08)

Olimpia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg 0:2 (0:1)
Bramki: Łukasz Nadolski 23, Adrian Gębalski 53

Tabela po 4 kolejkach

1. Górnik Łęczna 4 10 3 1 0 11:5
2. Siarka Tarnobrzeg 4 9 3 0 1 4:2
3. Stal Stalowa Wola 4 9 3 0 1 7:3

4. Olimpia Grudziądz 4 9 3 0 1 5:2
5. Gryf Wejherowo 4 8 2 2 0 7:4
6. Widzew Łódź 4 7 2 1 1 6:4
7. Radomiak Radom 4 7 2 1 1 4:2
8. Elana Toruń 4 7 2 1 1 7:6
9. Błękitni Stargard 4 7 2 1 1 5:4
10. GKS Bełchatów 4 6 2 2 0 6:1
11. Znicz Pruszków 4 4 1 1 2 5:6
12. ROW 1964 Rybnik 4 3 1 0 3 3:5
13. Ruch Chorzów 4 3 1 0 3 5:8
14. Olimpia Elbląg 4 3 1 0 3 1:4
15. Rozwój Katowice 4 3 0 3 1 5:9
16. Pogoń Siedlce 4 2 0 2 2 2:5
17. Resovia 4 1 0 1 3 4:8
18. Skra Częstochowa 4 0 0 0 4 1:10


GKS Bełchatów -2 punkty za zaległości finansowe.


III liga (gr. I) - 1. kolejka

Piątek (10.08)

Sokół Aleksandrów Łódzki - Ursus Warszawa 2:0 (0:0)
Bramki: Dawid Cempa 49k, Dominik Głowiński 76

Sobota (11.08)

Unia Skierniewice - Legionovia Legionowo 2:1 (1:1)
Bramki: Kamil Łojszczyk 26, Maciej Nalej 90 - Slaven Jurisa 43k

Ruch Wysokie Mazowieckie - Lechia Tomaszów Mazowiecki 0:2 (0:0)
Bramki: Bartłomiej Maćczak 55, 65

Olimpia Zambrów - Huragan Morąg 2:2 (2:0)
Bramki: Bartosz Zakrzewski 1, Wojciech Nasuto 26 - João Criciúma 72, Paweł Galik 88

Sokół Ostróda - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:0 (0:0)
Bramka: Hubert Otręba 47

Broń Radom - Legia II Warszawa 0:0 (0:0)

Polonia Warszawa - Victoria Sulejówek 2:1 (2:0)
Bramki: Krystian Pieczara 31, Sebastian Olczak 47 - Wojciech Wocial 74

Niedziela (12.08)

Pelikan Łowicz - MKS Ełk 2:1 (1:0)
Bramki: Bartosz Bujalski 42, Michał Żółtowski 54 - Maciej Famulak 90

Znicz Biała Piska - ŁKS 1926 Łomża 3:0 (0:0)
Bramki: Mateusz Jambrzycki 56, Karol Kosiński 60, Paweł Adamiec 88

Tabela po 1. kolejce

1. Znicz Biała Piska 1 3 1 0 0 3:0
2. Sokół Aleksandrów Łódzki 1 3 1 0 0 2:0
. Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 3 1 0 0 2:0
4. Unia Skierniewice 1 3 1 0 0 2:1
. Polonia Warszawa 1 3 1 0 0 2:1
. Pelikan Łowicz 1 3 1 0 0 2:1
7. Sokół Ostróda 1 3 1 0 0 1:0
8. Olimpia Zambrów 1 1 0 1 0 2:2
. Huragan Morąg 1 1 0 1 0 2:2
10. Broń Radom 1 1 0 1 0 0:0
. Legia II Warszawa 1 1 0 1 0 0:0
12. MKS Ełk 1 0 0 0 1 1:2
. Victoria Sulejówek 1 0 0 0 1 1:2
. Legionovia Legionowo 1 0 0 0 1 1:2
15. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 0 0 0 1 0:1
16. Ruch Wysokie Mazowieckie 1 0 0 0 1 0:2
. Ursus Warszawa 1 0 0 0 1 0:2
18. ŁKS 1926 Łomża 1 0 0 0 1 0:3


Centralna Liga Juniorów

Sobota (11.08)

Legia Warszawa - GKS Bełchatów 7:0 (3:0)
Bramki: Maciej Rosołek 28, 52, 88, 90, Mateusz Szwed 31, 45, Bartłomiej Ciepiela 48

Ruch Chorzów - Korona Kielce 0:3 (0:0)
Bramki: Bartosz Gawlik 64k, Wiktor Długosz 84, Jakub Górski 90

Cracovia - Escola Varsovia Warszawa 3:2 (2:1)
Bramki: Tomasz Bała 6, Michał Stachera 36, Remigiusz Biernat 61 - Jan Majsterek 10, Kelechukwu Ebenezer Ibu-Torti 74

Niedziela (12.08)

Motor Lublin - Pogoń Szczecin 0:4 (0:4)
Bramki: Dawid Krzyżaniak 9, Szymon Modrzewski 16, 18, Kacper Kozłowski 22

Arka Gdynia - Górnik Zabrze 3:3 (2:0)
Bramki: Jan Łoś 12, 34, 90 - nieznani zawodnicy 53, 64, 90

Elana Toruń - Lech Poznań 0:2 (0:1)
Bramki: Filip Szymczak 5, 68

Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław - przełożony na 22.08
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków - przełożony na 26.09

Tabela po 2 kolejkach

1. Legia Warszawa 2 6 2 0 0 9:0
2. Pogoń Szczecin 2 6 2 0 0 6:0
3. Korona Kielce 2 6 2 0 0 4:0
4. Śląsk Wrocław 1 3 1 0 0 3:1
5. Cracovia 2 3 1 0 1 4:5
6. Lech Poznań 1 3 1 0 0 2:0
7. Escola Varsovia Warszawa 2 3 1 0 1 5:3
8. Górnik Zabrze 1 1 0 1 0 3:3
9. Arka Gdynia 2 1 0 1 1 3:6
10. Wisła Kraków 1 1 0 1 0 0:0
. Zagłębie Lubin 1 1 0 1 0 0:0
12. Jagiellonia Białystok 0 0 0 0 0 0:0
13. Ruch Chorzów 1 0 0 0 1 0:3
14. Elana Toruń 2 0 0 0 2 0:4
15. Motor Lublin 2 0 0 0 2 0:6
16. GKS Bełchatów 2 0 0 0 2 0:8


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą grą w eliminacjach Ligi Mistrzów lub awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor pomarańczowy - lokata premiująca grą w eliminacjach Ligi Europy.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2018 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.