Artur Milewski mistrzem Polski w Oyama Karate

2010.05.24 00:00
W minioną sobotę, 22 mają w Piotrkowie Trybunalskim odbyły się po raz trzynasty Mistrzostwa Polski Juniorów Oyama Polskiej Federacji Karate. Najlepszy okazała się zawodnik Artur Milewski.
Fot: Robert Choiński
Artur Milewski i Patryk Zabrocki z pucharami i dyplomami

Do zawodów przystąpiło 109 zawodniczek i zawodników z 31 klubów Oyama karate i Kyokushin Tezuka Grup. W zawodach wzięła także udział reprezentacja Białostockiego Klubu Oyama Karate. Najlepiej z zawodników wypadł Artur Milewski, uczeń pierwszej klasy IV L.O, który w kategorii wagowej do 65 kg wśród juniorów starszych ( przedział wiekowy 16-18 lat) wygrał trzy kolejne walki i został Mistrzem Polski w swojej kategorii. W nagrodę otrzymał puchar, medal i nagrodę rzeczową. Artur w tym sezonie startowym zajął już pierwsze miejsce na Pucharze Polski Oyama Karate.

Drugi zawodnik z białostockiego klubu - Patryk Zbrocki, startujący w kategorii juniorów starszych do 75kg zajął trzecie miejsce.