Białostocki zawodnik zdobył brąz mistrzostw Polski

2018.10.09 10:08
Rafał Terlecki został brązowym medalistą Mistrzostw Polski Seniorów w Judo. Reprezentant Gwardii Białystok startował w kategorii do 73 kg.
Fot: Gwardia Białystok

Rafał Terlecki wygrał 5 z 6 walk (wszystkie przed czasem) i stanął na najniższym stopniu podium podczas mistrzostw kraju w judo. Białostoczanin w rywalizacji o 3. miejsce pokonał Wiktora Mrówczyńskiego, który reprezentował Polskę na tegorocznych mistrzostwach świata w Baku.

Zawody rozgrywane w Warszawie były dopiero wstępem Terleckiego do zmagań seniorskich. Choć sportowiec ten w lutym zgarnął już srebro podczas dorosłego Pucharu Polski, to jednak jeszcze chwilę temu Rafał startował w gronie juniorów, gdzie także radził sobie wyśmienicie, zajmując na krajowych mistrzostwach miejsca numer 2 i 3.