Ilość wyświetleń: | 31973 |
SANTANA zaprasza do komfortowego hotelu położonego zaledwie 5 minut od centrum Białegostoku, w spokojnej dzielnicy miasta. Atutem naszego usytuowania jest wygodny dojazd do śródmieścia oraz bliskość międzynarodowych tras komunikacyjnych, galerii handlowych (Biała i Alfa), Stadionu Miejskiego i Pałacu Branickich.
Do dyspozycji Gości oddajemy 45 miejsc noclegowych w 21 eleganckich, jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowych pokojach.
Z myślą o wygodzie i wysokich wymaganiach naszych Gości, wszystkie pokoje urządzone są tak, aby zapewnić Państwu wypoczynek, domową atmosferę, a także spokojne miejsce do pracy. Każdy pokój posiada elegancką łazienkę z prysznicem, TV LED 24', telefon, bezprzewodowy i przewodowy Internet.
Gościom, którzy wymagają najwyższego standardu oferujemy dwa luksusowe i przestronne apartamenty, wyposażone dodatkowo w mini bar/lodówkę i suszarkę do włosów.
Wszystkie pokoje posiadają sterowaną klimatyzację.
Do dyspozycji Gości hotelowych oddajemy bezpłatny, monitorowany parking.
Cały obiekt objęty jest strefą niepalenia.
Doba hotelowa: 14:00 - 12:00
Cennik:
1. Pokój 1 os. - 170,00 PLN
2. Pokój 2 os. - 230,00 PLN
3. Pokój 3 os. - 290,00 PLN
4. Pokój 4 os. - 340,00 PLN
5. Apartament 2 os. - 320,00 PLN
Podane ceny zawierają podatek VAT oraz:
Śniadanie w godz. 7:00-10:00.
Bezpłatny, monitorowany parking.
Bezpłatny, bezprzewodowy i przewodowy Internet.
RESTAURACJA
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej Restauracji Hotelowej SANTANA, która oferuje swoim Gościom niezwykle różnorodny wachlarz dań i przekąsek. W naszym menu znajdziecie Państwo przysmaki kuchni włoskiej, śródziemnomorskiej, tradycyjne potrawy kuchni polskiej oraz dania z regionu. Bogactwo oferty konsumpcyjnej, miła obsługa oraz eleganckie wnętrza sprawią, że spędzicie Państwo cudowny czas i z pewnością do nas wrócicie.
Restauracja czynna od 14:00 do 21:00
Rezerwacja stolików pod nr telefonu: +48 (85) 743 79 27
KONFERENCJE
Santana tworzy idealną przestrzeń na spotkania towarzyskie oraz rozmowy biznesowe.
Z myślą o naszych biznesowych klientach, stworzyliśmy w pełni wyposażone, przestronne i komfortowe sale szkoleniowe od 20 do 300 osób.
Organizujemy:
Każda z sal wyposażona jest w:
Wyposażenie opcjonalne:
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Gości oraz uczestników konferencji, oferujemy również pełną obsługę spotkań biznesowych, konsumpcję (przerwy kawowe, obiady, bankiety, uroczyste kolacje) oraz noclegi.
![]() |
Strona Główna |
![]() |
Katalog Firm i Instytucji9050 obiektów |
![]() |
Imprezy, wydarzenia76 imprez |
![]() |
Promocje, oferty599 promocji |
![]() |
Ogłoszenia |
![]() |
Ogłoszenia drobne8703 ogłoszenia |
![]() |
Plan miasta |
![]() |
Komunikacja miejska |
![]() |
PKP Przewoźnicy prywatni |
![]() |
Lokale |
![]() |
Repertuar Kin, Teatrów i Opery |
![]() |
Konkursy |