I liga futsalu: Elhurt-Elmet pokonał KS Gniezno

2012.11.27 00:00
W sobotę futsaliści Elhutu-Elmet Helios Białystok pokonali we własnej hali liderujący zespół z Gniezna. Po tym spotkaniu goście stracili pierwsze miejsce w tabeli. Z kolei podopieczni trenera Dariusza Gołdowskiego umocnili się na szóstej lokacie.
Fot: M. Kardasz
Elhurt-Elmet wygrał pierwszy mecz we własnej hali

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Mecz rozkręcił się po przewie. Gospodarze postawili na atak, a Elhurt-Elmet na kontry. Białostoczanie szybko zdobyli dwie bramki, co ustawiło grę. W odpowiedzi Sebastian Śniegowski strzelił kontaktowego gola dla drużyny z Gniezna. Gospodarze nie dali sobie wydrzeć wygranej i w końcowych minutach meczu zdobyli kolejne cztery bramki. Jako ostatni na listę strzelców wpisał się bramkarz - Kamil Ulman.

W następnej serii gier, która odbędzie się w dniach 1-2 grudnia Elhurt-Elmet zagra na wyjeździe z zamykającym tabelę Mareksem Chorzów.

Elhurt-Elmet Helios Białystok - KS Gniezno 6:1 (0:0). Bramki: Przemysław Siuchno 23, 38, 39, 40, Marcin Borowik 26, Kamil Ulman 40 – Sebastian Śniegowski 32.

Elhurt-Elmet Helios: Ulman - Bochenek, Budźko, Baranowski, Siuchno. Na zmiany wchodzili: Wiszowaty, Niwiński, Łuckiewicz, Borowik, Koniczek.