Karate. Ogromne wyróżnienie dla zawodnika białostockiego klubu Oyama Karate

2015.01.08 00:00
W ogłoszonym Rankingu Najlepszych Sportowców OYAMA Polskiej Federacji Karate za 2014 rok wyróżniony został wśród seniorów wychowanek Białostockiego Klubu Oyama Karate Sensei - Adam Chlabicz 1 Dan.
Fot: Białostocki klub Oyama Karate

Zawodnik zajął drugie miejsce na XIX Mistrzostwach Polski Oyama Karate w Knockdown (walka pełnokontaktowa), które odbyły się w kwietniu w Andrychowie oraz I miejsce na XVI Pucharze Polski OYAMA TOP w listopadzie w Jeleniej Górze. Wyróżnionych wybrano spośród 281 finalistów międzynarodowych i ogólnopolskich zawodów sportowych.

Natomiast w rywalizacji klubowej Białostocki Klub Oyama Karate uplasował się na wysokim 4 miejscu. W zmaganiach sportowych wzięło udział 41 klubów zrzeszonych w OYAMA Polskiej Federacji Karate.