Młoda Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok wygrała w Szczecinie

2013.04.07 00:00
Piłkarze Jagiellonii Białystok pokonali na wyjeździe Pogoń Szczecin 2:1 (1:0) w meczu 21. kolejki Młodej Ekstraklasy.
Fot: jagiellonia net

Jagiellonia Białystok prowadzenie objęła już w 5. minucie po trafieniu Bartosza Giełażyna. Żółto-czerwoni podwyższyli w 72. minucie. Do bramki Pogoni trafił Karol Buzun. Gospodarze odpowiedzieli tuż przed końcem spotkania. Honorowego gola zdobył Paweł Iskra.

Kolejne spotkanie podopieczni trenera Samuela Tomara rozegrają w najbliższy weekend. Białostoczanie podejmą na własnym boisku Lechię Gdańsk.

Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 1:2 (0:1). Bramki: Iskra 87 - Giełażyn 5, Buzun 72.

Pogoń Szczecin: Otocki - Chouwer (60. Adamczuk), Marczuk (70. Żmija), Murawski, Gałkowski - Bednarski, Galoch, Peda, Paczuk (60. Iskra) Okuszko (46. Jałoszyński) - Neumann.

Jagiellonia Białystok: Drągowski - Waszkiewicz, Łupiński, Porębski (46. Kowalewski), Straus - Modelski, Malinowski, Pawlik, Kosiński (57. Buzun), Mackiewicz (76. Gajko) - Giełażyn (84. Samluk).