Orlen Liga Kobiet: AZS przegrał zaległe spotkanie

2013.01.30 00:00
AZS Metal-Fach Białystok przegrał zaległe spotkanie 10. kolejki Orlen Ligi Kobiet z Muszynianką Muszyna 0:3 (14:25, 23:25, 21:25).

W pierwszym secie zdecydowanie dominowały siatkarki z Muszyny. Zespół prowadzony przez Bogdana Serwińskiego wygrał przewagą dziewięciu punktów. W drugiej partii AZS rzucił się do walki i prowadził 16:11. Jednak bardziej doświadczony zespół Muszynianek odrobił straty i ostatecznie wygrał 25:23. Trzeci set przebiegał pod dyktando przyjezdnych, które zwyciężyły 25:21, zaś cały mecz z wynikiem 3:0.

Białostoczanki zagrają następny mecz we własnej sali z zajmującą obecnie dziewiątą pozycję w tabeli ekipą z Legionowa. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę. Początek o godzinie 17.00.

AZS Metal-Fach Białystok - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 0:3 (14:25, 23:25, 21:25).