828 osób online

Podlaska Oktawa Kultur

dodane dnia: 2013-07-08 przez: cmg01
Impreza Patronat BiałystokOnline.pl
Podlaska Oktawa Kultur
Uwaga: impreza już się odbyła.
Termin imprezy:
2013-07-22 - 2013-07-28
Zapraszamy na VI Międzynarodowy Festiwal Muzyki, Sztuki i Folkloru „Podlaska Oktawa Kultur”.
Podczas festiwalowych występów zaprezentuje się 27 zespołów z Polski i zagranicy. Podlaska publiczność będzie miała okazję zobaczyć m.in. Czerkaski Chór Ludowy z Ukrainy, grupę Ribarska Banja z Serbii, białostoczankę Karolinę Cichą, zespół Częstochowa Pipes & Drums oraz wiele innych zespołów, m.in. z Rosji, Litwy, Turcji, Francji czy Izraela.

Plan koncertów:

22 lipca 2013 r., poniedziałek

Białystok
PROLOG – WOAK Spodki, ul. św. Rocha 14
- godz. 17.00 - Finisaż wystawy fotograficznej Igora Dokuczajewa (Rosja) „Rosja od środka – okiem reportera”
- godz. 18.00 - Spektakl „Ukrainność” – wyk. Magdalena Warzecha z zespołem

23 lipca 2013 r., wtorek

Białystok
- godz. 17.30 - Katedra – plac przy Ratuszu – PARADA ZESPOŁÓW
- godz. 18.00 - plac przy Ratuszu – Koncert Inauguracyjny
ORKIESTRA UNIWERSYTETU HUMANISTYCZNEGO W RÓWNEM (Ukraina), KAZACZATA (Adygeja), CZERKASKI CHÓR LUDOWY (Ukraina)

24 lipca 2013 r., środa

Augustów
- godz. 17.00 - „Pałac na Wodzie” Falkowski
GUDY (Białoruś)

Białystok
- godz. 17.30 - plac przy Ratuszu
LES COLPORTEURS (Francja), TARŠKUTIS (Litwa), KABATAŞ ERKEK LISESI HALK DANSLARI TOPLULUĞU (Turcja), SUNICZKA–SKAWYSZ (Białoruś), IZRAELSKI TEATR TAŃCA (Izrael), SAMECH (Polska)

Bielsk Podlaski
- godz. 18.00 - Bielski Dom Kultury
ZPiT UNIWERSYTETU WILEŃSKIEGO (Litwa), PROLISOK (Ukraina)

Goniądz
- godz. 18.00 - Gminny Ośrodek Kultury
WOŁYŃSKIE SŁOWIKI (Ukraina), ESCADA (Armenia)

Łomża
- godz. 18.30 - Parafia pw. Krzyża Świętego
ORKIESTRA UNIWERSYTETU HUMANISTYCZNEGO W RÓWNEM (Ukraina)

Mońki
- godz. 18.00 - Moniecki Ośrodek Kultury
NÄCHAMA (Niemcy)

Tykocin
- godz. 18.00 - Wielka Synagoga
SARAKINA (Polska)

Zambrów
- godz. 18.00 - Miejski Ośrodek Kultury
KUD „RIBARSKA BANJA” (Serbia)

25 lipca 2013 r., czwartek

Białystok
- godz. 17.00 - plac przy Ratuszu
MIEJSKA ORKIESTRA DĘTA M. BIAŁYSTOK (Polska)
FOLK BROTHERS (Polska), BIAŁOSTOCKIE STUDIO PIOSENKI (Polska), SARAKINA (Polska), CICHA&PAŁYGA (Polska)

26 lipca 2013 r., piątek

Augustów
- godz. 18.00 - amfiteatr nad jez. Necko
ESCADA (Armenia), CZERKASKI CHÓR LUDOWY (Ukraina)

Białystok
- godz. 17.30 - plac przy Ratuszu
BUŃCZUK (POLSKA), ŁOWZAR (Polska–Czeczenia), WOŁYŃSKIE SŁOWIKI (Ukraina), KUD RIBARSKA BANJA (Serbia),

Ciechanowiec
- godz. 18.00 - Muzeum Rolnictwa
ZPiT UNIWERSYTETU WILEŃSKIEGO (Litwa)

Dobrzyniewo Duże
- godz. 18.00 - Dom Kultury w Pogorzałkach
GUDY (Białoruś), KAZACZATA (Adygeja)

Supraśl
- godz. 20.00 - Bukowisko
LES COLPORTEURS (Francja)

Suwałki
- godz. 18.00 - Suwalski Ośrodek Kultury
IZRAELSKI TEATR TAŃCA (Izrael)

Tykocin
- godz. 18.00 - Wielka Synagoga
NÄCHAMA (Niemcy)

Wasilków
- godz. 19.00 - skwer przy ul. Polnej
SUNICZKA–SKAWYSZ (Białoruś), KABATAŞ (Turcja)

Zabłudów
- godz. 18.00 - Planty
TARŠKUTIS (Litwa), FOLK BROTHERS (Polska)

Zambrów
- godz. 18.00 - Miejski Ośrodek Kultury
PROLISOK (Ukraina)

27 lipca 2013 r., sobota

Białystok
- godz. 17.30 - plac przy Ratuszu
ESCADA (Armenia), GUDY (Białoruś), ZPiT UNIWERSYTETU WILEŃSKIEGO (Litwa), PROLISOK (Ukraina), NÄCHAMA (Niemcy)

Białowieża
- godz. 19.00 - amfiteatr (przy parkingu głównym)
KAZACZATA (Adygeja)

Czarna Białostocka
- godz. 18.00 - scena nad zalewem "Czapielówka"
KABATAŞ (Turcja), CZERKASKI CHÓR LUDOWY (Ukraina)

Grajewo
- godz. 17.00 - Miejski Dom Kultury
KUD RIBARSKA BANJA (Serbia), IZRAELSKI TEATR TAŃCA (Izrael)

Gródek
- godz. 18.00 - Boryk
ŁOWZAR (Polska–Czeczenia),

Krypno Kolonia
- godz. 19.00 - Pacowa Chata
LES COLPORTEURS (Francja)

Łapy
- godz. 19.00 - Parafia p.w. Św. Ap. Piotra i Pawła
ORKIESTRA UNIWERSYTETU HUMANISTYCZNEGO W RÓWNEM (Ukraina)

Narewka
- godz. 17.00 - amfiteatr w Starym Dworze
TARŠKUTIS (Litwa), SUNICZKA–SKAWYSZ (Białoruś)

Supraśl
- godz. 17.00 - rynek w Supraślu
WOŁYŃSKIE SŁOWIKI (Ukraina), SARAKINA (Polska)

28 lipca 2013 r., niedziela

Białystok
- godz. 17.30 - plac przy Ratuszu
Koncert Galowy
PIPES&DRUMS (Polska), KURPIE ZIELONE (Polska), zespoły wytypowane przez Międzynarodową Radę Artystyczną

Hajnówka
- godz. 18.00 - amfiteatr
GUDY (Białoruś), CZERKASKI CHÓR LUDOWY (Ukraina)

Siemiatycze
- godz. 14.30 - amfiteatr nad zalewem
ORKIESTRA UNIWERSYTETU HUMANISTYCZNEGO W RÓWNEM (Ukraina), WOŁYŃSKIE SŁOWIKI (Ukraina)

Dodatkowe informacje na stronie: www.oktawa.woak.bialystok.pl

Organizatorzy
Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury

Patronat medialny
Portal Miejski BiałystokOnline
Miejsce imprezy
ul. Kilińskiego 8
15-950 Białystok

Polecamy lokal
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2018 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.