799 osób online

Podlaski futbol. Gra IV liga i KOS. Wyniki weekendowych spotkań

2017.04.07 11:41, Aktualizacja: 2017.04.10 20:32
Za nami kolejne piłkarskie mecze w podlaskich niższych ligach. Do sporej niespodzianki doszło w Szczuczynie, gdzie lider piątego szczebla rozgrywkowego - Wissa - poległ z KS-em Wasilków. Oto komplet weekendowych wyników i aktualne tabele.
Podlaski futbol. Gra IV liga i KOS. Wyniki weekendowych spotkań
Fot: pixabay.com

IV liga – 19. kolejka

Sobota (8.04)


Wissa Szczuczyn – KS Wasilków 1:2 (0:0)
Bramki: Wojciech Łapiński 65 - Karol Styś 80, 90

Magnat Juchnowiec Kościelny – Orzeł Kolno 1:1 (0:0)
Bramki: Patryk Fabiszewski 47 - Karol Grala 53

Warmia Grajewo – Hetman Tykocin 1:0 (0:0)
Bramka: Damian Zubowski 50

Niedziela (9.04)

Tur Bielsk Podlaski – KS Michałowo 1:1

Biebrza Goniądz – Promień Mońki 1:2 (1:0)
Bramki: Przemysław Jasiński 21 - Maciej Odyjewski 52, Łukasz Grygo 77

Sparta 1951 Szepietowo – Sparta Augustów 1:3 (0:1)
Bramki: Grzegorz Makal 51 - Kamil Wilczewski 16, Wojciech Mickiewicz 52, Paweł Stasiński 54

Pogoń Łapy – Cresovia Siemiatycze 0:2

Puszcza Hajnówka – Dąb Dąbrowa Białostocka 2:0 (1:0)
Bramki: Sebastian Czurak 9, Krzysztof Biernacki 50sam.

Tabela po 19 kolejkach

1. Wissa Szczuczyn 19 44 14 2 3 70:16
2. Tur Bielsk Podlaski 19 43 13 4 2 50:18
3. Warmia Grajewo 19 42 12 6 1 39:17
4. Dąb Dąbrowa Białostocka 18 40 13 1 4 43:23
5. Sparta Augustów 18 30 9 3 6 33:32
6. KS Wasilków 19 27 7 6 6 30:31
7. Sparta 1951 Szepietowo 19 25 7 4 8 29:27
8. KS Michałowo 18 25 7 4 7 30:30
9. Biebrza Goniądz 19 24 7 3 9 34:35
10. Pogoń Łapy 19 23 7 2 10 28:39
11. Promień Mońki 19 21 5 6 8 32:43
12. Cresovia Siemiatycze 19 20 6 2 11 22:44
13. Hetman Tykocin 19 16 4 4 11 21:45
14. Puszcza Hajnówka 18 13 3 4 11 22:41
15. Orzeł Kolno 19 13 2 7 10 21:39
16. Magnat Juchnowiec Kościelny 19 12 2 6 11 19:43

KOS gr. I – 16. kolejka

Sobota (8.04)


MKS Mielnik – Orlęta Czyżew 4:0 (2:0)
Bramki: Mariusz Żornaczuk 9, Jakub Andryszek 38, 70, Michał Karpiszuk 74

Gryf Gródek – Krypnianka Krypno 1:2 (1:0)
Bramki: Bastian Kozłowski 36 - Krzysztof Orłowski 44, 77

Niedziela (9.04)

Korona Dobrzyniewo Duże – KS Sokoły 3:1 (3:1)
Bramki: Marek Jamiołkowski 15, Kamil Draps 19, Jacek Kitlas 27 - Paweł Kobosko 45+1

Kolejarz Czeremcha – LZS Narewka 1:5 (0:1)
Bramki: Andrzej Kaliszewicz 60 - Jacek Stefanowicz 25, 75, Norbert Stulgis 49, 55, Juliusz Dyrynda 86

Husar Nurzec – Rudnia Zabłudów 1:3

Orzeł Tykocin – Pasja Kleosin 2:0 (1:0)
Bramki: Daniel Sokolewicz 25, Dariusz Gołdowski 75

Tur II Bielsk Podlaski – Hetman Białystok 0:2 (0:1)
Bramki: Wojciech Nasuto 17, Karol Pruszyński 50

Tabela po 16 kolejkach

1. MKS Mielnik 16 37 12 1 3 60:12
2. Hetman Białystok 15 33 11 0 4 35:13
3. Rudnia Zabłudów 16 33 10 3 3 39:21
4. Korona Dobrzyniewo Duże 16 33 10 3 3 36:15
5. LZS Narewka 15 30 10 0 5 33:20
6. Orzeł Tykocin 16 28 9 1 6 27:30
7. Kolejarz Czeremcha 16 24 7 3 6 25:23
8. Orlęta Czyżew 16 23 7 2 7 25:23
9. Krypnianka Krypno 16 23 7 2 7 36:30
10. Tur II Bielsk Podlaski 16 20 6 2 8 24:37
11. Husar Nurzec 15 10 3 1 11 18:38
12. Pasja Kleosin 16 10 2 4 10 17:43
13. KS Sokoły 15 10 3 1 11 16:43
14. Gryf Gródek 16 4 1 1 14 11:54

KOS gr. II – 16. kolejka

Sobota (8.04)


Pomorzanka Sejny – Jasion Jasionówka 1:1 (1:0)
Bramki: Maciej Anuszkiewicz 39 - Tomasz Wigda 79

Wigry II Suwałki – Supraślanka Supraśl 6:1 (5:1)
Bramki: Robert Dadok 19, 37, 48 Patryk Jaworowski 26, Damian Sobolewski 30, 43 - Jakub Dudko 24

Pogranicze Kuźnica Białostocka – UM Krynki 5:1

Niedziela (9.04)

BKS Jagiellonia Białystok – Kora Korycin 1:8

Sudovia Szudziałowo – Piast Białystok 0:3 (0:1)
Bramki: Paweł Cichoń 37, 73, Aleksander Karecki 80

Sokół 1946 Sokółka – Narew Choroszcz 5:1 (2:0)
Bramki: Radosław Szoda 24, Piotr Andrzejewski 40, 49, Jacek Dzienis 82, Ernest Słoma 62 - Paweł Sokół 56

KS Śniadowo – GKS Stawiski 7:0 (2:0)
Bramki: Hubert Boroń 17, Marcin Sawko 31, Paweł Zalewski 51, Patryk Godlewski 65, Artur Zalewski 74, Patryk Godlewski 89, Marcin Sawko 90

Tabela po 16 kolejkach

1. Wigry II Suwałki 16 42 13 3 0 57:10
2. KS Śniadowo 16 32 10 2 4 42:26
3. Piast Białystok 16 31 9 4 3 41:19
4. Sokół 1946 Sokółka 16 29 8 5 3 44:20
5. Pomorzanka Sejny 16 26 7 5 4 29:22
6. Supraślanka Supraśl 16 25 7 4 5 32:33
7. Jasion Jasionówka 16 23 6 5 5 29:25
8. Pogranicze Kuźnica Białostocka 16 21 5 6 5 22:27
9. Kora Korycin 16 20 6 2 8 45:37
10. GKS Stawiski 16 18 5 3 8 36:37
11. Narew Choroszcz 16 18 4 6 6 18:28
12. UM Krynki 16 13 3 4 9 13:30
13. Sudovia Szudziałowo 16 7 1 4 11 13:50
14. BKS Jagiellonia Białystok 16 4 1 1 14 7:64

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2017 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.