334 osób online

Podlaski futbol. Gra IV liga i KOS. Wyniki weekendowych spotkań

2017.06.15 09:10, Aktualizacja: 2017.06.19 23:58
Po 29 kolejkach IV ligi wciąż nie wiemy, który zespół w przyszłym sezonie będzie miał okazję mierzyć się z takimi ekipami jak Widzew Łódź czy Legia II Warszawa. Wszystko wyjaśni się dopiero w ostatniej serii gier.
Podlaski futbol. Gra IV liga i KOS. Wyniki weekendowych spotkań
Fot: pixabay.com

IV liga – 29. kolejka

Środa (14.06)


KS Wasilków – Biebrza Goniądz 1:0 (0:0)
Bramka: Dawid Śliwowski 70

Czwartek (15.06)

Hetman Tykocin – Sparta Augustów 5:3 (3:2)
Bramki: Marcin Dworzanczyk 14, 90+2, Rafał Maliszewski 30, 81, Dominik Betko 38 - Łukasz Sobolewski 7, 39, Paweł Zaniewski 50

Magnat Juchnowiec Kościelny – Pogoń Łapy 3:4 (1:2)
Bramki: Kacper Kużel 36, Kamil Yamaguchi 81, Mariusz Tymiński 90 - Łukasz Roszkowski 31, 39, Grzegorz Hruświcki 53sam., Kamil Mrowiński 78

Sobota (17.06)

Cresovia Siemiatycze – Orzeł Kolno 0:1 (0:1)
Bramka: Adrian Gwiazda 43

Dąb Dąbrowa Białostocka – Promień Mońki 7:0

KS Michałowo – Sparta 1951 Szepietowo 2:3 (2:2)
Bramki: Maciej Kondracki 12, Kamil Tomczyk 22 - Wojciech Kowalczyk 25, 34, Emil Gołaszewski 65

Wissa Szczuczyn – Puszcza Hajnówka 2:0 (2:0)
Bramki: Mateusz Zambrowski 20, Przemysław Marcinkiewicz 26

Tur Bielsk Podlaski – Warmia Grajewo 2:0 (1:0)
Bramki: Mateusz Jakubowski 17, Karol Kosiński 90+2

Tabela po 29 kolejkach

1. Tur Bielsk Podlaski 29 73 23 4 2 90:25
2. Wissa Szczuczyn 29 72 23 3 3 116:27
3. Warmia Grajewo 29 64 19 7 3 67:26
4. KS Wasilków 29 55 16 7 6 63:38
5. Dąb Dąbrowa Białostocka 29 50 16 2 11 64:46
6. KS Michałowo 29 47 14 5 10 50:43
7. Sparta Augustów 29 37 11 4 14 51:68
8. Sparta 1951 Szepietowo 29 35 10 5 14 41:52
9. Pogoń Łapy 29 34 10 4 15 46:64
10. Biebrza Goniądz 29 33 9 6 14 47:56
11. Promień Mońki 30 32 8 8 14 44:74
12. Cresovia Siemiatycze 30 30 9 3 18 35:67
13. Orzeł Kolno 29 28 6 10 13 33:54
14. Hetman Tykocin 29 26 7 5 17 38:83
15. Magnat Juchnowiec Kościelny 29 25 6 7 16 36:66
16. Puszcza Hajnówka 29 15 3 6 20 32:64


KOS gr. I – 25. kolejka

Czwartek (15.06)

Husar Nurzec – Orzeł Tykocin 2:2 (2:1)
Bramki: Daniel Nikiforuk 3, Marcin Żornaczuk 45 - Piotr Zdzichowicz 20, Klaudiusz Stachurski 78

Niedziela (18.06)

Tur II Bielsk Podlaski – Gryf Gródek 0:1

MKS Mielnik – Krypnianka Krypno 4:2 (3:1)
Bramki: Łukasz Golonko 6, Jakub Andryszek 21, Michał Karpiszuk 35, Dominik Polak 65 - Mariusz Michajłow 34, Michał Butkiewicz 53

Korona Dobrzyniewo Duże – Pasja Kleosin 0:0 (0:0)

Kolejarz Czeremcha – Hetman Białystok 0:3 (0:2)
Bramki: Maciej Luty 15, Kamil Żyliński 26, Karol Pruszyński 82

LZS Narewka – Rudnia Zabłudów 1:1 (1:1)
Bramki: Adrian Niegowski 37 - Radosław Klepacki 41

KS Sokoły – Orlęta Czyżew 0:7 (0:4)
Bramki: Łukasz Frołow 4, 31, Fabian Gosk 12, Artur Ferenc 26, Rafał Kujawa 54, Rafał Dmochowski 57, Piotr Milankiewicz 61

Tabela po 25 kolejkach

1. MKS Mielnik 25 62 20 2 3 90:20
2. Rudnia Zabłudów 25 56 17 5 3 72:29
3. Hetman Białystok 25 52 17 1 7 54:23
4. Korona Dobrzyniewo Duże 25 45 13 6 6 47:30
5. LZS Narewka 25 43 14 1 10 48:33
6. Orlęta Czyżew 25 39 12 3 10 55:34
7. Krypnianka Krypno 25 39 12 3 10 56:46
8. Orzeł Tykocin 25 36 11 3 11 41:46
9. Tur II Bielsk Podlaski 25 35 11 2 12 45:55
10. Kolejarz Czeremcha 25 33 10 3 12 37:43
11. Husar Nurzec 25 22 6 4 15 34:60
12. Pasja Kleosin 25 20 5 5 15 24:63
13. KS Sokoły 25 11 3 2 20 23:88
14. Gryf Gródek 25 11 3 2 20 16:72



KOS gr. II – 25. kolejka

Czwartek (15.06)


Pogranicze Kuźnica Białostocka – Sokół 1946 Sokółka 2:9 (0:4)
Bramki: Dariusz Ardziewicz 76, Andrzej Ardziewicz 77 - Jacek Dzienis 2, 13, 32, Radosław Szoda 4, 76, Wojciech Wąsowicz 48, Robert Fiedorczyk 57, Marcin Woronowicz 67, Paweł Stelmaszek 90+1

Niedziela (18.06)

Wigry II Suwałki – Pomorzanka Sejny 7:0 (4:0)
Bramki: Wojciech Bil 10, Maciej Radaszkiewicz 20, 44, 45, 88, Damian Sobolewski 53, 60

BKS Jagiellonia Białystok – Jasion Jasionówka 0:3 - walkower

KS Śniadowo – Narew Choroszcz 4:3 (1:3)
Bramki: Patryk Godlewski 2, Marcin Sawko 57, 76, Krzysztof Gryg 73sam. - Damian Garbowski 5, 9, Paweł Kieżel 45

Sudovia Szudziałowo – Supraślanka Supraśl 1:3 (1:1)
Bramki: Michał Lickiewicz 25 - Dominik Toczydłowski 10, 86, Michał Sawicki 70

Piast Białystok – UM Krynki 3:0 (1:0)
Bramki: Krzysztof Miastkowski 26, Paweł Cichoń 66, 81

GKS Stawiski – Kora Korycin 0:1 (0:1)
Bramka: Mariusz Świenc 30

Tabela po 25 kolejkach

1. Wigry II Suwałki 24 63 20 3 1 92:12
2. KS Śniadowo 25 51 16 3 6 72:39
3. Sokół 1946 Sokółka 25 48 14 6 5 90:33
4. Piast Białystok 25 47 14 5 6 60:32
5. Jasion Jasionówka 25 44 13 5 7 51:39
6. Pomorzanka Sejny 25 40 11 7 7 52:39
7. Kora Korycin 25 37 11 4 10 60:47
8. GKS Stawiski 25 33 10 3 12 49:47
9. Supraślanka Supraśl 25 30 8 6 11 42:56
10. Pogranicze Kuźnica Białostocka 24 30 8 6 10 37:58
11. Narew Choroszcz 25 28 7 7 11 30:46
12. UM Krynki 25 17 4 5 16 22:70
13. Sudovia Szudziałowo 25 11 2 5 18 21:83
14. BKS Jagiellonia Białystok 25 10 3 1 21 13:90



A-klasa gr. I – tabela końcowa

1. Żubr Drohiczyn 14 32 10 2 2 58:19
2. Unia Ciechanowiec 14 32 10 2 2 35:22
3. Orzeł Kleszczele 14 24 7 3 4 23:19
4. Bocian Boćki 14 20 6 2 6 28:21
5. GKS Orla 14 19 6 1 7 20:29
6. Iskra Narew 14 16 4 4 6 25:30
7. Iskra Wyszki 14 12 3 3 8 11:29
8. Znicz Suraż 14 4 1 1 12 19:50


A-klasa gr. II – tabela końcowa

1. Czarni Czarna Białostocka 10 23 7 2 1 34:5
2. Rospuda Filipów 10 19 5 4 1 17:9
3. Polonia Raczki 10 17 5 2 3 25:15
4. Victoria Jedwabne 10 16 5 1 4 29:30
5. KS Grabówka 10 9 2 3 5 10:21
6. Grab Janówka 10 0 0 0 10 4:39

Legenda:
Kolor zielony - zapewniony awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - pewny spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2017 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.