1049 osób online

Podlaski futbol. Gra Saltex IV liga, KOS i A-klasa. Wyniki weekendowych spotkań

2017.09.15 11:59, Aktualizacja: 2017.09.19 22:03
W miniony weekend (16-17.09) doszło do kolejnych potyczek w podlaskich niższych ligach. Interesujące okazało się zwłaszcza starcie na poziomie klasy okręgowej, gdzie naprzeciwko siebie stanęły drużyny zajmujące ex aequo 1. miejsce w tabeli.
Podlaski futbol. Gra Saltex IV liga, KOS i A-klasa. Wyniki weekendowych spotkań
Fot: pixabay.com

Saltex IV liga – 6. kolejka (gr. podlaska)

Sobota (16.09)


Wissa Szczuczyn – Sparta Augustów 2:1 (2:1)
Bramki: Mateusz Zambrowski 19, Kamil Ulman 37 - Łukasz Sobolewski 13

Biebrza Goniądz – Magnat Juchnowiec Kościelny 1:1 (0:1)
Bramki: Kamil Purta 83 - nieznany zawodnik 40

Wigry II Suwałki – KS Wasilków 3:1 (2:0)
Bramki: Bartosz Gużewski 22, Patryk Klimala 33, Maciej Radaszkiewicz 78 - Paweł Naliwajko 66

Warmia Grajewo – MKS Mielnik 3:1 (1:1)
Bramki: Piotr Chyliński 14, Mateusz Cybulski 54, Dawid Kondratowicz 83 - Mariusz Żornaczuk 15

Niedziela (17.09)

Dąb Dąbrowa Białostocka – Pogoń Łapy 2:0 (1:0)
Bramki: Marcin Dzitkowski 7, Maciej Orpik 89

KS Michałowo – Ruch Wysokie Mazowieckie 0:2 (0:0)
Bramki: Piotr Bondziul 85, Karol Styś 88

Sparta 1951 Szepietowo – Orzeł Kolno 3:0 (0:0)
Bramki: Artur Antoniak 55, Paweł Bańkowski 65, Emil Gołaszewski 76

Środa (20.09)

Cresovia Siemiatycze – Promień Mońki (godz. 16.00)

Tabela po 6 kolejkach

1. Ruch Wysokie Mazowieckie 6 18 6 0 0 28:5
2. Wissa Szczuczyn 6 15 5 0 1 18:5
3. Dąb Dąbrowa Białostocka 6 15 5 0 1 12:5
4. Sparta 1951 Szepietowo 6 13 4 1 1 15:12
5. Warmia Grajewo 6 12 4 0 2 15:8
6. Sparta Augustów 6 9 2 3 1 18:13
7. KS Michałowo 6 8 2 2 2 9:11
8. Wigry II Suwałki 5 7 2 1 2 10:10
9. Magnat Juchnowiec Kościelny 6 6 1 3 2 10:14
10. Cresovia Siemiatycze 5 6 2 0 3 5:10
11. Biebrza Goniądz 5 5 1 2 2 11:13
12. KS Wasilków 6 5 1 2 3 5:7
13. Pogoń Łapy 6 4 1 1 4 12:14
14. Orzeł Kolno 6 4 1 1 4 6:20
15. MKS Mielnik 6 3 1 0 5 5:13
16. Promień Mońki 5 0 0 0 5 4:23



Klasa okręgowa – 6. kolejka (gr. podlaska)

Sobota (16.09)


Hetman Białystok – Piast Białystok 2:0 (1:0)
Bramki: Szymon Leszek 11 - Kamil Prusinowski 49

Hetman Tykocin – Orlęta Czyżew 2:1 (0:0)
Bramki: Rafał Maliszewski 56, Adrian Wiszowaty 78 - Kamil Fedorowicz 79

Kora Korycin – Krypnianka Krypno 2:2 (0:1)
Bramki: Sławomir Popowski 68, Ignacy Lech 90+3 - Jakub Woźniewski 18, Krystian Czerech 66

Niedziela (17.09)

Żubr Drohiczyn – Pomorzanka Sejny 3:3 (2:0)
Bramki: Krystian Dawidziuk 26, 65, Michał Pietruk 34, Krystian Dawidziuk 65 - Adrian Łejmel 50, Kamil Krachało 54, Robert Dochód 80

Korona Dobrzyniewo Duże – Rudnia Zabłudów 2:4 (1:1)
Bramki: Marek Jamiołkowski 30, 52 - Kamil Czeremcha 45+2, Marek Muklewicz 61, Mateusz Lewicki 72, Kamil Obukowicz 90+5

Jasion Jasionówka – LZS Narewka 2:3 (0:1)
Bramki: Jakub Cieciorko 55, Łukasz Daniewicz 61 - Jacek Stefanowicz 23, Adrian Turowski 74, Juliusz Dyrynda 78

Czarni Czarna Białostocka – Puszcza Hajnówka 3:5 (1:3)
Bramki: Dariusz Marcinowicz 34, Szymon Wołyniec 78, Bartosz Gliński 90 - Michał Grygoruk 12, 29, 90+3 Marcin Banicki 15, Tomasz Hudoń 76

KS Śniadowo – Sokół 1946 Sokółka 1:0 (0:0)
Bramka: Łukasz Nienałtowski 63

Tabela po 6 kolejkach

1. Puszcza Hajnówka 6 13 4 1 1 17:11
2. KS Śniadowo 6 12 4 0 2 12:4

3. Kora Korycin 6 11 3 2 1 15:11
4. Krypnianka Krypno 6 11 3 2 1 15:11
5. LZS Narewka 6 11 3 2 1 8:4
6. Rudnia Zabłudów 6 10 3 1 2 15:13
7. Czarni Czarna Białostocka 6 9 3 0 3 14:10
8. Hetman Tykocin 4 9 3 0 1 11:9
9. Hetman Białystok 6 9 3 0 3 10:7
10. Jasion Jasionówka 6 8 2 2 2 14:13
11. Pomorzanka Sejny 6 7 2 1 3 16:20
12. Korona Dobrzyniewo Duże 6 6 2 0 4 14:16
13. Sokół 1946 Sokółka 5 6 2 0 3 7:10
14. Żubr Drohiczyn 6 5 1 2 3 12:24
15. Piast Białystok 5 3 1 0 4 8:13
16. Orlęta Czyżew 6 1 0 1 5 7:19



A-klasa (gr. I podlaska) – 4. kolejka

Sobota (16.09)


GKS Orla – Iskra Narew 3:1 (1:0)
Bramki: Aleksander Mirończuk 37, Krzysztof Grodzki 54, Rafał Chrost 60 - Dawid Okuniewski 77

Niedziela (17.09)

Tur II Bielsk Podlaski – Orzeł Kleszczele 5:0 (1:0)
Bramki: Marcin Fiedorowicz 43, 85, Mateusz Jakubowski 69, 77, 90

Bocian Boćki – Husar Nurzec 0:1 (0:1)
Bramka: Adam Miler 33

Unia Ciechanowiec – Kolejarz Czeremcha 1:2 (1:1)
Bramki: Tomasz Kostrzyński 30 - Marcin Aleksiejuk 60, Andrzej Kaliszewicz 90+2

Tabela po 4 kolejkach

1. Tur II Bielsk Podlaski 4 12 4 0 0 12:1
2. Kolejarz Czeremcha 3 9 3 0 0 7:3
3. Husar Nurzec 4 7 2 1 1 8:7
4. GKS Orla 4 6 2 0 2 10:7
5. Orzeł Kleszczele 4 3 1 0 3 10:17
6. Unia Ciechanowiec 4 3 1 0 3 5:11
7. Bocian Boćki 4 3 1 0 3 5:8
8. Iskra Narew 3 1 0 1 2 3:6


A-klasa (gr. II podlaska) – 4. kolejka

Sobota (16.09)


Pasja Kleosin – Orzeł Tykocin 2:1 (2:0)
Bramki: Maciej Cudowski 2, Krzysztof Jaszczołt 9 - Dariusz Gołdowski 72

Niedziela (17.09)

BKS Jagiellonia Białystok – Grab Janówka 2:4 (0:2)
Bramki: Cezary Zugaj 88, 89 - Adam Borkowski 8, Artur Karbowski 17, Dawid Karbowski 69, Zbigniew Drejer 86

GKS Stawiski – KS Grabówka 2:0 (1:0)
Bramki: Damian Kwiatkowski 33, Patryk Choiński 47

Polonia Raczki – Narew Choroszcz 1:3 (1:2)
Bramki: Michał Gieniul 14 - Paweł Kalwajtys 15 sam., Adam Rećko 22, Paweł Sokół 65

Tabela po 4 kolejkach

1. Polonia Raczki 4 9 3 0 1 13:4
2. Narew Choroszcz 4 9 3 0 1 13:6
3. KS Grabówka 4 9 3 0 1 11:5
4. Pasja Kleosin 4 9 3 0 1 9:5
5. Orzeł Tykocin 3 3 1 0 2 7:7
6. GKS Stawiski 3 3 1 0 2 3:6
7. Grab Janówka 4 3 1 0 3 5:18
8. BKS Jagiellonia Białystok 4 0 0 0 4 4:14


A-klasa (gr. III podlaska) – 4. kolejka

Sobota (16.09)


Gryf Gródek – Supraślanka Supraśl 2:1 (0:1)
Bramki: Andrzej Treska 53, Kamil Owerczuk 90 - Marcin Sawicki 42

Niedziela (17.09)

Iskra Wyszki – Pogranicze Kuźnica Białostocka 1:1 (1:1)
Bramki: Marcin Michalski 2 - Maciej Sidorowicz 7

UM Krynki – KS Sokoły 6:1 (2:0)
Bramki: Damian Wasilewski 32, 37, Maciej Jurczenia 54, 86, Łukasz Szymanowicz 61, 84 - Paweł Lisowski 90+1

Znicz Suraż – Sudovia Szudziałowo 2:2 (0:0)
Bramki: Sebastian Manoś 66, Krzysztof Chodorowski 88 - Przemysław Czeremcha 59, 78

Tabela po 4 kolejkach

1. Gryf Gródek 3 9 3 0 0 11:2
2. UM Krynki 3 9 3 0 0 13:1
3. Supraślanka Supraśl 4 9 3 0 1 11:4
4. Sudovia Szudziałowo 4 5 1 2 1 10:8
5. KS Sokoły 4 4 1 1 2 5:10
6. Pogranicze Kuźnica Białostocka 4 2 0 2 2 5:13
7. Iskra Wyszki 4 2 0 2 2 2:11
8. Znicz Suraż 4 1 0 1 3 2:10


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą awansem do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2017 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.