925 osób online

Podlaski futbol. Gra Saltex IV liga, KOS i A-klasa. Wyniki weekendowych spotkań

2017.09.29 11:34, Aktualizacja: 2017.10.03 09:53
Dąb Dąbrowa Białostocka - Sparta Augustów i Warmia Grajewo - Ruch Wysokie Mazowieckie to były najciekawsze starcia minionej serii gier w podlaskich niższych ligach. Oto jak wyglądają aktualne tabele od piątego szczebla rozgrywkowego po A-klasę.
Podlaski futbol. Gra Saltex IV liga, KOS i A-klasa. Wyniki weekendowych spotkań
Fot: pixabay.com

Saltex IV liga – 8. kolejka (gr. podlaska)



Sobota (30.09)


Dąb Dąbrowa Białostocka – Sparta Augustów 0:2 (0:0)
Bramki: Kamil Grzesiukiewicz 54, Łukasz Lewkiewicz 62

Cresovia Siemiatycze – Orzeł Kolno 1:2 (0:2)
Bramki: Adam Barwiejuk 66 - Robert Brzeziński 7, 38

Niedziela (1.10)

MKS Mielnik – KS Wasilków 0:2 (0:2)
Bramki: Przemysław Panek 15, Jan Pawłowski 45

Wigry II Suwałki – Promień Mońki 5:0 (4:0)
Bramki: Mariusz Rybicki 17, 44, Przemysław Żukowski 18, Bartosz Gużewski 27, 87

Biebrza Goniądz – Wissa Szczuczyn 2:2 (1:0)
Bramki: Łukasz Tumicz 20, Mateusz Cybulko 50 - Jakub Tomar 63, Adrian Włoch 89

KS Michałowo – Pogoń Łapy 5:1 (2:0)
Bramki: Maciej Kondracki 24, 57, Damian Grabowski 45, Kamil Tomczyk 49, Tomasz Bernatowicz 58 - Konrad Wiński 90+2

Warmia Grajewo – Ruch Wysokie Mazowieckie 0:2 (0:1)
Bramki: Patryk Stypułkowski 20, Karol Janik 66

Sparta 1951 Szepietowo – Magnat Juchnowiec Kościelny 2:2

Tabela po 8 kolejkach

1. Ruch Wysokie Mazowieckie 8 21 7 0 1 31:7
2. Wissa Szczuczyn 8 19 6 1 1 23:7
3. Dąb Dąbrowa Białostocka 8 18 6 0 2 13:7
4. Wigry II Suwałki 8 16 5 1 2 21:13
5. Sparta 1951 Szepietowo 8 15 4 3 1 19:16
6. KS Michałowo 8 14 4 2 2 17:13
7. Sparta Augustów 8 13 3 4 1 22:15
8. Warmia Grajewo 8 12 4 0 4 15:11
9. KS Wasilków 8 11 3 2 3 8:7
10. Biebrza Goniądz 8 9 2 3 3 17:19
11. Pogoń Łapy 8 7 2 1 5 16:20
12. Orzeł Kolno 8 7 2 1 5 8:22
13. Magnat Juchnowiec Kościelny 8 7 1 4 3 12:19
14. Cresovia Siemiatycze 8 6 2 0 6 8:19
15. MKS Mielnik 8 3 1 0 7 5:17
16. Promień Mońki 8 3 1 0 7 9:32



Klasa okręgowa – 8. kolejka (gr. podlaska)



Sobota (30.09)


Hetman Tykocin – Rudnia Zabłudów 0:2 (0:2)
Bramki: Marek Muklewicz 15, 19

Hetman Białystok – LZS Narewka 3:1 (1:0)
Bramki: Marcin Plaga 29, 73, 88 - Jakub Budźko 76

Niedziela (1.10)

Jasion Jasionówka – Krypnianka Krypno 2:1 (2:1)
Bramki: Przemysław Jaromiński 27, Wojciech Połuszejko 34 - Jakub Woźniewski 43

Żubr Drohiczyn – Orlęta Czyżew 3:1 (2:1)
Bramki: Krystian Dawidziuk 17, Patryk Perlejewski 35, Grzegorz Sielewonowski 62 - Adam Wnorowski 3

KS Śniadowo – Pomorzanka Sejny - goście nie przyjechali na mecz

Kora Korycin – Korona Dobrzyniewo Duże 4:1 (2:0)
Bramki: Mariusz Świenc 38, Krzysztof Akimowicz 44, 69, Łukasz Bernatowicz 51 - Marek Jamiołkowski 90+2

Sokół 1946 Sokółka – Puszcza Hajnówka 2:2 (1:0)
Bramki: Paweł Stelmaszek 36, Michał Czaplejewicz 90+1 - Michał Grygoruk 52, 89

Czarni Czarna Białostocka – Piast Białystok 0:0 (0:0)

Tabela po 8 kolejkach

1. Puszcza Hajnówka 8 17 5 2 1 20:13
2. Krypnianka Krypno 8 14 4 2 2 21:14

3. Kora Korycin 8 14 4 2 2 19:13
4. Czarni Czarna Białostocka 8 13 4 1 3 17:10
5. Rudnia Zabłudów 8 13 4 1 3 15:14
6. Hetman Białystok 8 13 4 1 3 15:10
7. KS Śniadowo 7 12 4 0 3 12:5
8. LZS Narewka 8 12 3 3 2 10:8
9. Jasion Jasionówka 8 11 3 2 3 16:16
10. Hetman Tykocin 7 11 3 2 2 12:12
11. Żubr Drohiczyn 8 11 3 2 3 16:25
12. Sokół 1946 Sokółka 7 10 3 1 3 10:12
13. Korona Dobrzyniewo Duże 8 9 3 0 5 17:21
14. Pomorzanka Sejny 7 7 2 1 4 16:23
15. Piast Białystok 8 5 1 2 5 8:14
16. Orlęta Czyżew 8 2 0 2 6 10:24



A-klasa (gr. I podlaska) – 6. kolejka



Sobota (30.09)


Tur II Bielsk Podlaski – Iskra Narew 3:2 (2:1)
Bramki: Rafał Grygoruk 40, 45, Mateusz Pradyszczuk 67 - Łukasz Predko 27, Adrian Androsiuk 81

Niedziela (1.10)

Orzeł Kleszczele – Kolejarz Czeremcha 1:4 (0:1)
Bramki: Rafał Starosielnik 46 - Andrzej Kaliszewicz 20, Mariusz Iwaniuk 73, Mateusz Samosiuk 85, 90+2

Bocian Boćki – GKS Orla 0:1 (0:1)
Bramka: Robert Rogowski 13

Unia Ciechanowiec – Husar Nurzec 2:4 (1:3)
Bramki: Tomasz Łyskawy 36, Tomasz Kostrzyński 86 - Daniel Nikiforuk 3, 38, Marcin Żornaczuk 21, 68

Tabela po 6 kolejkach

1. Kolejarz Czeremcha 5 15 5 0 0 13:5
2. Tur II Bielsk Podlaski 6 15 5 0 1 16:5
3. Husar Nurzec 6 11 3 2 1 13:10
4. GKS Orla 6 10 3 1 2 12:8
5. Bocian Boćki 6 6 2 0 4 9:10
6. Iskra Narew 5 4 1 1 3 11:9
7. Orzeł Kleszczele 6 3 1 0 5 12:25
8. Unia Ciechanowiec 6 3 1 0 5 7:21


A-klasa (gr. II podlaska) – 6. kolejka



Sobota (30.09)


Pasja Kleosin – KS Grabówka 1:1 (0:0)
Bramki: Łukasz Janczewski 62 - Przemysław Popławski 83

Niedziela (1.10)

BKS Jagiellonia Białystok – GKS Stawiski 2:7

Polonia Raczki – Grab Janówka 10:0

Orzeł Tykocin – Narew Choroszcz 0:4 (0:1)
Bramki: Grzegorz Jurgielewicz 12sam., Paweł Kieżel 50, Adam Rećko 81, 87

Tabela po 6 kolejkach

1. Narew Choroszcz 6 15 5 0 1 19:6
2. Polonia Raczki 6 15 5 0 1 24:4
3. KS Grabówka 6 10 3 1 2 12:7
4. Pasja Kleosin 6 10 3 1 2 10:8
5. GKS Stawiski 5 9 3 0 2 14:9
6. Orzeł Tykocin 5 6 2 0 3 14:12
7. Grab Janówka 6 3 1 0 5 6:32
8. BKS Jagiellonia Białystok 6 0 0 0 6 7:28


A-klasa (gr. III podlaska) – 6. kolejka



Niedziela (1.10)


KS Sokoły – Sudovia Szudziałowo 2:1 (0:0)
Bramki: Paweł Lisowski 52, Grzegorz Chim 78 - Wojciech Karczewski 82

UM Krynki – Pogranicze Kuźnica Białostocka 4:0 (0:0)
Bramki: Damian Wasilewski 69, Maciej Jurczenia 73, Przemysław Szymanowicz 75, 84

Gryf Gródek – Iskra Wyszki 2:0 (1:0)
Bramki: Jarosław Artemiuk 44, Marcin Treska 90+2

Znicz Suraż – Supraślanka Supraśl 0:3 (0:2)
Bramki: Patryk Czarnobaj 21, Marcin Sawicki 45, 50

Tabela po 6 kolejkach

1. Gryf Gródek 5 15 5 0 0 15:2
2. UM Krynki 5 15 5 0 0 20:2
3. Supraślanka Supraśl 6 15 5 0 1 19:4
4. KS Sokoły 6 7 2 1 3 7:13
5. Sudovia Szudziałowo 6 5 1 2 3 12:13
6. Pogranicze Kuźnica Białostocka 5 2 0 2 3 5:17
7. Iskra Wyszki 6 2 0 2 4 2:18
8. Znicz Suraż 5 1 0 1 4 2:13


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą awansem do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2019 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.