387 osób online

Podlaski futbol: Wyniki środowych spotkań piłkarskich

2013.10.15 00:00
W najbliższą środę (16.10) drużyny na Podlasiu rozegrają mecze ligowe. Poniżej wyniki spotkań.
Podlaski futbol: Wyniki środowych spotkań piłkarskich
Fot: Michał Kardasz

IV liga

12. kolejka

16 października

KS Śniadowo - KS Michałowo 1:3 (0:2). Bramki: Brzozowski 83 (k) - Kossyk 14, 25, 90+2 (k).

Puszcza Hajnówka - Magnat Juchnowiec Kościelny 1:1 (1:0). Bramki: R. Langa 33 - Łukasiuk 57.

Cresovia Siemiatycze - Hetman Białystok 5:0 (3:0). Bramki: Zalewski 31 (k), 89, Kobus 38, Barwiejuk 40, Jurczuk 58.

Sparta 1951 Szepietowo - Sparta Augustów 2:1 (2:0). Bramki: Styś 21, Jamiołkowski 43 - Sobolewski 72.

MKS Mielnik - Orzeł Kolno 0:0.

Pogoń Łapy - Sokół Sokółka 7:0 (0:0). Bramki: Idrissi 47, 80, 83, Minow 57, 68, Hryniuk 78, 89.

Piast Białystok - KS Wasilków 0:2 (0:2). Bramki: Kuleszczyk 30, 45.

Gryf Gródek - Hetman Tykocin 1:0 (1:0). Bramka: Solecki 45.

Tabela

1. KS Wasilków 12 - 32 - 25:1
2. Cresovia Siemiatycze 12 - 26 - 28:8
3. Sparta Augustów 12 - 23 - 22:10
4. KS Michałowo 12 - 21 - 27:15
5. MKS Mielnik 11 - 21 - 18:6
6. Gryf Gródek 12 - 20 - 21:18
7. Sparta 1951 Szepietowo 12 - 20 - 19:12
8. Pogoń Łapy 12 - 20 - 27:13
9. Magnat Juchnowiec Kościelny 12 - 17 - 15:24
10. Puszcza Hajnówka 12 - 16 - 13:12
11. KS Śniadowo 12 - 13 - 23:28
12. Hetman Tykocin 12 - 9 - 13:25
13. Hetman Białystok 12 - 8 - 15:32
14. Sokół Sokółka 11 - 7 - 10:37
15. Orzeł Kolno 12 - 7 - 14:32
16. Piast Białystok 12 - 5 - 9:26


Klasa Okręgowa

12. kolejka

16 października

Pomorzanka Sejny - Ruch Wysokie Mazowieckie 0:4 (0:2). Bramki: Warakomski 20, 65, Brokowski 32, Piszczatowski 75.

Włókniarz Białystok - Gieret Giby 2:1 (0:0). Bramki: Czerniawski 59, Babul 88 - Mickiewicz 85.

Forty Piątnica - Iskra Narew 3:3 (0:1). Bramki: Sawko 50, Kanadys 55, Kowalczyk 75 - Kieżel 20, 65, Przeździak 88.

Wigry II Suwałki - Krypnianka Krypno 2:1 (2:0). Bramki: Pomian 12, Cimochowski 38 - Piotr Gawędzki 50.

Rudnia Zabłudów - Polonia Raczki 2:2 (2:1). Bramki: Gołdowski 3, Obukowicz 29 - Ołowniuk 22, Babkowski 74.

Biebrza Goniądz - Korona Dobrzyniewo Duże 3:0 (2:0). Bramki: M. Purta 20, Jasiński 36, Chrzanowski 60.

Sudovia Szudziałowo - Orlęta Czyżew 5:2 (0:2). Bramki: Hołownia 50, Łukaszewicz 52, 70, Czeremcha 75, Marcinowicz 89 - Milankiewicz 10, Wojno 20.

Pauza: Victoria Jedwabne.

Tabela

1. Ruch Wysokie Mazowieckie 11 - 29 - 57:11
2. Rudnia Zabłudów 11 - 24 - 27:14
3. Krypnianka Krypno 11 - 21 - 32:27
4. Victoria Jedwabne 11 - 20 - 24:23
5. Włókniarz Białystok 11 - 19 - 21:15
6. Wigry II Suwałki 11 - 19 - 17:12
7. Sudovia Szudziałowo 12 - 17 - 26:36
8. Gieret Giby 10 - 16 - 14:14
9. Biebrza Goniądz 11 - 15 - 26:23
10. Pomorzanka Sejny 12 - 15 - 21:33
11. Iskra Narew 11 - 11 - 22:37
12. Orlęta Czyżew 11 - 9 - 16:18
13. Korona Dobrzyniewo Duże 11 - 9 - 12:21
14. Forty Piątnica 11 - 8 - 15:27
15. Polonia Raczki 11 - 3 - 8:27

Cezary Maksimczuk
cezary.m@bialystokonline.pl
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2019 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.