Porażka Ślepska w Krakowie

2017.11.11 17:58
Siatkarze Ślepska Suwałki doznali drugiej porażki w sezonie. Podlaski zespół w 8. kolejce I-ligowych zmagań nie sprostał na wyjeździe ekipie AGH Kraków.
Fot: pixabay.com

Początek sobotniego (11.11) spotkania pomiędzy AGH Kraków a Ślepskiem nie wskazywał na to, że suwalczanie nie wywalczą w stolicy województwa małopolskiego żadnych oczek. A jednak. Mimo wygrania przez podlaską drużynę pierwszego seta 26:24, w kolejnych partiach triumfowali tylko i wyłącznie gospodarze.

Wicemistrzowie I ligi z poprzedniego sezonu z minuty na minutę i z akcji na akcję prezentowali się słabiej, przez co czwarty set przegrali już wyraźnie – do 17 – a cały mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla graczy z Krakowa.

Już w niedzielę (12.11) Ślepsk otrzyma szansę rewanżu na rywalach. Tego dnia odbędzie się bowiem kolejny pojedynek między wspomnianymi drużynami. Tym razem będzie to starcie w ramach Pucharu Polski.

AGH Kraków – Ślepsk Suwałki 3:1 (24:26, 25:20, 25:19, 25:17)