645 osób online

REPERTUAR - Opera i Filharmonia Podlaska - Styczeń

dodane dnia: 2012-12-18 przez: cmg02
Uwaga: impreza już się odbyła.
Termin imprezy:
2013-01-01 - 2013-01-31
4 stycznia, piątek
godz. 18.00 - Stanisław Moniuszko – "Straszny dwór"
Kierownictwo muzyczne: Mieczysław Dondajewski
Reżyseria: Roberto Skolmowski
Scenografia: Paweł Dobrzycki
Duża Scena

5 stycznia, sobota
godz. 18.00 - Stanisław Moniuszko – "Straszny dwór"
Kierownictwo muzyczne: Mieczysław Dondajewski
Reżyseria: Roberto Skolmowski
Scenografia: Paweł Dobrzycki
Duża Scena

8 stycznia, wtorek
godz. 10.00 - Stanisław Moniuszko – "Straszny dwór"
Kierownictwo muzyczne: Mieczysław Dondajewski
Reżyseria: Roberto Skolmowski
Scenografia: Paweł Dobrzycki
Dyrygent: Tadeusz Płatek
Duża Scena

godz. 17.00 - "XXXI Wieczór Kolęd Prawosławnych"
Kuria Prawosławna Białostocko-Gdańska
Duża Scena

9 stycznia, środa
godz. 10.00 - Stanisław Moniuszko – "Straszny dwór"
Kierownictwo muzyczne: Mieczysław Dondajewski
Reżyseria: Roberto Skolmowski
Scenografia: Paweł Dobrzycki
Dyrygent: Tadeusz Płatek
Duża Scena

10 stycznia, czwartek
godz. 10.00 - "Jaś i Małgosia"
Reżyseria: Roberto Skolmowski
Scenografia: Małgorzata Szostakowska
Muzyka: Stefan Kisielewski
Libretto: Jan Brzechwa
Scena Kameralna

godz. 17.00 - XXXI Wieczór Kolęd Prawosławnych
Koncert dla dzieci
Kuria Prawosławna Białostocko-Gdańska
Sala Koncertowa, ul. Podleśna 2

11 stycznia, piątek
godz. 10.00 - "Jaś i Małgosia"
Reżyseria: Roberto Skolmowski
Scenografia: Małgorzata Szostakowska
Muzyka: Stefan Kisielewski
Libretto: Jan Brzechwa
Scena Kameralna

godz. 12.00 - "Otwarta próba generalna"
Jakub Chrenowicz - prowadzący
Sala koncertowa, ul. Podleśna 2

godz. 19.00 - Koncert symfoniczny (A)
A. Schnittke - (K)ein Sommernachtstraum
J. Haydn - Symfonia Nr. 88 G-dur Hob: 1/88
A. Honneger – Concerto da camera na flet i rożek angielski
I. Strawiński - Suita Ognisty Ptak

Orkiestra Opery i Filharmonii Podlaskiej
Jakub Chrenowicz – dyrygent
Kinga Pancerz – flet
Kinga Szmigulska – rożek angielski
Sala koncertowa, ul. Podleśna 2

12 stycznia, sobota
godz. 16.00 - "Jaś i Małgosia" – oficjalna premiera
Reżyseria: Roberto Skolmowski
Scenografia: Małgorzata Szostakowska
Muzyka: Stefan Kisielewski
Libretto: Jan Brzechwa
Scena Kameralna

13 stycznia, niedziela
godz. 12.00 - "Jaś i Małgosia"
Reżyseria: Roberto Skolmowski
Scenografia: Małgorzata Szostakowska
Muzyka: Stefan Kisielewski
Libretto: Jan Brzechwa
Scena Kameralna

13 stycznia, niedziela
Widowisko karnawałowe - Sylwester Juliański

Widowisko karnawałowe/Sylwester Juliański odwołane!
Bilety można zwrócić w kasie Opery i Filharmonii Podlaskiej przy ul. Odeskiej 1. Kasy biletowe otwarte są od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-19.00 i w sobotę w godz. 11.30-19.00; tel. (85) 306 75 04, (85) 306 75 06.

14 stycznia, poniedziałek
godz. 10.00 - "Poniedziałek muzyczny"
Duża Scena

15 stycznia, wtorek
godz. 10.00 - "Jaś i Małgosia"
Reżyseria: Roberto Skolmowski
Scenografia: Małgorzata Szostakowska
Muzyka: Stefan Kisielewski
Libretto: Jan Brzechwa
Scena Kameralna

godz. 11.00, 12.00 - Warsztaty „Instrumenty z duszą”
Roman Kryst, Grażyna Łoś (Częstochowa)
Sala wystawowa

godz. 19.00 - Golec uOrkiestra
Fundusz Białystok Ojcu Świętemu
Duża Scena

16-17 stycznia, środa-czwartek
godz. 9.00, 13.00 - Warsztaty „Instrumenty z duszą”
Roman Kryst, Grażyna Łoś (Częstochowa)
Sala wystawowa

16 stycznia, środa
godz. 10.00 - Chris Williams – "Korczak"
Kierownictwo muzyczne: Tadeusz Płatek
Reżyseria: Roberto Skolmowski
Scenografia: Paweł Dobrzycki
Duża Scena

17 stycznia, czwartek
godz. 10.00 - Chris Williams – "Korczak"
Kierownictwo muzyczne: Tadeusz Płatek
Reżyseria: Roberto Skolmowski
Scenografia: Paweł Dobrzycki
Duża Scena

18 stycznia, piątek
godz. 10.00 - "Jaś i Małgosia"
Reżyseria: Roberto Skolmowski
Scenografia: Małgorzata Szostakowska
Muzyka: Stefan Kisielewski
Libretto: Jan Brzechwa
Scena Kameralna

godz. 19.00 - Koncert symfoniczny (A)
G. Mahler - II Symfonia c-moll
Chór i Orkiestra Opery i Filharmonii Podlaskiej
Jakub Chrenowicz - dyrygent
Violetta Bielecka – przygotowanie chóru
Duża Scena

19 stycznia, sobota
godz. 18.00 - Chris Williams – "Korczak"
Kierownictwo muzyczne: Tadeusz Płatek
Reżyseria: Roberto Skolmowski
Scenografia: Paweł Dobrzycki
Duża Scena

20 stycznia, niedziela
godz. 18.00 - Chris Williams – "Korczak"
Kierownictwo muzyczne: Tadeusz Płatek
Reżyseria: Roberto Skolmowski
Scenografia: Paweł Dobrzycki
Duża Scena

21 stycznia, poniedziałek
godz. 10.00 - Poniedziałek muzyczny
Duża Scena

22 stycznia, wtorek
godz. 10.00 - "Jaś i Małgosia"
Reżyseria: Roberto Skolmowski
Scenografia: Małgorzata Szostakowska
Muzyka: Stefan Kisielewski
Libretto: Jan Brzechwa
Scena Kameralna

23 stycznia, środa
godz. 10.00 - "Jaś i Małgosia"
Reżyseria: Roberto Skolmowski
Scenografia: Małgorzata Szostakowska
Muzyka: Stefan Kisielewski
Libretto: Jan Brzechwa
Scena Kameralna

24 stycznia, czwartek
godz. 10.00 - "Jaś i Małgosia"
Reżyseria: Roberto Skolmowski
Scenografia: Małgorzata Szostakowska
Muzyka: Stefan Kisielewski
Libretto: Jan Brzechwa
Scena Kameralna

25 stycznia, piątek
godz. 18.00 - Stanisław Moniuszko – "Straszny dwór"
Kierownictwo muzyczne: Mieczysław Dondajewski
Reżyseria: Roberto Skolmowski
Scenografia: Paweł Dobrzycki
Dyrygent: Evgeny Volynski
Duża Scena

26 stycznia, sobota
godz. 18.00 - Stanisław Moniuszko – "Straszny dwór"
Kierownictwo muzyczne: Mieczysław Dondajewski
Reżyseria: Roberto Skolmowski
Scenografia: Paweł Dobrzycki
Dyrygent: Evgeny Volynski
Duża Scena

27 stycznia, niedziela
godz. 18.00 - Chris Williams – "Korczak"
Kierownictwo muzyczne: Tadeusz Płatek
Reżyseria: Roberto Skolmowski
Scenografia: Paweł Dobrzycki
Międzynarodowy Dzień Holocaustu
Duża Scena

30 stycznia, środa
godz. 19.00 - "Koncert Kameralny" - 50. rocznica śmierci Francisa Poulenca.

L. Thuille – Sekstet B-dur op.6
J. Francaix –  L’heure du Berger
R. Strauss – Dyl Sowizdrzał op.28
F. Poulenc - Sekstet
Zespół kameralny „Ars Iuvenum”
Magdalena Jakubowska-Puchalska – flet
Luca Neccia – obój
Grzegorz Puchalski – klarnet, kierownictwo artystyczne
Siarhei Yanovich – waltornia
Magdalena Kania – fagot
Robert Marat – fortepian
Sala koncertowa, ul. Podleśna 2

Bilety:
Strefa I
Bilet normalny 75 zł
Bilet ulgowy* 65 zł

Strefa II
Bilet normalny 60 zł
Bilet ulgowy* 50 zł

Strefa III
Bilet normalny 50 zł
Bilet ulgowy* 40 zł

Strefa IV
Bilet normalny 35 zł
Bilet ulgowy* 25 zł

Do zakupu biletów ulgowych na spektakle uprawnieni są, za okazaniem odpowiedniego dokumentu:
- uczniowie, studenci do 26 roku życia, emeryci, renciści i bezrobotni,
- posiadacze odznaki "Zasłużony Działacz Kultury" oraz medalu "Zasłużony Kulturze Gloria Artis",
- nauczyciele szkolnictwa artystycznego;

Dodatkowe informacje na temat zakupu biletów: http://oifp.eu/pl/bilety.html

Polecamy lokal
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2014 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.