406 osób online

Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa, I, II i III liga, a także CLJ. Wyniki weekendowych spotkań

2017.09.22 10:59, Aktualizacja: 2017.09.25 22:26
Najważniejszym piłkarskim wydarzeniem minionego weekendu był hit rozgrywany przy Słonecznej. Na białostockim boisku stanęli naprzeciwko siebie wicemistrz i mistrz kraju. Po pięknym golu Fiodora Cernycha komplet punktów zgarnęli srebrni medaliści.
Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa, I, II i III liga, a także CLJ. Wyniki weekendowych spotkań
Fot: Grzegorz Chuczun

Lotto Ekstraklasa – 10. kolejka

Piątek (22.09)


Piast Gliwice – Arka Gdynia 0:1 (0:0)
Bramka: Rafał Siemaszko 50

Śląsk Wrocław – Lech Poznań 0:2 (0:2)
Bramki: Robert Pich 25, Marcin Robak 45k

Sobota (23.09)

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Lechia Gdańsk 2:1 (0:0)
Bramki: Bartosz Szeliga 47, Gabriel Iancu 90+6k - Rafał Wolski 60

Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze 1:2 (0:0)
Bramki: Łukasz Zwoliński 88 - Mateusz Wieteska 51, Damian Kądzior 66

Korona Kielce – Wisła Kraków 2:1 (1:1)
Bramki: Maciej Górski 37, Goran Cvijanovic 56 - Carlitos 31

Niedziela (24.09)

Zagłębie Lubin – Sandecja Nowy Sącz 1:0 (0:0)
Bramka: Jarosław Kubicki 80

Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa 1:0 (0:0)
Bramka: Fiodor Cernych 87

Poniedziałek (25.09)

Cracovia – Wisła Płock 1:3 (0:0)
Bramki: Javi Hernandez 70 - Nico Varela 49, Giorgi Merebaszwili 80, Dominik Furman 89

Tabela po 10 kolejkach

1. Górnik Zabrze 10 19 5 4 1 22:14
2. Zagłębie Lubin 10 19 5 4 1 15:7
3. Lech Poznań 10 18 5 3 2 15:6

4. Jagiellonia Białystok 10 18 5 3 2 14:12
5. Śląsk Wrocław 10 16 4 4 2 14:12
6. Legia Warszawa 10 16 5 1 4 12:10
7. Wisła Kraków 10 16 5 1 4 13:14
8. Korona Kielce 10 14 4 2 4 12:12
9. Sandecja Nowy Sącz 10 14 4 2 4 9:9
10. Arka Gdynia 10 14 3 5 2 9:10
11. Wisła Płock 10 14 4 2 4 11:13
12. Lechia Gdańsk 10 10 2 4 4 14:15
13. Pogoń Szczecin 10 8 2 2 6 9:14
14. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 10 8 2 2 6 8:13
15. Piast Gliwice 10 8 2 2 6 9:17
16. Cracovia 10 6 1 3 6 11:19



Nice I Liga – 10. kolejka

Piątek (22.09)


GKS Katowice – Chrobry Głogów 2:2 (2:0)
Bramki: Jakub Yunis 24, Bartłomiej Kalinkowski 42 - Przemysław Stolc 56, Mateusz Machaj 67k

Sobota (23.09)

Odra Opole – Stal Mielec 1:0 (0:0)
Bramka: Szymon Skrzypczak 71k

Puszcza Niepołomice – Stomil Olsztyn 3:1 (0:1)
Bramki: Michał Czarny 51, Marcin Stefanik 62, Maciej Domański 88 - Grzegorz Lech 27k

Raków Częstochowa – Bytovia Bytów 3:1 (1:0)
Bramki: Aghwan Papikjan 43, Rafał Figiel 70k, Karol Mondek 81 - Maksymilian Hebel 84

Górnik Łęczna – GKS Tychy 1:0 (0:0)
Bramka: Dariusz Jarecki 46

Chojniczanka Chojnice – Olimpia Grudziądz 0:0 (0:0)

Zagłębie Sosnowiec – Wigry Suwałki 0:1 (0:0)
Bramka: Kamil Kościelny 82

Miedź Legnica – Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:2 (0:1)
Bramki: Szymon Sobczak 12, Łukasz Sierpina 78

Niedziela (24.09)

Pogoń Siedlce – Ruch Chorzów 1:3 (0:0)
Bramki: Jarosław Ratajczak 84 - Artur Balicki 57, Bartosz Nowak 88, Michał Walski 90

Tabela po 10 kolejkach

1. Odra Opole 10 20 6 2 2 15:10
2. Chojniczanka Chojnice 10 19 6 1 3 19:9

3. Miedź Legnica 10 18 5 3 2 15:10
4. Chrobry Głogów 10 18 5 3 2 13:9
5. Stal Mielec 10 17 5 2 3 14:12
6. Bytovia Bytów 10 16 5 1 4 15:11
7. Górnik Łęczna 10 14 4 2 4 11:14
8. Podbeskidzie Bielsko-Biała 10 14 4 2 4 13-:14
9. GKS Tychy 10 14 4 2 4 11:14
10. Puszcza Niepołomice 10 14 4 2 4 13:11
11. Olimpia Grudziądz 10 14 4 2 4 7:8
12. Stomil Olsztyn 10 13 4 1 5 13:16
13. Wigry Suwałki 9 11 3 2 4 6:9
14. Pogoń Siedlce 10 11 3 2 5 10:16
15. Raków Częstochowa 9 11 3 2 4 13:14
16. Zagłębie Sosnowiec 10 10 3 1 6 10:14
17. GKS Katowice 10 9 2 3 5 12:16
18. Ruch Chorzów 10 2 2 1 7 13:16


Ruch Chorzów: - 5 punktów za zaległości finansowe.


II Liga – 10. kolejka 

Piątek (22.09)


Znicz Pruszków – Warta Poznań 0:3 (0:1)
Bramki: Adrian Laskowski 8k, Krystian Sanocki 73, Adrian Cierpka 75

Sobota (23.09)

Błękitni Stargard Szczeciński – Garbarnia Kraków 2:0 (1:0)
Bramki: Grzegorz Szymusik 34, Mateusz Węsierski 68

Stal Stalowa Wola – Radomiak Radom 2:2 (1:2)
Bramki: Adrian Dziubiński 5, 53 - Maciej Świdzikowski 14, Leandro 31k

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Wisła Puławy 1:1 (1:1)
Bramki: Krzysztof Gancarczyk 8 - Piotr Darmochwał 45k

Gryf Wejherowo – Siarka Tarnobrzeg 2:2 (1:2)
Bramki: Mikołaj Gabor 25, Krzysztof Wicki 65 - Jakub Księżniakiewicz 18, Mateusz Broź 32

ŁKS Łódź – Olimpia Elbląg 1:2 (1:0)
Bramki: Jewhen Radionow 41 - Mateusz Szmydt 76, Anton Kołosow 85

GKS Bełchatów – ROW 1964 Rybnik 1:2 (1:1)
Bramki: Piotr Giel 30 - Dawid Bober 42, 50

MKS Kluczbork – Rozwój Katowice 1:1 (0:1)
Bramki: Kamil Nitkiewicz 86k - Bartosz Marchewka 24

Niedziela (24.09)

Gwardia Koszalin – Legionovia Legionowo 1:1 (0:0)
Bramki: Junpei Shimmura 72 - Mateusz Żebrowski 68

Tabela po 10 kolejkach

1. Warta Poznań 10 24 8 0 2 20:6
2. Radomiak Radom 10 24 7 3 0 19:7
3. GKS 1962 Jastrzębie 10 21 6 3 1 17:6

4. ŁKS Łódź 10 17 4 5 1 11:8
5. GKS Bełchatów 10 14 4 2 4 19:14
6. Legionovia Legionowo 10 14 4 2 4 15:12
7. Błękitni Stargard Szczeciński 10 14 3 5 2 8:6
8. Garbarnia Kraków 10 14 4 2 4 15:13
9. Siarka Tarnobrzeg 10 14 4 2 4 17:17
10. Stal Stalowa Wola 10 12 2 6 2 12:14
11. Olimpia Elbląg 10 12 3 3 4 12:14
12. ROW 1964 Rybnik 10 11 3 2 5 14:18
13. Wisła Puławy 10 11 2 5 3 11:12
14. Znicz Pruszków 10 10 3 1 6 11:17
15. Rozwój Katowice 10 8 1 5 4 8:15
16. MKS Kluczbork 10 8 1 5 4 7:18
17. Gryf Wejherowo 10 8 1 5 4 11:14
18. Gwardia Koszalin 10 5 1 2 7 6:22



III liga gr. I – 9. kolejka

Piątek (22.09)

Widzew Łódź – Ursus Warszawa 1:1 (1:0)
Bramki: Radosław Sylwestrzak 5 - Mateusz Muszyński 67

Sobota (23.09)

MKS Ełk – Huragan Morąg 0:1 (0:0)
Bramka: Paweł Galik 83

ŁKS 1926 Łomża – Sokół Aleksandrów Łódzki 0:4 (0:1)
Bramki: Kamil Żylski 7, 81, 88, Jan Kadłubiak 83

Warta Sieradz – Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2:3 (0:2)
Bramki: Patryk Miarka 46sam., Łukasz Mitek 61 - Ołeh Majik 2, Maciej Koziara 17, Mateusz Bany 77

Sokół Ostróda – Pelikan Łowicz 2:1 (0:1)
Bramki: Adrian Korzeniewski 81, Daniel Mlonek 90 - Taras Jaworskyj 41k

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Tur Bielsk Podlaski 0:4 (0:0)
Bramki: Krystian Pałczyński 46, Mateusz Maliszewski 50sam., Sebastin Cuch 59, Karol Drwęcki 88

Victoria Sulejówek – GKS Wikielec 1:1 (1:0)
Bramki: Wojciech Wocial 44 - Cezary Nowiński 73

Niedziela (24.09)

Lechia Tomaszów Mazowiecki – Polonia Warszawa 0:0 (0:0)

Legia II Warszawa – Olimpia Zambrów 4:1 (0:1)
Bramki: Mateusz Majewski 64, 79, Tsubasa Nishi 74, Michał Góral 90k - Michał Domański 19

Tabela po 9 kolejkach

1. Sokół Aleksandrów Łódzki 9 22 7 1 1 16:5
2. Widzew Łódź 9 20 6 2 1 17:5
3. Lechia Tomaszów Mazowiecki 9 20 6 2 1 17:10
4. Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 9 19 6 1 2 17:14
5. Ursus Warszawa 9 18 5 3 1 12:9
6. Huragan Morąg 9 17 5 2 2 14:8
7. Victoria Sulejówek 9 16 5 1 3 20:14
8. Polonia Warszawa 9 15 4 3 2 15:7
9. Legia II Warszawa 9 13 4 1 4 20:11
10. Sokół Ostróda 9 13 4 1 4 14:15
11. Pelikan Łowicz 9 12 4 0 5 21:16
12. Olimpia Zambrów 9 12 4 0 5 10:14
13. ŁKS 1926 Łomża 9 10 3 1 5 8:14

14. MKS Ełk 9 9 3 0 6 7:12
15. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 9 7 2 1 6 12:18
16. Warta Sieradz 9 5 1 2 6 10:18
17. Tur Bielsk Podlaski 9 3 1 0 8 4:31
18. GKS Wikielec 9 1 0 1 8 6:19


Centralna Liga Juniorów gr. wschodnia – 8. kolejka

Sobota (23.09)


MOSP Białystok – UKS SMS Łódź 1:3 (1:1)
Bramki: Damian Oracz 7 - Patryk Makuch 13, 80, Szymon Młynarczyk 86

ŁKS Łódź – Cracovia 0:2 (0:0)
Bramki: Sebastian Strózik 85, Radosław Kanach 90

Progres Kraków – Wisła Płock - odwołany z powodu złego stanu murawy

MKS Polonia Warszawa – Korona Kielce 1:3 (0:1)
Bramki: Michael Ameyaw 73 - Piotr Pierchała 6, Wiktor Długosz 65, Hubert Wojsa 67

Wisła Kraków – Stal Rzeszów 2:0 (1:0)
Bramki: Adrian Grzybek 39, Franciszek Wróblewski 66

Stomil Olsztyn – Legia Warszawa 0:3 (0:0)
Bramki: Mikołaj Neuman 49, Konrad Matuszewski 75, Łukasz Zjawiński 85

Niedziela (24.09)

Resovia – Motor Lublin 0:4 (0:1)
Bramki: Bartłomiej Tkaczuk 18, 68, 76, Cezary Pęcak 79

Znicz Pruszków – Jagiellonia Białystok 0:1 (0:1)
Bramka: Jakub Tabor 44

Tabela po 8 kolejkach

1. Legia Warszawa 8 18 5 3 0 22:6
2. Wisła Kraków 8 18 6 0 2 12:4

3. Korona Kielce 8 18 6 0 2 19:13
4. Progres Kraków 7 16 5 1 1 17:4
5. Jagiellonia Białystok 8 14 4 2 2 11:7
6. MKS Polonia Warszawa 8 14 4 2 2 17:11
7. Motor Lublin 8 14 4 2 2 14:9
8. Resovia 8 12 4 0 4 10:19
9. Cracovia 8 11 2 5 1 12:8
10. Znicz Pruszków 8 10 3 1 4 12:9
11. UKS SMS Łódź 8 9 3 0 5 9:13
12. ŁKS Łódź 8 8 2 2 4 13:15

13. MOSP Białystok 8 6 2 0 6 7:24
14. Stal Rzeszów 8 4 0 4 4 4:12
15. Wisła Płock 7 3 0 3 4 5:15
16. Stomil Olsztyn 8 1 0 1 7 1:16



Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą grą w eliminacjach Ligi Mistrzów lub awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor pomarańczowy - lokata premiująca grą w eliminacjach Ligi Europy.
Kolor niebieski - lokata oznaczająca grę w barażach.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.
Kolor brązowy - lokata premiowana awansem do półfinału CLJ.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2017 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.