535 osób online

Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I, II i III liga, a także CLJ

2020.10.16 07:30, Aktualizacja: 2020.10.20 10:17
Hit 7. kolejki PKO Ekstraklasy, czyli pojedynek Jagiellonii z Lechem, straci nieco na atrakcyjności, bo piłkarskie mecze w Polsce ponownie będą rozgrywane bez udziału publiczności. Pełen terminarz zbliżających się spotkań wygląda następująco.
Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I, II i III liga, a także CLJ
Fot: Grzegorz Chuczun

PKO Ekstraklasa - 7. kolejka

Sobota (17.10)

Cracovia - Piast Gliwice 1:0 (1:0)
Bramka: Pelle van Amersfoort 25k

Górnik Zabrze - Raków Częstochowa 1:3 (1:2)
Bramki: Bartosz Nowak 4 - Ivi Lopez 20, 52, David Tijanić 31

Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 2:1 (1:0)
Bramki: Taras Romanczuk 2, Maciej Makuszewski 68 - Jakub Moder 82k

Niedziela (18.10)

Wisła Płock - Śląsk Wrocław 1:0 (0:0)
Bramka: Torgil Gjertsen 87

Stal Mielec - Wisła Kraków 0:6 (0:3)
Bramki: Michal Frydrych 10, Felicio Brown Forbes 29, Chuca 39, Yaw Yeboah 47, 53, Patryk Plewka 55

Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 2:1 (1:1)
Bramki: Tomas Pekhart 30, 53 - Filip Starzyński 38k

Poniedziałek (19.10)

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań 1:2 (0:0)
Bramki: Maksymilian Sitek 58 - Mateusz Kuzimski 47, Mateusz Kupczak 86

Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 0:1 (0:1)
Bramka: Alexander Gorgon 23

Tabela po 7 kolejkach

1. Raków Częstochowa 7 16 5 1 1 18:8
2. Górnik Zabrze 7 13 4 1 2 13:8
3. Zagłębie Lubin 7 13 4 1 2 9:6

4. Jagiellonia Białystok 6 11 3 2 1 8:6
5. Śląsk Wrocław 6 10 3 1 2 11:7
6. Pogoń Szczecin 5 10 3 1 1 6:4
7. Lechia Gdańsk 6 9 3 0 3 10:9
8. Legia Warszawa 5 9 3 0 2 7:7
9. Lech Poznań 6 8 2 2 2 12:10
10. Wisła Płock 7 8 2 2 3 8:10
11. Warta Poznań 6 7 2 1 3 5:5
12. Wisła Kraków 6 6 1 3 2 10:9
13. Cracovia 7 5 2 4 1 10:10
14. Podbeskidzie Bielsko-Biała 7 5 1 2 4 9:18
15. Stal Mielec 7 5 1 2 4 7:17
16. Piast Gliwice 7 1 0 1 6 3:12

Fortuna I Liga - 9. kolejka

Piątek (16.10)

Miedź Legnica - Puszcza Niepołomice 1:1 (0:0)
Bramki: Joan Roman 50 - Michał Czarny 58

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS 1962 Jastrzębie 2:0 (1:0)
Bramki: Artem Putiwcew 10, Roman Gergel 78k

Odra Opole - Radomiak Radom 1:1 (1:0)
Bramki: Sebastian Bonecki 11 - Leandro 78k

GKS Tychy - Chrobry Głogów 4:0 (2:0)
Bramki: Szymon Lewicki 24, 28, Łukasz Grzeszczyk 70, Damian Nowak 76

Sobota (17.10)

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 0:0 (0:0)

Stomil Olsztyn - Arka Gdynia 1:1 (0:1)
Bramki: Wiktor Biedrzycki 56 - Juliusz Letniowski 42k

Niedziela (18.10)

ŁKS Łódź - Korona Kielce (mecz przełożony)

Sandecja Nowy Sącz - GKS Bełchatów 0:0 (0:0)

Zagłębie Sosnowiec - Resovia (mecz przełożony)

Tabela po 9 kolejkach

1. ŁKS Łódź 8 22 7 1 0 20:4
2. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 8 21 7 0 1 14:3

3. Odra Opole 9 20 6 2 1 9:6
4. Arka Gdynia 8 15 4 3 1 13:5
5. Górnik Łęczna 6 14 4 2 0 10:2
6. GKS Tychy 8 14 4 2 2 11:6

7. Miedź Legnica 9 13 3 4 2 14:11
8. Puszcza Niepołomice 7 11 3 2 2 8:8
9. Widzew Łódź 9 11 3 2 4 7:12
10. Radomiak Radom 7 10 3 1 3 11:10
11. Stomil Olsztyn 9 10 2 4 3 7:9
12. Chrobry Głogów 8 9 2 3 3 9:12
13. Korona Kielce 8 9 2 3 3 6:11
14. Zagłębie Sosnowiec 8 7 2 1 5 8:7
15. GKS Bełchatów 9 7 2 3 4 4:10
16. Resovia 8 4 1 1 6 6:14
17. GKS 1962 Jastrzębie 8 1 0 1 7 4:15
18. Sandecja Nowy Sącz 9 1 0 1 8 5:21


II liga - 9. kolejka

Piątek (16.10)

Chojniczanka Chojnice - KKS 1925 Kalisz 3:0 (2:0)
Bramki: Maciej Kona 6, Robert Ziętarski 24k, Krystian Wachowiak 61

Sobota (17.10)

Stal Rzeszów - Śląsk II Wrocław 0:3 (0:1)
Bramki: Rafał Makowski 27, Sebastian Bergier 56k, 59

Hutnik Kraków - Skra Częstochowa 3:1 (0:0)
Bramki: Krzysztof Świątek 55, Dawid Linca 58, Kamil Sobala 86 - Piotr Nocoń 70k

Górnik Polkowice - Znicz Pruszków 4:0 (2:0)
Bramki: Kamil Wacławczyk 4, Mariusz Szuszkiewicz 19, Karol Fryzowicz 48, Ernest Terpiłowski 90

Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz 0:1 (0:1)
Bramka: Piotr Janczukowicz 15

GKS Katowice - Błękitni Stargard (mecz przełożony)

Niedziela (18.10)

Bytovia Bytów - Wigry Suwałki 1:2 (0:1)
Bramki: Paweł Zawistowski 85k - Patryk Czułowski 11k, Kacper Wełniak 76

Lech II Poznań - Olimpia Elbląg (mecz przełożony)
Sokół Ostróda - Garbarnia Kraków (mecz przełożony)

Pauza: Motor Lublin

Tabela po 9 kolejkach

1. Wigry Suwałki 8 21 7 0 1 15:5
2. Chojniczanka Chojnice 9 19 6 1 2 17:7
3. Górnik Polkowice 8 18 6 0 2 19:7
4. Stal Rzeszów 9 17 5 2 2 14:7
5. Skra Częstochowa 9 16 5 1 3 12:9
6. GKS Katowice 7 14 4 2 1 15:9

7. Bytovia Bytów 9 12 3 3 3 14:11
8. KKS 1925 Kalisz 8 12 4 0 4 11:10
9. Śląsk II Wrocław 8 11 3 2 3 11:10
10. Znicz Pruszków 9 11 3 2 4 7:14
11. Sokół Ostróda 8 10 3 1 4 11:12
12. Hutnik Kraków 9 10 3 1 5 13:18
13. Olimpia Grudziądz 9 10 3 1 5 8:16
14. Błękitni Stargard 8 10 3 1 4 7:15
15. Pogoń Siedlce 8 7 3 1 4 13:16
16. Motor Lublin 8 7 1 4 3 9:12
17. Garbarnia Kraków 7 6 1 3 3 8:13
18. Olimpia Elbląg 8 3 0 3 5 6:12
19. Lech II Poznań 7 3 1 0 6 12:19



III liga (gr. I) - 11. kolejka

Sobota (17.10)

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Kutno 3:0 (1:0)
Bramki: Arkadiusz Ciach 37, Łukasz Sosnowski 68, Marcel Bykowski 89

KS Wasilków - Sokół Aleksandrów Łódzki 1:8 (1:2)
Bramki: Przemysław Panek 3 - Jakub Szarpak 16, 64, Szymon Sołtysiński 45k, Kacper Dziuba 69, Dominik Pecyna 71, Oskar Pióro 74, Jakub Horoszkiewicz 78, Maciej Zieniewicz 90 sam.

Ursus Warszawa - Legia II Warszawa 0:1 (0:0)
Bramka: Kacper Skibicki 59

Broń Radom - Znicz Biała Piska 1:2 (0:2)
Bramki: Piotr Stefański 63 - Bartosz Giełażyn 23k, 45

Concordia Elbląg - Unia Skierniewice 0:1 (0:1)
Bramka: Mateusz Stępień 18

Legionovia Legionowo - Huragan Morąg 1:1 (1:1)
Bramki:m Andrzej Trubeha 8 - Piotr Łysiak 45k

Błonianka Błonie - Ruch Wysokie Mazowieckie 0:0 (0:0)

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Olimpia Zambrów 2:1 (0:1)
Bramki: Michał Wrzesiński 61, Michał Strzałkowski 83 - Michał Steć 33

Niedziela (18.10)

Lechia Tomaszów Mazowiecki - Polonia Warszawa 1:2 (0:1)
Bramki: Bartłomiej Cieślik 76k - Adam Pazio 33, Rafał Kujawa 57

Pelikan Łowicz - RKS Radomsko 2:0 (1:0)
Bramki: Michał Żółtowski 32, Krystian Białas 81

GKS Wikielec - Jagiellonia II Białystok (mecz przełożony)

Tabela po 11 kolejkach

1. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 11 26 8 2 1 28:9
2. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 11 24 8 0 3 22:10
3. Polonia Warszawa 11 23 7 2 2 24:11
4. Sokół Aleksandrów Łódzki 11 21 6 3 2 23:7
5. Pelikan Łowicz 11 21 6 3 2 19:12
6. KS Kutno 11 20 6 2 3 18:13
7. Znicz Biała Piska 11 18 5 3 3 20:18
8. Legionovia Legionowo 10 18 5 3 2 11:7
9. Legia II Warszawa 10 17 5 2 3 19:15
10. Unia Skierniewice 11 16 5 1 5 18:14
11. RKS Radomsko 10 15 4 3 3 14:14
12. Lechia Tomaszów Mazowiecki 11 15 5 0 6 17:27
13. Błonianka Błonie 11 14 4 2 5 23:18
14. Jagiellonia II Białystok 9 14 4 2 3 14:11
15. Broń Radom 11 12 3 3 5 10:18
16. GKS Wikielec 10 11 3 2 5 17:24
17. Ursus Warszawa 11 10 3 1 7 14:18
18. Concordia Elbląg 11 10 3 1 7 11:18

19. Olimpia Zambrów 11 9 3 0 8 18:20
20. Huragan Morąg 11 8 2 2 7 14:24
21. Ruch Wysokie Mazowieckie 9 7 1 4 4 8:20
22. KS Wasilków 11 1 0 1 10 4:38



Centralna Liga Juniorów - 10. kolejka

Sobota (17.10)

Pogoń Szczecin - Gwarek Zabrze 1:0 (0:0)
Bramka: Wadym Załeśkyj 90

UKS SMS Łódź - Jagiellonia Białystok (mecz przełożony)

Wisła Kraków - Korona Kielce 2:1 (0:1)
Bramki: Jakub Zima 51k, 64 - Szymon Płocica 19

Hutnik Kraków - Lech Poznań (mecz przełożony)

Escola Varsovia Warszawa - Śląsk Wrocław 1:2 (0:1)
Bramki: Filip Szewczyk 73 - Michał Dryja 28, Michał Skowron 83

Niedziela (18.10)

Lechia Gdańsk - Cracovia 3:3 (2:1)
Bramki: Krystian Okoniewski 22, 42, 85 - Bartłomiej Kafel 27, 60, Jakub Chrupcała 90k

Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 1:2 (0:1)
Bramki: Maksymilian Gandziarowski 46 - Marcel Górski 17, Oliwier Sławiński 67

Legia Warszawa - Arka Gdynia (mecz przełożony na 4.11)

Tabela po 10 kolejkach

1. Wisła Kraków 10 21 7 0 3 26:16
2. Śląsk Wrocław 9 21 7 0 2 20:9
3. Zagłębie Lubin 9 20 6 2 1 18:10
4. Cracovia 9 17 5 2 2 20:14
5. Pogoń Szczecin 9 16 5 1 3 18:18
6. Legia Warszawa 8 16 5 1 2 19:8
7. UKS SMS Łódź 9 13 4 1 4 16:15
8. Górnik Zabrze 8 12 4 0 4 13:11
9. Lech Poznań 9 12 3 3 3 11:16
10. Jagiellonia Białystok 9 11 3 2 4 21:17
11. Gwarek Zabrze 10 9 2 3 5 9:17
12. Escola Varsovia Warszawa 10 9 2 3 5 10:17
13. Arka Gdynia 9 9 3 0 6 18:23
14. Lechia Gdańsk 9 7 2 1 6 11:16
15. Korona Kielce 8 7 2 1 5 16:18
16. Hutnik Kraków 9 6 2 0 7 8:29


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą grą w eliminacjach Ligi Mistrzów lub awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor pomarańczowy - lokata premiująca grą w eliminacjach Ligi Europy lub baraże o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2021 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.