Siatkówka. Bolesna porażka Ślepska

2015.04.26 00:00
Bolesnej porażki w pierwszym spotkaniu II rundy play-off doznał Ślepsk Suwałki. Podopieczni Piotra Poskrobko przegrali 0:3.
Fot: Ślepsk Suwałki fanpage

Dzisiejszy dzień wyraźnie nie należał do zawodników z Suwałk, mimo że początek spotkania tego zupełnie nie zapowiadał. Podopieczni Piotra Poskrobko szybko wyszli na prowadzenie 3:0, ale z biegiem czasu to goście zaczęli przejmować inicjatywę, wygrywając ostatecznie 25:20.

Druga partia była bardzo wyrównana, ale tylko do stanu 20:21 dla Victorii. Gracze z Wałbrzycha lepiej wytrzymali końcówkę i ten set również padł ich łupem w stosunku 25:21.

Trzeci set był pod pełną kontrolą gości, którzy prowadzili od początku do końca nie dając sobie wydrzeć zwycięstwa.

Już w poniedziałek (27.04), o godzinie 18.00 odbędzie się kolejny mecz z udziałem obu ekip. Miejmy nadzieję, że zakończy się zupełnie inaczej niż miało to miejsce dziś.

Ślepsk Suwałki - Victoria PWSZ Wałbrzych 0:3 (20:25, 21:25, 20:25)

Ślepsk Suwałki: Urbanowicz, Smoliński, Schamlewski, Modzelewski, Skrzypkowski, Gonciarz, Andrzejewski (L), Kluth, Rudzewicz, Makowski, Winnik(K), Rawiak

Victoria Wałbrzych: Krulicki, Olszewski, Kamiński, Kaczmarek, Krzywiecki, Filipiak, Fijałek, Piórkowski, Karpiewski, Zieliński, Olczyk, Mihułka (L)