Siatkówka. Ślepsk robi swoje. Trzy punkty jadą do Suwałk

2016.02.27 20:13
Kolejny mecz i kolejne zwycięstwo. Siatkarze z Suwałk w 23. kolejce I ligi pokonali na wyjeździe KPS Siedlce bez straty seta.
Fot: Fanpage Ślepsk Suwałki

Ślepsk od początku narzucił swój styl gry i udokumentował to wygrywając pierwsze dwa sety odpowiednio do 22 i 14. Podobnie miało być i w trzeciej partii, ale już tak lekko nie było. Przy stanie 24:22 na korzyść graczy z Suwałk najpierw Winnik zaatakował w aut, a po chwili mieliśmy as serwisowy zawodnika KPS Siedlce i zrobiło się 24:24.

Końcówkę seta lepiej wytrzymali gracze Ślepska, którzy ostatecznie wygrali 30:28, a cały mecz 3:0. Za tydzień (5.03) suwalczanie zmierzą się na własnej hali z Wartą Zawiercie.

KPS Siedlce - Ślepsk Suwałki 0:3 (22:25, 14:25, 28:30)

Ślepsk Suwałki: Urbanowicz, Schitkov, Mendak, Zapłacki, Wasilewski, Gonciarz, Andrzejewski (libero), Hunek (K), Rudzewicz, Winnik, Lewiński, Skrzypkowski.

1. Ślepsk Suwałki 23 50 60:32
2. GKS Katowice 21 46 54:28
3. KS Espadon Szczecin 22 46 55:31
4. APP Krispol Września 23 44 53:33
5. SMS PZPS Spała 22 43 54:34
6. Aluron Virtu Warta Zawiercie 22 39 46:36