Siatkówka. Ślepsk znowu zwycięski. W II lidze lider nie do zatrzymania

2016.01.23 00:00
Podlaskie zespoły nie zwalniają tempa. W sobotę w I lidze na zwycięskie tory powrócił Ślepsk. W II lidze, w derbach województwa SKS nie dał żadnych szans siatkarzom z Białegostoku.
Fot: Fanpage Ślepsk Suwałki

I liga. Goście postraszyli w pierwszym secie

Na zwycięską ścieżkę powrócili siatkarze Ślepska. Suwałczanie pokonali we własnej hali Stal Nysa 3:1. Mecz jednak nie był łatwy. Pierwszy set należał do gości. W drugiej partii podrażniony Ślepsk wygrał 25:10. Trzeciej odsłonie towarzyszyły nie lada emocje. Drużyna z Suwałk wygrała na przewagi - 26:24. Czwarty set i jak się później okazało był ostatnim w dzisiejszym dniu. Ślepsk wygrał 25:21, a całe spotkanie ostatecznie 3:1.

Ślepsk Suwałki - Stal PWSZ Nysa 3:1 (20:25, 25:10, 26:24, 25:21)

II liga. Lider nie do zatrzymania

W derbach województwa liderujący SKS nie dał żadnych szans drużynie BAS Białystok. Hajnowianie zwyciężyli pewnie i przekonująco - 3:0. Za tydzień (30.01) białostoczanie będą mieli okazję do rehabilitacji. Podopieczni Czesława Tobolskiego zagrają z AZS UWM II Olsztyn. Z kolei SKS zmierzy się w stolicy z drużyną Metro Warszawa.

Porażki doznał Centrum Augustów. Gracze z Podlasia przegrali z niżej notowanym Czołgiem Warszawa 1:3.

SKS Hajnówka - BAS Białystok 3:0 (25:15, 25:20, 25:13)

Centrum Augustów - Czołg AZS UW Warszawa 1:3 (23:25, 28:26, 23:25, 15:25)