Siatkówka. Wicelider z Suwałk nie zwalnia tempa

2015.03.08 00:00
Zwycięstwem 3:1 siatkarzy Ślepska Suwałki nad AZS AGH Kraków zakończyło się spotkanie 24. kolejki I ligi. Podopieczni Piotra Poskrobko, dzięki tej wygranej, tracą już zaledwie dwa "oczka" do lidera rozgrywek.
Fot: Ślepsk Suwałki fanpage

Pierwsze dwa sety zawodnicy z Podlasia wygrali pewnie, odpowiednio 25:22 oraz 25:19. Wydawało się, że w trzecim Ślepsk również nie powinien mieć problemów ze zwycięstwem, jednak jak to często bywa, to co się wydaje, nie jest takie oczywiste. Siatkarze z Krakowa zagrali naprawdę nieźle, wygrywając trzecią partię 26:24.

Początek czwartego seta należał do gości, ale przy stanie 5:7 to Suwalczanie ponownie zaczęli dyktować warunki. Podopieczni Piotra Poskrobko zdobyli pięć punktów z rzędu i wyszli na prowadzenie 10:7. Od tego momentu Ślepsk nie oddał już prowadzenia i ostatecznie wygrał czwartą partię 25:19.

Po tym zwycięstwie siatkarze z Suwałk mają zaledwie dwa punkty straty do lidera rozgrywek - Camper Wyszków.

Ślepsk Suwałki - AZS AGH Kraków 3:1 (25:22, 25:19, 24:26, 25:)

Ślepsk Suwałki: Urbanowicz, Smoliński, Skrzypkowski, Modzelewski, Winnik, Rudzewicz, Schamlewski, Gonciarz, Andrzejewski (L), Makowski, Kluth, Rawiak.