Siatkówka. Z małymi kłopotami, ale zwycięsko. Ślepsk pokonał AGH Kraków

2016.03.19 20:41
Z małymi kłopotami, ale co najważniejsze zwycięsko z meczu z AGH Kraków wyszli siatkarze Ślepska. Suwalczanie ograli swoich rywali 3:1.
Fot: Fanpage Ślepsk Suwałki

Początek z niżej notowanym rywalem nie zapowiadał takich emocji w Suwałkach. Ślepsk wygrał pierwszy set dość łatwo - 25:17. W drugiej partii emocje trwały aż do samego końca, ale i tu lepiej zaprezentowali się gospodarze, zwyciężając 26:24.

Set numer trzy ponownie był bardzo wyrównany, jednak to AGH lepiej wytrzymało końcówkę (27:29). W odsłonie czwartej i, jak się później okazało, ostatniej Ślepsk nie pozostawił żadnych złudzeń, wygrywając 25:20, a cały mecz 3:1.

Drużyna z Suwałk rundę zasadniczą zakończyła na miejscu drugim.

Ślepsk Suwałki - AGH Kraków 3:1 (25:17, 26:24, 27:29, 25:20)

Ślepsk Suwałki: Urbanowicz, Shchitkov, Mendak, Pietkiewicz, Zapłacki, Wasilewski, Gonciarz, Andrzejewski (libero), Hunek, Winnik, Lewiński i Skrzypkowski.

1. GKS Katowice 26 59 68:33
2. Ślepsk Suwałki 26 57 68:36
3. SMS PZPS Spała 26 54 66:37
4. KS Espadon Szczecin 26 51 62:39
5. APP Krispol Września 26 50 59:37
6. Aluron Virtu Warta Zawiercie 26 50 58:40