"Słoneczni" nie obronili pierwszego miejsca

2011.10.10 00:00
Szczypiorniści MOKS-u Słoneczny Stok Białystok nie obronili pozycji lidera. Podopieczni trenera Andrzeja Nocnego przegrali na własnym parkiecie z Trójką Ostrołęka 27:34 (17:18).
Fot: M. Kardasz
Przemysław Borsuk (z lewej) doznał kontuzji w meczu z Trójką

Białostoczanie prowadzili do momentu kontuzji Przemysława Borsuka w 16. minucie. Po tym zdarzeniu inicjatywę przejęli gracze z Ostrołęki, którzy schodzili na przerwę z jednobramkowym prowadzeniem.

"Słoneczni" w drugiej połowie grali ambitnie i do 48. minuty toczyła się zacięta walka. Wtedy białostoczanie otrzymali dwie kary i goście wykorzystali przewagę odskakując zawodnikom MOKS-u na kilka punktów, których nie udało się już odrobić i mecz zakończył się wygraną Trójki.

Po tej porażce podopieczni Nocnego spadli na szóstą pozycję. W następnej kolejce "Słoneczni" zagrają na wyjeździe z Kasztelanem Sierpc.

MOKS Słoneczny Stok Białystok - UMKS Trójka Ostrołęka 27:34 (17:18).