Najpierw poprowadzili Jagę do zwycięstwa, teraz zbierają zasłużone laury
2018.11.06 12:40
Wiemy już, jak wygląda oficjalna jedenastka 14. kolejki Lotto Ekstraklasy. Dominują w niej piłkarze Legii Warszawa, choć w przednich formacjach znalazło się też miejsce dla graczy Dumy Podlasia.
4 gole Jagiellonii w Sosnowcu. Beniaminek nie miał nic do powiedzenia
2018.11.05 17:00
W zamykającym 14. kolejkę Lotto Ekstraklasy spotkaniu Jagiellonia rozbiła na wyjeździe Zagłębie Sosnowiec 4:1. Gole dla podlaskiej drużyny zdobywali Świderski (dwa), Novikovas oraz Burliga.
Jerzy Brzęczek rozesłał powołania. Jest nominacja dla Jagiellończyka
2018.11.05 16:25
Selekcjoner reprezentacji Polski ogłosił kadrę na najbliższe mecze z Portugalią i Czechami. W gronie powołanych zawodników znalazł się Przemysław Frankowski.
Wigry zmieniają trenera
2018.11.05 13:25
Kamil Socha nie jest już trenerem suwalskich Wigier. Powód? Słabe wyniki.
BAS jest monotonny. Ciągle wygrywa i wygrywa
2018.11.05 10:59
Siatkarze BAS-u odnieśli w sobotę (3.11) kolejne zwycięstwo w tym sezonie i z bilansem 5 wygranych, 0 porażek przewodzą w II-ligowej stawce (gr. 2).
Piłka ręczna. Bestios i Szczypiorniak z kompletem punktów
2018.11.05 09:27
8. kolejka II ligi piłki ręcznej (gr. mazowieckiej) przyniosła 2 zwycięstwa podlaskich klubów. Triumfy odniosły ekipy Bestiosu Białystok i Szczypiorniaka Dąbrowa Białostocka.
Osłabiona Jaga jedzie na teren outsidera
2018.11.04 15:02
Na zakończenie 14. kolejki Lotto Ekstraklasy Jagiellonia Białystok zmierzy się w Sosnowcu z miejscowym Zagłębiem. Beniaminek rozgrywek zajmuje aktualnie ostatnie miejsce w tabeli.
Słoneczni grają do końca. Cenny remis białostoczan
2018.11.04 11:20
W 6. kolejce Futsal Ekstraklasy doszło do starcia Clearexu Chorzów z MOKS-em Słoneczny Stok Białystok. Podlasianie kilka minut przed końcem spotkania przegrywali 1:3, ale ostatecznie - dzięki ambitnej grze - zdołali uratować remis.
5-setowy pojedynek Ślepska Suwałki
2018.11.04 10:20
Siatkarze Ślepska Suwałki w sobotni (3.11) wieczór dopisali do swego dorobku kolejne 2 punkty. Podopieczni Mateusza Mielnika pokonali bowiem po tie-breaku MCKiS Jaworzno.
Żubry i Tur nadal bez porażki
2018.11.04 09:11
W sobotę (3.11) koszykarskie zespoły z Podlasia rozegrały kolejne mecze na szczeblu II ligi. Żubry pokonały Hutnika Warszawa, natomiast Tur uporał się z ŁKS-em AZS UŁ SG Łódź.
Złoty medal białostoczanki na zawodach Pucharu Świata
2018.11.04 08:17
Natalia Maliszewska po raz 1. w swojej karierze wygrała zmagania zaliczane do cyklu Pucharu Świata w short-tracku. Zawodniczka Juvenii Białystok triumfowała w wyścigu na 500 m rozgrywanym w Calgary.
Lider pokazał klasę. Wigry były bez szans
2018.11.03 17:34
W rywalizacji Wigier Suwałki z Rakowem Częstochowa nie doszło do żadnej niespodzianki. Na stadionie przy ul. Zarzecze triumfowali goście, którzy rozbili Biało-Niebieskich aż 3:0.
Grali podlascy III-ligowcy. Zapunktował tylko Ruch
2018.11.03 16:19
Z trójki podlaskich przedstawicieli w 15. kolejce piłkarskiej III ligi (gr. I) jakąkolwiek zdobycz punktową do swego dorobku dopisał jedynie Ruch Wysokiem Mazowieckie, który zremisował na wyjeździe z MKS-em Ełk.
Mistrzowie rekrutują
2018.11.02 14:08
Specjalizujący się w futbolu amerykańskim klub Lowlanders Białystok ogłosił, że w dniach 5 i 7 listopada będzie prowadzić rekrutację do zespołu seniorów.
Podlaski futbol. A-klasa (gr. II) - 11. kolejka
2018.11.02 11:55
Na czas zimowej przerwy liderem II gr. podlaskiej A-klasy został KS Grabówka. Druga w tabeli Narew Choroszcz także spisuje się jednak bardzo okazale i najlepszej ekipie w stawce ustępuje jedynie gorszym bilansem bramkowym.
Podlaski futbol. A-klasa (gr. I) - 11. kolejka
W weekend (3-4.11) rozegrana została ostatnia w tym roku piłkarska kolejka na szczeblu A-klasy. Na rundę wiosenną zawodnicy i kibice będą musieli czekać niemal pół roku.
Podlaski futbol. Klasa okręgowa - 13. kolejka
2018.11.02 11:54
Zaplanowany na niedzielę (4.11) mecz pomiędzy Krypnianką Krypno a Sokołem 1946 Sokółka to był hit rundy jesiennej w podlaskiej klasie okręgowej. Oba zespoły są bowiem głównymi kandydatami do awansu i zajmują dwa czołowe miejsca w stawce.
Podlaski futbol. IV liga - 15. kolejka
2018.11.02 11:53
15. kolejka podlaskiej IV ligi rozpoczęła się już w środę (31.10) od rywalizacji Magnata Juchnowiec Kościelny ze Spartą 1951 Szepietowo. Pozostałe mecze w tej serii gier odbyły się w sobotę i niedzielę (3-4.11).
Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa, I, II i III liga, a także CLJ
2018.11.02 10:14
14. kolejka Lotto Ekstraklasy przyniosła m.in. pojedynek 2. w tabeli Jagiellonii z ostatnim w stawce Zagłębiem Sosnowiec. Ciekawie było także na poziomie Fortuna I Ligi, gdzie suwalskie Wigry podejmowały u siebie lidera z Częstochowy.
Męczarnie Jagi w Katowicach. Białostoczanie awansowali po golu w 126. minucie [ZDJĘCIA]
2018.10.31 19:30
Jagiellonia w 1/16 finału Pucharu Polski mierzyła się na wyjeździe z GKS-em Katowice. Duma Podlasia przez ponad 120 minut gry biła głową w mur, ale w końcu się udało. Żółto-Czerwoni po bramce Guilherme z rzutu karnego awansowali dalej.