W 2. kolejce podlaskiej A-klasy (gr. II) większość spotkań rozegrana została w niedzielę (2.09). Dzień wcześniej odbył się tylko pojedynek Znicza Suraż z Supraślanką Supraśl.
2018.08.31 12:15
W sobotę (1.09) w podlaskiej A-klasie (gr. I) doszło do starcia rezerw IV-ligowców. Naprzeciwko siebie stanęły drugie garnitury Cresovii Siemiatycze i Tura Bielsk Podlaski.
Podlaski futbol. Klasa okręgowa - 4. kolejka
2018.08.31 12:14
Sokół 1946 Sokółka i Krypnianka Krypno to jedyne zespoły, które po 4 seriach zmagań mają na swoim koncie komplet punktów. Pozostałe ekipy przynajmniej raz zaznały już smaku porażki.
Podlaski futbol. IV liga - 5. kolejka
2018.08.31 12:13
Grający głównie młodymi zawodnikami MOSP Białystok po 4 kolejkach zmagań wciąż pozostawał bez punktów. Zła seria dobiegła jednak końca, bo w meczu numer 5 ekipa ze stolicy Podlasia odniosła jednobramkowy triumf.
Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa, I, II i III liga, a także CLJ
2018.08.31 09:46
7. kolejka Lotto Ekstraklasy była ostatnią serią zmagań przed wrześniową przerwą na mecze reprezentacji. W miniony weekend na murawy wybiegli też piłkarze występujący na poziomie I, II czy III ligi, a także juniorzy starsi z CLJ.
Jedno miejsce, dwie imprezy. Stadion będzie tętnić życiem
2018.08.30 15:37
W niedzielę (2.09) na terenie stadionu miejskiego przeprowadzone zostaną dwa wydarzenia - bieg z przeszkodami Hero Run oraz piknik rodzinny.
Zawodniczka białostockiego klubu wicemistrzynią Europy
2018.08.30 09:23
19-29 sierpnia w łotewskiej Rydze odbywały się Mistrzostwa Europy Juniorów w Szachach. Polska na tej imprezie zdobyła jeden medal. Krążek na szyi zawiesiła Oliwia Kiołbasa z klubu MUKS Stoczek 45 Białystok.
Centralna Liga Juniorów. Jagiellonia odrabiała zaległości
2018.08.29 15:47
W środę (29.08) w samo południe młodzi zawodnicy Jagiellonii stoczyli zaległy mecz 3. kolejki Centralnej Ligi Juniorów. Podopieczni Wojciecha Kobeszki i Jana Pawłowskiego mierzyli się na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław i spotkanie to zremisowali.
Jagiellonia biega dużo, ale nie najwięcej
2018.08.29 11:08
Zainstalowany kilka miesięcy temu na ekstraklasowych stadionach system TRACAB pozwala na pozyskanie wielu ciekawych statystyk biegowych. Dzięki nowej technologii wiemy m.in. to, ile dana drużyna przebiega kilometrów w ciągu jednego meczu.
Romanczuk z wyróżnieniem, Novikovas i Lasickas z powołaniami
2018.08.28 17:06
Wtorek (28.08) przyniósł piłkarzom Jagiellonii kilka dobrych wiadomości. Taras Romanczuk dowiedział się, że został nominowany do oficjalnej jedenastki kolejki, zaś Arvydas Novikovas i Justas Lasickas otrzymali powołania do reprezentacji Litwy.
Nowy rok szkolny na białostockich pływalniach. To warto wiedzieć
2018.08.28 15:45
Już za kilka dni ruszy nowy sezon na białostockich pływalniach. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną 3 obiekty BOSiR-u.
Dwóch Jagiellończyków powołanych do młodzieżowej reprezentacji Polski
2018.08.28 13:47
Czesław Michniewicz ogłosił nazwiska zawodników, których zabierze na zgrupowanie młodzieżowej reprezentacji Polski w Grodzisku Wielkopolskim. Powołana grupa stoczy też boje w ramach kwalifikacji do EURO U-21.
Chorten Boxing Night II. Pojawiły się pierwsze uszczypliwości
2018.08.28 11:22
Podczas sportowego pożegnania lata na stadionie BOSiR-u doszło do spotkania Roberta "Shy" Świerzbińskiego z Rafałem Jackiewiczem. Obaj panowie 14 września stoczą walkę na białostockiej gali Chorten Boxing Night II.
W Korycinie toczono bój o Błotną Tarczę Podlasia
2018.08.28 10:14
Po czterech latach przerwy wznowiono zmagania o Puchar Podlasia w Piłce Błotnej. Do rywalizacji przystąpiły dwa zespoły żeńskie i osiem męskich.
Pierwsze powołania Jerzego Brzęczka. Na liście są piłkarze Jagiellonii
2018.08.27 13:56
Jerzy Brzęczek ogłosił nazwiska 27 zawodników, którzy znajdą się w kadrze reprezentacji Polski na wrześniowy mecz w Lidze Narodów i towarzyskie starcie z Irlandią. W gronie szczęśliwców jest 2 graczy Dumy Podlasia.
Maratony Kresowe w Mielniku. Zwycięstwo Białorusina
2018.08.27 10:01
Kolarska impreza w Mielniku padła łupem Yauheniego Navasada. Białorusin wygrał zmagania na liczącej 67 km trasie BLU Maratonu, przemierzając dystans w czasie 2 godzin, 34 minut i 40 sekund.
Triumf Wigier w derbach północno-wschodniej Polski
2018.08.26 20:45
W meczu 7. kolejki Fortuna I Ligi Wigry - na własnym terenie - mierzyły się ze Stomilem Olsztyn. Biało-Niebiescy, dzięki bramkom Kamila Sabiłły i Filipa Karbowego, zwyciężyli to spotkanie 2:0.
Rekordu nie będzie. Jaga gorsza od beniaminka z Legnicy
2018.08.26 14:29
Kibice przy ul. Słonecznej obejrzeli w niedzielę (26.08) bardzo emocjonujący mecz okraszony aż pięcioma golami. Niestety komplet oczek powędrował do Legnicy, bo to Miedź okazała się o jedno trafienie lepsza.
Pogrom. Olimpia Zambrów rozniosła rezerwy warszawskiej Legii
2018.08.26 13:29
W 4. kolejce piłkarskiej III ligi (gr. I) z podlaskich drużyn zwycięstwo odniosła tylko zambrowska Olimpia, która w efektowny sposób pokonała rezerwy mistrzów Polski aż 4:0.
Centralna Liga Juniorów. Młoda Jagiellonia gra do końca
2018.08.25 17:14
W meczu 4. kolejki Centralnej Ligi Juniorów Jagiellonia Białystok mierzyła się na własnym terenie z Escolą Varsovia. Pojedynek ten zakończył się wynikiem 2:2, choć jeszcze kilkanaście minut przed końcem rywalizacji goście prowadzili 2:0.