Białostoczanie pozostali na dnie tabeli
2013.11.11 00:00
Futsaliści Elhurtu-Elmet Helios Białystok przegrali wyjazdowy mecz z Vamosem Gdańsk 2:4 (0:2). Podopieczni trenera Dariusza Gołdowskiego pozostali na ostatnim miejscu w tabeli.
Porażka "Słonecznych" w Siemiatyczach
2013.11.10 00:00
W sobotę (9.11) piłkarze ręczni MOKS-u Słoneczny Stok Białystok rozegrali swój pierwszy mecz w III lidze mężczyzn. Debiut wypadł słabo. "Słoneczni" przegrali w Siemiatyczach z miejscowym TS-em 21:31.
Reaktywacja piłki ręcznej w Białymstoku
2013.11.09 00:00
Dziś (9.11) drużyna MOKS-u Słoneczny Stok Białystok rozegra swój pierwszy mecz w III lidze. "Słoneczni" zmierzą się na wyjeździe z TS Siemiatycze. Początek meczu o godzinie 16.00.
Zawodnik Jagiellonii Białystok jest już po zabiegu
Nika Dzalamidze, który w poniedziałkowym meczu z Piastem Gliwice doznał kontuzji, przeszedł w piątek zabieg rekonstrukcji więzozrostu w stawie skokowym i w tym roku na boisku już się nie pojawi - poinformował na oficjalnej stronie internetowej białostocki klub.
Chciałbyś aktywnie spędzić czas? Odwiedź Ośrodek Tenisa Ziemnego Stanley
2013.11.08 00:00
Chciałbyś nauczyć się gry w tenisa ziemnego pod okiem doświadczonych trenerów i przy okazji poczuć smak ligowej rywalizacji? A może interesuje Cię pójście ścieżką wytyczoną przez Agnieszkę Radwańską lub Jerzego Janowicza? Teraz masz okazję spełnić swoje sportowe marzenia w białostockim Ośrodku Tenisa Ziemnego Stanley.
Jagiellonia Białystok - Zawisza Bydgoszcz [RELACJA LIVE]
Dziś Jagiellonia Białystok zremisowała na własnym stadionie z Zawiszą Bydgoszcz 1:1 (0:0). Bramkę dla żółto-czerwonych zdobył w 61. minucie Dawid Plizga. Chwilę później wynik meczu ustalił Vahan Gevorgyan.
Przełamanie nastąpi w Gdańsku?
Po trzech tygodniach przerwy zawodnicy I ligi futsalu (grupa północna) wracają do rywalizacji. W niedzielę (10.11) Elhurt-Elmet Helios Białystok zmierzy się na wyjeździe z Vamosem Gdańsk.
Na ulicach Białegostoku odbędzie się XIII Bieg Niepodległości
2013.11.07 00:00
W najbliższą sobotę (9.11) odbędzie się XIII Bieg Niepodległości. Organizatorzy przygotowali trasę o dystansie 10 km. Do tej pory udział w biegu zgłosiło ponad 200 uczestników różnych narodowości.
Podlaski futbol: Wyniki weekendowych spotkań piłkarskich
W najbliższy weekend (9-10.11) drużyny z Podlasia rozegrają mecze ligowe. Poniżej wyniki spotkań.
Zawodnik z Białegostoku powołany do reprezentacji Polski U-21 w futsalu
Zawodnik Elhurtu-Elmet Helios Białystok - Przemysław Siuchno - otrzymał powołanie do reprezentacji Polski U-21 w futsalu na wyjazdowy dwumecz ze Słowenią, który odbędzie się w dniach 24-25.11. Spotkania zostaną rozegrane w miejscowościach Naklo i Trzic.
Ściąga kibica: Wyniki weekendowych spotkań piłkarskich
W najbliższy weekend (9-10.11) drużyny z Podlasia oraz ich rywale rozegrają mecze ligowe. Poniżej wyniki spotkań.
Dziesięć medali zawodniczek z Podlasia na II Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Kobiet w boksie
2013.11.06 00:00
W minionym tygodniu w Karczewie odbyły się II Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Kobiet w boksie.
Dwaj piłkarze białostockich klubów powołani na konsultację reprezentacji Polski U-17
Dwaj piłkarze białostockich klubów zostali powołani na konsultację reprezentacji Polski U-17. Odbędzie się ona w dniach 18-21 listopada w Woli Chorzelowskiej.
Najwyższy czas rozpocząć marsz w górę tabeli
W miniony poniedziałek (4.11) białostoczanie rozegrali wyjazdowy mecz z Piastem. Spotkanie w Gliwicach było ostatnim dla żółto-czerwonych w pierwszej rundzie rozgrywek. W najbliższy piątek rozpoczyna się rewanżowa seria gier.
Piłkarz Jagiellonii Białystok powołany do reprezentacji Polski
2013.11.05 00:00
Trener reprezentacji Polski - Adam Nawałka - powołał zawodników na towarzyskie mecze ze Słowacją (15 listopada we Wrocławiu) i Irlandią (19 listopada w Poznaniu). Wśród nominowanych znalazł się obrońca Jagiellonii Białystok - Michał Pazdan.
Wydział Gier i Ewidencji Podlaskiego ZPN zweryfikował wyniki kilku spotkań
Wydział Gier i Ewidencji Podlaskiego ZPN zweryfikował kilka spotkań. Najczęstszą przyczyną walkowerów było niestawienie się drużyny na zawody lub występ nieuprawnionego zawodnika.
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok [RELACJA LIVE]
2013.11.04 00:00
Dziś Jagiellonia Białystok przegrała wyjeździe z Piastem Gliwice 1:2 (0:0). Bramkę dla żółto-czerwonych zdobył Bekim Balaj w 56. minucie gry. Gospodarze odpowiedzieli trafieniem Rubena Jurado z rzutu karnego w 66 minucie. Chwilę później wynik ustalił Csaba Horváth.
Jagiellonia Białystok pójdzie w Gliwicach za ciosem?
Dziś (4.11) Jagiellonia Białystok zagra na wyjeździe z Piastem Gliwice. Czy piłkarze pokrzepieni czwartkowym zwycięstwem nad Lechem Poznań pójdą za ciosem?