Szybko, łatwo i przyjemnie. Ślepsk znów wygrywa

2019.02.02 20:08
W meczu 22. kolejki siatkarskiej I ligi Ślepsk Suwalki odniósł kolejne łatwe zwycięstwo, pokonując 3:0 na wyjeździe Tauron AZS Częstochowa.
Fot: Ślepsk Suwałki

Drugie zwycięstwo z rzędu w trzech setach zanotowali gracze Ślepska Suwałki. Po pokonaniu Buskowianki Kielce, tym razem na wyjeździe bez problemów odprawili Tauron AZS Częstochowa.

Suwalczanie wygrywali sety kolejno do 21, 16 i znów 21, nie pozostawiając rywalom większych szans. Trzeba jednak pamiętać, że AZS jest obecnie najsłabszą drużyną I ligi. Tym razem najlepszym graczem spotkania wybrany został Jakub Rohnka.

Obecnie Ślepsk zajmuje 4. lokatę w I lidze. Za tydzień podopieczni Mateusza Mielnika zmierzą się na wyjeździe z liderującą Lechią Tomaszów Mazowiecki.