Wygrali 94:0. Z Legii nie było czego zbierać

2023.10.30 16:52
Występująca w I lidze drużyna Rugby Białystok rozbiła kolejnego rywala. Tym razem o sile Podlasian przekonała się warszawska Legia, która poległa z liderem tabeli 0:94.
Fot: Rugby Białystok

Zespół Rugby Białystok w sezonie 2023/2024 wygrał do tej pory wszystkie swoje spotkania. Zwycięstwo numer 6 drużyna z naszego miasta odniosła w minioną niedzielę (29.10), pokonując Legię. Przewodzący w I-ligowej stawce klub ze stolicy Podlasia już do przerwy prowadził z gośćmi 54:0, a w drugiej połowie gospodarze nie zwolnili tempa i dokończyli dzieła zniszczenia, triumfując ostatecznie aż 94:0. Nokaut, deklasacja, pogrom - taką potyczkę aż trudno opisać.

Przed zimową przerwą białostoczanie stoczą jeszcze jeden pojedynek, a mowa tu o wyjazdowej rywalizacji z AZS-em AWF Warszawa. Starcie to dojdzie do skutku w najbliższą sobotę (4.11).