Zawodnik białostockiego klubu Oyama karate wyróżniony

2015.12.24 00:00
W rankingu najlepszych sportowców Oyama karate w 2015 roku wyróżniony został jeden z wychowanków białostockiego klubu. Wysokie 4. miejsce w rywalizacji drużynowej zajął również zespół z Podlasia.
Fot: Białostocki klub Oyama karate

W Rankingu najlepszych sportowców Oyama karate w 2015 r. wybranych spośród 248 finalistów międzynarodowych i ogólnopolskich zawodów sportowych wyróżniony został wśród juniorów młodszych wychowanek białostockiego klubu Oyama Karate - Adam Grabowski.

Zawodnik zajął drugie miejsce na XXI Mistrzostwach Polski Oyama Karate Juniorów w Kata, rozegranych w Kole oraz I miejsce na V Pucharze Europy IKF Juniorów w Kumite, który odbył się w Piotrkowie Trybunalskim.

Natomiast w rywalizacji klubowej białostocki klub Oyama karate prowadzony przez Shihan Witolda Choińskiego - piąty dan - uplasował się po raz drugi na czwartym miejscu.

W zmaganiach sportowych wzięło udział 36 klubów zrzeszonych w Oyama Polskiej Federacji Karate.