Żółto-czerwoni wygrali z Kaszubią

2014.01.18 00:00
W sparingowym meczu rozegranym we Władysłowie Jagiellonia Białystok wygrała z Kaszubią Kościerzyna 4:1.

Piłkarze Jagiellonii pewnie pokonali trzecioligową Kaszubie Kościerzyna. Pierwszą bramkę dla żółto-czerwonych w 15. minucie zdobył Bekm Balaj po podaniu Giełażyna. Kaszubia odpowiedziała dość sybko. Po strzale z dystansu w 20. minucie zrobiło się 1:1. "Jaga" nie miała zamiaru przegrać i na 2:1 bramkę strzelił testowany w drużynie z Białegostoku Łotysz - Roberts Savalnieks. Asystę przy drugiej bramce zanotował Jakub Tosik. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Druga połowa to dość bezbarwne widowisko. Dopiero pod koniec meczu dwukrotnie przypomniał o sobie Balaj. W 81. minucie strzałem głową pokonał bramkarza z Kościerzyna, a dwie minuty później strzelił swoją trzecią bramkę. Mecz zakończył się wynikiem 4:1 dla Jagiellonii.

Kaszubia Kościerzyna 1-4 Jagiellonia Białystok
zawodnik nieznany 20 - Bekim Balaj 15, 81, 83, Roberts Savaļnieks 26

Jagiellonia Białystok: Bartłomiej Drągowski - Emil Gajko, Michał Pawlik, Martin Baran, Adam Waszkiewicz - Andrejs Kovaļovs, Jakub Tosik, Roberts Savaļnieks (46 Przemysław Mystkowski), Bekim Balaj, Ermin Seratlić (46 Karol Buzun) - Bartosz Giełażyn.