90 minut Bezjaka przeciwko Bułgarii

2018.11.20 09:03
W ostatniej kolejce Ligi Narodów (gr. C3) Słowenia z Romanem Bezjakiem w składzie zremisowała na wyjeździe z Bułgarią. Jagiellończyk przebywał na murawie przez pełne 90 minut rywalizacji.

Na pożegnanie z dywizją C Ligi Narodów (Słowenia już wcześniej spadła szczebel niżej) reprezentacja Romana Bezjaka podzieliła się punktami z Bułgarią. Toczony w Sofii pojedynek zakończył się wynikiem 1:1. Bramkę dla gospodarzy w 68. minucie zdobył Galin Iwanow, zaś niedługo później do wyrównania doprowadził Miha Zajc.

Całe spotkanie w narodowych barwach Słowenii rozegrał napastnik Jagiellonii - Roman Bezjak. Snajper Dumy Podlasia w 57. minucie ukarany został żółtym kartonikiem, natomiast w doliczonym czasie gry 29-latek stanął przed szansą zapewnienia swemu zespołowi zwycięstwa, ale górą w pojedynku z Jagiellończykiem okazał się bramkarz rywali.

Nemanja Mitrović nie znalazł się w kadrze meczowej z powodu kontuzji.